Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Monalisa

 

19 godzin temu, Gość Sprostowanie napisał:

Moje drogie dziewczyny, mam wrażenie że wy w ogóle nie kumacie co ona mówi. Z jej ostatniego insta wynika że lubi się malować i dbać o siebie, chyba jak każda kobieta. Ale lubi się tez bez tapaty. Przecież wiemy że jest wiele kobiet które bez makijażu nie ruszy się z domu. Jeśli chodzi o piersi to ewidentne miała jakiś kompleks z tego powodu i postanowiła go naprawić. Bardzo dobrze jeśli to poprawi jej komfort życia. Czy waszym zdaniem kobieta naturalna to jakaś dzikuska bez makijażu, tyle ze się wykąpie i idzie do pracy?! Moim zdaniem w tych czasach kobieta naturalna to taka która dba o siebie ze smakiem.  I dajcie już spokój z tą zbiórka kasy. Dawne czasy, chociaż mi się wydaje że oni sprzedawali jakieś audiobooki

Nie zgadzam się z Tobą. Przeczytaj dokładnie wpisy Kaski. Potrafi w jednej wypowiedzi sobie zaprzeczać. Odnośnie zbiórki pieniędzy zeszły rok to nie stare czasy.. zbieranie kasy na kredyt na portalu zbiórka pl gdzie ludzie walczą o życie było pokazaniem prawdziwej twarzy. Każdy kto ma trochę oleju w głowie po bliższym ich poznaniu odcina się widząc jacy to ludzie. Temat ebooka.. nic od siebie tylko kolejne kopiowanie pomysłów. kaśka i jej mąż są cwani ale ludzie widza ich nieszczerość. Jak choragiewki. Marny poziom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiepan

Zbiórka sama w sobie może nie była taką tragedią ale w połączeniu z ich pogardą do ludzi na etacie i kokoszeniem się do południa w łóżku razem oraz faktem, że oboje są leniwi do granic przyzwoitości to jakoś strasznie wkurzyło jej obserwatorki, które nierzadko wstają skoro świt żeby zdążyć do pracy, dlaczego więc miałyby się dzielić kasą z tymi darmozjadami, prośba o kasę zamiast pójście do pracy była szczytem chamstwa i brakiem szacunku do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

A po cyckach będzie pewnie wagina przerabiana, ciekawe czy o tym też nagra filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svetlana

To jest modne pierdzielenie o Szopenie, możesz być kim chcesz, możesz wszystko osiągnąć, american dream po prostu. Nie, nie możesz. Musisz mieć predyspozycje nawet do tak „trywialnej” pracy jaka jest praca blogera. Pokażcie mi, który bloger żyje z eventow. Żaden. Każdy z tych, którzy odnieśli sukces, ma sobą coś do zaoferowania, wypełnia jakaś nisze. Pani H wypełnia nisze odtwórczą. Jak z tego wyzyc na dłuższa metę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gags

hahahaha  ankieta na instastoris czy uwazasz że masz prawo mówic twórcy które zdjecie ci sie podoba i czy masz prawo pisac twórcy w jaki sposob ma sie komunikowac. Pani Harmony chyba zapomina że dziekie lajkom ma to wszystko więc tak moja droga zapierdalasz wszystko tak żeby sie kazdemu przypodobać bo inaczej potracisz kontarkty i darmoszki :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svetlana 2

Dodam jeszcze, dziwią mnie polskie internety. Z ich dwojga to on ma większe parcie na szkło, ale tez bardziej się nadaje do mediów z tym swoim pseudo radiowym głosem, brytyjskim akcentem (he he he) i  wiadomościach o social media, co się sprzedaje a co nie. To on śledzi trendy, montuje filmiki itp. Czemu ma tak mało followersow? Bo instamateczki lubia inne instamateczki. A girl power jest „w trendzie”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkmmm

Ale jej się przytyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina

Już spieszę z odpowiedzią Kafi, powiem tak: z dwóch koleżanek wolałabym tę, która szczerze powie mi, że robię coś głupiego lub wyglądam niekorzystnie od tej która będzie się szczerzył jak głupi do sera i nigdy nie powie mi prawdy, mogę potem wziąć lub nie jej zdanie pod rozwagę ale dla mnie klakierzy przytakujący na wszystko co robie są właśnie nieszczerzy a nie ktoś kto ma inne zdanie bądź widzi moje błędy i nie boi się powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor

Przykre to, tak się zniżać do momentu kiedy pytasz własnych followersow co chcą ogladac i w jaki sposób na twoim insta. Kiedyś wspominała jak to jej mama mówi ze jej insta życie to życie na krawędzi, lepiej tego ująć nie można. W PUNKT, mówiąc językiem internetow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żopianna

Celna uwaga Thorze, to ona w końcu chce być szczera i autentyczna czy szkolić obserwatorów co im wolno a czego nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor

Żopianno, takie są obecnie czasy. Influencerki nie maja żadnego „influence”, wiec żeby przypływ kasy pozostał stały musza publikować kontent który podoba się publice. Mrs H nie znalazła jeszcze swojego miejsca, wszystkie próby wywołania kontrowersji padły, wiec czas spytać followersow czego się po niej spodziewają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszko I

Thorze, ja się spodziewam więcej nagości, bo przecież ona lubi jak jest „sensualnie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowahejterka

Chyba źle ją Thorze zrozumiałeś, ona pyta kobiety czy wolno im mieć własne zdanie na temat jej „pracy” z delikatnym fochem, że raczej nie. Kobieta 35 letnia pokazująca wszystko co ma w mediach społecznościowych jest zszokowana, że ktoś ma czelność ją skrytykować i próbuje wywiązać dyskusje jakie to nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mogeo

ja prdle lubie wasze wiadomosci komentarze lubie czytac ale jedyne czego nie lubie to jak piszecie mi wiadomosci a ja musze na nie odpisywac ..... ja prdle .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość No nie mogeo napisał:

ja prdle lubie wasze wiadomosci komentarze lubie czytac ale jedyne czego nie lubie to jak piszecie mi wiadomosci a ja musze na nie odpisywac ..... ja prdle .... 

Idealnie podsumowane :)))) a mnie bawi ta rosnąca cały czas ilość obserwatorów. W ciągu dnia już po 2 stówki dzisiaj. No zasięgi rosną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwość
1 godzinę temu, Gość No nie mogeo napisał:

ja prdle lubie wasze wiadomosci komentarze lubie czytac ale jedyne czego nie lubie to jak piszecie mi wiadomosci a ja musze na nie odpisywac ..... ja prdle .... 

Czy ty kobieto potrafisz czytać że zrozumieniem? I kolejna niżej też. Przeczytaj jeszcze kilka razy co Kaśka napisała, bo na pewno nie tak. I koleżanka z posta niżej też niech poczyta skoro popiera. Tam zupełnie o co innego chodzi. Jesteście już tak nakręcone na Kawkę, że masakra. Czytacie to co chcecie wyczytać, A nie to co jest napisane. Serio? Coś wam w życiu brakuje, że taki lincz urzadzacie?

A wszystko przez zawiść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żopianna

Pani Sprawiedliwościo ale czemu zawiść? Naprawdę muszę ją chwalić albo się nie odzywać jeśli mi się nie podoba? Czego tam zazdrościć? Póki nikogo nie obrażam i nie jestem wulgarna to chyba wolno mi powiedzieć swoje zdanie? Czy ta reklamowana „szczerość i prawdziwość” tyczy się tylko lizusostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadość

Lincz? Jaki lincz? Polecam przemyślenie opinii, zanim się ją wyrazi. Nikt tu Kasi nie linczuje, a jeśli już wyrażamy o niej swoje opinie to z definicji nie musza one być w 100% pozytywne. Niestety, moim skromnym zdaniem zasłużyła sobie na 80% treści tego forum, i zamiast wyciągnąć z tego wnioski brnie jeszcze głębiej w poczucie wyższości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ci Panstwo sa spaleni po po tej zrzutce i jak ktos wyzej napisał, ktos kto ma nieco oleju w glowie szybko tych darmozjadów rozszyfrowal i internet pamięta Ludzie cieko pracuja i sorry nikt im do kredytu nie dokłada 

dla mnie firma, marka, która wzielaby tych darmozjadow na ambasadorow jest skreslona, nie kupie nic co to babsko wstretne kłamliwe reklamuje Np Kruk moim zdaniem strzelił sobie w kolano .... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick.

Cała ona najpierw pyta co sądzimy, potem mówi delikatnie to wypad a na końcu jeszcze wyraża się od ...... No nie mogę. Ja rozumiem człowiek się złości ale żeby klnac bo ktoś jej napisał pewnie prawdę i ja to boli. Wtf po co wg brnac w to co myślą inni. Jak chce robić coś od siebie dla siebie a dodatkowo ja oglądają inni niech robi jak to ona twierdzi... Robi się coś dla siebie i to samej sobie mam się podobać itd a ona się gubi w :classic_ninja:tym. A laski które ja maja na iG napisał co o niej myślą a ona teraz rozlicza was z tego. Żenada. I się skarży jak to nas oglądających ja coś drażni. Nosz nie mogę.. To nie pokazuj się kaska tonie będą cię obgadywal jak wiecznie coś ci nie pasuje. Weź się za robotę i nie będziesz zebrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczcie

Zobaczcie sobie komenty pod ostatnim zdjeciem mady mom zwlaszcza dlugi koment mrs luks i goniasu - odnosze nieodparte wrazenie ze one pisza o mra harmony.

po drugie... harmonka w ramach wspolpracy chcialaby dostawac albo tylko gruba kase za 1 zdjecie i story ewentualnie 1 post albo filmik albo dostawac luksusowy tylko produkt za minimum nakladu wlasnego - ot byle fota, byle jakie story...

po trzecie mysle ze ona naprawde ma problem z sama soba bo caly czas poszukuje potwierdzenia swojej wartosci w oczach innych - wszyscy maja jej pisac jaka ona jest cudowna bo nie wybiera byle wspolprac - i ru powrot do nr2 - przebiera we wspolpracach bo musi dostawac tylko produkty luksusowe i drogie jak na kieszen zwyklego sredniego bardzo statystycznie kowalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz
Dnia 8.05.2019 o 10:31, Gość Gosc napisał:

Zabawne, jak na siłę próbują znaleźć swoją niszę, tymczasem każdy temat, za jaki się zabierają, albo już dawno zaistniał wśród innych instagramerów i nie jest niczym nowym, albo zupełnie nie "chwyta", mimo że z założenia ma być kontrowersyjnie. Wszystko odtwórcze, dublowane, sama kalkulacja, przez co świeżość i naturalność już dawno z ich profili zniknęły. Ich konta to po prostu tablice reklamowe, a dorabianie do tego jakieś głębszej ideologii razi na odległość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
2 godziny temu, Gość Zobaczcie napisał:

Zobaczcie sobie komenty pod ostatnim zdjeciem mady mom zwlaszcza dlugi koment mrs luks i goniasu - odnosze nieodparte wrazenie ze one pisza o mra harmony.

po drugie... harmonka w ramach wspolpracy chcialaby dostawac albo tylko gruba kase za 1 zdjecie i story ewentualnie 1 post albo filmik albo dostawac luksusowy tylko produkt za minimum nakladu wlasnego - ot byle fota, byle jakie story...

po trzecie mysle ze ona naprawde ma problem z sama soba bo caly czas poszukuje potwierdzenia swojej wartosci w oczach innych - wszyscy maja jej pisac jaka ona jest cudowna bo nie wybiera byle wspolprac - i ru powrot do nr2 - przebiera we wspolpracach bo musi dostawac tylko produkty luksusowe i drogie jak na kieszen zwyklego sredniego bardzo statystycznie kowalskiego

Ja tam nie zauważyłam by się zwracała do kaski. Jedynie dużo rzeczy które napisała jej dotyczą odnośnie wchodzenia wiecznie komuś w d.... E i że jest sobą nie udaje... Gdzie u kaski jest wszystko pod względem kasy i jak zarobić. Ciekawie to napisane zostało. Mady mom napisała to pięknie. Że wiele spraw zan8edbala dając się wciągnąć ig itp... Tak to jest. I doskonale o tym mówi stanowczo. 

Jednak kaska jest taka że się nie przyzna tylko obwinia innych. A sama twierdzi zawsze jak to jest ciężko jej czasu nie ma ale na Ig siedzi głupota. Tego nie rozumiem u ludzi... Narzekają z własnej winy:classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie

No przeciez Harmonka wiecznie wchodzi w d..e bez wazeliny wiekszosci znanych instagramerek i celebrytek.... i Harmonka to akurat najjasniejszy przyklad osoby ktora soba zdecydowanie nie jest, jest pozerka ktora udaje  kogos zupelnie innego niz jest, udaje lepsza bardziej szlachetna - podczas gdy to jej zal  d...e sciska kiedy widzi inne instagramerki ktore sa zajebiste bo sa takie naprawde, sa tworcze i kreatywne a kaska probuje tylko byc kopia i to w dodatku marna i nieudana zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Monalisa napisał:

 

Nie zgadzam się z Tobą. Przeczytaj dokładnie wpisy Kaski. Potrafi w jednej wypowiedzi sobie zaprzeczać. Odnośnie zbiórki pieniędzy zeszły rok to nie stare czasy.. zbieranie kasy na kredyt na portalu zbiórka pl gdzie ludzie walczą o życie było pokazaniem prawdziwej twarzy. Każdy kto ma trochę oleju w głowie po bliższym ich poznaniu odcina się widząc jacy to ludzie. Temat ebooka.. nic od siebie tylko kolejne kopiowanie pomysłów. kaśka i jej mąż są cwani ale ludzie widza ich nieszczerość. Jak choragiewki. Marny poziom 

Ona jest tak beznadziejna , ze masakra mi się kojarzy z fiona ze znanej bajki :-D co do jej szczerości buhahaha no ludzie jaka szczerość ? Ona jest pusta i zakłamana -wiem co mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj tak ! Już E-book chcą wydać . Zaraz im kupią niech się nie zdziwią / te ich zakłamane puste treści . Wszędzie kopiowanie cudzych pomysłów i non stop temat o makijażu :-) przecież to już nudne a Kasia chyba zapomina , ze są piękne kobiety bez przeróbek i musi się z tym pogodzić , ze ona do takich nie należy . amen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 U nich naprawde sie zle dzieje i to od dluzszego czasu - dlatego warsztaty tantryczne, 5 dni bez dzieci, w czasie pobytu w hotelu Harmonka siedziala sama w pokoju a mezus do kina uciekal .. Harmonka pewnie cycki zrobila zeby meza zatrzymac... i te serie zabiegow ... ale niestety czasu nie oszuka a Harmony skoro pierwsza zona wymienil na mlodszy model to pewnie zrobi to ponownie.... zreszta juz raz afera byla ze ja zdradza ... sprytnie jej kit pewnie wcisnal ze ktos sfabrykowal wiadomosci itd a ona jest tak mało lotna ze mu uwierzyla.                      Razem pokazuja sie na insta bo to biznes ich wspolny i razem sa wstanie wyciagac od durnych firm wiecej hajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Wtorek
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 U nich naprawde sie zle dzieje i to od dluzszego czasu - dlatego warsztaty tantryczne, 5 dni bez dzieci, w czasie pobytu w hotelu Harmonka siedziala sama w pokoju a mezus do kina uciekal .. Harmonka pewnie cycki zrobila zeby meza zatrzymac... i te serie zabiegow ... ale niestety czasu nie oszuka a Harmony skoro pierwsza zona wymienil na mlodszy model to pewnie zrobi to ponownie.... zreszta juz raz afera byla ze ja zdradza ... sprytnie jej kit pewnie wcisnal ze ktos sfabrykowal wiadomosci itd a ona jest tak mało lotna ze mu uwierzyla.                      Razem pokazuja sie na insta bo to biznes ich wspolny i razem sa wstanie wyciagac od durnych firm wiecej hajsu

Faktycznie słychać  że u nich kryzys...ale któż ich w życiu nie ma lub nie miał...A widziałyście to story z  chyba z wczoraj jak z jakąś koleżanką się wyginała;))) Hmm, czy te rozkroki były tańcem? ...xd no żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajka

Ktoś napisał tu, że oni nie mają znajomych w realu, więc trzeba kogoś było zaprosić  i pokazać, że jednak się ma, a przy okazji poskakać do telefonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A najlepsze ze Mrs Harmony oznaczyla swoja znajoma a ta zaraz chwile pozniej usunela konto na insta....  nic tylko pogratulowac znajomej ktora wstydzi sie przyznac do kontaktow z harmonowa.... buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×