Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stewka

Ola stewardessa

Polecane posty

Gość mx 24

całkowity upadek moralny tej Olgi, ona zachowuje się jakby była na jakimś haju to nie jest normalne no ale nie ma co się dziwić kiedy przebywając w takim otoczeniu można się zatracić zwariować i chyba tak się stało w przypadku tej stewardesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant girl

Ona nigdy nie byla normalna dziewczyna. Dziwie sie, jakim cudem znalazla sie w Omanie i LOT, bo tam naprawde sprawdzaja každý szczegol i jezeli Ola tak pyskowala i byla niemila dla Klientow…:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
58 minut temu, Gość LLL napisał:

Może się mylę, ale na tym ślubie wygląda i zachowuje się, jak by była mocno "drinknięta", śpiewa, drze się, robi miny,...

Podobno piła "tylko"  sprajta , hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawnaFanka

Skrajna nieodpowiedzialność. Piła coś co jej dali. Mogli jej dosypać coś do tego picia. Laska odleciała totalnie. To się źle skończy. Czekam aż MSZ będzie musiał reagować :/
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowna

To sie moze zle skonczyc...Ona sama jezdzi codziennie pociagem do tej Pooji, wiadomo, jak to wyglada. Biala dziewczyna, ciagle siedzi na telefonie, usmiecha sie..Jakbym byla na miejscu jej chlopaka, to bym w zyciu nie pozwolila na takie "podroze". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

Powiem Wam tak, Pudzia traktuje synka jak lalkę, jak zabawkę, Ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że to jest żywy Człowiek, dziecko leży spokojnie, a Ona Go podnosi, przekręca, porusza, kładzie, przewraca.

Olga też nie wie jak się opiekować niemowlakiem, czuję, że te europejskie standardy, mogą zrobić więcej złego, niż dobrego dla Poji , jej męża i dziecka, no chyba, że Olga zostanie tam ze 3 lata

ps. Po co Ola mówi, że na tym weselu pije sprita ?, przecież  widać i słychać, jest dorosła i nikt Jej nie zabrania wypić % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miooooj

A co jak maly bedzie chory? To kto pojde z nim do lekarza? A wiadomo, siostry Pooji zmarly na gruzlice, widac, jakie tam sa warunki. Toaleta tuz obok kuchni, ludzie chodza bez butow, spia na jednym materacu/ lozku..spieprzala bym z dzieckiem i mezem do innego panstwa, bo tam nic dobrego na nich nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuj

Jutro do Olgi zadzwonię

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot
4 minuty temu, Gość kuj napisał:

Jutro do Olgi zadzwonię

 

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejka

Mam znajomą, której mąż jest z Indii. Odwiedzała jego rodzinę i mówi, że Indie sa piękne, ale w życiu by się nie zapuściła samotnie tym bardziej do slamsów jako biała kobieta. Wszędzie chodziła z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościna

Ola lubi gwiazdorzyć, ma narcystyczną osobowość. A w Indiach się wyróżnia, bo dla nich ma nietypową urodę. W Polsce nikt by jej nie zauważył, nie podziwiał tak jak tam. To co robi, jest moim zdaniem na pokaz. Mogłaby pomóc tej Pooji, pokazać ją raz na insta i pomagać dalej... A tak, mamy brazylianę w 3000 odcinkach.

Jej dzisiejszy live ciężko się oglądało bez zażenowania. Zdzierżyłam tylko kilka minut. 

Pokazówka i uwielbienie do siebie samej - to widać na pierwszy rzut oka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhd

Heheehhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ola krolowa bollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moim zdaniem Pooja wcale nie jest ładna. Niestety, ale typowa mieszkanka slumsów. I nie piszę tego z wyższością ani pogardą. To po prostu taki typ ludzi. Ola spodziewa się że Pooja coś osiągnie? Pójdzie do pracy/szkoły? Tam kobiety tak nie funkcjonują. Miała okazję zdobyć wykształcenie. Jak widac nie wyszło. Ci ludzie mają inne wartości. Inne przykłady i wzorce - narobić dzieci i jakoś przetrwać z dnia na dzień. Czemu ona chce to zmieniać jeśli oni tego nie chcą? To tak jakby tu do nas ktoś przyjechał, kazał polować na foki i szyć ubrania z ich futer. Zmiana na silę. Wymyśliła sobie jakąś misję i próbuje ustawiać życie ludziom po swojemu. I nawet nie wie czy oni tego chcą bo nie ma jak się z nimi dogadać. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość gosc napisał:

A moim zdaniem Pooja wcale nie jest ładna. Niestety, ale typowa mieszkanka slumsów. I nie piszę tego z wyższością ani pogardą. To po prostu taki typ ludzi. Ola spodziewa się że Pooja coś osiągnie? Pójdzie do pracy/szkoły? Tam kobiety tak nie funkcjonują. Miała okazję zdobyć wykształcenie. Jak widac nie wyszło. Ci ludzie mają inne wartości. Inne przykłady i wzorce - narobić dzieci i jakoś przetrwać z dnia na dzień. Czemu ona chce to zmieniać jeśli oni tego nie chcą? To tak jakby tu do nas ktoś przyjechał, kazał polować na foki i szyć ubrania z ich futer. Zmiana na silę. Wymyśliła sobie jakąś misję i próbuje ustawiać życie ludziom po swojemu. I nawet nie wie czy oni tego chcą bo nie ma jak się z nimi dogadać. Chore.

Ona nie mówi nic o rozwoju tej dziewczyny, za każdym razem, gdy ktoś jej pisał, że lepiej dać wędkę niż rybę i warto pomyśleć o czymś typu kurs np szycia zamiast dostawy pieniędzy reagowała agresywnie.

Mnie ta dziewczyna męczy i staram się jej nie śledzić żeby się nie irytować. Kiedyś myślałam, że jestem osamotniona w tych poglądach 😁 

Czytała któraś tę jej książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu

Ja czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Aniu napisał:

Ja czytalam.

I jak wrażenia? Ja nie czytam takich książek i spotkałam się z opinią, że to taki pamiętnik nastolatki, nic ciekawego, ale opinie w Internecie są pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuu
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

I jak wrażenia? Ja nie czytam takich książek i spotkałam się z opinią, że to taki pamiętnik nastolatki, nic ciekawego, ale opinie w Internecie są pozytywne

Dokladnie. CZyta sie bardzo lekko i szybko, niektore rzeczy naprawde ciekawe (lotnictwo, rekrutacja do linii, przygody z pasazerami), niestety obfity jest watek z Pooja, Ola sie powtarza i ciagle o niej marzy...

A i jeszcze mnie zaciekawilo jak sie uczyla do Ryanaira, tylko lezala w ksiazkach i ryczala, ze nie zda...Bo po angielsku, po gruba lektura, bo tego duzo...No w koncu jakos zdala i latala. I mieszkala z Wloszka, ktora ja nie lubila 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bathandbodywork

Szczegolnie watek z Pooja jest ciekawy.Ola opisuje, jak sie w niej prawie zakochala...i jest slynny prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobra, naprawdę unikam takich książek, ale dla Oli zrobię wyjątek i właśnie ją ściągam na czytnik - sorry Ola, nie kupię książki 😞

Już po pierwszej stronie widzę, że styl pisania mnie zmęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A  w książce też jest taki sam polski jak na fb? Takie kaleczenie? Czy może była korekta? 

 

PS. Do tej co pisze o zakochaniu. Masz jakąś obsesję? Widać, które to twoje posty. Ciągle wyskakujesz albo z prysznicem, albo przytulaniem, albo piszesz że jest lesbijką. Tylko to cię interesuje? Jesteś chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A  w książce też jest taki sam polski jak na fb? Takie kaleczenie? Czy może była korekta? 

 

PS. Do tej co pisze o zakochaniu. Masz jakąś obsesję? Widać, które to twoje posty. Ciągle wyskakujesz albo z prysznicem, albo przytulaniem, albo piszesz że jest lesbijką. Tylko to cię interesuje? Jesteś chora.

Przeczytaj sama i potem sie wypowiadaj 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość lew napisał:

Przeczytaj sama i potem sie wypowiadaj 😉 

wystarczy że czytam twoje obleśne posty. Jak mozna tak komus zagladac pod koldre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

wystarczy że czytam twoje obleśne posty. Jak mozna tak komus zagladac pod koldre?

A moze ty jestes chora? nikt nikomu pod koldre nie zaglada. A oprocz oli, ktora nawet w ksiazce opisywala prysznic z Pooja. Sorry, ale dla mnie to troche niesmaczne i nie, nie jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Europie taka głuchoniema, niesamodzielna osoba nie mógłaby być pełnoprawnym rodzicem. Podobnie jak osoba z zespołem Downa na przykład. Ktoś opisał, jak Pooja przystawia dziecku pięść do twarzy. Sama wychowała się w przemocy i kto wie, czy nie będzie podążać za tymi wzorcami, bo może nie rozumieć, że tak nie powinno się robić. Dla niej to może być po prostu część życia. Nie wiadomo, co będzie robić, jak będzie z dzieckiem sama.

I też zwróciłam uwagę na to gdzie Ola trzyma ręce na ciele Pooji na ostatnim zdjęciu. Trochę dziwne. I w ogóle Pooja jest mega chuda. W ...enkach tego nie widać, ale w spodniach i T-shircie wygląda anorektycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitowska
16 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Nia Pooja, ale Ola podobno przystawila dziecku piesc do twarzy.

A Pooja...podziwiam, ze sie tym dzieckiem opiekuje, tylko co bedzie, jak ciotki z Europy nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huawei

Ktos widzial dzisiejszego lajwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja widzialam dziejszego livea -byl o pralce,nasza matka teresa kupila Pooji pralke i o tym opowiadala ,ogolnie zanudza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuzzi

Czy ta Ola ma skłonność do kobiet? A może jest bi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx 24
10 minut temu, Gość Jacuzzi napisał:

Czy ta Ola ma skłonność do kobiet? A może jest bi? 

być może ze jest bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×