Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcella

Małe doświadczenie w seksie.

Polecane posty

Gość Marcella

Nie jestem już dziewicą ale jeszcze niedawno nią byłam. Mam 25 lat. Po utracie dziewictwa(przerwaniu błony) uprawiałam stosunek tylko dwa razy. Nie mam doświadczenia. Poznałam 40-latka, jest doświadczony. Wszystko zmierza do sexu. Czy on pozna, że nie jestem dziewicą i mam małe doświadczenie? Prosze o sensowne odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella

A czy mogłabym zachować się jakoś tak, aby nie wyczuł brak doświadczenia? Jakoś oszukać :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Marcella napisał:

Nie jestem już dziewicą ale jeszcze niedawno nią byłam. Mam 25 lat. Po utracie dziewictwa(przerwaniu błony) uprawiałam stosunek tylko dwa razy. Nie mam doświadczenia. Poznałam 40-latka, jest doświadczony. Wszystko zmierza do sexu. Czy on pozna, że nie jestem dziewicą i mam małe doświadczenie? Prosze o sensowne odpowiedzi. 

Z perspektywy mężczyzny : niedomiar doświadczenia lepszy niż jego nadmiar. Jakoś nie zauważyłem, by każdy sobie szukał za partnerkę prostytutki z 20 letnim stażem i 40ma kilometrami kuta.sa bieżącego w cipce na liczniku

Zresztą kto powiedział, że doświadczenie z jedną osobą można przełożyć na oświadczenie z drugą. Jeśli będziecie chcieli się i siebie nawzajem uczyć, to się nauczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Marcella napisał:

A czy mogłabym zachować się jakoś tak, aby nie wyczuł brak doświadczenia? Jakoś oszukać :d

Po co masz kłamać już na samym początku znajomości? Aż tak bardzo Cię korci by ją zawalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W sumie to nic zlego, tez tak mam. Zauwazylam, ze to wielu mezczyznom sie podoba. Byle nie robili z tego jakiegos fetyszu, ze taka niewinna ja cie naucze, bede twoim panem i wladca,  bo to juz wkurzajace i tez bym myslala, zeby udawac bardziej doswiadczona niz jestem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella

Czy po tym, że  mam wąską, pozna że miałam do tej pory niewiele stosunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella

Mimo że pierwszy raz mam za sobą, obawiam się, że On się mną zawiedzie. Mam się jakoś zachowywać, łapać go gdzieś itp. Po to, aby dobrze było? Stresuję się bardzo. Nie chcę Go zawieść. Pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella

Pomoże mi ktoś moje wątpliwości rozwiać? Chciałabym wiedzieć, czy podczas stosunku pozwolić mu na wszystko, co będzie chciał, być uległą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men

Dlaczego chcesz to ukrywać? Duży błąd. Powiedz mu od razu, że masz małe doświadczenie, będzie wniebowzięty i nie będzie oczekiwał od Ciebie umiejętności zawodowej kurtyzany. Nie pozwalaj mu na wszystko, jeżeli coś Ci nie sprawia przyjemności też mu powiedz. Jeżeli facet ma klasę to powoli wszystkiego Cię nauczy. Jeżeli jest egoistycznym palantem - wykorzysta Cię nie przejmując się Twoimi odczuciami. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, teraz staraj się nauczyć własnej seksualności, poodkrywaj co lubisz. Dobry seks to ma być równowaga między braniem i dawaniem, a Ty chcesz tylko dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×