Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

npaka2

Ciąża

Polecane posty

Kilkanaście negatywnych testów po stosunku grudniowym. Na usg pani ginekolog powiedziała że jajniki są powiększone i jest owulacja (okres 6.01-10.01 wizyta 18.01) w międzyczasie robiłam testy i na paru po godzinach były takie zarysy szarej drugiej kreski. Wzięłam ellaone 2 dni po. Drugi okres dostałam 7.02 do 11.02. Mam bóle jajników raz prawy raz lewy. Mam też wzdęcia często mi sie odbija i lekkie nudności. Na brzuchu mam taka ciemniejsza kreske ale byc moze mialam ją wczesniej i nie zwrocilam uwagi. Temperatura ciała miedzy 36.4 a 36.6. W pochwie ostatnie pomiry to 36.5 36.6 36.8 36.6 36.4 (wszystkie rano po przebudzeniu). Śluz jest biały półprzeźroczysty i wodnisty. Jakie jest realne prawdopodobieństwo na ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqa

A co  świadczy o ciąży?

Bo przeciw:

1. negatywne testy,

2. okresy,

3. badanie usg,

4. tabletka po,

5. temperatura ciała w normie (swoją drogą mierzysz ją jak? pod pachą, w pochwie, rano czy w ciągu dnia?)

A za?? 

Twoje objawy to pewnie skutek rozwalonej gospodarki hormonalnej po tabletce po. Daj już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość aqa napisał:

A co  świadczy o ciąży?

Bo przeciw:

1. negatywne testy,

2. okresy,

3. badanie usg,

4. tabletka po,

5. temperatura ciała w normie (swoją drogą mierzysz ją jak? pod pachą, w pochwie, rano czy w ciągu dnia?)

A za?? 

Twoje objawy to pewnie skutek rozwalonej gospodarki hormonalnej po tabletce po. Daj już spokój.

Temperatura mierzona i w pochwie i pod pacha ale te ktore wypisalam to z pochwy. Co świadczy o?

Nie wiem na ile to jest zgodne ale wzdęcia, odbija mi sie i odrzuca od jedzenia. Bola mnie jajniki, kalendarzyk pokazuje owulacje ale śluz jest biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqa
49 minut temu, npaka2 napisał:

Temperatura mierzona i w pochwie i pod pacha ale te ktore wypisalam to z pochwy.

A nie zwróciłam uwagi. To normalna temperatura.

50 minut temu, npaka2 napisał:

Nie wiem na ile to jest zgodne ale wzdęcia, odbija mi sie i odrzuca od jedzenia. Bola mnie jajniki, kalendarzyk pokazuje owulacje ale śluz jest biały

Wzdęcia to można mieć i bez ciąży. A poza tym tabletka po to bomba hormonalna. 

Kalendarzyk to tylko teoria i owulacja może być w innym terminie albo w ogóle cykl bezowulacyjny może masz.

Uważam że nic nie świadczy o ciąży. Popadasz w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletka po ma bardzo duża dawkę hormonów. Ja też brałam kiedyś i miałam podobnie. W ciazy nie jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Jeżeli nie jesteś pewna to polecam badać sobie dni płodne, ja np używam w tym celu testera afrodyta bo moim zdaniem jest najbardziej precyzyjny z tych wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×