Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość chouchou

sukmany ma babciowate ale sama tez jest babciowata wiec wszystko wspolgra ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość khloe napisał:

ja lubię ją sobie puścić w tle od czasu do czasu

w sumie chyba ją lubię 🙂 

dziś obejrzałam sobie  filmik z 6go maja i zszokowały mnie trochę buty, które sobie kupiła - miałam ją za elegancką babkę a tu takie buciska O.o

Buty są bardzo w porządku, widoczne logo - mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość khloe napisał:

ja lubię ją sobie puścić w tle od czasu do czasu

w sumie chyba ją lubię 🙂 

dziś obejrzałam sobie  filmik z 6go maja i zszokowały mnie trochę buty, które sobie kupiła - miałam ją za elegancką babkę a tu takie buciska O.o

Buty są bardzo w porządki, widoczne logo - mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo bi

Tony kosmetyków a podobne efekty można osiągnąć kupując mniej i taniej. Jest zwyczajnie uzależniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyńska

na polskim yt panie w okolicach 50 i po

wygladaja jak babcie,

maja mimike jak babcie,

figury jak babcie,

poruszaja sie jak babcie,

mowia jak babcie 

ubieraja jak babcie

wszystkie.

dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo sa po piecdziesiatce. Gorzej, sa takie ktore dopiero co skonczyly 30-tke, zostaly mamusia a wygladaja jak wlasna mama lub tesciowa. Przerazajaco grube, spasione, ledwo sie tocza. Ludzie starzeja sie i to jest normalny proces. Zgadza sie, niektore starsze kobietki ubieraja sie podobnie jak corki lub, ba, wnuczki. To jednak przesada, taka dzidzia piernik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 13.05.2019 o 13:21, Gość lala napisał:

Niestety kochana, ale każdą z nas to czeka w jej wieku. Więc nie krytykuj tak dosadnie, bo nie jest to przyjemne. W ogóle starość jest dla kobiety wstrętna, postaw się a jej miejscu. Nie każda kobieta radzi sobie dobrze z upływającym czasem. Ja już mam po 40tce i mimo że wyglądam młodziej o co najmniej 5 lat to i tak przeraża mnie starość, brzydkość. Nie chodzę do kosmetyczki, nie robię botoksów i nigdy nie rnakładałam maseczek , cieszę się że wyglądam młodziej ale mimo wszystko przeraża mnie że za 10 lat będę stara, że skóra juz nie taka jak ma się w wieku 30 lat.Szanujcie swoją młodość która mija szybko i bezpowrotnie i szanujcie osoby starsze, bo to samo was czeka! A nie chciałabyś chyba być krytykowana że jesteś stara, wszystko leci ci w dół, że pomarszczona itd? Wystarczy że sama będziesz to wiedziała, więc nie dobijaj na forum publicznym osób które przez to przechodzą, bo jak wyżej wspomniałam nie każdy sobie z tym radzi, a nie wiadomo czy ty też sobie będziesz umiała z tym radzić.Może też zaczniesz uciekać w botoksy, kwasy i naciąganie. 

Jestem dokladnie w tym samym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09ok76ki
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo sa po piecdziesiatce. Gorzej, sa takie ktore dopiero co skonczyly 30-tke, zostaly mamusia a wygladaja jak wlasna mama lub tesciowa. Przerazajaco grube, spasione, ledwo sie tocza. Ludzie starzeja sie i to jest normalny proces. Zgadza sie, niektore starsze kobietki ubieraja sie podobnie jak corki lub, ba, wnuczki. To jednak przesada, taka dzidzia piernik. 

pierniki i bezguscia ze skora lepiaca sie od kremow co druga marsz do dentysty, wszystkie na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ

Obejrzałam z ciekawości, ale nie wrócę na jej kanał. Jak dla mnie kobieta ma głęboki problem psychiczny i nie godzi się z upływem czasu, co skutkuje natręctwami w postaci wklepywania w siebie coraz większej ilości kosmetyków. 🤪  Nie jest wiarygodna w opiniach o produktach, ponieważ  nakłada kilkanaście specyfików w jednym czasie. Szkoda czasu na oglądanie chorej kobiety.🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolcia

Wszystkie vlogerki 50+ na swoich kanalach pokazuja tony kosmetykow i zadna z nich nie godzi sie z uplywajacym czasem, ciezko znalesc kogos z pasja kogos kto nie zyje tylko od kremu do kremu a cale jego zycie kreci sie wokol pielegnacji aby zatrzymac uplywajacy czas. Bogusia moze i fajna babka ale zero u niej jakichkolwiek zainteresowan nawet o tych wszystkich tonach kosmetykow nie wiele moze powiedziec. Mam wrazenie ze zyje wedlgu zasady: drogie wiec dobre. Nie czuje sie w jej towarzystwie jak z kolezanka na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Pani Spryszyńska nie wygląda zbyt dobrze na żywo, ale to widzą jedynie ci, co mają z nią styczność. Nie jest też taka miła na jaką się kreuje na YT. Jest zadufana w sobie, ma się za lepszą od innych. Bywa zwyczajnie chamska, ponieważ akceptuje jedynie ludzi, którzy ,,dbają,, o siebie w nadmiarze jak ona. Większością swoich widzek pewnie by gardziła w realu. :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla
21 minut temu, Gość Basia napisał:

 akceptuje jedynie ludzi, którzy ,,dbają,, o siebie w nadmiarze jak ona. Większością swoich widzek pewnie by gardziła w realu. :classic_sad:

problem w tym ze zadbana nie jest,  prorytety widzi w oklejaniu ciala wszelka dostepna chemia a biodra jak szafa trzydrzwiowa no aaale, w tym wieku to juz pozamiatane, nie przykladala sie przez cale zycie to jest jak jest i zaden krem tego  nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Basia napisał:

Pani Spryszyńska nie wygląda zbyt dobrze na żywo, ale to widzą jedynie ci, co mają z nią styczność. Nie jest też taka miła na jaką się kreuje na YT. Jest zadufana w sobie, ma się za lepszą od innych. Bywa zwyczajnie chamska, ponieważ akceptuje jedynie ludzi, którzy ,,dbają,, o siebie w nadmiarze jak ona. Większością swoich widzek pewnie by gardziła w realu. :classic_sad:

 A ja ją lubiłam.:classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no i no

Pani MOJA SKÓRA 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wezne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłe hłe

Ona jest przede wszystkim śmiertelnie nudna i anemiczna. Ma spore braki w wiedzy, kaleczy język polski, a to u bibliotekarki jest sporym grzechem. Ile w siebie chemii wklepuje to jej sprawa, szkoda tylko, że poza tym wklepywaniem jest totalnie nijaka, bezbarwna. Nie ma w niej życia, nawet mówi w taki drętwy sposób. Cóż, niektórzy to nazywają 'klasą' ;) Nie wyobrażam sobie takiej przyjaciółki, bo o czym mogłabym z nią rozmawiać? O najnowszych promocjach w Sephorze? Jak kiedyś powiedziała, w telewizji ogląda tylko TVN24 i sport. Trochę słabo jak na osobę reprezentującą dziedzinę humanistyki. A gdzie dobre filmy, teatry, dokumenty? Książek wartościowych nie widziałam nigdy na jej kanale. Owszem, prezentowała jakieś gnioty z listy bestsellerów.  Mam wrażenie, że jedyny orgazm przeżywa opowiadając o mazidłach... Widać, jak bardzo ją to podnieca, jak się tym fascynuje i przeżywa. Co lubi jej skóra, jak wypija toniki, jaka jest miękka, jak reaguje - narcystyczne zachowania. To jest aż śmieszne jak się tym podnieca. Ubawiło mnie, jak we vlogmasie 2018 opowiadała o książce dla męża 'Trzecia Rzesza w stu przedmiotach' i strasznie się zastanawiała i dziwiła, co Hitler ma wspólnego z farbami. Niestety, intelektualnie kompromituje się na każdym kroku. Gdyby była zwykłą makijażystką, nikt by nie miał do niej pretensji, że jest głupia, robi błędy językowe, nie czyta dobrej literatury. Kompletnie rozminęła się z powołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokadnie
15 minut temu, Gość Hłe hłe napisał:

Ona jest przede wszystkim śmiertelnie nudna i anemiczna. Ma spore braki w wiedzy, kaleczy język polski, a to u bibliotekarki jest sporym grzechem. Ile w siebie chemii wklepuje to jej sprawa, szkoda tylko, że poza tym wklepywaniem jest totalnie nijaka, bezbarwna. Nie ma w niej życia, nawet mówi w taki drętwy sposób. Cóż, niektórzy to nazywają 'klasą' ;) Nie wyobrażam sobie takiej przyjaciółki, bo o czym mogłabym z nią rozmawiać? O najnowszych promocjach w Sephorze? Jak kiedyś powiedziała, w telewizji ogląda tylko TVN24 i sport. Trochę słabo jak na osobę reprezentującą dziedzinę humanistyki. A gdzie dobre filmy, teatry, dokumenty? Książek wartościowych nie widziałam nigdy na jej kanale. Owszem, prezentowała jakieś gnioty z listy bestsellerów.  Mam wrażenie, że jedyny orgazm przeżywa opowiadając o mazidłach... Widać, jak bardzo ją to podnieca, jak się tym fascynuje i przeżywa. Co lubi jej skóra, jak wypija toniki, jaka jest miękka, jak reaguje - narcystyczne zachowania. To jest aż śmieszne jak się tym podnieca. Ubawiło mnie, jak we vlogmasie 2018 opowiadała o książce dla męża 'Trzecia Rzesza w stu przedmiotach' i strasznie się zastanawiała i dziwiła, co Hitler ma wspólnego z farbami. Niestety, intelektualnie kompromituje się na każdym kroku. Gdyby była zwykłą makijażystką, nikt by nie miał do niej pretensji, że jest głupia, robi błędy językowe, nie czyta dobrej literatury. Kompletnie rozminęła się z powołaniem.

dokładnie tak. ogladam ja czasem jak scieram kurze dla zabawy. a zwróc jej uwage,że cos robi żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubba bubba

dokładnie tak. ogladam ja czasem jak scieram kurze dla zabawy. a zwróc jej uwage,że cos robi żle:)

X

Nie ma co jej dawać do zrozumienia, że źle robi, bo kilkukrotnie powtarzała w filmikach, że ma gdzieś to, co myślą o niej inni. Może gdyby jednak trochę chociaż posłuchała innych, byłaby mniejszą ignorantką, ale ok, jej wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiz
8 godzin temu, Gość no no i no napisał:

Pani MOJA SKÓRA 😄

💉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike
14 godzin temu, Gość no no i no napisał:

Pani MOJA SKÓRA 😄

❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Gość Basia

Napisano piątek o 16:52

Pani Spryszyńska nie wygląda zbyt dobrze na żywo, ale to widzą jedynie ci, co mają z nią styczność. Nie jest też taka miła na jaką się kreuje na YT. Jest zadufana w sobie, ma się za lepszą od innych. Bywa zwyczajnie chamska..........."

Żeby tak napisać, to chyba trzeba znać kogoś osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

żalosna..no zeby tak zachwycac sie wytworami przemyslu chemicznego i uwazac ze to jest dobre dla skory to trzeba byc 100% ignorantka bez grama wyobrazni, najlepszy ten filtr 50+++++++++++++++++++:-D Caly czas czyms oklejona, biedna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie tam

Tak, te filtry rozwalają. Ich skóra nawet nie może oddychać. Nakładają warstwę klajstru na siebie i męczą się przez całe życie, by w rezultacie wyglądać na swój wiek lub dwa lata młodziej. Wolę wyglądać dwa lata starzej niż całe życie oklejać się tymi filtrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynik

Ale Wy przeżywacie tę Boguśkę. Jak chce, to niech się smaruje tymi paciajami. Co ona ma robić? Chłop cały dzień w pracy, dzieci daleko, kot zdechł, wnuków brak. Piszecie, że nie jest zbyt mądra, więc czego od niej wymagacie? Ma czytać wielkie dzieła po francusku? Rzeczywiście nie jest zbyt lotna i oczytana, więc tylko te kremiszcza jej zostały. Przestańcie jej utrudniać wielką misję odmładzania. Jak kobita chce wyglądać młodo w trumnie, to co Wam do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyniczka
38 minut temu, Gość Takie tam napisał:

Tak, te filtry rozwalają. Ich skóra nawet nie może oddychać. Nakładają warstwę klajstru na siebie i męczą się przez całe życie, by w rezultacie wyglądać na swój wiek lub ..

10 starzej wyglądaja wszystkie oklejone, naciagniete i nadmuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Cynik napisał:

Ale Wy przeżywacie tę Boguśkę. Jak chce, to niech się smaruje tymi paciajami. Co ona ma robić? Chłop cały dzień w pracy, dzieci daleko, kot zdechł, wnuków brak. Piszecie, że nie jest zbyt mądra, więc czego od niej wymagacie? Ma czytać wielkie dzieła po francusku? Rzeczywiście nie jest zbyt lotna i oczytana, więc tylko te kremiszcza jej zostały. Przestańcie jej utrudniać wielką misję odmładzania. Jak kobita chce wyglądać młodo w trumnie, to co Wam do tego?

Skąd wiesz że kot zdechł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nagrał film ze odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Sisi był chyba chory na serce. Mówiła, że musieli go uśpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

"Gość Basia

Napisano piątek o 16:52

Pani Spryszyńska nie wygląda zbyt dobrze na żywo, ale to widzą jedynie ci, co mają z nią styczność. Nie jest też taka miła na jaką się kreuje na YT. Jest zadufana w sobie, ma się za lepszą od innych. Bywa zwyczajnie chamska..........."

Żeby tak napisać, to chyba trzeba znać kogoś osobiście?

Poważnie żeby tak napisać, to trzeba kogoś znać? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×