Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moonaaa30

Gdzie Ci mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość

Tak .Pewnie są kobiety na co dzień delikatne, a w łóżku lubią bicie, wulgaryzmy, szarpanie za włosy itp ale myślę, że nie tak często. Mówię z doświadczenia. Kobieta z którą się spotykałem była delikatna, subtelna, w łóżku lubiła próbować nowych rzeczy,nie krępowała się, ale na ostro zdecydowanie nie. Nie przeszkadzało mi to bo i tak dobrze nam się układało pod tym względem i też nie jestem fanem BDSM.To tylko taka refleksja.

Gość Monika
7 minut temu, bella napisał:

Jesteś mężczyzną?

Kiedyś możesz się zdziwić 😛

Dokladnie :)

Bella ja mam czasem wrazenie, ze oni cala wiedze o kobietach  czerpia z netu...

(a tu opisywane sa zazwyczaj jakies skrajne przypadki, a pozostale 90 ludzi zyje normalnie, kobiety sa kobiece, faceci mescy, maja rodziny- tyle, ze o takich sie nie mowi, bo to nic "ciekawego").

Ja nie znam zadnej kobiety, ktora by dochodzila o odszkodowanie o molestowanie (slynne me-too), za to znam dwie zgwalcone (jedna nie zglosila nawet, a druga przeszla przez ponizajacy ja (!) proces przed sadem ). Jednak nie wypisuje tu, ze faceci to gwalciciele, bo to jest jakis maly procent ogolu.

Skrajnosci opisywane w necie nijak sie maja do rzeczywistosci. Takie straszenie swiatem realnym.

29 minut temu, Gość Vdula napisał:

Miałam na myśli wulgarność w towarzystwie. Taka kobieta, która rzuca przekleństwami na prawo i lewo i ogólnie posługuje się bardzo prostym językiem.

Po cóż komu taka?

17 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli kobieta będzie delikatna i subtelna to raczej nie będzie chętna na  BDSM w sypialni.To się wyklucza.

Zdziwiłbyś się. 

Gość Vdula
7 minut temu, Piaskun napisał:

Po cóż komu taka?

To pytanie powinieneś skierować chyba do siebie. 

Lecę. Miłego dnia :)

Gość Prawdziwy_facet
22 minuty temu, Gość Monika napisał:

Dokladnie 🙂

Bella ja mam czasem wrazenie, ze oni cala wiedze o kobietach  czerpia z netu...

(a tu opisywane sa zazwyczaj jakies skrajne przypadki, a pozostale 90 ludzi zyje normalnie, kobiety sa kobiece, faceci mescy, maja rodziny- tyle, ze o takich sie nie mowi, bo to nic "ciekawego").

Ja nie znam zadnej kobiety, ktora by dochodzila o odszkodowanie o molestowanie (slynne me-too), za to znam dwie zgwalcone (jedna nie zglosila nawet, a druga przeszla przez ponizajacy ja (!) proces przed sadem ). Jednak nie wypisuje tu, ze faceci to gwalciciele, bo to jest jakis maly procent ogolu.

Skrajnosci opisywane w necie nijak sie maja do rzeczywistosci. Takie straszenie swiatem realnym.

Skoro autorka postu szukała mężczyzn na jakimś Badoo to co się dziwi, że trafiała na skrajne przypadki.

Gość Bicu
18 godzin temu, Gość moonaaa30 napisał:

Gdzie Ci mężczyźni?

99,99 % znajduje się w tej chwili na planecie Ziemia. 

34 minuty temu, Gość Bicu napisał:

Wątpię żeby w kosmosie było aż 7 mln mężczyzn ^^

Gość gość
36 minut temu, Gość Bicu napisał:

Kobiety są dziś wymagające. Interesuje ich najwyżej 10 % z tego. Resztę olewają.

Gość Bicu
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Dziewiątek po przecinku jest nieskończona liczba,  100 % być nie może bo jednak jest paru astronautów zawsze w kosmosie 😉

10 minut temu, Piaskun napisał:
46 minut temu, Gość Bicu napisał:

99,99 % na ziemi, 

Reszta pod ziemią.

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Hmm ja też osobiście nie, ale zobacz sobie na procesy bogatych w Stanach, zwłaszcza te dotykające Hollywood.

#metoo gunwo dało prawdziwie poszkodowanym, za to otworzyło na oścież bramę kobietom, którym "opłacało się" być molestowanym ale tylko przez obrzydliwie bogatych panów.

A kobiety rzeczywiscie zgwałcone albo molestowane pod groźbą wyrzucenia z pracy w Januszexie nadal moga tylko tłumić w sobie upokorzenie i nic poza tym.

3 godziny temu, Piaskun napisał:

Banał być może, ale dama w gościach, kucharka w łóżku i kurva w sypialni.

Nie taki znowu banał... hmm... kucharka w łóżku ^^ czyli eksperymentować i na ostro. Nie dałeś mi wyboru, musiałam to wytknąć. 

Gość gość
19 minut temu, Amperka napisał:

Nie taki znowu banał... hmm... kucharka w łóżku ^^ czyli eksperymentować i na ostro. Nie dałeś mi wyboru, musiałam to wytknąć. 

Wiesz. Potrawy z afrodyzjakami pobudzające zmysły :).

23 minuty temu, Amperka napisał:

Raczej pisanie na telefonie. I moja ukochana korekta. Modły kafeterianek zostały wysłuchane i zaległem na łożu boleści 

Gość Gość
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Po cóż komu taka?

Zdziwiłbyś się. 

A po cóż której chłop wyzywajacy kobiety z którymi się nie zgadza? Chamstwo i buractwo wyziera spod twoich palców a sam hipokryto zabraniasz kobiecie rzucania mięsem. Twoje ego wybuchnie jak Hiroszima. Już niedługo. Żeby mieć wymagania takie jak tywzględem płci przeciwnej samemu trzeba stanowić wzór. Ty Jesteś jedynie przykładem dla kobiet jakich facetów należy unikać.

4 minuty temu, Piaskun napisał:

Raczej pisanie na telefonie. I moja ukochana korekta. Modły kafeterianek zostały wysłuchane i zaległem na łożu boleści 

Hah, o jak uroczo się tłumaczysz :D Spokojnie, myślę, że kafeterianki odetchnęły z ulgą, że masz ludzkie odruchy i potrafisz popełniać błędy, jak my - zwykli śmiertelnicy.

3 minuty temu, Amperka napisał:

Hah, o jak uroczo się tłumaczysz 😄 Spokojnie, myślę, że kafeterianki odetchnęły z ulgą, że masz ludzkie odruchy i potrafisz popełniać błędy, jak my - zwykli śmiertelnicy.

Za namową mojego specjalisty od PR pozwalam sobie na to by nie płoszyć  potencjalnych ofiar ^^

14 minut temu, Piaskun napisał:

Za namową mojego specjalisty od PR pozwalam sobie na to by nie płoszyć  potencjalnych ofiar ^^

Twój specjalista powinien powołać się na klauzulę sumienia. Takie radykalne działania mogą Cię przecież wykończyć. Jak zasugeruje Ci pisanie z literówkami i bez interpunkcji to po prostu się wycofaj, nie brnij w to. Kobiety nie są warte takiego poświęcenia.

Powtarzając za słynnym bardem "Oto efekty, gdy myślący człowiek próbować chce podrywu..." :D

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak tam Pieskun usuwanie tematów? Ty męski brutalu grrr

Gdybym miał taki superpower to polowy fekalnych tematów już by nie było.

1 godzinę temu, Amperka napisał:

Twój specjalista powinien powołać się na klauzulę sumienia. Takie radykalne działania mogą Cię przecież wykończyć. Jak zasugeruje Ci pisanie z literówkami i bez interpunkcji to po prostu się wycofaj, nie brnij w to. Kobiety nie są warte takiego poświęcenia.

^^

1 godzinę temu, Amperka napisał:

Powtarzając za słynnym bardem "Oto efekty, gdy myślący człowiek próbować chce podrywu..." 😄

Podryw zawsze ma dla osobnika w pewnym wieku wymiar potencjalnie filozoficzny (jest z kim, jest gdzie ale właściwie po co?).
Dlatego będąc dumnym i stosunkowo przystojnym mogę sobie zawsze pozwolić na to by dawać się podrywać. ^^

Gość Gość
17 minut temu, Piaskun napisał:

^^

Podryw zawsze ma dla osobnika w pewnym wieku wymiar potencjalnie filozoficzny (jest z kim, jest gdzie ale właściwie po co?).
Dlatego będąc dumnym i stosunkowo przystojnym mogę sobie zawsze pozwolić na to by dawać się podrywać. ^^

Polemizowałabym. Przystojny według obecnych kanonów piękna raczej nie jesteś.

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Polemizowałabym. Przystojny według obecnych kanonów piękna raczej nie jesteś.

Co ja na to biedny poradzę. Mawiają, że każda potwora znajdzie swego amatora.

Szczęśliwie dla mojej osoby jest całkiem sporo kobiet że słabym wzrokiem. 😛

Gość Gość

Co ja na to biedny poradzę. Mawiają, że każda potwora znajdzie swego amatora.

Szczęśliwie dla mojej osoby jest całkiem sporo kobiet że słabym wzrokiem. 😛

Problem słabego wzroku chyba tobie nie jest obcy, skoro uważasz się za przystojnego :P

A jak już dobierzesz odpowiednie okulary, to może poszukaj jakiejś siłowni w okolicy, zgubisz kilka kg i już będzie lepiej. Patrząc na to jak wiele czasu spędzasz na siedzeniu przed komputerem i udzielaniu się na babskim forum, można dojść do wniosku, że ruchu pewnie nie masz za wiele.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Problem słabego wzroku chyba tobie nie jest obcy, skoro uważasz się za przystojnego 😛

A jak już dobierzesz odpowiednie okulary, to może poszukaj jakiejś siłowni w okolicy, zgubisz kilka kg i już będzie lepiej. Patrząc na to jak wiele czasu spędzasz na siedzeniu przed komputerem i udzielaniu się na babskim forum, można dojść do wniosku, że ruchu pewnie nie masz za wiele.

Zabawne, ze takie rzeczy radzą osoby, którym samym ani urody ani kondycji nie staje.
Jest bardzo prosta zasada by wieść udane życie: zastosować do siebie rady których się udziela innym.

51 minut temu, Piaskun napisał:

^^

(Powiedział uśmiechając się nonszalancko, po czym bez wzruszenia skasował kolejny błagalny sms od adoratorki łaszącej się na spotkanie z tymże bożyszczem. Śmiał się przy tym szaleńczo ha ha ha)

• Haha 1

Gość Gość

Zabawne, ze takie rzeczy radzą osoby, którym samym ani urody ani kondycji nie staje.
Jest bardzo prosta zasada by wieść udane życie: zastosować do siebie rady których się udziela innym.

Ja już stosuję od dawien dawna, teraz pora na Ciebie :)

Gość w kość
2 minuty temu, Amperka napisał:

(Powiedział uśmiechając się nonszalancko, po czym bez wzruszenia skasował kolejny błagalny sms od adoratorki łaszącej się na spotkanie z tymże bożyszczem. Śmiał się przy tym szaleńczo ha ha ha)

jestem pod wrażeniem:D

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.