Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny gość

Zostawił mnie, czuje sie jak smiec

Polecane posty

Gość Smutny gość

Niedawno zostawił mnie chlopak. Byliśmy ze soba ponad dwa lata i bylam bardzo bardzo do niego przywiazana, nie mieszkaliśmy razem ale duzo czasu spędzaliśmy razem. Związek byl bardzo udany. Przynamniej mi sie tak wydawalo. Nie mieliśmy nawet powaznych klotni, zwykle sprzeczki o ...y. Nigdy mu nic nie zabranialam dbalam o niego nie krzyczalam.. A on pewnego dnia powiedział mi ze nie wie co czuje i ze chce przerwy od spotkan. Swiat mi sie zawalil.."zgodzilam" sie na przerwe bo nie chcialam go stracic..  Przerwa trwala miesiac Podczs tej przewry mój stan przychiczny byl na tyle zly ze zapisalam sie do psychologa. Podczas gdy ja przezywalam dramat on zyl tak jakby nic sie nie stalo.. Spotkania ze znajomymi,tydzien na obozie itp. Ostatecznie po miesiacu gdy ja wybuchlam chyba zrozumial co sie ze mna dzieje w jakim stanie zlym psychicznym jestem i poprosil o spotkanie.. I zerwal ostatnecznie.. Powiedzcie mi co czuje taki chłopak.. Jak mozna po takim czasie po ponad dwoch latach pięknego związku przestać kochać przestac interesowac sie druga osoba olac jej wiadomosci prośby itp Ja czuje sie jak smiec wyrzucony.. Olal mnie totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

a jak moze maz odejsc po po 20 latach wspolnego zycia? Poprostu chlopak zrozumial, ze to nie milosc. Ten miesiac bez ciebie mu dokladnie pokazal, ze zycie bez ciebie ma inny smak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Smutny gość napisał:

bylam bardzo bardzo do niego przywiazana [...] mój stan przychiczny byl na tyle zly ze zapisalam sie do psychologa

Bardzo dobrze zrobiłaś, potrzebujesz popracować nad samodzielnością emocjonalną i samooceną. Warto też rozwinąć w sobie jakieś zainteresowania, otoczyć się ludźmi, by nie opierać całego swojego świat na partnerze. To nigdy nie wychodzi na dobre.

13 minut temu, Gość Smutny gość napisał:

A on pewnego dnia powiedział mi ze nie wie co czuje i ze chce przerwy od spotkan.

Albo brak emocji i niedojrzałemu facetowi się znudziłaś, albo chodziło o coś, o czym nie chciał Tobie powiedzieć, a czego nie dostrzegłaś. Być może zawinił brak szczerej komunikacji. Pamiętaj, że ludzie mają różne oczekiwania względem partnera, relacji i wspólnego życia, a to, że czyichś oczekiwań nie spełniasz nie oznacza, że jesteś ''nic nie wartym śmieciem''. Bynajmniej. To kwestia związania się z odpowiednią kompatybilną osobą.

16 minut temu, Gość Smutny gość napisał:

Powiedzcie mi co czuje taki chłopak..

Może któryś z tutejszych się wypowie, natomiast myślę, że na pewno kieruje się własnym interesem i zdrowym egoizmem. Ty sama na pewno też nie chciałabyś być na siłę z kimś, kto Tobie nie pasuje, nie pociąga, czujesz, że to nie to. Głowa do góry, Autorko, na pewno spotkasz wspaniałego faceta, w którym się zakochasz z wzajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×