Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Musicologistmom

Polecane posty

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość ISoa napisał:

To Mikolaj poszedł do przedszkola??? Przecież tam będzie dostawał obiady z solą i cukrem. Nam nadzieje, ze przynajmniej będzie przychodziła w przerwie dokarmiać go piersią jak przystało na porządna matkę Polkę. 

I dają słodycze. A już kiedyś ( w poprzednim przedszkolu) Pani dawała Mikołajowi cukierki, a on nie chciał i nie chciał tam chodzić, bo cukierki przecież szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tak a w domu pewnie wpierdzielają słodkie  aż się uszy trzesą😂  mąż też musi chwalić jej obiadki, nawet jeśli niezbyt smakują, 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
3 minuty temu, Gość Aga napisał:

Tak a w domu pewnie wpierdzielają słodkie  aż się uszy trzesą😂  mąż też musi chwalić jej obiadki, nawet jeśli niezbyt smakują, 🤣

Nadrabia na mieście. Wtedy może poczuć smak jedzenia bo to co gotuje musicologist smakuje jak styropian. A tak na marginesie zastanawiam się czy musico nie ma zaburzeń odżywiania bo tak się non stop zachwyca ta swoją wychudzona sylwetka, robi zdjęcia wagi, chwali się wystającymi kośćmi biodrowymi. I podkreśla, ze taka się mężowi podoba i on uwielbia jej figurę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Magda napisał:

Nadrabia na mieście. Wtedy może poczuć smak jedzenia bo to co gotuje musicologist smakuje jak styropian. A tak na marginesie zastanawiam się czy musico nie ma zaburzeń odżywiania bo tak się non stop zachwyca ta swoją wychudzona sylwetka, robi zdjęcia wagi, chwali się wystającymi kośćmi biodrowymi. I podkreśla, ze taka się mężowi podoba i on uwielbia jej figurę. 

Jaki wysyp zazdrosnych Karyn, bo ktoś ma figurę nastolatki po dwóch ciążach, hurr durr, powinna się wstydzić, a mąż to na bank nie lubi kości, bo hue hue facet nie pies na kości leci. I znowu zdziwienie, że karmi inaczej 🤦‍♀️ i tak, jak ktoś nie je cukru to może potem nie lubić tego smaku. Zarówno dorośli jak i dzieci. Nie słodze praktycznie herbaty i jak wypije słodzoną to wykręca. Dzizaz, ile tu ograniczonych lasek 🤦‍♀️ raz człowiek zbłądzi i masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jaki wysyp zazdrosnych Karyn, bo ktoś ma figurę nastolatki po dwóch ciążach, hurr durr, powinna się wstydzić, a mąż to na bank nie lubi kości, bo hue hue facet nie pies na kości leci. I znowu zdziwienie, że karmi inaczej 🤦‍♀️ i tak, jak ktoś nie je cukru to może potem nie lubić tego smaku. Zarówno dorośli jak i dzieci. Nie słodze praktycznie herbaty i jak wypije słodzoną to wykręca. Dzizaz, ile tu ograniczonych lasek 🤦‍♀️ raz człowiek zbłądzi i masakra. 

A ty dzieci wysłałaś do przedszkola i znowu wisisz na telefonie? I myślisz ze nikt się nie zorientuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jaki wysyp zazdrosnych Karyn, bo ktoś ma figurę nastolatki po dwóch ciążach, hurr durr, powinna się wstydzić, a mąż to na bank nie lubi kości, bo hue hue facet nie pies na kości leci. I znowu zdziwienie, że karmi inaczej 🤦‍♀️ i tak, jak ktoś nie je cukru to może potem nie lubić tego smaku. Zarówno dorośli jak i dzieci. Nie słodze praktycznie herbaty i jak wypije słodzoną to wykręca. Dzizaz, ile tu ograniczonych lasek 🤦‍♀️ raz człowiek zbłądzi i masakra. 

Tak. Wszystkie zazdrościmy płaskiego tylka i wklęsłej klatki piersiowej. Aż nas skręca z zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Jaa napisał:

Tak. Wszystkie zazdrościmy płaskiego tylka i wklęsłej klatki piersiowej. Aż nas skręca z zazdrości. 

I teścia za męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie wiem czego jej zazdrościc😂 myślę i myślę I serio : w niej nie ma nic takiego czego można by zazdrościć. Wyglądu nie, ma gada bzdury. Ciągle jakieś ankiety typu czyje to zęby, ile Kamila na lat. Ja podejrzewam, że jej eks mąż, to chyba ojcu może dziękować, że ją mu sprzątnal sprzed nosa😂 dla mnie jej zachowanie jest dziwne i ona chyba sama nie wie o czym mówi... Zachwyca się, że jej dzieci są nad wyraz Inteligentne, że ćwiczą słuch a ja nie zauważyłam, żeby te dzieci były w ogóle zainteresowane jej śpiewem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Aga napisał:

Nie wiem czego jej zazdrościc😂 myślę i myślę I serio : w niej nie ma nic takiego czego można by zazdrościć. Wyglądu nie, ma gada bzdury. Ciągle jakieś ankiety typu czyje to zęby, ile Kamila na lat. Ja podejrzewam, że jej eks mąż, to chyba ojcu może dziękować, że ją mu sprzątnal sprzed nosa😂 dla mnie jej zachowanie jest dziwne i ona chyba sama nie wie o czym mówi... Zachwyca się, że jej dzieci są nad wyraz Inteligentne, że ćwiczą słuch a ja nie zauważyłam, żeby te dzieci były w ogóle zainteresowane jej śpiewem... 

Przynajmniej się umie wysławiać w przeciwieństwie do Was xD i nie, nie jesteś Nią 😂😂😂 i z tego co się orientuję to tylko Mikołaj chodzi do przedszkola, ale co niektóre wiedzą lepiej, że oboje chodzą 😂 zazdrość aż kipi tu xD a z tym teściem to zarypałyście jak łysy grzywą o kant kuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przynajmniej się umie wysławiać w przeciwieństwie do Was xD i nie, nie jesteś Nią 😂😂😂 i z tego co się orientuję to tylko Mikołaj chodzi do przedszkola, ale co niektóre wiedzą lepiej, że oboje chodzą 😂 zazdrość aż kipi tu xD a z tym teściem to zarypałyście jak łysy grzywą o kant kuli. 

No ja nią nie jestem, masz rację 😂 a że to jej były teść, to sama się tym chwaliła, więc chyba trochę nie jesteś w temacie, skoro tego nie wiesz 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

No ja nią nie jestem, masz rację 😂 a że to jej były teść, to sama się tym chwaliła, więc chyba trochę nie jesteś w temacie, skoro tego nie wiesz 😂😂

To widzę, że nie jesteś xD kurde, 3 lata ponad obserwuje i za Chiny Ludowe nie było o teściu 😂 ale Wy wiecie swoje i ta teoria z teściem Wam się tak podoba, że z Niej pewnie nie zrezygnujecie jak zrobi i pokaże drzewo genealogiczne 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Myślicie ze jej mąż mówi to jej ojca-równolatka tato? :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gis ia
Dnia 26.10.2019 o 09:43, Gość Ola napisał:

Myślicie ze jej mąż mówi to jej ojca-równolatka tato? :-D 

Lol iks de dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Roczne dziecko śpiewające interwały ? Ona już całkiem odleciała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyna ma pod zdjęciami 20-30 serduszek, obserwuje ją 1300 osoba, a ona się zachowuje jakby mówiła do tysięcznej publiczności. Z czego to wynika? Czyżby za bardzo się zainspirowała swoją idolką MG? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa
Dnia 19.11.2019 o 10:02, Gość Gosc gosc napisał:

Roczne dziecko śpiewające interwały ? Ona już całkiem odleciała 😂

No dokładnie. To samo sobie pomyslalam. Myslala ze jej obserwatorzy to ...e i na pewno nie wiedza co to interwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Czy ona była sobie podciąć wędzidełko żeby lepiej spierać w kościelnym chórze?????? Czy ona jest normalna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria
2 godziny temu, Gość Maria napisał:

Czy ona była sobie podciąć wędzidełko żeby lepiej spierać w kościelnym chórze?????? Czy ona jest normalna? 

Tak. I w tym celu jechała do miasta rodzinnego, bo ma tam specjalistę w sąsiedztwie. W Warszawie nie ma lekarzy/stomatologów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Widzieliście fanpage Musico na fejsie? Ona jest fotografem? Czy raczej chce być?  Aspiracje są, ale niestety zdjęcia wyglądają bardzo przeciętnie. Niektórzy robi lepsze zdjęcia telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihrn
1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

Widzieliście fanpage Musico na fejsie? Ona jest fotografem? Czy raczej chce być?  Aspiracje są, ale niestety zdjęcia wyglądają bardzo przeciętnie. Niektórzy robi lepsze zdjęcia telefonem

Teraz na insta każdy jest samozwańczym fotografem fotografującym swoje obsmarkane dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Ihrn napisał:

Teraz na insta każdy jest samozwańczym fotografem fotografującym swoje obsmarkane dzieci 

Niby tak, ale ile trzeba mieć w sobie pewności siebie, żeby z takimi fotkami zakładać fanpage. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Pani Katarzyna naprawdę uwierzyła, ze jest fotografem i wykonuje profesjonalne reportaże z różnych wydarzeń. Posiadanie aparatu nie czyni ludzi fotografem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyna pyta wprost, czy dostaje wynagrodzenie za śpiewanie w chórze, a ona opisuje, że świat muzyczny ma wiele tajemnic. Chryste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyna pyta wprost, czy dostaje wynagrodzenie za śpiewanie w chórze, a ona opisuje, że świat muzyczny ma wiele tajemnic. Chryste...

Wiec pewnie nie dostaje. Robi z siebie wielka artystkę a nie zarabia grosza. Utrzymuje ja mąż. Może jak pośle Kamilę do przedszkola to weźmie się za normalna robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wiec pewnie nie dostaje. Robi z siebie wielka artystkę a nie zarabia grosza. Utrzymuje ja mąż. Może jak pośle Kamilę do przedszkola to weźmie się za normalna robotę 

Dokładnie, nie wiem o co chodzi? Kompleks? Super, że ma jakaś pasje, ale nie dorabiałabym do tego ideologii. Jeszcze te historie o wybitnym talencie muzycznym rocznej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana

Jezuuuu dzisiejsze stories, gdzie pokazała ile wyciągnęła glutow swojemu dziecku ahahaha. Zabierzcie jej internet albo wezwijcie dobrego lekarza bo to nie jest normalne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Gość Hana napisał:

Jezuuuu dzisiejsze stories, gdzie pokazała ile wyciągnęła glutow swojemu dziecku ahahaha. Zabierzcie jej internet albo wezwijcie dobrego lekarza bo to nie jest normalne... 

Dobrze ze przestałam ja obserwować bo była coraz bardziej obleśna i jej zasmarkane i ubrudzone obiadem dzieci tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×