Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franciszek

Serial Magda M. Czy Ally Mc Beal?

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość ŻANETA napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŁOBIOD MI SIĘ SPOLIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W punkt - jakby to napisała rasowa kafeterianka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
11 minut temu, Gość BEATA napisał:

JESTEŚCIE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOŻECIE SPAĆ Z MYŚLĄ ŻE NĘKACIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Śpimy spokojnie, snem sprawiedliwym bo nie nękamy. 

Wiesz co to nękanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA

Ale was łatwo strollować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Nikt Kiepskiej nie nęka- przynajmniej nie tu. Tu piszemy co sądzimy o jej kłamstwach i udawaniau.  Jak jej się nie podoba co tu piszemy to niech się po pierwsze nie wystawia w internet ach a po drugie niech nas nue czyta.

Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnijcie sie

Boze skonczcie sie miedzy soba szarpac bo jestescie zalosne XD to temat o magdzie a nie o analizowaniu dlaczego ktos pisze na kafe i z jakich powodow XD jakie wy durne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
18 minut temu, Gość BEATA napisał:

JESTEŚCIE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOŻECIE SPAĆ Z MYŚLĄ ŻE NĘKACIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chora to ty jesteś.  Idź  się lecz. I koniecznie zapisz tez do psychiatry Małpiatkę 😆😂😆😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hard core w Redzie
2 minuty temu, Gość Ogarnijcie sie napisał:

Boze skonczcie sie miedzy soba szarpac bo jestescie zalosne XD to temat o magdzie a nie o analizowaniu dlaczego ktos pisze na kafe i z jakich powodow XD jakie wy durne jestescie

Uważaj, bo cię wyzwę na scrabble i inaczej będziesz śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 12345 napisał:

Nikt Kiepskiej nie nęka- przynajmniej nie tu. Tu piszemy co sądzimy o jej kłamstwach i udawaniau.  Jak jej się nie podoba co tu piszemy to niech się po pierwsze nie wystawia w internet ach a po drugie niech nas nue czyta.

Proste?

Dokładnie tak. Przecież  Bida nas czytać nie musi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hard core w Redzie
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Chora to ty jesteś.  Idź  się lecz. I koniecznie zapisz tez do psychiatry Małpiatkę 😆😂😆😂😅

I w drodze do psychiatry będą siebie nawzajem zapewniać, że mają wywalone, mają bekę i że nas wkręcają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie tak. Przecież  Bida nas czytać nie musi 😉

A Ty nie musisz jej oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianki

Odbierdolta się od nas od naszej głupoty i od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

ostra zwida i jej świta trzecioklasistów atakuje 😄 

madzia daj sobie już spokój, wzięłabyś się za coś pożytecznego, angielskiego się poucz (translator google nie uczy!), na spacer idź, poszydełkuj, zrób cokolwiek. mogłabyś być fajną osobą, a jesteś pośmiewiskiem - na własne życzenie. skończ bajdurzyć o życiu rodem z Magdy M. i zrób coś ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokafe
Przed chwilą, Gość goscc napisał:

ostra zwida i jej świta trzecioklasistów atakuje 😄 

madzia daj sobie już spokój, wzięłabyś się za coś pożytecznego, angielskiego się poucz (translator google nie uczy!), na spacer idź, poszydełkuj, zrób cokolwiek. mogłabyś być fajną osobą, a jesteś pośmiewiskiem - na własne życzenie. skończ bajdurzyć o życiu rodem z Magdy M. i zrób coś ze sobą.

Widać, że nie przerobiłaś emocji z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A Ty nie musisz jej oglądać 

Ja chcę!!! Uwielbiam ją oglądać, bo to takie Instant Karma. Dzieciak próbuje wrzucić kota do wody, a sam do niej wpada. Koleś chce kopnąć drugiego, a drugi wrzuca go do rzeki. Dzięki Magdzie widać, że jest porządek i sprawiedliwość w naturze!

www.youtube.com/watch?v=S2t3zKvKg5M Łap to Beatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Psychokafe napisał:

Widać, że nie przerobiłaś emocji z dzieciństwa.

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja chcę!!! Uwielbiam ją oglądać, bo to takie Instant Karma. Dzieciak próbuje wrzucić kota do wody, a sam do niej wpada. Koleś chce kopnąć drugiego, a drugi wrzuca go do rzeki. Dzięki Magdzie widać, że jest porządek i sprawiedliwość w naturze!

www.youtube.com/watch?v=S2t3zKvKg5M Łap to Beatka. 

A ja chcę tu pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszka
4 minuty temu, Gość Kafeterianki napisał:

Odbierdolta się od nas od naszej głupoty i od nas

Wolność naszej głupocie i zazdrości o kalendarze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
3 minuty temu, Gość Psychokafe napisał:

Widać, że nie przerobiłaś emocji z dzieciństwa.

nie mów tak do swojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A Ty nie musisz jej oglądać 

Juz to kiedyś pisałam.  Nie muszę ale chcę!  Dla beki  i lepszego samopoczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja chcę!!! Uwielbiam ją oglądać, bo to takie Instant Karma. Dzieciak próbuje wrzucić kota do wody, a sam do niej wpada. Koleś chce kopnąć drugiego, a drugi wrzuca go do rzeki. Dzięki Magdzie widać, że jest porządek i sprawiedliwość w naturze!

www.youtube.com/watch?v=S2t3zKvKg5M Łap to Beatka. 

Lubię Cię! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bida elo

ostraa zwiiidaaa smutną ma twaaarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianki
3 minuty temu, Gość goscc napisał:

nie mów tak do swojej mamy

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra ...a
Przed chwilą, Gość Kafeterianki napisał:

W punkt

1000000% się zgadzam!!!!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianki
2 minuty temu, Gość ostra bida elo napisał:

ostraa zwiiidaaa smutną ma twaaarz

Anna Maria skończył ci się ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakało
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja chcę!!! Uwielbiam ją oglądać, bo to takie Instant Karma. Dzieciak próbuje wrzucić kota do wody, a sam do niej wpada. Koleś chce kopnąć drugiego, a drugi wrzuca go do rzeki. Dzięki Magdzie widać, że jest porządek i sprawiedliwość w naturze!

www.youtube.com/watch?v=S2t3zKvKg5M Łap to Beatka. 

o to to to to to...

Ktoś powie, Aśka miała prze je ba ne. Otra nie dawala jej życ. Gdzie tu sprawiedliwość? Ale dzieki temu Aśka teraz nie ma skrupułów, by spuścić ją w kiblu (przenośnia). Aśka seksi się z chłopakiem, a otra liczy purchle na suficie. Czyż to nie jest dowód na istnienie Boga, karmy czy jak to nazwiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Beaty
27 minut temu, Gość BEATA napisał:

JESTEŚCIE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOŻECIE SPAĆ Z MYŚLĄ ŻE NĘKACIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście, że są chore. Normalne osoby nie nękaja niepełnosprawnych ludzi bo zazwyczaj kierują się współczuciem. Jestem więcej niż pewna, że na kafeterii wyśmiewają się z Bogusi i Magdy osoby z tą samą lub podobną do nich chorobą, które niestety nie mają pomysłu na życie.

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Do Beaty napisał:

Oczywiście, że są chore. Normalne osoby nie nękaja niepełnosprawnych ludzi bo zazwyczaj kierują się współczuciem. Jestem więcej niż pewna, że na kafeterii wyśmiewają się z Bogusi i Magdy osoby z tą samą lub podobną do nich chorobą, które niestety nie mają pomysłu na życie.

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

Najlepszym przykładem tego jest Mariolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububububnia
5 minut temu, Gość Do Beaty napisał:

Oczywiście, że są chore. Normalne osoby nie nękaja niepełnosprawnych ludzi bo zazwyczaj kierują się współczuciem. Jestem więcej niż pewna, że na kafeterii wyśmiewają się z Bogusi i Magdy osoby z tą samą lub podobną do nich chorobą, które niestety nie mają pomysłu na życie.

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

Pudło, bo ja na przykład traktuje je jak każdą inną zdrową youtuberkę. One same podobno chcą być tak traktowane, tylko, że poźniej jak ktoś im zwraca uwagę o miernej jakości filmów, to nagle pojawia się argument "hejtujo niepełnosprawną! hieny!". 

Każdą inną youtuberkę oceniam, czasem wyśmiewam, czasem skrytykuję, czasem skomentuję. Nie widzę różnicy miedzy osobą niepełnosprawną, a osobą zdrową jeśli chodzi o vlogi - od obu oczekuje dobrej jakości, ciekawych filmów o czymś. Jeśli nie otrzymuję ich od niepełnosprawnej - no cóż, wówczas pojawia się krytyka (nie mylić z hejtem). 

Chyba wam się w główce coś popieprzyło, wymagacie od ludzi, by osoby niepełnosprawne traktować ze szczególną uwagą, czyli co? Jak mi się jej kanał nie podoba to nie mogę jej tego napisać, tylko muszę udawać, że jest super?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli nie wolno mi oceniać "tfurczosci" Babki Kiepskiej tylko dlatego ze jest ona niepelnosprawna to idąc  tym tokiem myślenia osoba niepelnosprawna nie powinna umieszczać gniotów na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Najlepszym przykładem tego jest Mariolka.

Z  tym  że   jej schorzenie  to  nie    łamliwość  kości  tak że trafiłaś  jak kulą w płot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×