Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosik
15 minut temu, Gość Gdj napisał:

Niech nagrywa co chce. Każda z nas ma coś głupiego nagranego. Ale większość nie pokazuje tego w internecie. Ona przesadza strasznie, zamiast bawić się to wije się do telefonu. Na sile pokazywanie cycków i machanie tyłkiem. Powiem jedno. Doktorek robotę zrobił dobra ale na tym się kończy. Dziwna kobieta. Meeega dziecinna. Szkoda jej znajomych. Więcej nie będzie nigdzie znowu proszona 

No właśnie o to mi chodzi... Wyjela mi to z ust. Te na siłę wpycha nie czegoś gdzie parę miesięcy wstecz mówiła na inne kobiety jakie to one są złe bo mają silikon czy botox itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka

Była na tych warsztatach tantrycznych i jak sami wspominali mówili tam o byciu ze sobą, słuchaniu siebie, itd. A tu na wyjeździe z koleżankami nie korzysta z tej wiedzy. Alienuje się w telefonem i tylko do niego gada... zamiast korzystać, że może pobyć trochę w "realu"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te przygody wczorajsze o ktorych ona mowi to chyba zwazona atmosfera ktora zepsula Harmonka nagrywajac dziewczyny ktore chyba tego sobie nie zyczyly, gdyz u zadnej z nich nie ma na profilach na insta nawet wzmianki o tym wyjezdzie a co dopiero stories..

No i teraz Harmonka łazi sama i odpowiada na pytania ktore pewnie sama sobie zadaje z lewego konta.... a kolezanki .... no coz moze ro i dobrze ze sie na niej tak szybko poznaly - mniejsze straty moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.05.2019 o 11:02, Gość Izolda napisał:

Mazidel nie potrzebuje, bo jestem atrakcyjna i zadbana kobieta, która zarabia na własne zachcianki i spełnia je dla siebie a nie dla męża. Może i kasiunia ma racje, wszystkie hejterki to niezadowolone z zycia Karyny ze wsi, którym nie wiedzie się tak, jak jej. Ha!

Weź się dziewczynko puknij w czoło ! Ten stworek ma być kogoś zazdrością ? Przecież ona jest pusta i tępa .co więcej robi zabiegi a jeszcze niedawno się z tego śmiała , żal jej dupę ściska , ze inne bez nich wyglądają super a ona no cóż ..Bez polotu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo ona się tak „jara” tymi cycami, ze już sama się nie kontroluje 🤢. To jest żenujące... kiedyś jechała po każdej, która nawet permanentny makijaż zrobiła, ze jest nienaturalna, ze nieakceptuje siebie itp. Pamietam jak taką fajną dizewczynę co ma męża lekarza medycyny estetycznej i opowiadała o różnych zabiegach zjechała, ze sobie botox robi... laska mądra, naturalna, opowiadała o umiarze, o różnych błędach itp, a ta jej, że co ry gadasz, przecież masz piersi, masz permanentny... a teraz! Jak wiatr zawieje, kto co jej da za darmo to zrobi! Prymityw bez klasy, stylu i ogłady... 

Masz racje , sama byłam świadkiem jak tak gadała a teraz co i te cycki ..niech twarz lepiej wymieni i mózg . Zero klasy zero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienska

Biedna panna młoda. Ja bym sobie nie życzyła relacji na stories. Zreszta po jej minie było widać jaka była niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Kafi

Nie wiem czemu ale wywoluje u mnie awersje. Zeby jakis talent miala (nie mowie tu o zmianach pogladow, opini w zaleznosci w ktora strone wiatr wieje bo to ma opanowane do perfekcji) ale tak jak Ja sledze to lubilam rzeczy o dzieciach pozniej im dzieci wieksze to mniej czasu poswieca I zaczely sie stylowki imprezy probowanie kosmetykow... nie wiem jakies to takie slabe. Jakby nie wiedziala co ze soba zrobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki kałdun i obwisłe ciało , fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Boshe te cyce ma obrzydliwe wygladaja zle jak dwie sztuczne pilki wsadzone na dodatek zbyt wysoko tak ze prawie pod sama szyje....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe

Co nastepne zrobi, cycki byly, botoks tez - teraz pewnie bedzie odsysac tluszcz z calego ciala zeby schudnac .... a pozniej moze jeszcze plastyke skory ktora jej zostanie.... aaaa sorry pominelam przeciez mechaniczny lifting czyli naciaganie i wycinanie tej skory ktora zostala po naciagnieciu twarzy, powiek i okolic oczu.... ktory tez pewnie zrobi sobie .... aaa i moze usta sobie powiekszy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I te zdjęcie zeniby robak na biuście. Boże jakie to płytkie zachowanie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Na wszystkich zdjeciach na wdechu i wciagnietym brzuchu a i tak widac jak bardzo nie dba o siebie  bo tez nie robi nic co wymaga od niej jakiegokolwiek wysiłku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djd

Ja nie mogę już patrzeć jak ona na sile tego dziubka robi żeby usta większe wyszły a wychodzą przy tym zmarszczki od nosa. No i tylko cycki teraz na każdym zdjęciu. Brak słow naprawdę. Dzieci w szkole będą się cieszyły ze mamusia już pokazała w internecie dużo a tu nic nie ginie. A prawda jest taka ze wystarczy popatrzeć ile osób odcięło się od niej przez ostatnie miesiące. Wiele osób wykorzystała a później krytykowała. Tak było z ruszsie jak to tam się kontuzji nabawiła. Taaak. Troszkę pociwiczyla i już zbiera się i gada od miesięcy jak to ćwiczyć musi a tu znowu zonk  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Mi ten jej dziubek niewiedzidziec czemu przypomina kaczy dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

ona nie rozumie jednej zasadniczej i postawowej rzeczy ona jest tam dla ludzi bo od tych ludzi zalezy jej kasa ktora zdecydowala sie tak zarabiac ( bo jest leniwym nierobem) i powinna liczyc sie czasem jednak z krytycznym zdaniem innych i wziac je pod uwage, przemyslec swoje postepowania i wyciagnac wniosku i moze jednak cos zmienic tym bardziej ze ktos napisal do niej normalna wiadomosc wyrazajac swoja opinie bez zadnych wyzwisk bez obrazania. I moim zdaniem powinna odpisac cos w stylu- mam inne zdanie ale moze wlasnie dalas mi troszke do myslenia.... poprostu Mrs Harmony wiecej szacunku do swoich obserwatorow zwlaszcza tych ktorzy maja odmienne zadnia i poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok

Jaka bezczelna, zarozumiała, pusta kobieta.... jak można próbując zarabiać w necie napisać coś takiego i publicznie się przyznać ze ma w du...zdanie swoich obserwatorów..... matko co za tempa dzida.... Niech się firmy ogarną i ludzie bo współpraca z nimi to dno..... serio jestem w szoku jak można być takim głupio człowiekiem. Kobieto ogarnij się, taka z ciebie wielka blogerka. Widać ile masz do pokazania. Sylikon sztuczny reprezentujący margines i prostactwo, słoma z butów 👏  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Szok napisał:

Jaka bezczelna, zarozumiała, pusta kobieta.... jak można próbując zarabiać w necie napisać coś takiego i publicznie się przyznać ze ma w du...zdanie swoich obserwatorów..... matko co za tempa dzida.... Niech się firmy ogarną i ludzie bo współpraca z nimi to dno..... serio jestem w szoku jak można być takim głupio człowiekiem. Kobieto ogarnij się, taka z ciebie wielka blogerka. Widać ile masz do pokazania. Sylikon sztuczny reprezentujący margines i prostactwo, słoma z butów 👏  

Tępa jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Myślę że Katarzyna ma bardzo niskie poczucie wartości. Oprócz okazania piersi może nie ma nic do zaoferowania... Owszem piersi super. Fakt. Tylko dlaczego tak łatwo się sprzedaje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Magda napisał:

Myślę że Katarzyna ma bardzo niskie poczucie wartości. Oprócz okazania piersi może nie ma nic do zaoferowania... Owszem piersi super. Fakt. Tylko dlaczego tak łatwo się sprzedaje? 

Tak. Jest coś na rzeczy. Im głośniej i częściej ktoś krzyczy o miłości do samej siebie/akceptacji własnej/kochaniu siebie tym ma z tym większy problem. Nowe piersi nie zrobiły z pani Kasi nowej kobiety. Nowego życia też Jej nie dały choć tak napisała pod którymś postem. Nowe piersi....to tylko nowe piersi. I już. Brak szacunku do swoich obserwatorów jak widać ma się świetnie. Weszłam z ciekawości na profil Ani z cook i nie ma Kasi wśród obserwowanych. I jakoś mnie to nie dziwi. Bo klasę i kulturę osobistą albo się ma albo nie. Styl i jakość wypowiedzi do obserwatorów czy interakcje z nimi bardzo dużo mówią o autorkach tychże profili. Co o której z nich to już każdy tu obecny wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooka

Ma, lepiej sprawdź jeszcze raz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaolejowana

Nowy wpis. „Zarabiam twarzą”? No chyba raczej cyckami. 

Albo trądzikiem. Ile to już produktów jej ten trądzik wyleczyło? Derma? Babour? Czy teraz olejki? Pewnie coś było jeszcze po drodze, ale zapomniałam. 

Co do piersi, fajne, ale obserwatorki maja rację. Starczy już tego odgrzewanego kotleta. Zrobiła, wygląda super, cieszy mnie to. Ale jako influencer powinna podejść do tego bardziej profesjonalnie i jeśli followersow mówią, ze za dużo dekoltu, to do diaska niech posłucha, co ludzie mówią. Ona jest dla nas, czy my dla niej? Ona zarabia na nas, czy my na niej? 

Odpychajacy jest sposób, w jaki mówi: „nie podoba się, to won”. Ale co tam, na miejsce jednego unfollow przecież można kupic 10 fakowych Arabów, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbour :)

Babor, typo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Cooka napisał:

Ma, lepiej sprawdź jeszcze raz 😉

sprawdziłam ;) mnie się nie wyświetla profil Katarzyny jak wpisuję u Ani w wyszukiwarkę kogo obserwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooka

A u mnie tak. Jego nie ma, ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi detektyw

Pewnie jesteś u niej zablokowana, więc nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

Wy jesteście jeszcze gorsze niż ona xD i dużo bardziej żałosne - jak analizują każdy jej krok - nienawidzą jej, a oglądają każde story buahahahah - żal żal żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

I durne babska wszystko wiedzą - co powiedziała, że u jej koleżanek nie ma relacji xD JAKA INWIGILACJA!!!!! wchodzicie na profile jej koleżanek ahahahah - na pewno macie wesołe życie, skoro poświęcacie czas na takie coś - masakra, gardzę wami max - wstrętne madki xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd

Oj a na event do laurelli jej nie zaprosili? Ten z okazji dnia mamy? Sporo instamam tam dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzaszcz

A to nie o to chodzi w instagramach? Tagujemy kogoś, by moi followersow weszli na profil otagowanej osoby? Z tą nienawiścią to za dużo powiedziane. Czasami vox popili, vox dei, i jeśli ktoś jej mówi ze za dużo swieci cycem/ gada o kosmetykach/ etc., to niech później nie płacze ze na nikim nie ma „influence”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duperele

Ja jestem Cicha hejterká. Bawi mnie jej piekny dziecieco kobiecy glos, zeby prostowane, buzia z botox, piersi zrobione, kazdy mega taniec co sprawia ze moze teczami wymiotowac. I ta milosc do Martina no powiem wam czad... sztucznosci.

I to jaka ona jest trendy I eko.... jezu co kolwiek jest na czasie to ona kopiuje I gada I gada.... taka papuga.

Ciekawa jestem kiedy zacznie oficjalnie pisac ktore posty sa sponsorowane zamiast polecac po miesiacu?! 

Targi tantry, psycholog dzieciecy, Ja pozwalam dziecia na to na tamto a potem wychodzi. Raz bylismy w restauracji jak oni bylo.... dzieci rozwydrzone, zero granic a “Kafi” bo tak lubila za czasow slawnego rapera na telefonie... I wiecej sie przegladala w lustrze a na dodatek sztuczne wrzutki do dzieci Jakies a cudowane jak płowa lokalu glowami krecila 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×