Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość aaaa
13 minut temu, Gość Hoac napisał:

A moze ktos przytoczyc tekst tego komentarza - oczywiscie jakis czas temu mnie zablokowala

Post był o zazdrości
Komentarz brzmi: O tak! Znam takie kobiety - zazdrośnice 🙂 Z natury jestem ładna (...), ładna cera od zawsze. Kiedyś jedna pani wręcz wpierała mi, że to niemożliwe, (...). Myślę, że jest z niej niezła hipokrytka, bo widząc jej wypowiedzi przeczy sama sobie! Chorągiewka, która nie potrafi się pogodzić z tym, że istnieją piękne naturalne kobiety - co więcej teraz ta pani sama się przerabia, a tak to wcześniej negowała! Masz rację Katarzyno, zazdrość to podła kur**wa, na szczęście nigdy nikomu nie musiałam niczego zazdrościć. Miłego dnia
Kafi: piękne i naturalne kobiety istnieją jak najbardziej, trochę już takich w swoim życiu poznałam
Luiza: Ja też dlatego dziwiłam się, że ta kobieta była na tyle nieświadoma bądź fałszywa i zazdrosna, żal mi takich ludzi, muszą mieć smutne życie pełne kompleksów 😉

______________

Uprzedzając oburzenie Kasi i jej wiernych fanek, że zacytowałam tu od niej z profilu - w końcu jesteś gwiazdą Kasiu, posty wielu gwiazd cytuje się w internecie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
2 godziny temu, Gość gość napisał:

haha, boskie, a najlepsze, że nie zatrybiła

Ale z niej dzban :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może to nie o niej pisze ta dziewczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europp
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A może to nie o niej pisze ta dziewczyna 

Taaa napewno nie :))) No błagam przecież to jawne wyśmiewanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może . A może sobie zasłużyła na to . Następnym razem nie będzie taka hipokrytka :-) i nauczy się szanować ludzi a nie tylko wklejać cudze teksty i szukać podstępu tam gdzie go nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I ten jej wywód , ze jest sobą :-) napewno napewno . Co za banał i te oczekiwania chyba Elajza o tym mówiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tut
Dnia 26.05.2019 o 14:40, Gość Gosciowa napisał:

To, ze Martin jest niski i wątły to nie problem.

problemem jest matka o iq kąta prostego i pomysłem na życie rodem z tanich pisemek.

dziewczynki dorosną, internet nie zapomina, i będzie wstyd na pol życia.

 

Masz racje, internet nie zapomina, tak samo jak nie ma anonimowości w necie :)

Chciałabym, abyście wszystkie wkleiły swoje zdjęcia, pokazały swoje buźki i podpisały się swoim imieniem i nazwiskiem pod tymi złośliwymi komentarzami.

Zastanawiam się, co z wami jest, po co wchodzicie na profil kogoś kogo nie lubicie.

Karma wraca, przypomnijcie sobie o tym jeszcze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma

Dokladnie, karma wraca do kafi za ponizanie matek, ktore nie karmia cycem, za ponizanie ludzi na etacie, za wyzywanie od polaczkow, za plakanie ze nie ma na rzęsy i kokoszenie się do południa w łóżku zamiast iść do pracy, za wieczne okłamywanie obserwatorek, za hamskie odzywki i zadzieranie nosa na każdym kroku, myślę że karma faktycznie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma

A moja buźka była wyraźnie widoczna przy zbiórce na mieszkanie, która początkowo nie była sprzedażą jak piszą tylko w panice zmienili treść jak dostali feedback negatywny, zasugerowałam wtedy, że rozwiązaniem problemów finansowych 2 zdrowych młodych osob może być pójście do pracy i zostałam zablokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka

Nie każdy ma potrzebę skrajnego ekshibicjonizmu... jak bohaterka tego forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna P.

weszłam tu dzisiaj od mrs.harmony, pisała właśnie na insta o tym cudownym miejscu...

Dziewczyny - litości ile wy macie lat ? Aż mi sie niedobrze zrobiło o tych komentarzy...a przeczytałam pobieżnie kilka stron...

dosłownie rzygać się chce...i to kobiety o innych kobietach - wstyd. Popatrzcie na swoje życie, figury i męzów itp. a może na to jaki pękny przykład dajecie swoim dzieciom...ze wstydu bym sie spaliła gdyby moje dziecko owiedzialo się ze takie swinstwa wypisuje o innych.

też kiedyś padłam ofiarom takich obrzydliwości - nie życze tego nikomu - nawet Wam. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna B.

Katarzyno P rozumiem, że pisanie o wyglądzie zewnętrznym ( mimo, iż to Kasia komentowała grube dzieci na basenie niezbyt ładnie) nie jest ok, pisanie o jej córeczkach nie powinno mieć miejsca, to co dokładnie jest takie obrzydliwe co nie jest prawdą i czego sami nie pokazali lub powiedzieli? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philips

Ja lubię, jak zaczęli zwracać uwagę na słówka w swoich tekstach. Przykład odkurzacza: „do naszego domu trafiły żelazko i odkurzacz”. Nie kupiliśmy, nie zostały nam pożyczone czy dostaliśmy. W taki sposób nikt nie może się przyczepić, ze jakoś tego super hiper odkurzacza po miesiącu testów państwo H już nie maja. Czyżby Marcin jednak nie był taki hi tech i zdecydował się na odkurzacz z kabelkiem i bez podświetlania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna P.

Ale ja nawet nie wiem co kto i o kim powiedział... nie ineteresuje mnie to...pisze o tym miejscu..o gupie kobiet tutaj.

Widze zawistne, smutne kobiety, które dają upust swojej niecheci wrecz nienawisci. ciekawe zjawisko. kilka takich komentarzy dziennnie i pewnie czlowiek czuje się lepiej.  ocenienie innych macie we krwi, jestem pewna ze kazda z was musi byc szczesliwą i spełnioną kobieta, zoną i idealną matką o wielu pasjach... tylko gdyby tak rzeczywiście było nikt by tu nie zaglądał oceniając najnowesze rewelacje bohaterki z taką kąsliwością

Polecam zamknąc komputery i zając się swoim zyciem, moze kiedyś bedzie równie wspoaniałe <3 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna B.

Jestem szczęśliwa i spełniona i tak jak myślałam nie potrafisz wskazać gdzie jest to paskudne oszczerstwo, po prostu wg. mnie ocena czyjegoś zachowania może być pozytywna lub negatywna i to zdrowe podejście, a nie pozytywna =szczera, negatywna =jak się nie podoba to sp..... hejterze, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Maja Bohosiewicz ostatnio głośno skrytykowała dziewczynę, która poprosiła ją o udostępnienie zbiórki na rozkręcenie biznesu. Czy to czyni ją hejterką ? Nie, dziewczyna zrozumiała błąd i przyznała się do błędu i przeprosiła. Harmoniusze nie przeprosili za swoją zbiórkę, audiobook pojawił się później. Nie informują swoich obserwatorów o artykułach sponsorowanych. Czyli wszystkiego co mają. Oboje nie pracują. Niestety takie postawy życiowe się krytykuje, nie są oni godni naśladowania, nie są inspiracją. To nie hejt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Katarzyna P. napisał:

Ale ja nawet nie wiem co kto i o kim powiedział... nie ineteresuje mnie to...pisze o tym miejscu..o gupie kobiet tutaj.

Widze zawistne, smutne kobiety, które dają upust swojej niecheci wrecz nienawisci. ciekawe zjawisko. kilka takich komentarzy dziennnie i pewnie czlowiek czuje się lepiej.  ocenienie innych macie we krwi, jestem pewna ze kazda z was musi byc szczesliwą i spełnioną kobieta, zoną i idealną matką o wielu pasjach... tylko gdyby tak rzeczywiście było nikt by tu nie zaglądał oceniając najnowesze rewelacje bohaterki z taką kąsliwością

Polecam zamknąc komputery i zając się swoim zyciem, moze kiedyś bedzie równie wspoaniałe <3 

 

 

Widać Twoje nie jest skoro tu wchodzisz i musisz się tłumaczyć :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kasiu przestań już . Wszyscy wiedza kim jesteś ! ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA

Ta zbiórka to było cos koszmarnego, naplucie w twarz obserwatorom, dwóch nierobów walających sie na kanapie wpadło a pomysl jak tu sobie zorganizowac kase, tak na marginesie ile to zarabianie na instagramie moze potrwac i nie chodzi tu tylko o Harmonych ..... przeciez to nie bedzie trwało wiecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
1 godzinę temu, Gość Katarzyna P. napisał:

Ale ja nawet nie wiem co kto i o kim powiedział... nie ineteresuje mnie to...pisze o tym miejscu..o gupie kobiet tutaj.

Widze zawistne, smutne kobiety, które dają upust swojej niecheci wrecz nienawisci. ciekawe zjawisko. kilka takich komentarzy dziennnie i pewnie czlowiek czuje się lepiej.  ocenienie innych macie we krwi, jestem pewna ze kazda z was musi byc szczesliwą i spełnioną kobieta, zoną i idealną matką o wielu pasjach... tylko gdyby tak rzeczywiście było nikt by tu nie zaglądał oceniając najnowesze rewelacje bohaterki z taką kąsliwością

Polecam zamknąc komputery i zając się swoim zyciem, moze kiedyś bedzie równie wspoaniałe <3 

 

 

Równie wspaniałe ? Serio ? Bez pracy, totalnie zależna od rzeczy które otrzymam ? Bez możliwości decydowania o swoim życiu ? Mam się pozbawić marzeń i realizowania celów ? Ja wolę sobie kupić mydło a nie o nie żebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha

Przyszłam tu także przez akcje na instagramie, że gdzieś na kafeterii jest taki wątek. I przycupne.
Nie ze wszystkim się zgadzam co tu piszecie, ale pamiętam 'afere' ze zbieraniem na mieszkanie...bardzo to było niesmaczne. Ale sympatia została. Po zrobieniu biustu....gdzie stawiamy na taką ekologię, troche mi się to kłóci wszystko. Zabiegi, kremy...no nie wiem. Kasia fajna babka, dzieci cudowne! Ale coś mi przestało grać. Zmieniła się bardzo, ale kto się w dzisiejszych czasach nie zmienił żyjąc jak oni?
Sprawa z tv....odrzuca również, sponsorowane posty...."kończy mi się krem...", a za chwile kurier. Jest to słabe.
Ale może tak się żyje w dzisiejszych czasach? może instagram na tym tylko będzie niedługo polegał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość cicha napisał:

Przyszłam tu także przez akcje na instagramie, że gdzieś na kafeterii jest taki wątek. I przycupne.
Nie ze wszystkim się zgadzam co tu piszecie, ale pamiętam 'afere' ze zbieraniem na mieszkanie...bardzo to było niesmaczne. Ale sympatia została. Po zrobieniu biustu....gdzie stawiamy na taką ekologię, troche mi się to kłóci wszystko. Zabiegi, kremy...no nie wiem. Kasia fajna babka, dzieci cudowne! Ale coś mi przestało grać. Zmieniła się bardzo, ale kto się w dzisiejszych czasach nie zmienił żyjąc jak oni?
Sprawa z tv....odrzuca również, sponsorowane posty...."kończy mi się krem...", a za chwile kurier. Jest to słabe.
Ale może tak się żyje w dzisiejszych czasach? może instagram na tym tylko będzie niedługo polegał?

Większość osób prowadzących Instagram pracuje zawodowo. Może sobie pozwolić na życie zgodnie z własnymi zasadami. Są przez to wiarygodne, nie muszą reklamować bo są w są w stanie żyć bez niego. Insta to dodatek, nie główne źródło dochodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha

A Martin nie pracuje zawodowo? nigdy o tym nigdzie nie ma mowy co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość cicha napisał:

A Martin nie pracuje zawodowo? nigdy o tym nigdzie nie ma mowy co robi

Oczywiście, że nie pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że nie pracuje. 

TO CO ROBI CAŁE DNIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość cicha napisał:

TO CO ROBI CAŁE DNIE??????

Pisze artykuły sponsorowane. W zeszłym roku pracował chyba 3 miesiące. Oni ciężką pracą nazywają prowadzenie instagrama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyfer

Przecież nieraz dawali do zrozumienia, że praca na etacie jest dla plebsu, a Kafi jak raz wstala o 7 to nagrala kilka snapow o tym jaki swiat piekny o tej godzinie, czyli nieczęsto jej się to zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Hoac napisał:

 

mnie tam rybka, czy reklamują coś czy nie, taką drogę zawodową obrali, robią to dość nieudolnie. próbowałam obserwować jego i jej profil kilka razy i serio oni mają w sobie coś, co odrzuca. nawet nie potrafię tego ubrać w słowa. niby sympatyczni, ale jakaś nutka fałszu odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha
5 minut temu, Gość gość napisał:

mnie tam rybka, czy reklamują coś czy nie, taką drogę zawodową obrali, robią to dość nieudolnie. próbowałam obserwować jego i jej profil kilka razy i serio oni mają w sobie coś, co odrzuca. nawet nie potrafię tego ubrać w słowa. niby sympatyczni, ale jakaś nutka fałszu odpycha.

tak...coś w tym jest :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to
28 minut temu, Gość cicha napisał:

Przyszłam tu także przez akcje na instagramie, że gdzieś na kafeterii jest taki wątek. I przycupne.
Nie ze wszystkim się zgadzam co tu piszecie, ale pamiętam 'afere' ze zbieraniem na mieszkanie...bardzo to było niesmaczne. Ale sympatia została. Po zrobieniu biustu....gdzie stawiamy na taką ekologię, troche mi się to kłóci wszystko. Zabiegi, kremy...no nie wiem. Kasia fajna babka, dzieci cudowne! Ale coś mi przestało grać. Zmieniła się bardzo, ale kto się w dzisiejszych czasach nie zmienił żyjąc jak oni?
Sprawa z tv....odrzuca również, sponsorowane posty...."kończy mi się krem...", a za chwile kurier. Jest to słabe.
Ale może tak się żyje w dzisiejszych czasach? może instagram na tym tylko będzie niedługo polegał?

Jest masa "normalnych" ludzi na instagramie, z zasięgiem o wiele większym niż ci, o których mowa. Są przede wszystkim szczerzy w tym co robią i mówią... Tu jest wieczny foch, a dajcie mi to, a dajcie mi tamto, bo mi się kończy i tak w kołko... A weźcie się zrzućcie nam na mieszkanie... Zrzucajcie się na zrzutce... Tam co prawda chore dzieci, ale pal to licho... Niesmak totalny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×