Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosc

Teraz na każdym zdjęciu na pierwszym planie beda jej wywalone cycki.... a niebawem pewnie jakaś mocno wyzywająca sesja.... widać ze laska ma problemy sama ze sobą z poczuciem własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz
Dnia 3.05.2019 o 18:29, Gość gość napisał:

Ty tam widzisz cycki a ja niewyprasowana koszulkę na pierwszym planie, czyżby żelazko się zepsuło? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafi

Dzisiaj na story pol twarzy uciete, bo bluzkę ubrala z dekoltem i cycki na pierwszym planie muszą byc... To nic, ze twarz ucięta... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moly

Dr Drozd strzelił sobie w kolano nawiazując współpracę z kaśka. 

dałaby cis zjeść mężowi bo chudy jak by anoreksję miał. 

Czekam teraz aż wydadzą ebooka :))))) swoją droga jakie to smutne ze teraz takie ameby bez wykształcenia wydają poradniki jakby byli znawcami tematu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Teraz na każdym zdjęciu na pierwszym planie beda jej wywalone cycki.... a niebawem pewnie jakaś mocno wyzywająca sesja.... widać ze laska ma problemy sama ze sobą z poczuciem własnej wartości

To tak a propos robienia operacji "dla siebie";) ale przy okazji pokażę całemu instagramowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biblio
31 minut temu, Gość Moly napisał:

Dr Drozd strzelił sobie w kolano nawiazując współpracę z kaśka. 

dałaby cis zjeść mężowi bo chudy jak by anoreksję miał. 

Czekam teraz aż wydadzą ebooka :))))) swoją droga jakie to smutne ze teraz takie ameby bez wykształcenia wydają poradniki jakby byli znawcami tematu.  

To prawda. Smutne to czasy "wydawnicze" 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Panstwo alternatywni zyjacy po swojemu bez telewizora bo telewizja ogłupia nagle stwierdzili ze telewizja i telewizor jest fajna bo dostali za darmo w ramach wspolpracy z philipsem..... sprzedawczyki..... lenie, obiboki, pasozyty, pijawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghj

Dokładnie. Jeszcze niedawno było jak to nie maja i nie chcą tv. Nagle jak za darmo to ok. I niech biorą ale niech nie gadają wcześniej jak to nie uznają tv. Ich wiarygodność jest zerowa a profil ostatnio to jedna reklama. A teraz nagrywa tak żeby wszędzie dekolt było widać i na sile robi ten dziubek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlght

Zauwazcie ze oni nie maja zadnych prawdziwych przyjaciol w realu z ktorymi znaliby sie od wielu lat i spotykali .... i to do tego stopnia ze nawet na urodziny ich corek nikt ze swoimi dziecmi nie chce przychodzic z ich znajomych i rodziny i dlatego harmonka nie odprawia ostatnio dzieciom imprez urodzinowych  - gdyz ich dzieci i oni siedzieliby sami plus babcia

... jedynie jak sie spotykaja juz z kims to sa to ludzie z insta ktorym chwilowo udało im sie zamydlic oczy ta swoja otoczka pseudo zajebistosci.... jednak kazdy ktory pozna ich troszke bardziej jacy sa naprawde w realu automatycznie sie od nich odcina i urywa z nimi wszelkie kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No wydarzenie instagrama Harmonka wrzucila zdjecie normalnego ryja nie wyprasowanego w photoshopie, mogla jeszcze nie nakladac filtra na zdjecie.... moze w koncu do niej dotrze ze jest najbardziej klamliwa i niewiarygodna osoba na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle złości i zazdrości
Dnia 7.05.2019 o 21:48, Gość Ssshhh napisał:

Uuups pod ostatnim postem widac ilu ma prawdziwych obserwatorow - garstka.... pytania zadane pod postem mozna zliczyc na palcach jednej reki..... a tak na codzien wszystkie komenty w duzych ilosciach to opłacone fejki..... bo nic z nich tez nie wynika same tylko ochy i achy.....  i wcale bym sie nie zdziwila gdyby sama harmonka miala kilka kont z ktorych albo sama sobie komentuje albo odpowiada na pytania o polecenia lub pisze wiadomosci.... w ogole oni razem sa zenujacy tacy przecietni janusz i grazyna z ogormnym megalomanskim poczuciem wyzszosci i z takim azymutem na kase.... za grube miliony byliby w stanie siebie i dzieci zaprzedac chyba samemu .....

Zastanawia mnie kto tak nie nawidzi Kaski. Jak komuś zaszła za skore? Osobiście jej nie znam ale wydaje się być fajna osobą. Poza tym uważam że jest piękna kobietą, naturalną. Co z tego że zrobiła sobie biust jej ciało jej pieniądze. Dziewczyny wyluzujcie bo nerwicy się nabawicie. Jestem pewna że jedynie kobiety tu komentują. Czyżby zazdrość? Bo innego powodu do tego typu nienawiści nie widzę. Wspierajmy się dziewczyny a nie tylko wiecznie sobie dopier....my!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjrzyj się

Wspieram i kobiety i mężczyzn, którzy wg mnie mają coś wartościowego do przekazania, tutaj mamy Panią, która jest wiecznie sfochowana i obrażona, że nie może porządnie zarobić na swoim lenistwie i opowiadaniu o sexie, nie raz to ona właśnie poniża innych a jej większość tekstów to wspaniała ja kontra durne polaczki, jej mąż to samo, wczoraj reklamowala swoimi silikonami dezodorant bez silikonów, no brawo! Chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
12 minut temu, Gość Przyjrzyj się napisał:

Wspieram i kobiety i mężczyzn, którzy wg mnie mają coś wartościowego do przekazania, tutaj mamy Panią, która jest wiecznie sfochowana i obrażona, że nie może porządnie zarobić na swoim lenistwie i opowiadaniu o sexie, nie raz to ona właśnie poniża innych a jej większość tekstów to wspaniała ja kontra durne polaczki, jej mąż to samo, wczoraj reklamowala swoimi silikonami dezodorant bez silikonów, no brawo! Chyba kupię.

W punkt w samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzę i patrze...

....i zgadzam się z kolezanka. Gdzie tu szczerość, gdzie naturalność? Makijaz permanentny, pazury zrobione, piersi tez, a jak na rzesy zabrakło to był płacz i lament.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Żeby nie było, nie razi mnie kompletnie, że ludzie zarabiają w internecie... tylko, że inni robią w to w sposób naturalny i taki, który nie drażni. Mają do tego jakiś dar i robią to dobrze..... a tu głupota wylewa się uszami i ta pseudo naturalność i dobroć... bleeee! Na pierwszy rzut oka widać, że to nieszczera osoba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha krakowska

Mnie też nie, nie razi mnie zrobienie piersi bo wyglądają u niej naprawde dobrze ale razi już wciskanie, że 16 tysi to dla niej spoko cena, jeśli niedawno próbowali wyżebrać od obserwatorów na zamianę mieszkania, gdyby przyznala, że dostała w zamian za reklamę to byłaby szczerość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to

Hipokryzja level master. Kochajmy się takie jakimi jesteśmy, bez makijażu, grubsze, chudsze, z pryszczami itd itp. A dwa dni wcześniej reklama kliniki chirurgii plastycznej i operacji piersi... Jak się na jedno do drugiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Przecież ona ma rozdwojenie jaźni. Nie wie o czym gadać i jak zaineresowac obserwatorów... to po raz setny gada o tym samym. "A ja lubię być naturalna, ale jednak nie lubię makijaż, a nie bo jednak lubię być saute"...po 100 razy to samo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprostowanie
35 minut temu, Gość Gościu napisał:

Przecież ona ma rozdwojenie jaźni. Nie wie o czym gadać i jak zaineresowac obserwatorów... to po raz setny gada o tym samym. "A ja lubię być naturalna, ale jednak nie lubię makijaż, a nie bo jednak lubię być saute"...po 100 razy to samo... 

Moje drogie dziewczyny, mam wrażenie że wy w ogóle nie kumacie co ona mówi. Z jej ostatniego insta wynika że lubi się malować i dbać o siebie, chyba jak każda kobieta. Ale lubi się tez bez tapaty. Przecież wiemy że jest wiele kobiet które bez makijażu nie ruszy się z domu. Jeśli chodzi o piersi to ewidentne miała jakiś kompleks z tego powodu i postanowiła go naprawić. Bardzo dobrze jeśli to poprawi jej komfort życia. Czy waszym zdaniem kobieta naturalna to jakaś dzikuska bez makijażu, tyle ze się wykąpie i idzie do pracy?! Moim zdaniem w tych czasach kobieta naturalna to taka która dba o siebie ze smakiem.  I dajcie już spokój z tą zbiórka kasy. Dawne czasy, chociaż mi się wydaje że oni sprzedawali jakieś audiobooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instamama

Dzisiejsze story lever master. Jak zniechęcić do siebie w 10 min. Jak to już zostało zauważone, w co drugim słowie zaprzecza temu, co tak naprawdę chce przekazać. Osobowość mnoga jak nic, a wy to nazywacie szczerością. Jakby to w skrócie opisać: „zrobiłam operacje piersi bo akceptuje siebie”...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha krakowska

Ja kumam co ona mówi, mówi tak żeby ją każdy lubił, same truizmy w zasadzie bo każda z nas raz lubi mejkap raz nie, a zbiórka na mieszkanie była ewidentnie nazwana zbiórką. Oczywiście mnóstwo ludzi ją lubi i spoko, niech sobie zarabia miliony jak jej ktoś zapłaci ale czy naprawdę nie można mieć innego zdania o nich? Dla mnie są sztucznym produktem i tyle, takie troche zjawisko naszych czasów czyli sprzedawanie niczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywiecka

Przyjdzie głupi i kupi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co

Harmonka czyta kafe.... i te jej wywody... pseudo psycholozka sie znalazła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 godzinę temu, Gość Sprostowanie napisał:

Moje drogie dziewczyny, mam wrażenie że wy w ogóle nie kumacie co ona mówi. Z jej ostatniego insta wynika że lubi się malować i dbać o siebie, chyba jak każda kobieta. Ale lubi się tez bez tapaty. Przecież wiemy że jest wiele kobiet które bez makijażu nie ruszy się z domu. Jeśli chodzi o piersi to ewidentne miała jakiś kompleks z tego powodu i postanowiła go naprawić. Bardzo dobrze jeśli to poprawi jej komfort życia. Czy waszym zdaniem kobieta naturalna to jakaś dzikuska bez makijażu, tyle ze się wykąpie i idzie do pracy?! Moim zdaniem w tych czasach kobieta naturalna to taka która dba o siebie ze smakiem.  I dajcie już spokój z tą zbiórka kasy. Dawne czasy, chociaż mi się wydaje że oni sprzedawali jakieś audiobooki

Moimz daniem zbiórka kasy była takim mega przypałem, że internet długo nie zapomni😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalala

Chlopcodziewczynka zamieniła się w psycholożkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cici

Martin pewnie zdradził i teraz leczą związek nowymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cici

Ta jej kumpelka  COOka też ma robione cycki....buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość zażenowany

Kiedyś ich lubiłam, pierwsze wrażenie....ale teraz uważam ich za najgorszych perfidnych wyłudzaczy..... O wszystko pyta licząc na darmowe paczki, na każdym kroku reklama, pozowane zdjęcia. Zajmują się niczym, chodzeniem na darmowe imprezy z których czerpią korzyści i to włażenie w dupe znanym ludziom. Tematy poruszane kopiowane po innych. Teraz ebooka bd wydawać bo Eliza robi dobra robotę, potrafi zarobić to teraz trzeba napisać coś i sprzedać, bo zal dupe ściska. Zero pomysłu na siebie.  Dorośli ludzie mający dzieci, co oni reprezentują? Jak wyżebrać ciuchy zabiegi kosmetyki..... dramat, czasami nie wierze ze tacy ludzie Istnieja..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nananana

Nie dostała zaoroszenia na pokaz Zaquad? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyzby cookapl tez sie od niej odcieła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×