Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karooo

Mamusie na październik 2019

Polecane posty

Gość MariiOlla

Ja mam swojego sprawdzonego, prowadził poprzednie ciążę. 

Bo to wesoło, bardzo fajna niedziela jak byliście u dziadków:D  Moje slonka mi też dały w kość, starsze na szczęście oglądają bajkę a Zuzinek cysia słodko przed snem. Potem szybka kolacja bo mąż o 22 wróci z pracy a jutro ma na 6 to muszę mu podać coś ciepłego. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Moja pierwsza tez prowadzil ten sam lekarz z tym ze bylam u niego na rozpoznaniu ciut pozniej bo mi powiedzial ternin a w 8 byl ladny dzidziutek. Maz dodaje mi otuchy jakos to bedzie. !

U mnie wychodzi   31 pazdziernik / 1 listopad 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Poprzednia ciążę prowadzila mi babeczka, która niestety już  nie przyjmuję ... mąż na szczęście mnie dopisał  do siebie do lux medu, wiec tam będę ruszala, ale mogę iść dopiero w kwietniu ... Eh 

 

Wrzesien/ październik jesteś  z nami?

Kurde szkoda,że nie da się tu oznaczać jakość,żeby kogos wywołać 😁

Martyna daj znać jak i lekarza?

Mariola a Julia chodzi do przedszkola ?

 

W ogóle kto pracuje? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Dam znac po 17.

Ja pracowałam  ale u nas jak ktos w ciazy w fabryce od razu wyganiaja na l4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😉

Ja jestem ma końcówce 7 tyg. Wychodzi na to że mam na październik termin lecz jeszcze określonego dokładnie nie mam 😉

Mam 22 lata, pierwsza ciąża która była planowana.

Jak sie czujecie ? Ja jutro mam wizytę u ginekologa i aż boję się i modlę, aby było wszystko dobrze. 2 tyg temu byłam też na wizycie to serduszko biło. Mam nadzieję, że wyjdę szczęśliwa od lekarza jutro. Codziennie boję się, że może coś stać się złego 😞 Mam takie głupie myśli mimo że nic złego nie obserwuje. Brzuch mnie boli od czasu do czasu tak chwilowo i momentami, a ginekolog powiedział że to jest całkiem normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

To dlatego,że to pierwsza ciąża i strach jest większy, aczkolwiek w następnych też jest 😉 

Na spokojnie 😊 skąd jesteś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie denerwować, ani nie stresować. Ale dopiero jutro po wizycie się uspokoje. Musi być dobrze nie może być inaczej.

Ja jestem z okolic Krakowa 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

U mnie to samo przed wizytą. Chcę żeby lekarz zrobił jak najszybciej usg żebym zobaczyła, że wszystko w porządku. Do lekarza chodzę, a raczej jeżdżę bo jest z poza mojej miejscowości, prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Joanna33 napisał:

U mnie to samo przed wizytą. Chcę żeby lekarz zrobił jak najszybciej usg żebym zobaczyła, że wszystko w porządku. Do lekarza chodzę, a raczej jeżdżę bo jest z poza mojej miejscowości, prywatnie.

A jak się czujesz i masz jakies objawy ciążowe? Który tydzień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kwiatuszek92 napisał:

A jak się czujesz i masz jakies objawy ciążowe? Który tydzień? 

 Aaaaaa okkkk okk już wiem , przeczytałam na 1 stronie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Wy przynajmniej na dniach macie wizytę, to uspokaja 😉

Ja mam nadzieję,że 2 kwietnia uda mi się trafić do tego lekarza 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Karooo napisał:

Wy przynajmniej na dniach macie wizytę, to uspokaja 😉

Ja mam nadzieję,że 2 kwietnia uda mi się trafić do tego lekarza 🤔

Aaaa to nie masz nigdzie bliżej? Czy po prostu masz swojego zaufanego lekarza i chcesz przy nim zostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Hej, to ja dołączę chociaż ja raczej listopadowe będę. Wizytę mam dopiero 2 kwietnia, ale stwierdziłam, że to ok, bo koło 7 tygodnia  więc powinno bić serduszko. Ciąża pierwsza. Póki co pobolewa brzuch i trochę mi nie dobrze, ale znośnie. Ponoć nudności związane są z biciem serduszka, więc liczę, ze jest dobrze:)

Powiedziecie mi, bo widzę że dla wielu to nie pierwsza ciąża, sądzicie, że powinnam przestać chodzić na aquaaerobik na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
Dnia 17.03.2019 o 16:59, Gość Joanna33 napisał:

Witaj Moniko. U mnie też czwarta ciąża i też pół roku temu straciłam dzieciątko. W 12 tc przestało bić serduszko. Każda wizyta jest dla mnie mega stresująca.  Jednak podświadomie czuję, że wszystko będzie dobrze. Dużo sobie teraz odpoczywam, staram się nie stresowac i nic nie dźwigać.

Jutro zaczynam 12 tydzień. Po dwóch poronieniach na bardzo wczesnym etapie. Aż mi się zrobiło słabo jak to przeczytalam 😵 dla mnie też wizyty są stresujące. A najgorszy jest ten czas od wizyty do wizyty...i to czekanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Monia witamy 😊 to który u Ciebie teraz tydzień ? Ja byłam bardzo przrwrazliwona w pierwszej ciąży. I pewnie bym zrezygnowała na jakiś czas z zajęć 😉

Kwiatuszek - babeczka, u której prowadziłam pierwsza ciążę już nie przyjmuję. Byłam u lekarza, który powiedział,że nie będzie prowadził mojej ciąży, bo ma za dużo ciężarnych 😐 mąż dopisał mnie do swojego pakietu, ale tam mogę iść do lekarza dopiero od kwietnia. Wcześniej na nfz nigdzie się nie dostanę 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
19 minut temu, Gość Karooo napisał:

Monia witamy 😊 to który u Ciebie teraz tydzień ? Ja byłam bardzo przrwrazliwona w pierwszej ciąży. I pewnie bym zrezygnowała na jakiś czas z zajęć 😉

Kwiatuszek - babeczka, u której prowadziłam pierwsza ciążę już nie przyjmuję. Byłam u lekarza, który powiedział,że nie będzie prowadził mojej ciąży, bo ma za dużo ciężarnych 😐 mąż dopisał mnie do swojego pakietu, ale tam mogę iść do lekarza dopiero od kwietnia. Wcześniej na nfz nigdzie się nie dostanę 😐

Ja na NFZ nawet nie szukałam. Pierwsza ciąża zraziła mnie do ginekologów z NFZ i od tamtej pory chodzę prywatnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

54 minuty temu, Gość Karooo napisał:

Monia witamy 😊 to który u Ciebie teraz tydzień ? Ja byłam bardzo przrwrazliwona w pierwszej ciąży. I pewnie bym zrezygnowała na jakiś czas z zajęć 😉

Kwiatuszek - babeczka, u której prowadziłam pierwsza ciążę już nie przyjmuję. Byłam u lekarza, który powiedział,że nie będzie prowadził mojej ciąży, bo ma za dużo ciężarnych 😐 mąż dopisał mnie do swojego pakietu, ale tam mogę iść do lekarza dopiero od kwietnia. Wcześniej na nfz nigdzie się nie dostanę 😐

 

1 godzinę temu, Gość Gość Monia napisał:

Hej, to ja dołączę chociaż ja raczej listopadowe będę. Wizytę mam dopiero 2 kwietnia, ale stwierdziłam, że to ok, bo koło 7 tygodnia  więc powinno bić serduszko. Ciąża pierwsza. Póki co pobolewa brzuch i trochę mi nie dobrze, ale znośnie. Ponoć nudności związane są z biciem serduszka, więc liczę, ze jest dobrze:)

Powiedziecie mi, bo widzę że dla wielu to nie pierwsza ciąża, sądzicie, że powinnam przestać chodzić na aquaaerobik na początku ciąży?

 

Karooo no to nic Ci nie zostaje jak tylko czekać na wizytę oby Ci zleciało bo to czekanie to czasami dobija skoro wolisz iść na NFZ. Ja chodzę prywatnie do lekarza. 

Monia widzę że to Twoja pierwsza ciąża ja też w pierwszej 😉 Jak sie czujesz ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Akurat ten lekarz u męża jest jako prywatny, tylko że pakiet zaczyna się od 1 każdego miesiąca i oo 😉 

W następnym tygodniu jedziemy do dziadków to szybko mi minie 😉

Martyna wiesz już coś? Wszystko oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Bylam..Mowil ze rozwija  ciaza sie srednio.. ze beta cos urosla ale mogla lepiej i dlatego powtórzony  znowu bete i usg. N usg nadal widac sam pecherzyk ale krwiak  chyba znikl..

Bo nic nie mowil. 

Robilam bete juz mam wynik

W sobote bylo 13059

Dzis 16298

 

Jutro ide do innego lekarza , moze chociaz policzy mi tydzien bo ten moj lekarz dzis mnie olal.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Martynko, mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie w porządku. U mnie też wizyta odległa. Miałam przyjść dopiero na prenatalne ale z tych emocji zapomniałam poprosić o receptę na Duphaston i nie starczy mi już tabletek. Pójdę więc tydzień wcześniej ale to i tak dopiero w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Hm a co to znaczy, że ciąża się średnio rozwija? Nie widać serduszka?

Ostatnio czytałam, że do 9 tygodnia powinno się pojawić, jeśli wcześniej nie słychac.

Kurczę, ale który tydzień wychodzi powinien Ci powiedzieć. Może jutrzejszy będzie bardziej konkretny.

Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Hm a co to znaczy, że ciąża się średnio rozwija? Nie widać serduszka?

Ostatnio czytałam, że do 9 tygodnia powinno się pojawić, jeśli wcześniej nie słychac.

Kurczę, ale który tydzień wychodzi powinien Ci powiedzieć. Może jutrzejszy będzie bardziej konkretny.

Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Hm a co to znaczy, że ciąża się średnio rozwija? Nie widać serduszka?

Ostatnio czytałam, że do 9 tygodnia powinno się pojawić, jeśli wcześniej nie słychac.

Kurczę, ale który tydzień wychodzi powinien Ci powiedzieć. Może jutrzejszy będzie bardziej konkretny.

Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Jakiś spam mi się tutaj zrobił 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Nie widac  wogole  dzidziulka. Nawet nir powiedzial ile ma pecherzyk .. nie wiem nic.

Lekarz co ide jutro powiedzial ze mam sie nie stresowac policzymy wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik

Martyna

A dał Ci coś na podtrzymanie? 

Ja po moich 2 poronieniach (2 ewidentnie z winy lekarki moim zdaniem bo jaki normalny lekarz daje duphaston po czym po 7 dniach każe go odstawić na podstawie JEDNEGO wyniku bety??😲) zmieniłam lekarza i w końcu mam tę ciążę i oby tak do końca już 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Ostatnio wcześnie padam spać  A potem od 5 nie spie;)

Trochę się zmartwilam czytając Wasze wypowiedzi. Sądziłam  że najgorzej jak serduszka nie bedzie. A jak z tym będzie dobrze to już będzie dobrze;/

Wszystkim życzę zdrowka i samych pozytywnych wiesci:)

Ja czekam na lekarza na NFZ, do 2 kwietnia. Kiedyś miałam prywatną opiekę w dwóch klinikach i wcale taka super nie była. Te kliniki w moim mieście nabrały klientów i do lekarza pierwszego kontaktu się dostać to był wyczyn. A u mnie w osiedlowej przychodni można nawet tego samego dnia wyprosic;) zobaczymy jak będzie, na razie zostaje przy NFZ. U lekarza kiedyś już byłam i zrobił na mnie dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Nie dostalam nic ! 😞 nawet  rady ze jak krwiak to się  oszczedzac aby mam brac witaminy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Kurczę. Zazwyczaj w takich sytuacjach dają od razu coś na podtrzymanie. 

Mam nadzieję,że ten dzisiejszy powie Ci wszystko i konkretnie zacznie działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Monia co do spania to ja też 21.30 odlot, a pomine fakt,że w dzień też śpię z chłopakami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×