Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary04

jaka keratyna dla fryzjera?

Polecane posty

Gość mary04

jak w tytule- pora rozszerzyc oferte zabiegow w salonie, a ze keratynowe prostowanie jest mega popularne to postanowilam poszukac dobrej keratyny. czym sie sugerowac przy wyborze? jaka marka jest najlepsza? jak z wydajnoscia? czy jedna keratyna nada sie do kazdego rodzaju wlosa? cienkiego, grubego itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka

Na pewno warto wydać trochę więcej pieniędzy na dobry zestaw keratynowy. Dzięki temu zyskasz nowe klientki, które będą do ciebie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demycha

Tez mi sie wydaje, ze nie ma co oszczedzac. Z takich porzadnych profesjonalnych keratyn to chyba najlepsze ma Inoar. Ale nie wiem jak tam wyglada kwestia wydajnosci i rozróżnienia wlosow, moze ktos inny sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Jesli chodzi o wydajnosc to zalezy jaką pojemność wybierzesz. Te mniejsze, 250 ml, to wystarczy ci na jakieś 4-5 zabiegów. Najlepiej zacząć własnie od tej pojemności, bo spokojnie będziesz mogla zobaczyc sobie, czy ta keratyna ci odpowiada. A te większe to już litrowe, ja już go używam na stałe, bo regularnie robie keratynowe prostowanie :) i wystarcza mi czasem nawet na 18 zabiegow. jakosc rewelacyjna, bo wlosy sa bardzo miekkie, gladkie i blyszcza sie- chyba glownie to zachwalają moje klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasorka

dokladnie, inoar ma bardzo dobra keratyne. ta klasyczna to morrocan keratin treatment, pewnie o tej pisze moja poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloo28

Słyszałam, że Inoar ma też w ofercie profesjonalną prostownicę, więc jeśli zalezy ci głównie na prostych włosach to może warto zainwestować? Na pewno nie zniszczy, nie wysuszy ci włosów tak jak to mają w zwyczaju 'sklepowe' prostownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×