Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 28.06.2019 o 10:18, Gość gość napisał:

No ale przecież pani Bogusława dba o siebie... chyba że o inne dbanie Ci chodzi? Co robią te 50letnie kobiety, które znasz, że młodo wyglądają?

Obserwuję jedną taką azjatkę, jest po 50. Wygląda na dwadzieścia parę lat. Ale jest bardzo aktywna. Prowadzi nawet jakieś zajęcia z tańca czy z fitnessu. Nie wyobrażam sobie, żeby Boguśka tak wywijała. Ona ma takie babcine ciało, powiedziałabym, że o wiele starsze niż metryka. Być może dopiero od niedawna zaczęła dbać o twarz, bo widać na niej dużo zaniedbań z przeszłości, które teraz chce naprawiać. Myślę, że to raczej kwestia utrzymania młodego wyglądu od najmłodszych lat. A nie próba powrotu do młodości na starość. Jak to w przypadku Boguśki. Dużo też daje sama aparycja. Tu zgrabna, uśmiechnięta, wesoła, skoczna azjatka. A tu ponura, osowiała, ociężała, zwiotczałą Bogusława. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tu zgrabna, uśmiechnięta, wesoła, skoczna azjatka. A tu ponura, osowiała, ociężała, zwiotczałą Bogusława. 

Skoczna 50 latka hahaha Zależy kto jakie ma ambicje. Mnie podoba się, imponuje super zadbana, nie wyglądająca na nastolatkę Grażyna Kulczyk, u której skoczne, wesołe 50 latki myją okna 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bogusława również dba o ciało. Stosuje wielokilometrowe wycieczki rowerowe w upale. Tak przynajmniej widać zeszłorocznych vlogach wakacyjnych, które nagrywała na przemian ze stękaniem jak to ją męczy i pot ją zalewa i ile potem musi specyfików wetrzeć w siebie, żeby odzyskać prawidłowy poziom nawilżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Zraziłam się do niej kiedy na początku tego roku wrzuciła filmik, w którym sugerowała, ze zmarł jej ktoś bliski.

X

Jesteś bardzo naiwna. Podobno kogoś straciła i musi zmienić swoje życia, a za chwilę wali dalsze filmy z setką kremów. Przepraszam, ale ktoś, kto stracił bliskiego i musi sobie poukładać życie, nie zajmuje się kupowaniem kremów za fortunę i nie kręci o tym filmów. Ktoś jej umarł, ok, współczuję, ale zrobiła dramę, a tak naprawdę za chwile dalej nawija z uśmiechem o tych swoich paciajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ??? napisał:

Zraziłam się do niej kiedy na początku tego roku wrzuciła filmik, w którym sugerowała, ze zmarł jej ktoś bliski.

X

Jesteś bardzo naiwna. Podobno kogoś straciła i musi zmienić swoje życia, a za chwilę wali dalsze filmy z setką kremów. Przepraszam, ale ktoś, kto stracił bliskiego i musi sobie poukładać życie, nie zajmuje się kupowaniem kremów za fortunę i nie kręci o tym filmów. Ktoś jej umarł, ok, współczuję, ale zrobiła dramę, a tak naprawdę za chwile dalej nawija z uśmiechem o tych swoich paciajach.

Bez przesady. Gosia Smelcerz nagrała łzawy filmik, zanosząc się i łkając, najpierw na ig story, potem na YT o chorobie bratanka swojego męża, a zaraz potem wjechały kolejne filmiki z makijażami i kosmetykami. W międzyczasie wyszła za mąż, a teraz jest w podróży poślubnej i wrzuca foty z basenu czy restauracji. Rozumiem, że w związku z poważną chorobą w rodzinie, powinna wyłącznie siedzieć i płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Ale Gocha jest makijażystką - to jej zawód. Widzisz różnicę? Chyba oczywiste, że musi z tego żyć. Natomiast Bogucha ogłasza światu, że zmienia swoje życie i dalej o paciajach nawija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ety

 

Bo ona jest głupia i pusta. Sama kiedyś powiedziała, że zazdrości młodym osobom tego, że mają w dzisiejszych czasach pod dostatkiem kosmetyków. Od dyrektorki biblioteki jednak człowiek by wymagał trochę więcej. Mogłaby powiedzieć, że zazdrości młodym ludziom możliwości podróżowania, uczenia języków, kształcenia się, ale nie, ona zazdrości tylko tony chemii ;)

Jest mentalną nastolatką, dla której dobry wygląd jest sensem życia. Te wszystkie pochwały zakochanych fanek pod filmikami jeszcze łechcą jej próżność. Każdy lubi wyglądać dobrze, ale w pewnym wieku te słodko pierdzące komentarze nie powinny robić wielkiego wrażenia, bo człowiek wie, że to tylko dodatek, a nie sens wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ??? napisał:

Zraziłam się do niej kiedy na początku tego roku wrzuciła filmik, w którym sugerowała, ze zmarł jej ktoś bliski.

X

Jesteś bardzo naiwna. Podobno kogoś straciła i musi zmienić swoje życia, a za chwilę wali dalsze filmy z setką kremów. Przepraszam, ale ktoś, kto stracił bliskiego i musi sobie poukładać życie, nie zajmuje się kupowaniem kremów za fortunę i nie kręci o tym filmów. Ktoś jej umarł, ok, współczuję, ale zrobiła dramę, a tak naprawdę za chwile dalej nawija z uśmiechem o tych swoich paciajach.

Kompletnie nie zrozumiałaś mojego komentarza, ale ok. Nie chodziło mi o to, że w następnych filmikach znowu nawijała o tym samym, co przed tym łzawym filmikiem, ba również nie uważam, żeby musiała do końca życia się umartwiać, bo ktoś zmarł. Bardziej chodziło o to, że wrzuciła ten nic niemówiący obcym dla niej ludziom filmik, tylko po to, żeby  polajkować  fałszywe wyrazy współczucia od swoich słodkopierdzących "youtubowych przyjaciółeczek". Jak popatrzeć na jej inne filmiki to widać, że po pierwsze nagrywa dla darmochy, a po drugie po to żeby poczytać peany na swoją cześć, o tym jak pięknie wygląda, jak jest świetna i z jakim wielkim oczekiwaniem wypatrują kolejnych filmików.. Tak jakby nie zdawała sobie sprawy, że siła jej kanału nie są te "podstarzałe wyznawczynie" wypisujące te głupkowate komentarze, ale obcy ludzie, którzy ją oglądają. O tym właśnie jest mój wcześniejszy komentarz i sądzę, że wbrew Twojej opinii nie jestem naiwna, a wręcz przeciwnie, o czym świadczy fakt, że już tej Pani nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość ??? napisał:

Zraziłam się do niej kiedy na początku tego roku wrzuciła filmik, w którym sugerowała, ze zmarł jej ktoś bliski.

X

Jesteś bardzo naiwna. Podobno kogoś straciła i musi zmienić swoje życia, a za chwilę wali dalsze filmy z setką kremów. Przepraszam, ale ktoś, kto stracił bliskiego i musi sobie poukładać życie, nie zajmuje się kupowaniem kremów za fortunę i nie kręci o tym filmów. Ktoś jej umarł, ok, współczuję, ale zrobiła dramę, a tak naprawdę za chwile dalej nawija z uśmiechem o tych swoich paciajach.

Może najpierw się zorientuj o jakim filmiku mowa i co Ona tam powiedziała, a min. innymi powiedziała, że ta zmarła osoba kazała jej dalej nagrywać, nie załamywać się i nie rezygnować z youtuba. Wiec Bogusława  z upodobaniem realizuje wolę zmarłego. To chyba jednak ty jesteś strasznie naiwna skoro myślałaś, że po tym przeżyciu zmieni swoje życie i będzie nagrywać inne bardziej wartościowe treści. A co ona ma nagrywać skoro te kremiki i płytkie filmiki o nich to całe jej życie. Może dla bogatszego intelektualnie człowieka utrata bliskiej osoby byłaby bodźcem do zmiany swojego życia, ale naprawdę trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że nastąpi to w przypadku niegrzeszącej ani inteligencją, ani  poziomem Bogusławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość ...ety napisał:

 

Bo ona jest głupia i pusta. Sama kiedyś powiedziała, że zazdrości młodym osobom tego, że mają w dzisiejszych czasach pod dostatkiem kosmetyków. Od dyrektorki biblioteki jednak człowiek by wymagał trochę więcej. Mogłaby powiedzieć, że zazdrości młodym ludziom możliwości podróżowania, uczenia języków, kształcenia się, ale nie, ona zazdrości tylko tony chemii ;)

Dyrektor biblioteki w której pracuję nie dość, że nie ma wykształcenia ani kierunkowego, ani wyższego, nie potrafi nawet włączyć komputera, a jak trzeba napisać jakieś pismo czy zaproszenie, to przychodzi do stażystek i prosi o pomoc. Zanim cokolwiek Mu przepiszemy najpierw musimy poprawić styl i błędy, żeby po pierwsze brzmiało to po polsku, a po drugie nie zalatywało głębokim komunizmem. Facet ma pod siedemdziesiątkę i na emeryturę się nie wybiera bo ma poparcie lokalnych władz......Więc mnie w temacie dyrektorów biblioteki nic już nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość ...ety napisał:

 

Bo ona jest głupia i pusta. Sama kiedyś powiedziała, że zazdrości młodym osobom tego, że mają w dzisiejszych czasach pod dostatkiem kosmetyków. Od dyrektorki biblioteki jednak człowiek by wymagał trochę więcej. Mogłaby powiedzieć, że zazdrości młodym ludziom możliwości podróżowania, uczenia języków, kształcenia się, ale nie, ona zazdrości tylko tony chemii ;)

Dyrektor biblioteki w której pracuję nie dość, że nie ma wykształcenia ani kierunkowego, ani wyższego, nie potrafi nawet włączyć komputera, a jak trzeba napisać jakieś pismo czy zaproszenie, to przychodzi do stażystek i prosi o pomoc. Zanim cokolwiek Mu przepiszemy najpierw musimy poprawić styl i błędy, żeby po pierwsze brzmiało to po polsku, a po drugie nie zalatywało głębokim komunizmem. Facet ma pod siedemdziesiątkę i na emeryturę się nie wybiera bo ma poparcie lokalnych władz......Więc mnie w temacie dyrektorów biblioteki nic już nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Dyrektor biblioteki w której pracuję nie dość, że nie ma wykształcenia ani kierunkowego, ani wyższego, nie potrafi nawet włączyć komputera, a jak trzeba napisać jakieś pismo czy zaproszenie, to przychodzi do stażystek i prosi o pomoc. Zanim cokolwiek Mu przepiszemy najpierw musimy poprawić styl i błędy, żeby po pierwsze brzmiało to po polsku, a po drugie nie zalatywało głębokim komunizmem. Facet ma pod siedemdziesiątkę i na emeryturę się nie wybiera bo ma poparcie lokalnych władz......Więc mnie w temacie dyrektorów biblioteki nic już nie zdziwi

X

Dzięki za naświetlenie sprawy. Jednak człowiek się łudził, że osoba pracująca wśród książek musi mieć jakiś minimalny poziom ;) W końcu czegoś wymagamy od nauczyciela, lekarza, bibliotekarza. Niech się smarują paciajami w czasie wolnym, jeśli już muszą, ale to nie zwalnia ich z kształcenia się i jakiegoś poziomu zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Bogusława na twarzy jak na swój wiek wygląda całkiem przyzwoicie ale przez to, że ma fatalna sylwetkę, a do tego jest ślamazarna i nudna sprawia wrażenie "starej baby", jest jakaś taka "obwisła" fizycznie i mentalnie 😉 .  Matka andziaks pomimo inwestowania w wygląd milonów monet też wyglada staro, smutno, jest sucha i pomarszczona choć twarz zamrożona😉 Te dwie snobki z fortissimy przy matce Andziaks wyglądają jak jej córki.

Snobki z fortissimy też wyglądają starawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zawsze mi się wydawało, ze tylko infantylne, niedojrzałe nastolatki mogą być autorkami takich żenująco lizusowskich komentarzy i tylko one mogą sikać w majty z zachwytu kiedy otrzymają powiadomienie, że ich idolka wrzuciła nowy filmik. Komentarze pod filmikami Bogusławy uświadomiły mi, że Panie 60+ wcale nie są  lepsze od pustych nastolatek. A podobno z wiekiem się mądrzeje....

No niestety wiek nie chroni przed głupotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambicje
2 godziny temu, Gość ggg napisał:

Skoczna 50 latka hahaha Zależy kto jakie ma ambicje. Mnie podoba się, imponuje super zadbana, nie wyglądająca na nastolatkę Grażyna , u której skoczne, wesołe 50 latki myją okna 😛 

Takie  Grażynki maja tylko to co materialne i wysokie mniemanie o sobie, jedyną ambicją jest zarabianie i dobra, a brakuje im ZDROWIA,  sprawności i młodosci rowieśniczek. Skoczne 50 latki nie muszą zakrywać cial ...mi maskujacymi tak zwane niedoskonałosci, obwislą skore albo jak kto woli.. hihi... kobiece kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambicje

nie muszą zakrywać cial   ub ra nia mi maskujacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ??? napisał:

Dyrektor biblioteki w której pracuję nie dość, że nie ma wykształcenia ani kierunkowego, ani wyższego, nie potrafi nawet włączyć komputera, a jak trzeba napisać jakieś pismo czy zaproszenie, to przychodzi do stażystek i prosi o pomoc. Zanim cokolwiek Mu przepiszemy najpierw musimy poprawić styl i błędy, żeby po pierwsze brzmiało to po polsku, a po drugie nie zalatywało głębokim komunizmem. Facet ma pod siedemdziesiątkę i na emeryturę się nie wybiera bo ma poparcie lokalnych władz......Więc mnie w temacie dyrektorów biblioteki nic już nie zdziwi

X

Dzięki za naświetlenie sprawy. Jednak człowiek się łudził, że osoba pracująca wśród książek musi mieć jakiś minimalny poziom ;) W końcu czegoś wymagamy od nauczyciela, lekarza, bibliotekarza. Niech się smarują paciajami w czasie wolnym, jeśli już muszą, ale to nie zwalnia ich z kształcenia się i jakiegoś poziomu zawodowego.

Myślę, że niejedna youtuberka zwłaszcza booktuberka przeczytała w życiu więcej książek, niż związana zawodowo z książkami Bogusława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma się co łudzić, że Bogusława S. pod wpływem jakichkolwiek zdarzeń zmieni swoje życie. Przecież Ona spędza życie idealnie na swoją miarę. Mąż zarabia na wygodny dom i jej kaprysy, a ona ma jak się okazuje z powyższego komentarza o bibliotekarzach pracę, w której się nie przemęcza, i w której spełnia raczej rolę paprotki. W pozostałym czasie oddaje się swoim ulubionym zajęciom czyli zakupom ton kosmetyków  i gadaniem o nich w filmikach. Cóż więcej można wymagać od tak ubogiej mentalnie, intelektualnie i emocjonalnie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość ggg napisał:

Skoczna 50 latka hahaha Zależy kto jakie ma ambicje. Mnie podoba się, imponuje super zadbana, nie wyglądająca na nastolatkę Grażyna Kulczyk, u której skoczne, wesołe 50 latki myją okna 😛 

A po co komuś ambicje, żeby mieć sprzątaczki, jak mu brakuje zdrowia? Jeśli ktoś ma zdrowie i kondycję dwudziestolatki, to raczej nie można tego porównać z samochodem za milion złotych. To jest coś bezcennego, tego za swoje miliony już nie odkupi. I nie wiem co jest strasznego w tym, że ktoś w wieku 50 lat jest super wysportowany, zamiast być zasuszoną mumią w garsonce. Akurat to było w odniesieniu do wszystkich babek, które wcierają w siebie te kremy dla młodości. Poza tym ta azjatka nie musi nikomu myć okien, bo ma dobrze prosperujące współprace 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsss

Bogu powiedziała kiedyś w jakimś filmie, że gdy była młoda i weszła do biblioteki spodobał jej się spokój w niej panujący. Nie szafy pełne książek, tylko spokój. Długo zresztą była osoba z wykształceniem zawodowym, dopiero dużo później skończyła jakieś tam studia. Molem książkowym to ona nigdy nie była. To widać na każdym kroku. Wydaje mi się, że dla niej to po prostu taka spokojna praca, do której się ładnie ubierze, umaluje, popracuje na komputerze, poczyta dzieciom na spotkaniu jakieś bajki i tak dalej. Nikt niczego więcej nie wymaga, więc jedynym jej zmartwieniem jest zapewnienie odpowiedniego nawilżenia cerze. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubsss
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 nagrywała na przemian ze stękaniem jak to ją męczy i pot ją zalewa 

Stęk jak stara ciotka, taka motywatorka dla emerytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy ona ma czytać skoro 3 razy dziennie się kąpie. Po każdej kąpieli wciera w SWOJĄ SKÓRĘ tony mazideł, żeby jak wiadomo była dobrze nawilżona. Między kąpielami biegnie do pracy posiedzieć w ciszy, albo do drogerii, bo nowa promocja, albo na pocztę po nowe darmowe kosmetyki. Potem musi koniecznie nagrać o tym film i kolejna kąpiel, kolejne tony mazi wcierane w skórę dla nawilżenia. Jasno widać, ze jest zarobiona po łokcie, jak pada na łóżko to  ze zmęczenia zasypia już w locie. następnego dnia od rana to samo. To kiedy ona ma znaleźć czas na lekturę, no kiedy ja się pytam??? I nie mówcie, że nic nie czyta, a opisy kosmetyków na pudełkach to co??? Ich przyswojenie też wymaga wysiłku intelektualnego, a co wy myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

MOJA SKÓRA, M O J A

jom= ją

wrażliwOM

biliotekarka z Koziej Wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość ambicje napisał:

Takie  Grażynki maja tylko to co materialne i wysokie mniemanie o sobie, jedyną ambicją jest zarabianie i dobra, a brakuje im ZDROWIA,  sprawności i młodosci rowieśniczek. Skoczne 50 latki nie muszą zakrywać cial ...mi maskujacymi tak zwane niedoskonałosci, obwislą skore albo jak kto woli.. hihi... kobiece kształty.

To, że ktoś ma kobiece kształty nie znaczy, że ma niedoskonałą obwisłą skórę, tylko, że ma wygląd jak normalnej, atrakcyjnej kobiety, która ma wszystko na miejscu i proporcjonalnie do sylwetki, a nie wygląda jak wieszak, albo suchy wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To, że ktoś ma kobiece kształty nie znaczy, że ma niedoskonałą obwisłą skórę, tylko, że ma wygląd jak normalnej, atrakcyjnej kobiety, która ma wszystko na miejscu i proporcjonalnie do sylwetki, a nie wygląda jak wieszak, albo suchy wiór...

.. a jak usiądzie to ma estetyczną fałde tłuszczu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

A kiedy ona ma czytać skoro 3 razy dziennie się kąpie. Po każdej kąpieli wciera w SWOJĄ SKÓRĘ tony mazideł, żeby jak wiadomo była dobrze nawilżona. Między kąpielami biegnie do pracy posiedzieć w ciszy, albo do drogerii, bo nowa promocja, albo na pocztę po nowe darmowe kosmetyki.

XXX

Zapomniałaś o wieloetapowym demakijażu wodą mineralną lub przegotowaną, gdyż, jak powiedziała w jednym filmie, nie może dopuścić, by woda prosto z rur dotknęła jej twarzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co ładnego jest w suchym wiórze bez cycków i tyłka ? Chyba tylko nastolatkom taka figura się podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

.. a jak usiądzie to ma estetyczną fałde tłuszczu :-D

Ty zapewne jesteś kwintesencją kobiecości z przodu deska z tyłu deska a w główce pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty zapewne jesteś kwintesencją kobiecości z przodu deska z tyłu deska a w główce pustka...

Dokładnie, a za 40 lat będzie godną następczynią Bogusławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.06.2019 o 07:32, Gość Gość napisał:

Mam dokładnie takie same odczucia. Cały ten histeryczny film pokazał jaka naprawdę jest ta Pani i gdzie ma swoje "widzki". Tak jakby nie brała pod uwagę, że funkcjonuje na yt dzięki swoim wyznawczyniom, które utworzyły Kośćiół pod wezwaniem Bogusławy 😄

Który to był filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×