Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Zyczliwa napisał:

Ile razy mam mowic ze on się nie nazywal Piątek???

A jak sie nazywal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwa

Jest Rodo, nie powiem bo nam znów forum usuną... i wam tez radzę nazwiskami nie walić... ale ciepło ciepło prawie gorąco 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mrozowska z piątkiem chyba pracowali razem w radiu, stąd była znajomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I ten live że dzięki jakiejś tam dziewczynie przestała się bać wstawiać rzeczy które chce jak i swego ciała Hahahah dobre. Teraz to pisze bo ma biust. A parę livow przed pisała, mówiła że się wstydzi na zasłania włosami cialo dalej jak zawsze wtf... Więc jedno z 2 się gryzie. Po co tak kłamać? :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick.

A najlepsze jest to że najpierw pokazała ta osobę inna znana osoba która mu pełno instagramowiczow a dopiero potem kaska dodała live z fota. Hahaha niby ona ja znalazła a odgapia i dodaje live takie jak  inny bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pomylka w pisowni i juz macie jego nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli Pani Kasia waży teraz 63 kg przy wzroście 173 cm to chyba ma zepsutą wagę ;) No, ewentualnie retuszuje foty dodając sobie wałeczki tu i tam ;) (ja mam 175 cm i ważę 59 kg co daje rozmiar ubrań 36/38) Patrząc na Jej foty w dresach czy tej spódniczce za cholerę nie jestem w stanie uwierzyć w tę Jej wagę. Poza tym ostatnio na stories mówiła że przytyła 7 kg to chyba waga wyjściowa była też ciut inna :) Nie kumam po co pisać takie rzeczy skoro zaklina się rzeczywistość co niestety widać po figurze na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak. Katicziks pokazała pierwsza profil tej Moniki z mega wysportowanym ciałem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Zyczliwa napisał:

Ile razy mam mowic ze on się nie nazywal Piątek???

A jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaghl

Pisane z błedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodakowska
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jeśli Pani Kasia waży teraz 63 kg przy wzroście 173 cm to chyba ma zepsutą wagę 😉 No, ewentualnie retuszuje foty dodając sobie wałeczki tu i tam 😉 (ja mam 175 cm i ważę 59 kg co daje rozmiar ubrań 36/38) Patrząc na Jej foty w dresach czy tej spódniczce za cholerę nie jestem w stanie uwierzyć w tę Jej wagę. Poza tym ostatnio na stories mówiła że przytyła 7 kg to chyba waga wyjściowa była też ciut inna 🙂 Nie kumam po co pisać takie rzeczy skoro zaklina się rzeczywistość co niestety widać po figurze na zdjęciach.

No bez jaj, u różnych kobiet różna waga wyglada... roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasiadka

Hehe a teraz Sylwia luks skrytykowała w bardzo inteligentny jak zawsze sposób operacje piersi:) ta kobieta - Sylwia - to prawdziwa petarda!! Powinna Kasia wziąć z niej przykład 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luks

Sylwia jest najlepsza. Mądra, z dużą wiedzą, z dystansem do siebie i życia, nie żebra, sama kupuje sobie rzeczy za własne pieniądze. Szacunek dla niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwia przede wszystkim pracuje i zarabia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sylwia tworzy i ma dzialanosc, jest ogarnieta i zaradna i ma bardzo malo wspolprac bo jej to nie potrzebne, moze sobie pozwolic na to co chce bo na to sama zarabia swoja ciezka praca a nie chodzi na zebry jak Harmonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Dnia 2.05.2019 o 21:33, Gość Mnie śmieszy napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens spędzania wolnego czasu w hotelu w tym samym mieście, w którym się mieszka na codzień?

Dokladnie 🤣🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.05.2019 o 21:33, Gość Mnie śmieszy napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens spędzania wolnego czasu w hotelu w tym samym mieście, w którym się mieszka na codzień?

nie znasz się nic a nic 😁  już przy poprzedniej akcji tego typu było to obszernie uzasadniane przez państwo H 😉 tydzień temu ochy i achy, jak cudownie, bo Warszawa pusta i wszyscy na szczęście wyjechali, po czym kilka godzin później lament, że nie ma tu nic do roboty, nuuuda i pusto, nikogo nie ma i nic się nie dzieje. 

czy przerwa i zniknięcie z ig związane były z operacją cycek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

nie znasz się nic a nic 😁  już przy poprzedniej akcji tego typu było to obszernie uzasadniane przez państwo H 😉 tydzień temu ochy i achy, jak cudownie, bo Warszawa pusta i wszyscy na szczęście wyjechali, po czym kilka godzin później lament, że nie ma tu nic do roboty, nuuuda i pusto, nikogo nie ma i nic się nie dzieje. 

czy przerwa i zniknięcie z ig związane były z operacją cycek? 

Wszystko się zbiega w czasie rzeczywiście. Tylko czy byłaby w stanie tak kłamać, że coś strasznego się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Operacje cyckow miala miesiac temu mowila o tym, a tragedia miala miejsce w okolicy swiat bozego narodzenia wiec to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja stawiam ze ta tragedia nie bylo cos zwiazanego z blizsza czy dalsza rodzina jak mowila tylko Harmony chcial ja jednak zostawic albo podejrzewala go o chodzenie na boki mimo ze konekwentnie temu zaprzeczala... przyznala sie ze chodzila na terapie... wiec pewnie cos bylo na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggsss

Jezus maria ludzie sa tacy naiwni - pisza im komenty sladzac jaka cudowną relacje mają itd, a nie pomyśla Ci durni ludzie ze to wszystko na pokaz i pod publiczke jest zeby obserwatorow a wlasciwie komentujacych bylo wiecej a co za tym idzie wspolprac, darmochy  wiecej.... przeciez oni to typowo marketingowy produkt na sprzedaz, za kase sprzedadza wszystko ze swojego zycia, prywatnosci i intymnosci.... a Ci wszyscy ktorzy komentuja łykaja to wszystko jak idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peli
1 minutę temu, Gość Ggggsss napisał:

Jezus maria ludzie sa tacy naiwni - pisza im komenty sladzac jaka cudowną relacje mają itd, a nie pomyśla Ci durni ludzie ze to wszystko na pokaz i pod publiczke jest zeby obserwatorow a wlasciwie komentujacych bylo wiecej a co za tym idzie wspolprac, darmochy  wiecej.... przeciez oni to typowo marketingowy produkt na sprzedaz, za kase sprzedadza wszystko ze swojego zycia, prywatnosci i intymnosci.... a Ci wszyscy ktorzy komentuja łykaja to wszystko jak idioci

Jak widać, większość łyka wszystko jak pelikany😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Peli napisał:

Jak widać, większość łyka wszystko jak pelikany😉

dokładnie, my pewnie jesteśmy uznawane za hejterki, ale jak czytam te wszystkie peany czy to pod postami harmony, mamyginekolog czy innych 'influencerek', to widać jak na dłoni, że zanika cecha zwana krytycznym myśleniem. każde g owno się sprzeda, byle papierek był błyszczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Nie wiem jak mozna taka ...ke obserwowac, ja odfollowalam jak zaczeli zbierac zrzutke na mieszkanie ...... tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazcie ze wiekszosc tych ktorzy sie z nia znali nie tylko z insta odcina sie i nie chce miec z nia nic wspolnego - mrozowska, fox mama, bohosiewicz, cookapl tez juz jakos malo komentuje i sie nie spotykaja, mrsluks tylko jak musi to sie z nia spotyka i komentuje,zuzi_b, jeszcze jakas jedna byla troche starsza od niej ... kazdy kto poznaje ich w normalnych warunkach na zywo po kilku spotkaniach sie odcina bo widzi ze sa falszywi a innych ludzi traktuja bardzo przedmiotowo zeby tylko dzieki nim liznac troche celebryckiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No naprawde nie wiem po co wrzucala drugi raz stories z mierzenia tych body czy strojow kapielowych..... chyba tylko dlatego ze przestali obserwatorzy słac peany na czesc jej silikonowych sztucznych wygladajacych jak dwie nienaturalne kule cyckow bo napewno nikt ja nie prosil o to zeby wrzucila to jeszcze raz.... laska ma cos nie halo ze soba skoro potrzebuje pernamentnego uwielbienia i komplementowania.... takie problemy osobowosciowe sie leczy ale nie u terapeuty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjugjyuh

jej tragedia życiowa z grudnia polegała na tym ze postawnowiła zrobic 17 dniowa przerwe od intsa. W pierwszym instastoris jakie dała po tym było wyliczone co do minuty ile czasu nie było jej na instagramie, usmiech na twarzy że juz wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Cos malo pytan pod tym zdjeciem.... a niby 25k, i ten komentarz od jakiegos arabskiego konta.... i wszystko wiadomo - stawiam ze przynajmniej 1/4 to fejkowe konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajeczki
9 minut temu, Gość Gosciu napisał:

Cos malo pytan pod tym zdjeciem.... a niby 25k, i ten komentarz od jakiegos arabskiego konta.... i wszystko wiadomo - stawiam ze przynajmniej 1/4 to fejkowe konta

I najlepsze... Proszę o serduszka pod zdjęciem...no bo hajs się musi zgadzać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssshhh

Uuups pod ostatnim postem widac ilu ma prawdziwych obserwatorow - garstka.... pytania zadane pod postem mozna zliczyc na palcach jednej reki..... a tak na codzien wszystkie komenty w duzych ilosciach to opłacone fejki..... bo nic z nich tez nie wynika same tylko ochy i achy.....  i wcale bym sie nie zdziwila gdyby sama harmonka miala kilka kont z ktorych albo sama sobie komentuje albo odpowiada na pytania o polecenia lub pisze wiadomosci.... w ogole oni razem sa zenujacy tacy przecietni janusz i grazyna z ogormnym megalomanskim poczuciem wyzszosci i z takim azymutem na kase.... za grube miliony byliby w stanie siebie i dzieci zaprzedac chyba samemu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×