Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gość

Chyba prawda ja zabolała skoro szepnęła o kafeterii , wie do kogo i co mówiła :-) a teraz przeczy sama sobie . Kobiety jej zazdroszczą ? A czego , dale nie będę się wypowiadać bo powiem za dużo a każdy widzi kto jest kto . Kobiety powinny się wspierać Haha dziewczyno bo Ci przypomnę co jeszcze niedawno mówiłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że nie pracuje. 

A skąd wiesz? ZNasz ich prywatnie?

Jak wy musicie być nieszczęśliwe i smutne prywatnie, aż mi was żal.

Oczywiste jest jedno, wasze dzieci kiedyś trafią na takich samych wrednych ludzi jak wy i beda tam samo obgadywane jak wy obgadujecie innych. Będą zmieszane z błotem, będą przez to cierpieć.

Wredne baby obrzydliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabka

Kasia zjedz snickersa, znajdź prace, zakryć cycki, nakarm męża, zapiszcie się na kurs tańca, ogarnij się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio?
5 minut temu, Gość ttt napisał:

A skąd wiesz? ZNasz ich prywatnie?

Jak wy musicie być nieszczęśliwe i smutne prywatnie, aż mi was żal.

Oczywiste jest jedno, wasze dzieci kiedyś trafią na takich samych wrednych ludzi jak wy i beda tam samo obgadywane jak wy obgadujecie innych. Będą zmieszane z błotem, będą przez to cierpieć.

Wredne baby obrzydliwe!!

O dokładnie to jest poziom tego o czym mówimy, ja tu piszę, że o dzieciach pisanie jest niesmaczne itp, podajemy konkretne przykłady kiedy Państwo Harmony pokazali swoje oblicze a przychodzi obrońca i obraża, tylko na tyle was stać, bo niestety nie macie żadnych argumentów za tym, żeby wmówić ludziom, że to "inspiracja". A nie pracuje, bo sam mówił jak po roku pracy w końcu się od niej uwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
6 minut temu, Gość ttt napisał:

A skąd wiesz? ZNasz ich prywatnie?

Jak wy musicie być nieszczęśliwe i smutne prywatnie, aż mi was żal.

Oczywiste jest jedno, wasze dzieci kiedyś trafią na takich samych wrednych ludzi jak wy i beda tam samo obgadywane jak wy obgadujecie innych. Będą zmieszane z błotem, będą przez to cierpieć.

Wredne baby obrzydliwe!!

Bo mówią o tym. Nie jest to żadną tajemnicą. Moje dzieci wychowuję na ludzi pracowitych i taki im daję przykład. Raczej dzieci tej pani będą miały w życiu problem. Nie, nie życzę im tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nawet Doda tak się nie kłóciła na forum, które ja obrażały. W tym wypadku, w 90% nikt Kasi nie obraza. Zmieniłeś nazwisko na zagramaniczne? Nie miej pretensji, ze ktoś ci to wypomni. Chciałeś/as obejść system podatkowy, organizując zbiórkę? Ok, ale przyznaj się do tego. Ja nie hejtuje, ja zaznaczam, ze w pl prawo się powinno zmienić, i posty sponsorowane (gratisy) powinny mieć #ad. Nawet, jeśli są to wielokrotnie wspomniane CYCKI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

Nawet Doda tak się nie kłóciła na forum, które ja obrażały. W tym wypadku, w 90% nikt Kasi nie obraza. Zmieniłeś nazwisko na zagramaniczne? Nie miej pretensji, ze ktoś ci to wypomni. Chciałeś/as obejść system podatkowy, organizując zbiórkę? Ok, ale przyznaj się do tego. Ja nie hejtuje, ja zaznaczam, ze w pl prawo się powinno zmienić, i posty sponsorowane (gratisy) powinny mieć #ad. Nawet, jeśli są to wielokrotnie wspomniane CYCKI 

ok, rozumiem argumenty, rozumiem że jej nie lubicie. tylko powiedz mi po co w takim razie codziennie ją obserwujecie. czy to nie jest chore?

i jeszcze jedno. jeżeli nawet kogoś się nie lubi nie macie prawa jej obrażać. 

dla mnie wszystko to co piszecie jest wynikiem jednego, ZAZDROŚCI o to że mają kasę, że nie muszą pracować na etacie, że udaje im się, że mają luza którego wam brakuje.

nie wiem jak wyglądacie, ale po tym co piszecie widzę takie klasyczne, nieszczęśliwe brzydkie i zaniedbane baby, którym nie układa się i muszą się wyrzygać w necie, żeby było im lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka
4 minuty temu, Gość ttt napisał:

ok, rozumiem argumenty, rozumiem że jej nie lubicie. tylko powiedz mi po co w takim razie codziennie ją obserwujecie. czy to nie jest chore?

i jeszcze jedno. jeżeli nawet kogoś się nie lubi nie macie prawa jej obrażać. 

dla mnie wszystko to co piszecie jest wynikiem jednego, ZAZDROŚCI o to że mają kasę, że nie muszą pracować na etacie, że udaje im się, że mają luza którego wam brakuje.

nie wiem jak wyglądacie, ale po tym co piszecie widzę takie klasyczne, nieszczęśliwe brzydkie i zaniedbane baby, którym nie układa się i muszą się wyrzygać w necie, żeby było im lepiej.

 

Uważasz, że mają kasę??? To może jeszcze klasę??? Chyba tylko śmiech pozostał w odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt
Przed chwilą, Gość Kulka napisał:

Uważasz, że mają kasę??? To może jeszcze klasę??? Chyba tylko śmiech pozostał w odpowiedzi. 

Wiesz co, nie wiem- strzelam, szukam pomysłu o co wam chodzi. Czy mają klase? Zalezy co to dla ciebie znaczy.

Jest mi przykro, że ludzie są wredni i tak piszą o innych. Też byłam kiedyś ofiarą takiego hejtu. Do kazdego mozna sie przyczepić, kazdego mozna obgadywac. Tylko po co? Jaki jest cel? Czego oczekujecie?  A uwierzcie, to jest okropne i chyba nikt z was nie chcialby aby inni o nim tak pisali. To ze ktos zmienil nazwisko, zrobil sobie cycki to powod zeby go krytykowac? gdzie jest tolerancja ludzie? Krzywdy nikomu nie robi, wiec po co to wszystko... Dajcie spokoj, wiecej sie usmiechajcie i cieszcie sie swoim zyciem!

peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otak
1 godzinę temu, Gość ttt napisał:

ok, rozumiem argumenty, rozumiem że jej nie lubicie. tylko powiedz mi po co w takim razie codziennie ją obserwujecie. czy to nie jest chore?

i jeszcze jedno. jeżeli nawet kogoś się nie lubi nie macie prawa jej obrażać. 

dla mnie wszystko to co piszecie jest wynikiem jednego, ZAZDROŚCI o to że mają kasę, że nie muszą pracować na etacie, że udaje im się, że mają luza którego wam brakuje.

nie wiem jak wyglądacie, ale po tym co piszecie widzę takie klasyczne, nieszczęśliwe brzydkie i zaniedbane baby, którym nie układa się i muszą się wyrzygać w necie, żeby było im lepiej.

 

Błagam maja kasę ? Haha mnie stać zrobić zakupy w Douglas a ona nawet jednego kremu z babor sama nie kupi :) wiesz jak my nazywamy takich jak ona? Gownozjady! Zareklamuje wszystko byleby za darmoszke dostać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Myślę, że jesteś nową koleżanką Kafi i jeszcze mało widziałaś (pokasowane) a bronisz osoby, której profil jest festiwalem krytykowania innych, inne matki są złe, inne baby są złe bo mają latać w pończochach po porodzie dla męża, panie w bibliotece są złe bo nie chcą się zająć jej dzieckiem a domagają się spokoju, dziadek w przedszkolu jest zły bo zdarzyło mu się spieszyć, inni to palą w domach i zamkniętych autach, chciec to moc spedzac zimę na goa itp, a ze wszystkiego wyłania się święty obrazek Kafi, i jej opowieści jaka jest dobra bo szarpała niewidomą w metrze mimo sprzeciwu tamtej, przyjrzyj się tam dokładnie i sama wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabacxek

Raczej ani klasy ani kasy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król

niczego nie zazdroszą, a Tobie zazdosic moga głupoty,bo masz takie wysokie mniemanie o sobie ze jej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Kasiu klamczuszku czemu piszesz że nie wchodzilas tu przez rok jeżeli regularnie zgłaszasz te wątki, usuwanych było juz kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Ja obserwuję ją ze względu na to że  Mamy wspólnych znajomych i oni mi Właśnie mówią jaką jest hipokrytką co innego pokazuje na Instagramie a co innego jest w życiu prawdziwym.Tak dla rozrywki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roks

Jakim trzeba być człowiekiem żeby myśleć że każdy mi czegoś zazdrości Co trzeba mieć w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek G
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Chodziło o to, ze Kafi napisała post o tym, ze zawsze wszyscy jej czegoś w życiu zazdrościli i ze zazdrość jest okropna. Na co jedna dziewczyna, pisząc oczywiście o Kafi, czego Kafi nie zrozumiała- opisała historię sprzed jakiegoś czasu, że Kafi zarzucała jej, że to nie może być prawda, że ma tak ładną cerę i ze to bez makijażu, ze jest taka ładna bez przeróbek i na pewno coś robi... ta dziewczyna, Luiza, odkryła jaką hipokrytką jest Kafi, jak chorągiewka na wietrze, kiedyś zarzucała innym przeróbki, a teraz sama się przerabia. Ale sednem jest forma komentarza i ...izm Kafi, która nie skumała, że Luiza pisze o niej 😂. Choć teraz jak to wyjaśniłam tutaj już pewnie się zorientuje 🤦🏻‍♀️😂

Ona w ogóle mało kumata...na dzisiejszym story z tv rodzina ( kto oglądał ten wie ) Kobieta w tle śpiewa - my trzy mamay, a Kacha na to co trzymamy ? kobieta w tle- No jesteśmy 3 mamy tutaj ...No Kaśka jesteś ,,miszszcz,, ...buhahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Słuchajcie, ale skąd w takim razie mają na codzienne życie - paliwo, utrzymanie auta, przedszkole? zwyczajne życie też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Ona serio myślisz że każdy jej zazdrości tych cycków hahaha niby czego ludzie mają jej zazdrościć chudego łysiejącego męża ,niesfornych dzieciaków, mieszkania w klatce, alergii skórnej... No czego A może darmowych kremików i kubeczków menstruacyjnych, jak chcą to sobie kupują za własne pieniądze nikt jej niczego nie zazdrości.. ale laska ma wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heluta
3 minuty temu, Gość Kika napisał:

Ona serio myślisz że każdy jej zazdrości tych cycków hahaha niby czego ludzie mają jej zazdrościć chudego łysiejącego męża ,niesfornych dzieciaków, mieszkania w klatce, alergii skórnej... No czego A może darmowych kremików i kubeczków menstruacyjnych, jak chcą to sobie kupują za własne pieniądze nikt jej niczego nie zazdrości.. ale laska ma wysokie mniemanie o sobie

To samo pomyślałam kiedy przeczytałam tekst. Czego ja mam Tobie zazdrościć,  jestem ładna, mam dobrą pracę, zdrowe dzieci i fajnego męża . Nie , nie , nie  droga Kasiu , zasyfionej skóry  i sztucznych cycków Ci nie zazdroszczę. Pomyślałam też , że trzeba być nieźle walniętym, żeby robić u Babora zabiegi z których nic nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Baba napisał:

Słuchajcie, ale skąd w takim razie mają na codzienne życie - paliwo, utrzymanie auta, przedszkole? zwyczajne życie też kosztuje.

za czesc tych postów sponsorowanych moga dostawac kase..... choc serio, dla mnie taki ambasador to dla marki strzał w kolano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roko

W odpowiedzi po co wchodzimy na Twój profil - dla beki. Po to żeby się pośmiać i pokręcić głowa z niedowierzaniem ze tacy ludzie żyją na świecie. 

Ps. Ktoś przypomniał jak krytykowałam Sylwię i już dodajesz na story post o sylwii? Tak łatwo tobą manipulować? :)

ps2. Faktycznie zauważyłam ze na każdym zdjęciu i filmie łeb ucięty żeby czoła nie było widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A nawet jeśli nie pracuje co Wam do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
12 minut temu, Gość gosc napisał:

A nawet jeśli nie pracuje co Wam do tego? 

Kasia nie nudzi cię kontrolowanie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

U mr harmony na insta Kaśka w jednym komentarzy przyznała się, że kasę że zbiórki zainwestowali w bitcoiny i z tego chyba te cycki zrobiła. Oni chyba nigdy tak nie skalali prawdziwa praca 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
1 godzinę temu, Gość Baba napisał:

Słuchajcie, ale skąd w takim razie mają na codzienne życie - paliwo, utrzymanie auta, przedszkole? zwyczajne życie też kosztuje.

Piszą do firm, że chętnie zareklamują ich produkt na instagramie, a za jedno zdjęcie biorą 1000 zł. Albo w drugą stronę, firmy piszą do nich, że chciałyby aby oni zareklamowali produkt. Gdy jest to tylko zdjecie (jedno) to biorą 1000 zł, gdy dłuższa relacja i wpis na bloga to dużo więcej. Wiem, bo znajomi pisali jako firma między innymi do niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
4 godziny temu, Gość ttt napisał:

Wiesz co, nie wiem- strzelam, szukam pomysłu o co wam chodzi. Czy mają klase? Zalezy co to dla ciebie znaczy.

Jest mi przykro, że ludzie są wredni i tak piszą o innych. Też byłam kiedyś ofiarą takiego hejtu. Do kazdego mozna sie przyczepić, kazdego mozna obgadywac. Tylko po co? Jaki jest cel? Czego oczekujecie?  A uwierzcie, to jest okropne i chyba nikt z was nie chcialby aby inni o nim tak pisali. To ze ktos zmienil nazwisko, zrobil sobie cycki to powod zeby go krytykowac? gdzie jest tolerancja ludzie? Krzywdy nikomu nie robi, wiec po co to wszystko... Dajcie spokoj, wiecej sie usmiechajcie i cieszcie sie swoim zyciem!

peace!

Niestety widać, że od niedawna ich obserwujesz. Kasia jest przepotwornie dwulicowa. Nikt nie czepiałby się jej piersi, gdyby przez długie miesiące wstecz nie wieszała psów na wszystkich kobietach, które miały cokolwiek poprawione w swoim wyglądzie. Jechała po nich jak po burej suce. Wytykała makijaż permanentny, botoks, dbanie o siebie. I to w bardzo niewybredny sposób. Użalała się jak to ZUS ich oszukał, jak to nie ma pieniędzy na robienie rzęs, założyła zrzutkę żeby móc kupić większe mieszkanie. Jak ludzie odkryli, że tak naprawdę wyłudzają pieniądze tylko po to, żeby mieć wiekszy metraż, to Martin nagrał audiobooka z bajkami, że niby ta zrzutka to sprzedaż za „co laska”, a nie żebranie. Kafi dostaje 1000 zł za zrobienie zdjęcia produktu i jego zareklamowanie na Insta. To jej „praca”. Tylko że nieopodatkowana. Zachowali kremik, kubeczek, albo inne „coś”, a za chwilę zmienia front i chwali następne. I ok! Tylko że poza tym że chwali następne, to poprzednie jest już be! I jedzie znowu po tym poprzednim jaki to syf był! Jest hipokrytką jakich mało. Do tego aferki w stylu handlowania darmoszkami, które zakasowała... wstyd! Dlatego jest ten wątek. Dla odkrywania prawdziwego oblicza i  hipokryzji jaką odstawiają państwo Harmony. Ściema za ściemą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Zzz napisał:

U mr harmony na insta Kaśka w jednym komentarzy przyznała się, że kasę że zbiórki zainwestowali w bitcoiny i z tego chyba te cycki zrobiła. Oni chyba nigdy tak nie skalali prawdziwa praca 😕

Cycki dostała za darmo, za reklamę Drozda! Wcześniej robiła u niego skinbooster już i wtedy wyskamlała te piersi. Omamiła gościa pewnie, że mu narai klientek z Warszawy, ze jakiej to mu reklamy nie zrobi. Dlatego filmowała każdy dzień przed i po operacji. Przecież by jej mąż w kryzysie nie dał 16K na nowe balony. Prędzej by nową dupę sobie znalazł na boku. O ile to przez to właśnie sobie Kafi nie zrobiła cycow. W końcu mówiła, ze mieli kryzys, a Martin już raz wymienił żonę na Kafi właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kasienko, droga moja... uświadomi sobie jedno. Tobie nie ma czego zazdrościć. Naprawdę. Zacznijmy oś początku. Masz urodę dla koneserów. Blada skóra, sprawia wrażenie, mimo zabiegów, mocno zaniedbanej. Siano na głowie. Oczy jak żaba. Sylwetka masywna, jak sztangistka bardziej niż pląsająca rusałka... Zmarszczki wokół oczu wskazują na 10 lat więcej - to pewnie przez ten jad, który sączysz wewnątrz siebie, udając jaka jesteś łagodna i poukładana... masz obrzydliwe palce. Manicure nic tu nie pomoże. Nie masz co eksponować paznokci. Wiem, że zachwycasz się biustem. Zdecydowanie lepszy od brzucha. Nie potrzebnie pokazałaś ten brzuch ostatnio. Powinnaś w końcu zrzucić to 10 kg, a nie zasłaniać się wyimaginowanymi chorobami. Na koniec zostawiłem nastraszniejsze. Nie jesteś ani bystra, ani błyskotliwa, ani inteligentna. To jest przerażajace najbardziej. Nie wiem jak to mozliwe, że aż tak bardzo to widać na Instagramie.... zdecydowanie bardziej to razi niż brak poczucia rytmu i umiejętności tanecznych. Tobie faktycznie nie ma czego zazdrościć 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Mali, biedni, smutni ludzie...

Nie wierzę, że szczęśliwy, spełniony człowiek mógłby takie rzeczy pisać o kimś innym. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×