Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks to zezwierzęcenie a piękna prawdziwa miłość jest bez seksu

Polecane posty

Gość gość

piękna prawdziwa miłość bez seksu zaznałam jej to takie cudowne nie wiem czym się zachwycać tym seksem to jest takie chore zezwierzęcenie przemoc kurewskie traci się niewinność dziewictwo przereklamowane nudne nic nadzwyczajnego i tylko zaburza tą niewinność nie czujesz się niewinny i czysty a to takie cudowne a seksy to jakieś tylko popędy seksualne zaspakajanie i jakeiś skrzypiące łóżko orgazmy i nic nadzwyczajnego mężczyzna wkłada ruchy w tą i z powrotem kończy i tyle nic nadzwyczajnego a orgazmy nieczysta moralność to straszne a miłością jest mężczyzna tego co nie obchodzi a nie ten co gada że go jaja swędzą i każe żonie obsługiwać się w łóżko inaczej zdradzi albo każę robić oralny i nie kocha jest jak zwierzę i kobieta jak prostytutka jęczy i jakieś straszne rozkosze jak kobieta taka to straszne nie ma w niej niewinności bo seksy to straata dziewictwa kobieta która kocha swoje dziewictwo czyli cudownego kwiatuszka to nienawidzi seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Całe szczęście że tylko ty jesteś takim dziwakiem bo w innym przypadku ludzkość dawno by wymarła, jeszcze mam pytanie czy twoje jaja produkują nasienie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Całe szczęście że tylko ty jesteś takim dziwakiem bo w innym przypadku ludzkość dawno by wymarła, jeszcze mam pytanie czy twoje jaja produkują nasienie czy nie?

oczywiście że seksy są tylko do rozmnażania czyli jeżeli mówię  że seks nieprokreacyjny to patologia i zezwierrzęcenie to była kara grzech pierworodny także jak sie chce miec dzieci tylko wtedy a wiec nie wyginie  zrozum bo ci seksy zjadły mózg do rozmnażania czyli tylko płodzenia dzieci a tak milosc bo seksy zbedne to te nieprokreacyjne w zwiazku sa zbedne te co nie sa do rozmnazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

oczywiście że seksy są tylko do rozmnażania czyli jeżeli mówię  że seks nieprokreacyjny to patologia i zezwierrzęcenie to była kara grzech pierworodny także jak sie chce miec dzieci tylko wtedy a wiec nie wyginie  zrozum bo ci seksy zjadły mózg do rozmnażania czyli tylko płodzenia dzieci a tak milosc bo seksy zbedne to te nieprokreacyjne w zwiazku sa zbedne te co nie sa do rozmnazania

Człowiek tym się róźni od zwierząt że uprawia seks dla przyjemności a nie wyłącznie dla prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez seksu nie byłoby życia na Ziemi,bo bociany nas nie przywiozły w torebkach i nie urodziliśmy się w kapuście.Ale mi też jest sex obecnie nie potrzebny jestem singlem i wisi mi to nie będę się kochał z byle kim,by zadowolić rodzinę,bo nie może się wnuków doczekać czy polityków.Niech każdy żyje jak chce kto lubi może robić to codziennie,ale jak mi się wcześniej chciało pieprzyć to szedłem na ...,ale teraz uważam,że jak nie spotkam kogoś z kim będę chciał uprawiać sex to dobrze mogę żyć bez tego,a liberalne społeczeństwo zarówno z lewicy jak i prawicy mówiące ,że trzeba koniecznie się z kimś wiązać po 21 latach życia to mam  głeboko ja osobiście teraz czekam na kogoś z kim będę chciał spędzić reszte dziecko,a nie potem byle szmacie płacić alimenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miało być będę chciał spędzić reszte  życia,a nie potem byle szmacie płacić alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×