Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filip

Co jest z Nia nie tak?

Polecane posty

Gość Filip

Spotkalem ostatnio fajna laske,czasami fajnie mi sie z nia gada, calkiem madra , poczuciem humoru i pasjami. Jednak czasami nagle bywa cicha i nierozmowna poza tym Ona nie ma rodziny i przyjaciol. Mowi ze czesto zmieniala miejsca zamieszkania, Czy warto jest z kimz takim wchodzic w zwiazek? Ona ma chyba problem ze soba a ja nie wiem czy sie w to bawic, jakas zagubiona jest. Dodam ze jestem po 30 i nie zalezy mi na plytkich relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Jakas dziwna rzeczywiscie - samotnica. Lepiej od takich z daleka. Moze psychopatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quee

Najpierw do psychiatryka ja wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam

ufolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Taka cicha myszka może być prawdziwym skarbem. Początki są trudne bo trzeba dużo gadać na spotkaniach i randkach z cichymi myszkami. Jednak gdy zmniejszy się dystans między partnerami, może być naprawdę pięknie. Ja spotkałem kiedyś taką cichą myszkę. Robiłem wszystko aby zmniejszyć dystans między nami gdyż nie można na spotkaniach tylko bez przerwy gadać. Chwile drętwej ciszy są naprawdę nie do zniesienia. Mój trud nie poszedł na marne. Zostaliśmy parą. A co ona w łóżku wyprawiała......Oczywiście została moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciche myszki są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ciche myszki są nudne.

Trzymj sie z dala od cichych myszek. Ich cicha i zamknieta osobowosc jest czyms spowodowana. Zawsze jest to zaburzenie osobowosci. Stracisz duzo czasu tylko po to aby odkryc, ze cierpi na borderline, ukryty narcyzm albo inna przypadlosc. Ty sie zdążysz zakochac i zdrowo sie nacierpisz. Bedzie ciebie urabiac mowiac jaka to ona biedna i nigdy nie kochana byla. Uciekkaj i sie nie ogladaj za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Filip napisał:

nagle bywa cicha i nierozmowna poza tym Ona nie ma rodziny i przyjaciol.

No czasami życie się różnie układa. Jak ktoś jest samotny to automatycznie jego zdolnosci do komunikacji sie pogarszają. Jak Ci się z Nią dobrze gada, to poczekaj. Często te krzyczące twarde baby nie mają nic do zaoferowania na dłuższą metę. Samo to, że ma pasje i się realizuje, działa na jej korzyść. Rzadko można spotkać kobietę, która wie, co ją pociąga.Może ją peszysz, albo ma trochę małą pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×