Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiem

Lubimy się z bratową męża, niesnaski zdarzają się rzadko. Dlaczego blokuje przede mną treści na facebook, ukrywa zdjęcia?

Polecane posty

Gość Niewiem

Jak to się ma do tego, że na żywo jesteśmy względem siebie dobre, serdeczne? Czy to oznacza że ona udaje, a tak naprawdę to mnie nie lubi? No bo co ma do ukrycia? Dlaczego chowa zdjęcia? Ma ustawienie niestandardowe, a sprawa rypła się m.in. wtedy, gdy widziałam u niej na kompie na profilu że ma mnóstwo zdjęć, z wakacji, z wesela, no mnóstwo, a ukrywa je nie wiem czy tylko przede mną ale wydaje mi się że przed rodziną naszych męzów w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

najwidoczniej jednak cie nie lubi :) olej. zablokuj ja na fb i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomojezdanie

A mi się wydaje, że to nie oznacza, że Cię nie lubi tylko wręcz przeciwnie. Nie chce żebyś widziała wszystkie zdjęcia które zamieszcza bo może nie chce się przed Tobą chwalić.  Nie chce żebyś jej zazdrościła.. Ja np nie pozwalam żeby moje zdjęcia widziały osoby np mniej zamożne, żeby im żal nie było. Wiem, że to głupie ale nie lubię się chwalić przed tymi, którzy mniej mają  i których na mniej stać .. Nie lubię jak mi ktoś zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faavcsa
2 minuty temu, Gość Tomojezdanie napisał:

A mi się wydaje, że to nie oznacza, że Cię nie lubi tylko wręcz przeciwnie. Nie chce żebyś widziała wszystkie zdjęcia które zamieszcza bo może nie chce się przed Tobą chwalić.  Nie chce żebyś jej zazdrościła.. Ja np nie pozwalam żeby moje zdjęcia widziały osoby np mniej zamożne, żeby im żal nie było. Wiem, że to głupie ale nie lubię się chwalić przed tymi, którzy mniej mają  i których na mniej stać .. Nie lubię jak mi ktoś zazdrości. 

Też skłaniałabym się bardziej ku tej wersji. Ja tak samo jak Ty nie lubię chwalic sie na fejsbuku, bo dobrze wiem, że większość moich znajomych nie może pozwolic sobie na dobre wakacje czy takie życie jakie ja mam. Nic nie zamieszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomojezdanie
1 minutę temu, Gość faavcsa napisał:

Też skłaniałabym się bardziej ku tej wersji. Ja tak samo jak Ty nie lubię chwalic sie na fejsbuku, bo dobrze wiem, że większość moich znajomych nie może pozwolic sobie na dobre wakacje czy takie życie jakie ja mam. Nic nie zamieszczam

 No właśnie... Ja też bym może nic nie zamieszczala , ale mam połowę mega bogatych znajomych, którzy co chwilę wrzucają zdjęcia, które to bogactwo pokazują.. Więc ja też od czasu do czasu coś wrzucę... Ale druga połowa moich znajomych to naprawdę super ludzie, ale biedni... I nie chcę żeby te moje zdjęcia widzieli, bo nie chcę żeby im żal było, więc dla nich je blokuję. Może tutaj w sytuacji autorki też o to chodzi.... Ale to bardziej świadczy o tym, że Cię lubi i nie chce przed Tobą "szpanowac". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Tomojezdanie napisał:

 No właśnie... Ja też bym może nic nie zamieszczala , ale mam połowę mega bogatych znajomych, którzy co chwilę wrzucają zdjęcia, które to bogactwo pokazują.. Więc ja też od czasu do czasu coś wrzucę... Ale druga połowa moich znajomych to naprawdę super ludzie, ale biedni... I nie chcę żeby te moje zdjęcia widzieli, bo nie chcę żeby im żal było, więc dla nich je blokuję. Może tutaj w sytuacji autorki też o to chodzi.... Ale to bardziej świadczy o tym, że Cię lubi i nie chce przed Tobą "szpanowac". 

Albo jest inaczej i bratowa męża autorki chce jej pokazać że nie dla psa kiełbasa i foty z wakacji tylko dla wybrańców. Nie chce jej pokazać swojego prawdziwego życia, jakby jej nie ufala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×