Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość Lilia

Co sądzicie o jej kanale? 

Wg mnie ma fajny,  uspokajający głos... Chciałabym być taka w jej wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Lilia napisał:

Co sądzicie o jej kanale? 

Wg mnie ma fajny,  uspokajający głos... Chciałabym być taka w jej wieku.

Trzeba na prawdę bardzo postarać się, żeby w tym wieku być tak nudną, infantylną kobietą o ograniczonych zainteresowaniach, patologicznie skoncentrowaną na zatrzymaniu już dawno zwiędłej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Dba o siebie, to źle? Wygląda super jak na swój wiek. Ma też inne zainteresowania niż ubrania i kosmetyki. Więc gdzie się przejawia jej infantylizm wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik

Oj Lilio (???), tak bardzo jesteś ciekawa co o Tobie ludzie sądzą, że ukryłaś tu swoją tożsamość?  Nie wywołuj wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.04.2019 o 14:07, Gość Lilia napisał:

Dba o siebie, to źle? Wygląda super jak na swój wiek. Ma też inne zainteresowania niż ubrania i kosmetyki. Więc gdzie się przejawia jej infantylizm wg Ciebie?

Super nie wygląda ot taka starsza pancia królik doświadczalny firm kosmetycznych, ale na szczęście zmieniła kolor włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktspecjalny

Sama się zrobiła królikiem doświadczalnym. Im więcej kosmetyków na skórę, tym więcej substancji konserwujących się wchłania, bo każdy kosmetyk zawiera coś, inaczej zepsułby się szybciutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoparciu

Zadbana, miły głos, ale... ileż razy można powtarzać "moja skóra"?  "Moja skóra to lubi", "dostarczam mojej skórze", "ładnie wygląda na mojej skórze" itd itd... Po paru minutach jestem znudzona.

I komentarze pod spodem. Przestałabym prowadzić kanał, gdyby ludzie walili mi tyle "słodkopierdzących" komentarzy.

Czy te komentujące kobiety to jakieś mimozy? Ileż można słodzić? "Pani Bogusia kobieta z klasą", "pięknie dziś wyglądasz Bogusiu", "pięknie ci w tej bluzeczce Bogusiu" ... i tak napierdzielają w kółko. No ja bym  tego nie wytrzymała. To wręcz uwłaczające dla inteligentnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłe hłe

Opowiada o tych kosmetykach tak nabożnie, jakby od nich zależało jej życie. Nudna i pusta osoba. Aż dziw, że to dyrektorka biblioteki... A w głowie tylko pogoń za wyglądem i młodością, która i tak nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Zadbana, miły głos, ale... ileż razy można powtarzać "moja skóra"?  "Moja skóra to lubi", "dostarczam mojej skórze", "ładnie wygląda na mojej skórze" itd itd... Po paru minutach jestem znudzona.

I komentarze pod spodem. Przestałabym prowadzić kanał, gdyby ludzie walili mi tyle "słodkopierdzących" komentarzy.

Czy te komentujące kobiety to jakieś mimozy? Ileż można słodzić? "Pani Bogusia kobieta z klasą", "pięknie dziś wyglądasz Bogusiu", "pięknie ci w tej bluzeczce Bogusiu" ... i tak napierdzielają w kółko. No ja bym  tego nie wytrzymała. To wręcz uwłaczające dla inteligentnej osoby.

X

Zgadzam się z każdym słowem. Ona chyba tylko żyje dla 'swojej skóry' ;) Tragicznie nudna postać. Można dbać o siebie, być ładną, ale jakąś. Ona jest nijaka. Nawet mówi tak jednostajnie, usypiająco, że o błędach językowych nie wspomnę.

A te komentarze też mnie rozwalają. Ona musi być nieźle zakompleksiona skoro coś takiego jej imponuje. Ma swoje lata, ale mentalność nastolatki, której chłopak powiedział na dyskotece pierwszy komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Widzki  dają  jej  40  lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Przykro mi, ale nie wygląda na 40 lat. Jest ładna i zadbana, ale wygląda na swój wiek, może pięć lat mniej tyle. Zresztą wiek to nie tylko wygląd na zdjęciu czy filmie. Wiek to sposób poruszania, mowa, mentalność. Ale biorąc pod uwagę sam wygląd Bogusi, to absolutnie nie wygląda na lat 40. Ale tak, to ładna i zadbana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITR0Kq7

cudowne zestawienie ...enek i butow :D Ma babeczka gust oj ma :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gitara

Ciekawe jakie Wy będziecie w jej wieku... albo jak wasze matki wygladają?

Chce nagrywać, bawi ją to -niech produkuje swoje filmy, nikt wam tego ogladać nie każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?!!

Chce nagrywać, bawi ją to -niech produkuje swoje filmy, nikt wam tego ogladać nie każe.

X

A ktoś jej zabrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?!!

Chce nagrywać, bawi ją to -niech produkuje swoje filmy, nikt wam tego ogladać nie każe.

X

A ktoś jej zabrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxi

 nic jej nie pomoze gada jak potluczona ma juz maniery starszego czlowieka, mlodosci to tam nie widac a zadbanie?od rana do nocy oblepiona kremami i makijazem strarosc nie radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Ale jesteście wredne. Czy starzenie się to jakaś zbrodnia? Maniery starszego człowieka...a cóż to takiego? Niby mlode, a takie zgorzkniałe. Starośc was szybciej dopadnie przy takim zalewie żółci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

a ja ją nawet lubię. potrafi pokazać klasę, np. jak wtedy, gdy atakowali Szusz pod którymś z jej filmów. nawet najlepsza "przyjaciółka" ani jej łysolek nie odnieśli się do komentarzy, a Bogusia poprosiła, żeby nie pisać takich rzeczy pod jej filmami. 

wydaje się dość ciepłą osobą, a że nagrywa filmy o kosmetykach?... myślę, że jest na to zapotrzebowanie, bo mało jej youtuberek w jej wieku, a każdy się przecież zestarzeje, i fakt, że mam 20 lat mniej niż ona nie powoduje, że nie interesują mnie kremy przeciwzmarszczkowe.

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komedia 58
8 godzin temu, Gość Lidka napisał:

 Maniery starszego człowieka...a cóż to takiego? 

maniery   strzejacego.   sie     czlowieka  wymownie  pokazuje  mowa   ciala, albo   kiedy    modulowanym  glosikiem. gada do kota, nie ma w niej i nigdy   nie.  bylo    swiezosci.   i  mlodosci.     Juz    kilka lat.    temu    wygladala.   jak wlasna.   babcia  serio  luknij na    film bieganie   to wyzwanie z jej nazwiskiem.KOMEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniE
10 godzin temu, Gość gość napisał:

 Widzki  dają  jej  40  lat 

:-DDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kavic
9 godzin temu, Gość Lidka napisał:

Ale jesteście wredne. Czy starzenie się to jakaś zbrodnia? Maniery starszego człowieka...a cóż to takiego? Niby mlode, a takie zgorzkniałe. Starośc was szybciej dopadnie przy takim zalewie żółci.

Popatrz na jej miny kiedy prezentuje ...enki. To jest prawdziwa twarz Boguslawy, zacietrzewiona mina starej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dobra

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

XXXX

Ty tak poważnie? Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

obejrzalam ostatni vlog i widze ze ona ma cos z szuszy, takie pierdy nagrywa i wrzuca do sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
2 godziny temu, Gość Dobra dobra napisał:

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

XXXX

Ty tak poważnie? Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego...

nie uczę, nie widziałam wielu jej filmów, ale mam wrażenie, że jest w jej wypowiedziach nieco więcej treści niż mega, sztos, i tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
2 godziny temu, Gość Dobra dobra napisał:

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

XXXX

Ty tak poważnie? Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego...

nie uczę, nie widziałam wielu jej filmów, ale mam wrażenie, że jest w jej wypowiedziach nieco więcej treści niż mega, sztos, i tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
2 godziny temu, Gość Dobra dobra napisał:

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

XXXX

Ty tak poważnie? Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego...

nie uczę, nie widziałam wielu jej filmów, ale mam wrażenie, że jest w jej wypowiedziach nieco więcej treści niż mega, sztos, i tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
2 godziny temu, Gość Dobra dobra napisał:

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

XXXX

Ty tak poważnie? Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego...

nie uczę, nie widziałam wielu jej filmów, ale mam wrażenie, że jest w jej wypowiedziach nieco więcej treści niż mega, sztos, i tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo ją lubię. Ma spokojne, ustatkowane życie, dzieci odchowane itd. , więc może sobie pozwolić na fanaberie i skupiać się na tym, co sprawia jej radość. Czy jest infantylna? A dlaczego miałaby nie być? Sama jestem dość infantylna i dobrze mi z tym. Fajnie by było, gdyby jej kanał ewoluował w jakąś stronę vlogową, wycieczki na rowerze, zdrowe odżywianie itd. Mogłaby zainspirować kobiety w swoim wieku i pokazać, że pielęgnacja, to nie tylko kosmetyki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadbana,  ładnie i gustownie  ubrana. Ale to wszystko kosztuje. Nie na moja kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULI-na
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zadbana,  ładnie i gustownie  ubrana. Ale to wszystko kosztuje. Nie na moja kieszeń.

...i dla takich kobiet tworzy swoje filmy: brzydszych, biedniejszych, jeszcze gorzej starzejacych sie i jarmarcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×