Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Poważnie żeby tak napisać, to trzeba kogoś znać? 🤦‍♀️

Na podstawie tych filmików nie można stwierdzić, że jest chamska, niemiła i że nie wygląda zbyt dobrze na żywo. Myślałam po prostu, że osoba pisząca zna ją osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka

Kiedys lubilam do niej zagladac a teraz mam wrazenie ze przesadza z iloscia tych filmow. Kiedy bym nie odpalila yt. to jest jej filmik. Na temat kosmetykow nie mowi nic ciekawego w kólko jedno i to samo mam wrazenie ze mowi aby mowic i aby byl nowy filmik, zero wiedzy na temat skladu i wplywu na nasz organizm to jak pachnie i czy nawilza czy wyszusza i co pozostawia na skorze, kazda kobieta moze sama wywnioskowac. Widac ze Bogusia chcialaby dorownac duzym kanalom ale jest poprostu monotematyczna. Dzis obejrzalam filmik i az jeknelam mimo takiej ilosci filmow jakie ostatnio udostepnia, to jeszcze nowa seria wtf. Moglaby juz zbastowac bo jako dyrektor bibilioteki to raczej nie przystoji. Apropo biblioteki, czy ona wogole cos czyta? posiada jakies inne zainteresowania niz mazidla i ze wszystkich sil zatrzymanie efektu starzenia sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

flaki z olejem ale jak ktos chce sie pośmiać to polecam bogusławe, niech zarabia na yt i robi z siebie gu pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 31.05.2019 o 16:52, Gość Basia napisał:

Pani Spryszyńska nie wygląda zbyt dobrze na żywo, ale to widzą jedynie ci, co mają z nią styczność. Nie jest też taka miła na jaką się kreuje na YT. Jest zadufana w sobie, ma się za lepszą od innych. Bywa zwyczajnie chamska, ponieważ akceptuje jedynie ludzi, którzy ,,dbają,, o siebie w nadmiarze jak ona. Większością swoich widzek pewnie by gardziła w realu. :classic_sad:

Niestety potwierdzam. Chamska i prostacka jest. Na widzow ma wykropkowane. Chodzi jej jedynie o kase z YT, by moc sie calymi dniami obklepywac tym calym chemicznym 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ogłosiła że zostanie babcią a o zieciu(ojcu) dziecka ani słowa czyżby ojciec nieznany, inaczej to sobie wyobrażałem, będzie ślub, ciąża, dziecko. Chyba jest wierząca bo coś o Bogu napomnkela, a tu takie 🌸. Trzeba nadążyć z postępem. Widocznie lepiej panna z dzieckiem niż z niewłaściwym człowiekiem. W tym filmiku policzki miała coś sztucznie uwypukline, chyba robiła to samo co z czołem. To że ktoś napisał że jest chamska, to sama kiedyś powiedziała że jej czarne włosy bardziej pasują do charakteru bo nie jest taka,, słodka,, wywyzsza się, kiedyś pewien ktoś powiedział,, zastanów się komu zawdzięczasz ta prace co masz,,? Nie każdy rozwinie ten cytat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Ciągle mazidla, ile tego można nakładać, wchlanianie konserwantów szkodzi zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaska

do tego botoksik troszke kwasu i babcia długo nie pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę ... Patrząc na polski youtube zastanawiam się do czego to wszystko zmierza? ja tego nie rozumiem jak można tyle tego nakładać a zwłaszcza makijażu , jak widzę ile tego dziewczyny nakładają to mnie to osobiście przeraża , a skąd biorą te inspirację , jak łatwo się domyśleć z zachodu i skutki są opłakane !! Polki nie zależnie od kolorów włosów i koloru tęczówki zawsze będą Słowiankami i nic i nikt tego nie zmieni... mamy delikatne rysy twarzy, dlatego uważam ,że mocne makijaże nie pasują do naszej urody i wyglądają bardzo źle... na naszych buziach najlepiej wygląda makijaż delikatny , a nie robienie tynku ... Jeżeli masz cerę problematyczną (wrażliwa , alergiczna , z naczynkami - zielony korektor) / trądzikową użyj odrobinkę korektora i pudru w kamieniu !! ciężkie podkłady obciążają skórę przynajmniej tak było w moim przypadku. Ja latem w ogóle się nie maluję lub bardzo rzadko... Zamiast polskie youtuberki kombinować na wiele sposobów z delikatnym makijażem , to one z siebie robią całkiem inną osobę .. a w ogóle kto wymyślił bronzer czy my w tych miejscach naturalnie się brązowimy ? czy my w tych miejscach gdzie nakłada się rozświetlacz świecimy?

I jeszcze te mgiełki utrwalające ( bez komentarza) Oczywiście KAŻDY moze wyglądać jak chce , ja tylko zwracam małą uwagę , bo może one o tym nie wiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że-ka

ja kocham róz na polikach, takie polskie Jagny z “rozświetlonOM, zdrowOM skorOM“

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolcia

Ja ogladam kobiete okolo piecdziesiatki i ta nie naklada na siebie tony podkladow (jest Polka) jej makijaz jest zawsze delikatny i stonowany. Nie ogladam tych dam pudernic okropnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

makijaz jest zawsze delikatny i stonowany- masz na mysli ten tynk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolcia

Mam na mysli calkiem inna youtuberke ktora nie naklada na twarz tony kosmetykow tak jak pani Bogusia. Dziwie sie, jak mozna mowic ze sie dba o siebie nakladajac taka ilosc chemi. Zadna z kobiet nie wygrala z uplywajacym czasem i pani Boguslawa rowniez nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi
10 godzin temu, Gość Kolcia napisał:

Ja ogladam kobiete okolo piecdziesiatki i ta nie naklada na siebie tony podkladow (jest Polka) jej makijaz jest zawsze delikatny i stonowany. Nie ogladam tych dam pudernic okropnych.

Jaka jest nazwa kanału, który oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolciak

frykasy magdalenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta Bogusława jest straszna, tylko pejcza w dłoni jej brakuje 👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta Bogusława jest straszna, tylko pejcza w dłoni jej brakuje 👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolcia

Nie podam nazwy kanalu bo bedzie odebrane jako polecane a tych starszych pan na polskim yt nie jest az tak duzo, mozna samemu odszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja ją bardzo lubię. Świetna, zadbana, dojrzała babka. Jedna z nielicznych, o których można powiedzieć, że jest naprawdę pewna siebie (jest, a nie twierdzi, że jest) i ma wywalone na to, co obcy, wredni ludzie o niej mówią i myślą. Życzyłabym sobie, żeby wokół było więcej takich kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A ja ją bardzo lubię. Świetna, zadbana, dojrzała babka. Jedna z nielicznych, o których można powiedzieć, że jest naprawdę pewna siebie (jest, a nie twierdzi, że jest) i ma wywalone na to, co obcy, wredni ludzie o niej mówią i myślą. Życzyłabym sobie, żeby wokół było więcej takich kobiet. 

Nie ma wywalone.wiecznie się tłumaczy. Ma problem z mimika twarzy,taka już przerobiona. Bo to chyba nie od tych kremów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta
3 godziny temu, Gość gość napisał:

A ja ją bardzo lubię. Świetna, zadbana, dojrzała babka. Jedna z nielicznych, o których można powiedzieć, że jest naprawdę pewna siebie (jest, a nie twierdzi, że jest) i ma wywalone na to, co obcy, wredni ludzie o niej mówią i myślą. Życzyłabym sobie, żeby wokół było więcej takich kobiet. 

jak ona jest pewna siebie to dziś jest połowa grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taka mameja, bez wyrazu, bez pewności siebie. Jej intonacja jest taka, że aż się coś w człowieku gotuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka
Dnia 11.04.2019 o 13:53, Gość Lilia napisał:

Co sądzicie o jej kanale? 

Wg mnie ma fajny,  uspokajający głos... Chciałabym być taka w jej wieku.

To bądź taka, nic skomplikowanego nie ma w smarowaniu się mazidłami :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ciekawe jak to jest żyć po to, by się pielęgnować? Pewnie to smutne życie. Spać, jeść, ćwiczyć, spacerować nie dla przyjemności, tylko by spowolnić proces starzenia. Tyle czasu marnuje na te głupoty, a czasu ma coraz mniej przecież. Niestety wygląda i tak coraz gorzej, więc powinna sobie darować i zacząć żyć. Nie dla skóry, a dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

babeczka deko pierd..ta z tym testowaniem, zdrowie niszczy a i tak wyglada jak stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frank-furt
Dnia 8.06.2019 o 10:56, Gość Kolcia napisał:

Nie podam nazwy kanalu bo bedzie odebrane jako polecane a tych starszych pan na polskim yt nie jest az tak duzo, mozna samemu odszukac.

 tylko nie marzenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa45

mnie bardzo dziwi ze kobiety dojrzale nie dostrzegaja jak bardzo postarzaja sie makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaa
Dnia 18.06.2019 o 13:31, Gość Gość napisał:

babeczka deko pierd..ta z tym testowaniem, zdrowie niszczy a i tak wyglada jak stara baba

no niestety racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak

yt roi nie od takich nawiedzonych starszych pan ktore mysla ze kosmetyki poprawia ich urode i sprawia ze beda wygladaly mlodziej, gdyby babka skupila sie wylacznie na sporcie maialaby 1000 razy lepsze efekty niz przez te swoje mazidla wklepywane w skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo m

Rozwalają mnie te kobiety piszące jej komentarze. Tak słodzą, tak się przymilają, no z dzióbków sobie spijają nawzajem. Co by Bogusia za mazidło nie pokazała, to one mdleją z orgazmu. Ludzie! Ileż to można słodzić i słodkie piardy puszczać? Do zrzygania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągnięta

co tam u starej lampucery ?🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×