Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anana

Tylko prawdziwych mężczyzn stac by ich kobiety nie pracowaly

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Co Wy tak panikujecie z tym podziałem obowiązków? Jeśli małżeństwo jest zamożne to załatwia sobie kogoś do pomocy, a jeśli nie to dzieli się obowiązkami. Mi wystarczy, że mąż zajmuje się sprawami technicznymi, wynosi śmieci, zajmuje się ogrodem. A jeżeli każdy sprząta po sobie, nie rozrzuca ubrań itp. to załadowanie i włączenie pralki to 5 minut, podłogi nie myje codziennie a i tak mycie zajmuje mi z 15 minut, do okien biorę pomoc bo nienawidzę tego robić, jeśli naczynia są włożone do zmywarki to wystarczy tabletka i włączyć, to jest minuta. Obiad ja szykuje a wstawia ten kto pierwszy jest w domu. Dzieci odwozi ten kto ma po drodze. Nie widzę tu żadnego pokrzywdzenia i przeszkody by facet przez to nie mógł się spełniać zawodowo.

Ja widzę jeśli facet jest leniem i nie wyniósł z domu podstaw jakimi są np. sprzątanie po sobie i szacunek do drugiej osoby. Wtedy szuka kobiety na wzór swojej matki, jeśli takiej nie znajduje to wychowuje ją sobie przez wmówienie jej, że musi siedzieć w domu żeby on mógł się spełniać zawodowo. Kiedy już zamknie ją w domu to robi z nią co chce, a im dłużej ona nie pracuje tym gorzej dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To prawda. Czym jeszcze oprócz problemów z interpunkcją, ortografią i poważnymi deficytami umysłowymi możesz się pochwalić?

Kobieto pracująca chyba na kafeterii, zajmij sie lepiej swją ambitną i pełną pasji pracą. Nie czepiaj sie mnie, bo twój stan umysłu osiągnął już chyba apogeum głupoty. Mylisz osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kobieto pracująca chyba na kafeterii, zajmij sie lepiej swją ambitną i pełną pasji pracą. Nie czepiaj sie mnie, bo twój stan umysłu osiągnął już chyba apogeum głupoty. Mylisz osoby.

Za każdym razem gdy pojawiają się nie wygodne fakty to jesteś kimś innym. Niestety zdradza Cię prostacki styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeszcze kilka postów temu pisałaś, że to był Twój wybór bo nie masz ambicji. Jaką łzawą historyjkę jeszcze wymyślisz??

to nie ja pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to nie ja pisalam.

A po cholerę pouczasz matki skoro sama nią nie jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A po cholerę pouczasz matki skoro sama nią nie jesteś? 

to jest watek o kobietach niepracujacych vs pracujacych, nie o matkach.

Ciekawa jestem jaka to masz ambitna prace w ktorej sie tak spelniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

To pewnie Twoje alter ego.

Tak mi sie właśnie wydawało, że na forum jest osoba z " z drugim ja" już wiadomo to ty. Jeśli masz druga osobowość to może pora odwiedzić specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to jest watek o kobietach niepracujacych vs pracujacych, nie o matkach.

Ciekawa jestem jaka to masz ambitna prace w ktorej sie tak spelniasz.

Ale jest to dział dla matek, a Ty o macierzyństwie noc nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale jest to dział dla matek, a Ty o macierzyństwie noc nie wiesz.

Ale watek jest o kobietach w ogole wiec jesli jest w niewlasciwym dziale to zazalenia prosze kierowac do autorki/autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Bawi mnie jak te panie mówią, że pracujące im zazdroszczą i mają mężów nieudaczników. A przecież jest mnóstwo pracujących kobiet, które mają świetnie zarabiających mężów, ale pracują, bo lubią, albo nie dadzą się zamknąć w domu, bo taki mają charakter. 

A mnie bawi gdy ktos nie moze pojac, ze ktos nie lubi pracowac dla/na kogos i odpowiada mu bycie i praca w domu ,bo taki ma charakter

A jeszcze ten ktos uwaza sie za lepsza i inteligentniejsza.. To mnie dopiero bawi 😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak mi sie właśnie wydawało, że na forum jest osoba z " z drugim ja" już wiadomo to ty. Jeśli masz druga osobowość to może pora odwiedzić specjalistę

Ja się nie wypieram swoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A mnie bawi gdy ktos nie moze pojac, ze ktos nie lubi pracowac dla/na kogos i odpowiada mu bycie i praca w domu ,bo taki ma charakter

A jeszcze ten ktos uwaza sie za lepsza i inteligentniejsza.. To mnie dopiero bawi 😄.

A mnie bawi jak ktoś płaszczy dupsko w domu a śmieje się z każdego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A mnie bawi gdy ktos nie moze pojac, ze ktos nie lubi pracowac dla/na kogos i odpowiada mu bycie i praca w domu ,bo taki ma charakter

A jeszcze ten ktos uwaza sie za lepsza i inteligentniejsza.. To mnie dopiero bawi 😄.

To tak samo jak niektórzy kradną lub gwałcą bo takie mają charektery. A głupie ludziska nie potrafią tego pojąć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A mnie bawi gdy ktos nie moze pojac, ze ktos nie lubi pracowac dla/na kogos i odpowiada mu bycie i praca w domu ,bo taki ma charakter

A jeszcze ten ktos uwaza sie za lepsza i inteligentniejsza.. To mnie dopiero bawi 😄.

Do zarządzania zespołem trzeba mieć charakter i wiedzę, więc czuje się lepsze od takiej, która zarządza garami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Budzi podziw możliwość decydowania o sobie, nie chodzenie na sznurku szefa, spełnianie jego zachcianek. Mądra kobieta woli spełniać zachcianki osoby która kocha, a nie  obcej.

Wiesz co, Twoje posty obrazaja wlasciwie wszystkie kobiety- pracujace- bo chodza sznurku szefa i niepracujace- bo celem ich egzystencji jest wg Ciebie dbanie o meza. Malujesz zupelnie taki obraz kobiet niepracujacych jaki widza osoby negatywnie do nich nastawione- sluzaca i rozkladajaca nogi na kazde skinienie. Nikomu nie pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To tak samo jak niektórzy kradną lub gwałcą bo takie mają charektery. A głupie ludziska nie potrafią tego pojąć 😄

😂😂👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To tak samo jak niektórzy kradną lub gwałcą bo takie mają charektery. A głupie ludziska nie potrafią tego pojąć 😄

Jak ostatnio sprawdzalam, niepracowanie to nie bylo cos niemoralnego ani tym bardziej karalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Za każdym razem gdy pojawiają się nie wygodne fakty to jesteś kimś innym. Niestety zdradza Cię prostacki styl pisania.

A ciebie zdradza bardzo kulturalny styl pisania :-)Na kafeterii zawsze jestem tą samą osobą. Każdy sądzi według siebie więc pewnie ty zmieniasz osobowości w zależności od " nie wygodnych" raczej niewygodnych faktów ty nie prostaczko tylko  niby elokwencjo chodząca hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

I ta kochana osoba robi z żony służbę i prostytutkę nie pozwalając jej pracować żeby poczuć się samcem alfa.

Ty tak masz ? O.. to niezbyt ci sie trafilo..

Zle wybory kochana, zle wybory..

P.S.

A sluzba to pracuje czy nie ? A sluzba pracuje za darmo ? A prostytutce sie placi czy nie ? Prostytucja to praca czy hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ciebie zdradza bardzo kulturalny styl pisania :-)Na kafeterii zawsze jestem tą samą osobą. Każdy sądzi według siebie więc pewnie ty zmieniasz osobowości w zależności od " nie wygodnych" raczej niewygodnych faktów ty nie prostaczko tylko  niby elokwencjo chodząca hahaha

Widząc jakie Ty byki walisz to nawet mi się nie chce sprawdzać słownika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty tak masz ? O.. to niezbyt ci sie trafilo..

Zle wybory kochana, zle wybory..

P.S.

A sluzba to pracuje czy nie ? A sluzba pracuje za darmo ? A prostytutce sie placi czy nie ? Prostytucja to praca czy hobby ?

U Ciebie układ Pan- pasożyt. Być może nawet to lubisz. W pracy byś sobie w du.pie rady nie dała więc zrobisz wszystko byle siedzieć w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

To tak samo jak niektórzy kradną lub gwałcą bo takie mają charektery. A głupie ludziska nie potrafią tego pojąć 😄

No wlasnie 🙂

Skoro sie nie rozumie, to moze nie ocenia i nie zabiera glosu jako wyrocznia ? 🙂

Bo to tak durnie wychodzi- nie znam sie, ale sie wypowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Widząc jakie Ty byki walisz to nawet mi się nie chce sprawdzać słownika. 

"Widzac jakie byki Ty walisz, to mi sie nawet nie chce sprawdzac slownika" -tak powinno byc. Blad skladni. Twoje zdanie brzmi jakby poza wieloma osobami ktorym sie nie chce, "nawet Tobie" sie nie chcialo. 

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

No wlasnie 🙂

Skoro sie nie rozumie, to moze nie ocenia i nie zabiera glosu jako wyrocznia ? 🙂

Bo to tak durnie wychodzi- nie znam sie, ale sie wypowiem 🙂

No właśnie, nie znasz każdego małżeństwa a każda pracującą to szmacąca się na etacie przegrana baba, która nie potrafiła ustawić się w życiu przy bogaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Robię, ale moja rola nie sprowadza się tylko do bycia w życiu kuchtą i worem na sper.mę. No tak, Tobie to pasuje bo jesteś leniem bez ambicji a on zakompleksiony i szukający służby.

A do czego sprowadza sie twoja rola ?

Pochwal sie,bio widocznie czujesz sie niedoceniona..

Poczytamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

"Widzac jakie byki Ty walisz, to mi sie nawet nie chce sprawdzac slownika" -tak powinno byc. Blad skladni. Twoje zdanie brzmi jakby poza wieloma osobami ktorym sie nie chce, "nawet Tobie" sie nie chcialo. 

Nie ma za co.

Wróć do szkoły bo coś Ci nie wychodzi poczuczanie jak powinno się poprawnie pisać, a jak masz jakiś niedosyt to zapisz się na dyktando, poza nastawieniem obiadu mogłoby to być ciekawe doświadczenie w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A do czego sprowadza sie twoja rola ?

Pochwal sie,bio widocznie czujesz sie niedoceniona..

Poczytamy !

Jak nie wiesz to ja Cię nie będę życia uczyć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wróć do szkoły bo coś Ci nie wychodzi poczuczanie jak powinno się poprawnie pisać, a jak masz jakiś niedosyt to zapisz się na dyktando, poza nastawieniem obiadu mogłoby to być ciekawe doświadczenie w Twoim życiu.

Wlasnie mam w planach wrocic do szkoly- mam na to czas i energie -wiec czemu nie? Dzieki za sugestie. Nie zmienia to faktu zze tamto zdanie bylo niepoprawnie napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

No właśnie o tym pisałam. Jeśli mąż to zakompleksiony dupek, który brzydzi się obowiązków domowych to nie pozwoli, aby żona poszła do pracy. Więc niepracujące mogą sobie pisać, że w każdej chwili przecież mogą pojść pracować. Aha...

Blad.

Przeciez zona moze sobie pracowac,a maz dalej brzydzic sie obowiazkami domowymi 🙂

Ile z pracujacych tak ma ? 🙂 

Duzo za duzo zasuwa na 2 etatach, ale ich mezowie nie sa zakompleksionymi dupkami,bo one pracuja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

U Ciebie układ Pan- pasożyt. Być może nawet to lubisz. W pracy byś sobie w du.pie rady nie dała więc zrobisz wszystko byle siedzieć w domu. 

 Znalazlas nowy rynek pracy- wrozka !

Powinnas zmienic zawod 🙂

Kurcze.. jakie masz mozliwosci !!!🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×