Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franciszek

Serial Magda M. Czy Ally Mc Beal?

Polecane posty

Gość goscc
40 minut temu, Gość Do Beaty napisał:

Oczywiście, że są chore. Normalne osoby nie nękaja niepełnosprawnych ludzi bo zazwyczaj kierują się współczuciem. Jestem więcej niż pewna, że na kafeterii wyśmiewają się z Bogusi i Magdy osoby z tą samą lub podobną do nich chorobą, które niestety nie mają pomysłu na życie.

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

Ok, zróbmy małą weryfikację Twojej chorej teorii

 - Nie jestem niepełnosprawna w żadnym stopniu

 - Mam dwie sprawne ręce, dwie sprawne nogi, głowa raczej też nieźle działa

- Do miss polonia mi daleko, zresztą nie jest to dla mnie wyznacznik piękna, wszystko jest kwestią kasy i gustu 😉

- Pracuję w dobrej firmie, nieźle zarabiam, mam fajną, rozwijającą pracę

- Mam pasję, mam przyjaciół (niewielu, bo jako rasowy skorpion trzymam przy sobie wyłącznie najbardziej zaufanych ludzi, a od reszty się izoluję),  mam również psa i za chwilę kupuję kolejnego, bo mogę.

- Mam faceta, długo już

 

 

Skąd ta Twoja teoria o tym, że na kafe siedzą wyłącznie niepełnosprawne, przegrane życiowo jednostki? Masz coś w ogóle do niepelnospranwych, skoro wrzucasz je do jednego wora jako osoby wyłącznie sfrustrowane i hejtujące w internecie inne niepełnosprawne? Jakiś kompleks?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Z  tym  że   jej schorzenie  to  nie    łamliwość  kości  tak że trafiłaś  jak kulą w płot 

Ktoś napisał z tą samą lub podobną 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Z  tym  że   jej schorzenie  to  nie    łamliwość  kości  tak że trafiłaś  jak kulą w płot 

A jakie to ma znaczenie? Ty, Mariola jak zwykle odleciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ktoś napisał z tą samą lub podobną 😛 

A to zabronione ?   :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jakie to ma znaczenie? Ty, Mariola jak zwykle odleciałaś.

No widać ma bo  to zupełnie inne schorzenia więc marsz do książek poczytać  o tych różnicach zamiast mądrzyć się  w temacie o którym bladego pojęcia nie masz 

I gdzie to niby odleciałam ?

Boli cię że ktoś ci zwrócił uwagę czy o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Do Beaty napisał:

Oczywiście, że są chore. Normalne osoby nie nękaja niepełnosprawnych ludzi bo zazwyczaj kierują się współczuciem. Jestem więcej niż pewna, że na kafeterii wyśmiewają się z Bogusi i Magdy osoby z tą samą lub podobną do nich chorobą, które niestety nie mają pomysłu na życie.

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

Inaczej, bo tłumaczyć ci się nie zamierzam. Jesli więc są tu niepełnosprawne jak otra, samotne i smutne, których jedyną przyjemnością jest siedzenie tutaj, to czy ty wytykając ich choroby, samotność, smutek, brak odwagi NIE PASTWISZ SIĘ NAD NIMI? Twoja teoria tak brzmi.

Powiem ci coś. Wiesz doskonale, że siedzą tu różni ludzie, bo byłaś w grupie na fejsie. Jeśli widzisz i nadal nie dociera, to juz nie dotrze. To już zaczynasz widzieć świat jak otra. Argumenty i dowody walą po oczach, a ona wierzy w spiski. I to się leczy na oddziale psychiatrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No widać ma bo  to zupełnie inne schorzenia więc marsz do książek poczytać  o tych różnicach zamiast mądrzyć się  w temacie o którym bladego pojęcia nie masz 

I gdzie to niby odleciałam ?

Boli cię że ktoś ci zwrócił uwagę czy o co chodzi ?

Jakie znaczenie w dyskusji, W UŻYTYM TU KONTEKŚCIE, ma typ twojej niepelnosprawnosci i  rodzaj choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitupitu
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli nie wolno mi oceniać "tfurczosci" Babki Kiepskiej tylko dlatego ze jest ona niepelnosprawna to idąc  tym tokiem myślenia osoba niepelnosprawna nie powinna umieszczać gniotów na yt.

 Wiec niech się sama na posmiewisko nie wystawia bo jak nie będzie dawała tematu to i tu o niej pisać nie  będziemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie znaczenie w dyskusji, W UŻYTYM TU KONTEKŚCIE, ma typ twojej niepelnosprawnosci i  rodzaj choroby?

Chciałam Ci jedynie tylko nakreślić że  stawiając  w jednym  szeregu schorzenia takie jak rozszczep kręgosłupa i  łamliwość kości [na które to choruje Otra Vida  i Bogusia] grubo się mylisz bo to zupełnie inne schorzenia.Zachęcam do lektury i zapoznania się z tematem.Tyle ode mnie bo widzę ze nic do Ciebie nie dotrze tak jesteś zacietrzewiona w swoich racjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Chciałam Ci jedynie tylko nakreślić że  stawiając  w jednym  szeregu schorzenia takie jak rozszczep kręgosłupa i  łamliwość kości [na które to choruje Otra Vida  i Bogusia] grubo się mylisz bo to zupełnie inne schorzenia.Zachęcam do lektury i zapoznania się z tematem.Tyle ode mnie bo widzę ze nic do Ciebie nie dotrze tak jesteś zacietrzewiona w swoich racjach.

Mariola nie zrozumiała pytania. No trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli nie wolno mi oceniać "tfurczosci" Babki Kiepskiej tylko dlatego ze jest ona niepelnosprawna to idąc  tym tokiem myślenia osoba niepelnosprawna nie powinna umieszczać gniotów na yt.

Przede wszystkim o tym, co Ci wolno, decydujesz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Przede wszystkim o tym, co Ci wolno, decydujesz Ty.

O tym decyduje prawo moja droga 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz się za łby wezmą. A Madzia ma z was bekę.

Madzia steruje nimi jak marionetkami, a te miernoty się nabierają i tańczą jak im Madzia zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

O tym decyduje prawo moja droga 😉 

Nie bo ja. 

Mój wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie bo ja. 

Mój wybór. 

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Madzia steruje nimi jak marionetkami, a te miernoty się nabierają i tańczą jak im Madzia zagra.

Madzia nawet własną matką nie steruje, dlatego brudna chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie bo ja. 

Mój wybór. 

Oczywiście, że nie Ty 😛 To prawo reguluje co Ci wolno, a czego nie. Jeśli nie będziesz się do tego stosowała, to zostaniesz poddana odpowiedzialności karnej. Nie Ty decydujesz jak wolno Ci jeździć po drodze, jak wolno przechodzić przez pasy, co wolno Ci pisać w internecie, zamieszczać tam, itp... Nie Ty decydujesz czy możesz sobie wybrać ofiarę i ją gnębić, bo to jest karalne 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że nie Ty 😛 To prawo reguluje co Ci wolno, a czego nie. Jeśli nie będziesz się do tego stosowała, to zostaniesz poddana odpowiedzialności karnej. Nie Ty decydujesz jak wolno Ci jeździć po drodze, jak wolno przechodzić przez pasy, co wolno Ci pisać w internecie, zamieszczać tam, itp... Nie Ty decydujesz czy możesz sobie wybrać ofiarę i ją gnębić, bo to jest karalne 😉 

 

Ostra bida to wstrętne chamisko, zakłamane, podłe, którego nikt nie lubi i które wyląduje w psychiatryku❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Ostra bida to wstrętne chamisko, zakłamane, podłe, którego nikt nie lubi i które wyląduje w psychiatryku❤️

 

Ulzylo ci? Jak nie, to idz jeszcze rozwal wazon i zesraj sie w gacie🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Ostra bida to wstrętne chamisko, zakłamane, podłe, którego nikt nie lubi i które wyląduje w psychiatryku❤️

 

Oooo ale cwana w internecie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net hooligan
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Oooo ale cwana w internecie 😄

A chcesz mieć zablokowanom płytę głównom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wy się dalej kłócicie? współczuje życia ...ki :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Augystynovicz
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A wy się dalej kłócicie? współczuje życia ...ki 😄

A u ciebie co tam? Stara bida? Podleczą i wypuszczą i tak w kółko. Tak trzeba żyć. Na koszt podatnika. Trzymaj się tam i do zoba za 3. miechy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Do Beaty napisał:

Same pewnie siedzą całymi dniami w domu, a jedyną ich radością są te nienawistne komentarze tutaj. Sa mniej odważne i  mniej kreatywne od Magdy i Bogusi, dlatego rekompensują to sobie wyszydzając dziewczyny, które coś w życiu robią. 

Oczywiście zaprzeczą! A gdzieżby one miss polonie, pracujące , z pasjmi, przyjaciółmi i chłopakiem miałyby czas i ochote nękać dziewczyny na wózkach

I tu się mylisz. Dziś napisała do mnie Sylwia z TAGOMAGO i Andrzej Twoje Tanie OC/AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I tu się mylisz. Dziś napisała do mnie Sylwia z TAGOMAGO i Andrzej Twoje Tanie OC/AC.

I umawiamy się na pewne spotkanie, ale to ci napiszę za jakiś czas, bo narazie nie chcę zdradzać szczegółów, ale na pewno będzie to dla ciebie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🔥🔥🔥

Błagam niech ktoś zaora bunie i otrę tak jak Wróblewską by zniknęły z netu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie sagę?
1 minutę temu, Gość 🔥🔥🔥 napisał:

Błagam niech ktoś zaora bunie i otrę tak jak Wróblewską by zniknęły z netu 

Po co? Skoro one tak pięknie robią to same... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ulzylo ci? Jak nie, to idz jeszcze rozwal wazon i zesraj sie w gacie🤣🤣🤣

O Bogusia przybyła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bida
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Madzia steruje nimi jak marionetkami, a te miernoty się nabierają i tańczą jak im Madzia zagra.

Mordo, nie za dużo promieniowania? Ajfon, tablet na kolanach, mikrofalówka pod pachą w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I umawiamy się na pewne spotkanie, ale to ci napiszę za jakiś czas, bo narazie nie chcę zdradzać szczegółów, ale na pewno będzie to dla ciebie fajne.

A potem zaprosze ich na prestiżową  imprezę  do różowego pokoiku będą flipsy i Lech free z puszki przypal będzie taki ze guziczek z balkonu wypadnie. Juz to zapisałam w notesie jutro przepisze do bujo tylko czekam na nowe naklejki z aliekspres bo przy zaplanowanej imprezie musze odpowiednie naklejki wkleić szlaczek pierdyknać a Asia mi jeszcze kredek nie zatemperowała!

Małpa jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×