Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wszyscy się cieszą z wiosny a ja wiosna mam największe doły. Nie lubię tej pory roku. Kto tak ma?

Polecane posty

Gość Gość

Może to organizm.nie wyrabia z taka duża zmiana... Ja zawsze na wiosnę mam ogromny problem z psychika. Tak do.kwoetnia albo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam , jakoś lapie doła jak widzę to słońce i coraz dłuższe dni. Chyba wolę zimę i jesień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ja wychodzę z cudownej, ciemnej sypialni i widzę w salonie słońce to dostaję depresji. Nienawidzę lata. Cudowny czas się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak ja wychodzę z cudownej, ciemnej sypialni i widzę w salonie słońce to dostaję depresji. Nienawidzę lata. Cudowny czas się kończy...

Ty piszesz prowokacyjnie i dla jaj? a ja mówię serio.Autorka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, ja uwielbiam wiosne i każdy słoneczny dzień, rozkwitajace kwiaty, zieleń poprawiają mi nastrój. Nawet powietrze jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam późną jesień i zimę, tak do końca stycznia. Długie dni kiedy jeszcze jest zimno mnie dobijają. Lato ujdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty piszesz prowokacyjnie i dla jaj? a ja mówię serio.Autorka

 

Nie, to było serio. Lato jest straszne. 40 stopni i nie ma czym oddychać. Gdzie tu prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też nie znoszę wiosny bo jest mi po prostu zimno, wszyscy się rozbieraja bo przecież wiosna, nieważne że jest np. 11 stopni, a ja wyglądam jak ...ka ubrana pod szyję. W ogóle w Polsce nie znoszę tego, że ludzie ubieraja się wg. pory roku, a nie temperatury, jakby w lipcu bylo 0 stopni to dalej by chodzili z krótkim rękawem no bo to przecież lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Też nie znoszę wiosny bo jest mi po prostu zimno, wszyscy się rozbieraja bo przecież wiosna, nieważne że jest np. 11 stopni, a ja wyglądam jak ...ka ubrana pod szyję. W ogóle w Polsce nie znoszę tego, że ludzie ubieraja się wg. pory roku, a nie temperatury, jakby w lipcu bylo 0 stopni to dalej by chodzili z krótkim rękawem no bo to przecież lato.

To chyba jakiś żart. Polacy ubierają się jak upośledzeni. Dzieci spędzają 90% roku w czapce. Do tego te nieszczęsne rajstopy nawet przy 15 stopniach. Dorośli nic lepsi. Zimą zawinięci pod samą szyję, nieważne czy są na zewnątrz, czy od pół godziny robią zakupy w Lidlu. O hartowaniu mało kto słyszał. 0 stopni i krótka koszulka? Na pewno nie w tym przegrzanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna
38 minut temu, Gość Gość napisał:

To chyba jakiś żart. Polacy ubierają się jak upośledzeni. Dzieci spędzają 90% roku w czapce. Do tego te nieszczęsne rajstopy nawet przy 15 stopniach. Dorośli nic lepsi. Zimą zawinięci pod samą szyję, nieważne czy są na zewnątrz, czy od pół godziny robią zakupy w Lidlu. O hartowaniu mało kto słyszał. 0 stopni i krótka koszulka? Na pewno nie w tym przegrzanym kraju...

Zgadzam się. Ja normalnie zimą wychodzę na dwór w podkoszulku. W styczniu koleś od węgla mało szczeki nie zgubił jak zobaczył że wyszłam z domu w klapkach bez skarpet i topie na cienkich paskach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też nie znoszę wiosny bo jest mi po prostu zimno, wszyscy się rozbieraja bo przecież wiosna, nieważne że jest np. 11 stopni, a ja wyglądam jak ...ka ubrana pod szyję. W ogóle w Polsce nie znoszę tego, że ludzie ubieraja się wg. pory roku, a nie temperatury, jakby w lipcu bylo 0 stopni to dalej by chodzili z krótkim rękawem no bo to przecież lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Też nie znoszę wiosny bo jest mi po prostu zimno, wszyscy się rozbieraja bo przecież wiosna, nieważne że jest np. 11 stopni, a ja wyglądam jak ...ka ubrana pod szyję. W ogóle w Polsce nie znoszę tego, że ludzie ubieraja się wg. pory roku, a nie temperatury, jakby w lipcu bylo 0 stopni to dalej by chodzili z krótkim rękawem no bo to przecież lato.

Dokładnie, ci ludzie są chorzy na mózg chyba. Widziałam wielokrotnie takie obrazki że w grudniu czy styczniu jak się zdarza kilka dni że jest 8 czy 10 stopni, a i tak bywało, to chodzą poubierani jak na zimę przystało. A jak dziś i wczoraj y nas było 10 stopni to g..wniarze bez kurtek, dorośli w sweterku psa wyprowadzają, a wiatr jest zimny. Zakute łby... Na takich ...ach zarabia lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×