Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franciszek

Serial Magda M. Czy Ally Mc Beal?

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kłamiesz jak Magda. Piszesz w kółko te same zdania o nękaniu, zmieniasz tylko nicki i twierdzisz, że pisze to kilka osób. Ty piszesz słowo w słowo to samo, tym samym stylem. Nie przekonałaś mnie pierwszym wpisem, to i setnym jednakowo brzmiącym nie przekonasz. Jestem dorosła. Nie zawstydzisz mnie. Nie wmówisz mi kim jestem, co czuję. 

Zgadzam się, że z krytyką wobec dzieci trzeba bardzo ostrożnie, ponieważ nie mają wykształconego w pełni systemu ochrony psychicznej, neurologicznej. Inaczej sprawa ma się z dorosłymi. Im krytyka, jeśli tylko ją dopuszczą, pomaga wzrastać.

Kołcz Kafetrianka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

One przecież są na poziomie Magdy. Lubię dla śmiechu poczytać jak sobie ją komentują, a jednocześnie podgryzają się wzajemnie jak stado głodnych szczurów w ciasnej klatce. To jak oglądać zmagania Palmy i Juszesz. Dwie skrajności, które jadą na tym samym wózki i plotą te same głupoty, tylko że z dwóch wrogich obozów. Magda ma wyimaginowane życie na YouTube, a one na Kafeterii. Magda blokuje wszystkich na YouTube, a one rzucają się na każdego tutaj kto nie kracze tak jak one 😄 Magda walczy z Kafeterią, Kafeteria walczy z Magdą. A najlepsze jak ktoś stroluje Kafeterianki pseudo moralizatorskim tekstem. To wtedy tak prężą swoją inteligencję i mogą w końcu stawiać te swoje pseudo diagnozy psychologiczne. To tak jak ktoś coś zasugeruje Magdzie, a ona potem nagrywa na ten temat mega ważny film. Tak samo te kwoki. Rzucić im jakąś marną prowokację, a one rzucają się jak gołębie na okruszki. A za 3...2...1... zacznie się, że one wiedziały, że ktoś sobie jaja robi i tylko tak pisały 😄 Haha, ale to są dzbany.

Nie zapomnij o pisaniu tutaj książek psychologicznych, które na kawałki rozkładają to, jaką Magda jest przebiegłą, okropną osobą, bo ukrywa komentarze 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny, upokarzacie się. Nie wiem, jak mam wam to udowodnić, ale są nas dwie. Mam założyć konto żebyście się nie popluły ze złości uważając, że nikt poza jedną nawiedzoną moralizatorką nie zgadza się z wami w kilku kwestiach?

A ty jestes nawiedzona hejterka. Zal mi ciebie bo musisz byc nieszczesliwa osoba, ale to juz sama wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ty jestes nawiedzona hejterka. Zal mi ciebie bo musisz byc nieszczesliwa osoba, ale to juz sama wiesz...

Hejterką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
2 godziny temu, Gość bubububububnia napisał:

jeśli pojde do klubu w ktorym piją wóde i graja disco polo, ale reklamują się jako klub jazzowy, w ktorym podaja francuskie wino to TAK, WYSTAWIE TEMU KLUBOWI OCENE i powiem wiecej, bede sledzic oceny kolejnych ludzi. tak to działa, proste.

jesli otra reklamuje sie jako imprezowiczka, bizneswoman, wykształcona prawniczka i podróżniczka, a "w srodku" zastaje smutną, depresyjną, wiecznie niezadowoloną, siedzącą w domu przy herbacie bredzącą babkę kiepską to TAK, WYSTAWIE JEJ OCENE I TAK, BEDE SLEDZIC OCENY INNYCH LUDZI NA JEJ TEMAT. 

i nie zamierzam jej do niczego zmuszać, niech sobie dalej kręci swoje schizofreniczne gadki o karierze, wlasnej firmie i podróżach, ja jej w zyciu nawet jednego komentarza nie zostawiłam na kanale i nie zostawie, wole sobie popisać tutaj, przynajmniej mam pewność, że kilka ludzi to przeczyta ze zrozumieniem. otra tego nie robi, kasuje jak leci, BO HEJTUJO!!!!!111

W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zapomnij o pisaniu tutaj książek psychologicznych, które na kawałki rozkładają to, jaką Magda jest przebiegłą, okropną osobą, bo ukrywa komentarze 😛

I zawsze przy tym biorą się za łby. Oczywiście nigdy nie może zabraknąć tej od przerabiania emocji. Haha. Kocham jak wkracza do gry i wkurz pozostałe pseudo psycholożki, bo każda chce, żeby jej było na wierzchu. Fajnie jest też rzucić im fake news o Magdzie. Wtedy jest taki popłoch, bo szukają wszędzie tej informacji, dopytują, kłócą się, taka konsternacja następuje, haha 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

I zawsze przy tym biorą się za łby. Oczywiście nigdy nie może zabraknąć tej od przerabiania emocji. Haha. Kocham jak wkracza do gry i wkurz pozostałe pseudo psycholożki, bo każda chce, żeby jej było na wierzchu. Fajnie jest też rzucić im fake news o Magdzie. Wtedy jest taki popłoch, bo szukają wszędzie tej informacji, dopytują, kłócą się, taka konsternacja następuje, haha 😄 

I ty jedna mądra, dobra w tym toksycznym, syfiastym grajdołku. dziękujemy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

I zawsze przy tym biorą się za łby. Oczywiście nigdy nie może zabraknąć tej od przerabiania emocji. Haha. Kocham jak wkracza do gry i wkurz pozostałe pseudo psycholożki, bo każda chce, żeby jej było na wierzchu. Fajnie jest też rzucić im fake news o Magdzie. Wtedy jest taki popłoch, bo szukają wszędzie tej informacji, dopytują, kłócą się, taka konsternacja następuje, haha 😄 

Musisz miec bardzo nudne i smutne zycie ze tak doglebnie analizujesz wszystkie wpisy na forum.

Biedactwo, pewnie nikt nie odpowiadal na twoje zaczepki i teraz udajesz ze robisz to dla beki prawda?

Nie martw sie, moze jeszcze znajdziesz sobie towarzystwo w prawdziwym swiecie, nie warto tracic nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I ty jedna mądra, dobra w tym toksycznym, syfiastym grajdołku. dziękujemy❤️

Haha, ale ja się nie uważam za dobrą. Kiedyś jedna vlogerka Was wyśmiewała na nstagramie 😄 Wiem,  że to złe prowokować i wyśmiewać takie osoby jak wy, ale czasami to takie zabawne, że trudno sobie odmówić polewki z was. Ale to chyba nie nowość dla was, że cały internet się z was wyśmiewa i kafeteria wszędzie jest synonimem obciachu i siedliskiem nieudaczników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha, ale ja się nie uważam za dobrą. Kiedyś jedna vlogerka Was wyśmiewała na nstagramie 😄 Wiem,  że to złe prowokować i wyśmiewać takie osoby jak wy, ale czasami to takie zabawne, że trudno sobie odmówić polewki z was. Ale to chyba nie nowość dla was, że cały internet się z was wyśmiewa i kafeteria wszędzie jest synonimem obciachu i siedliskiem nieudaczników?

w takim razie musisz byc dumna, ze nalezysz do tak zacnego grona :-))))

zawsze to jakies osiagniecie zyciowe, mozesz sobie wpisac do cv :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha, ale ja się nie uważam za dobrą. Kiedyś jedna vlogerka Was wyśmiewała na nstagramie 😄 Wiem,  że to złe prowokować i wyśmiewać takie osoby jak wy, ale czasami to takie zabawne, że trudno sobie odmówić polewki z was. Ale to chyba nie nowość dla was, że cały internet się z was wyśmiewa i kafeteria wszędzie jest synonimem obciachu i siedliskiem nieudaczników?

Jeśli masz z tym problem, to musisz zmienić forum na takie, na którym nie będziesz czuła się obciachowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, ale ja się nie uważam za dobrą. Kiedyś jedna vlogerka Was wyśmiewała na nstagramie 😄 Wiem,  że to złe prowokować i wyśmiewać takie osoby jak wy, ale czasami to takie zabawne, że trudno sobie odmówić polewki z was. Ale to chyba nie nowość dla was, że cały internet się z was wyśmiewa i kafeteria wszędzie jest synonimem obciachu i siedliskiem nieudaczników?

A ja uważam, że masz w sobie coś dobrego, ale ktoś mocno cię skrzywdził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bida
29 minut temu, Gość Gość napisał:

I zawsze przy tym biorą się za łby. Oczywiście nigdy nie może zabraknąć tej od przerabiania emocji. Haha. Kocham jak wkracza do gry i wkurz pozostałe pseudo psycholożki, bo każda chce, żeby jej było na wierzchu. Fajnie jest też rzucić im fake news o Magdzie. Wtedy jest taki popłoch, bo szukają wszędzie tej informacji, dopytują, kłócą się, taka konsternacja następuje, haha 😄 

Productive day in the office 😊
I don't always have to sit in a wheelchair 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja uważam, że masz w sobie coś dobrego, ale ktoś mocno cię skrzywdził. 

Parsknęłam śmiechem, uwielbiam te wasze wynurzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

podwójne standardy rodem z Tworek, wam nie wolno oceniac magdy, chodzic po jej kanale i ogladac jej filmikow, ale mnie wolno oceniac was, wysnuwać dziwne osądy na wasz temat, pisać co macie robic, jak żyć i co ogladac. 

schizofrenia nie jest spoko, ale skoro lubisz z nią żyć to dla mnie luz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Parsknęłam śmiechem, uwielbiam te wasze wynurzenia

trafiony zatopiony! zabolało, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

trafiony zatopiony! zabolało, co?

Jeżeli bólem nazywamy secondhand embarassment, to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dobra, to wróćmy do Madzi, bo coś za dużo dygresji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli bólem nazywamy secondhand embarassment, to bardzo

mam tak samo jak czytam twoje wpisy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

mam tak samo jak czytam twoje wpisy 😄

Ty nawet nie wiesz, które z wpisów są moje, a które innej dziewczyny, bo łatwiej jest przecież uznać, że to jedna po***ebka, która postanowiła wam bez powodu zatruwać życie, więc o czym ty mówisz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

trafiony zatopiony! zabolało, co?

To jej "parsknęłam śmiechem" zabrzmiało dokładnie jak "poniósł mnie melanż" u Otry. To by tłumaczyło, dlaczego jej tak zaciekle broni, bo w gruncie rzeczy walczy o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty nawet nie wiesz, które z wpisów są moje, a które innej dziewczyny, bo łatwiej jest przecież uznać, że to jedna po***ebka, która postanowiła wam bez powodu zatruwać życie, więc o czym ty mówisz? 🙂

Twoje są te z udawanym dystansem i lamentem z powodu rzekomego nękania. Pomogłam ci odnaleźć samą siebie w twoich wpisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No dobra, to wróćmy do Madzi, bo coś za dużo dygresji. 

Madzia ma jelitówkę, a siostra na długiej przerwie wpada, żeby jej pieluchę zmienić. Tak mi się wydaje.

 

Miło, Maguniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z...o

Czytam i czytam i stwierdam,  że mnie u Odry nic nie denerwuje. Ok, jest diecinna jak na 30 lat skończone niedawno, ale nie żeby aż wywoływała tak skrajne emocje. Jest parę kanałów na YouTube,  których właścicieleki są bardzo irytujące jak dla mnie, ale przestałam je po prostu oglądac. Otra mnie nie denerwuje, a jak jakiś filmik mnie nudzi to nie oglądam do końca. 

Anioła oglądam sporadycznie,  najczęściej jak mi wyskoczy  w proponowanych, ale jakoś mnie nie wciąga.  No może za wyjątkiem odcinków,  gdzie wyjeżdżają gdzieś z mężem.  Co jest między nimi teraz tak naprawdę nie wiadomo.  I zdrowe pary przechodzą kryzysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

trafiony zatopiony! zabolało, co?

To ja napisałam, że nie jestem dobra. A o tym parsknięciu to ktoś inny. Więc jednak pudło. Z tym, że nie jestem dobra, miałam na myśli to, że nie uważam się za jakiś ideał, chociażby z tego powodu, że lubię się z Was śmiać. I tyle. Więc niestety spudłowałaś z tą swoją diagnozą, że mnie ktoś skrzywdził. Jak w ogóle można wysunąć takie wnioski po jednym zdaniu cudzej wypowiedzi 😄 Bo nie chodziło mi o bycie złym człowiekiem, tylko że po prostu nie stoję na straży moralności, żeby uważać się za dobry wzór do naśladowania 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bida
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ja napisałam, że nie jestem dobra. A o tym parsknięciu to ktoś inny. Więc jednak pudło. Z tym, że nie jestem dobra, miałam na myśli to, że nie uważam się za jakiś ideał, chociażby z tego powodu, że lubię się z Was śmiać. I tyle. Więc niestety spudłowałaś z tą swoją diagnozą, że mnie ktoś skrzywdził. Jak w ogóle można wysunąć takie wnioski po jednym zdaniu cudzej wypowiedzi 😄 Bo nie chodziło mi o bycie złym człowiekiem, tylko że po prostu nie stoję na straży moralności, żeby uważać się za dobry wzór do naśladowania 😉 

Ale cie dzisiaj nosi. Probowalas cwiczen bioenergo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA

JESTEŚCIE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOŻECIE SPAĆ Z MYŚLĄ ŻE NĘKACIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja napisałam, że nie jestem dobra. A o tym parsknięciu to ktoś inny. Więc jednak pudło. Z tym, że nie jestem dobra, miałam na myśli to, że nie uważam się za jakiś ideał, chociażby z tego powodu, że lubię się z Was śmiać. I tyle. Więc niestety spudłowałaś z tą swoją diagnozą, że mnie ktoś skrzywdził. Jak w ogóle można wysunąć takie wnioski po jednym zdaniu cudzej wypowiedzi 😄 Bo nie chodziło mi o bycie złym człowiekiem, tylko że po prostu nie stoję na straży moralności, żeby uważać się za dobry wzór do naśladowania 😉 

TOJA is a Polish cable and digital television and telecommunications provider with headquarters in Łódź.

a to napisałam to ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty nawet nie wiesz, które z wpisów są moje, a które innej dziewczyny, bo łatwiej jest przecież uznać, że to jedna po***ebka, która postanowiła wam bez powodu zatruwać życie, więc o czym ty mówisz? 🙂

Dokładnie. A zaraz Ci napiszą, że to Ty sama sobie teraz odpisałaś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻANETA
Przed chwilą, Gość BEATA napisał:

JESTEŚCIE CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOŻECIE SPAĆ Z MYŚLĄ ŻE NĘKACIE OSOBĘ NIEPEŁNOSPRAWNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŁOBIOD MI SIĘ SPOLIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×