Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 333

Noworodek nie chce jeść w nocy

Polecane posty

Gość 333

Moja córka jutro skończy tydzień, karmię ją piersią. W ciągu dnia wstaje co 3-4 godziny, w nocy około 00.00 - 1.00 je i śpi do 6, a dzisiaj dopiero po 7 wstała. Nie wiem czy wybudzać, na wadze przybiera, alw boję się, że mi laktacja zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wzbudzaj, niech spi. Laktacje nie zaniknie, a po jakimś czasie reguluje sie do twoich godzin karmienia. Jest spora szansa , że niedługo dziecku sie odmieni i będzie sie budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ciesz się i śpij spokojnie 🙂Mój od samego początku aż do teraz, a ma już rok budzi się w nocy co 2-3 godziny. W ciągu dnia nie jestem w stanie funkcjonować po nieprzespanej bez przerw nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez nie budzilam syna a mialam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333

Dzisiaj ma taki dzień, że muszę ją wybudzać na karmienia, martwi mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Poczekaj jeszcze tydzien a dziecko sie zmieni. Zazwyczaj tak jest. Będzie wiecej aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli budzi się bez problemu i po przebudzeniu chętnie je,  a do tego nie ma innych niepokojących objawów, to nie ma się co martwić. Jeśbyś miała problem z wybudzeniem jej, to wtedy  do lekarza. Moja córka przez pierwsze dwa tygodnie nie budziła się sama na jedzenie, musiałam ją wybudzać, ale to dlatego, że miała silną żółtaczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333

No właśnie złości sie i placze przy próbie przystawienia ale w koncu sie udaje. Dzisiaj ulało jej się 3 godziny po karmieniu, opróżniała obie piersi i sie zastanawiam czy dawać jej może tylko jedną to żołądek lepiej strawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednazmam

Wydaje mi się, że to może być efekt żółtaczki. W dzień bym raczej wybudzała i pilnowała, żeby nie zasypiała przy jedzeniu tylko jadła. A jak kończy jedzenie? Chce jeszcze tą drugą pierś?

Najlepiej zapytaj swojej położnej środowiskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333

Czasami chce ale gdy mam nawał to sama jej proponuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam taki problem z moim dzieckiem - musiałam je wybudzać na karmienie, a jeszcze doszedł do tego stres i po krótkim czasie dorobiłam się problemów z laktacją:/ Gosc 333 a zauważyłaś jakieś niepokojące sygnały, świadczące o problemach z laktacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis

Ja przez pierwszy miesiac wybudzalam co 4 godz, moja miala silna zoltaczke u musialam ja budzic na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama

W UK zalecali wybudzać co 4h na karmienie jak dziecko spało. Mama mówiła, żeby zostawić, że samo się obudzi jak będzie głodne, ale ja bałam się że takie malutkie z różnych względów może się nie obudzi lub będą jakieś problemy i budziłam co 4h na karmienie. Moje drugie dziecko budziło się co 2h, więc nie maialm takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mnie to też spotkało - moje dziecko coraz dłużej śpi, a jak się budzi, to jest bardzo głodne i wręcz się nie najada:/ jak sądzicie, budzić je co kilka godzin? Czy też kombinować z laktacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×