Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość aska

“ obejrzec takiego filmiku "

ale wsiury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość aska napisał:

“ obejrzec takiego filmiku "

ale wsiury

Idź do nienawistnologa moze Cię uleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość kaska napisał:

ps. Aska pokazalas nie dosc, ze jestes chamka zwykla- zaczelas jako pierwsza:) to pomysl co robisz:) nazywasz kogos tlumokiem, kto obejrzy jej filmik. A jak ktos napisal, ze czasem obejrzy od razu obrazasz i od razu lecisz odpisac na komentarz?? masz zycie ubozsze od pani Spryszynskiej hahahaha. Biedna dziunia, ktora w 10 sekund odpowiada na komentarze na jakims forum, poswieconemu kobiecie, ktora jest wedlug jej nikim hahahahaha. Macie az tyle czasu zeby miesiacami prowadzic dyskusje i smiac sie z jakiejs blogerki po 5-50tce?a  robicie sie niewiadomo kim zalosne  paniusie.Uciekam stad bo z takim zerem szkoda pisac:) 3 posty i szkoda zycia zeby tu wracac. wiec sie nie wysilaj nieudaczniczko, ktora musi sie tu dowartosciowywac:) laska ciagle na forum hahahahahah. Swoje pierdy puszczaj buzia w innych:) zegnam stad Panienko glupawa:) 

 

 

Celnie w punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość kaska napisał:

chodzilo oczywiscie o" zazdroszczenie"  skoro literowke musisz komus wytykac:) a do kogo ta odzywka? bo blagam Ty powaznie pytasz?:) do osoby, ktora o tym pisala, nie kojarze jak sie podpisala, co mnie to.. 

 

nic nie rozumiesz, to ja zrobilam tutaj brak literówki przez nieuwagę, a pytałam o merytoryczną sprawę z tym związaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Babcia Boguslawa i jej delikany makijaz HAHAHAHAHAHHHAHAHAHHA,troszczy sie babka o ta swoja skore, pielegnuje i uwaza ze ma bardzo ladna, zadbana, wiec po jakiego gwinat ja tapetuje???????????????????????? Po co naklada MASKE??????????????? 

Nic tak nie odejmuje swiezosci,  urody i mlodosci co oblepienie twarzy tynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość gość napisał:

Babcia Boguslawa i jej delikany makijaz HAHAHAHAHAHHHAHAHAHHA,troszczy sie babka o ta swoja skore, pielegnuje i uwaza ze ma bardzo ladna, zadbana, wiec po jakiego gwinat ja tapetuje???????????????????????? Po co naklada MASKE??????????????? 

Nic tak nie odejmuje swiezosci,  urody i mlodosci co oblepienie twarzy tynkiem.

bo to jest delikatny makijaż Bogusławy - zobacz sobie jej filmiki z przed 3-4 lat to się sama przekonasz. z tym, że możesz mieć kłopoty z rozpoznaniem  głównej bohaterki bo Bogusława pomimo upływu kilku lat cudownie odmłodniała 😄  być może, ze to przez ten delikatny makijaż no i rewelacyjne kremy, które tak zachwala ... być może  ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odmłodniała? to JEST  zabalsamowowana mumia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Odmłodniała? to JEST  zabalsamowowana mumia

chyba zabotoksowana  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha, ha

zahialurowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAhaha

Staruszka mentalna i wizualna, ktora z zapałem :-D podchodzi do...demakijazu i mowi swoim widzom, ze twarz to tez szyja i dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bogusława zniosła swoje kolejne jajko -  tym razem  coś o ekscytujących kosmetykach, których cena przyprawia  o zawrót głowy  ( serum 490 zł ,  krem 430 zł ... i tak dalej ...    )   Przeciętna kobieta za taką kwotę musi nakarmić rodzinę ale to nie dotyczy Bogusławy. Bogusława jest tak skoncentrowana na sobie, ze tak przyziemne  tematy jej nie interesują - najważniejsze, że dopieściła  SWOJĄ  nabotoksowaną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

Bozeszzzzzzz toz nie ma chyba na pokskim yt. drugiej 50 latki z takim tynkiem na twarzy. Ogladam chyba wszystkie nagrywajace od 45+(to moj przedzial wiekowy)  i nie zauwazylam zeby choc jedna z nich tak sie rozczulala nad swoim wygladem, wole kiedy taka nagrywajaca potrafi mowic na kazdy temat a kosmetyki traktuje jako dodatek do zycia a nie zyje dla kosmetykow. Dla mnie jest to zenujace zeby wvtym wieku rozpuszczac sie na mysl o samej sobie. Czas przemija i to jest normalna kolej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleg
49 minut temu, Gość Alinka napisał:

Bozeszzzzzzz toz nie ma chyba na pokskim yt. drugiej 50 latki z takim tynkiem na twarzy. Ogladam chyba wszystkie nagrywajace od 45+(to moj przedzial wiekowy)  

Wiekszosc ma skorupe na twarzy i misje krolika doswiadczalnego. Fleje stroniace wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"misje królika doświadczalnego"   🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

klekotamakota.home.blog / YouTube CiotkaKlotka

"Pani Profesor Influencerka i jej kompulsje - Szoł Biere sie 4." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 13.08.2019 o 12:49, Gość HAhaha napisał:

Staruszka mentalna i wizualna, ktora z zapałem 😄 podchodzi do...demakijazu i mowi swoim widzom, ze twarz to tez szyja i dekolt.

jeszcze trochę, a jej czoło znajdzie sie na zadzie i to też będzie wtedy twarz :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna
Dnia 17.08.2019 o 10:06, Gość heh napisał:

jeszcze trochę, a jej czoło znajdzie sie na zadzie i to też będzie wtedy twarz :classic_unsure:

🤣⚰️⚰️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela

Za takie pieniądze wydane na tony kosmetyków wolałabym zwiedzić kawałek świata. A Bogusia najwyraźniej popadła w samozachwyt nad swoja skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronia

Przeciez nie tylko jej otpitolilo, kazda z was ktora uzywa wiecej niz jednego kosmetyku dziennie(mydla) mozna uznac za uzalezniona w a r i a t k e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z biblioteki

“ W dobrym słowa tego znaczeniu" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W filmikach, gdzie przymierza te ...enki, nie mogę patrzeć na jej biodra, nie wiem czy to nie jest jakieś kalectwo, żeby mieć aż tak szerokie biodra. W każdym razie fatalnie wygląda w tych ...enkach, zwłaszcza że ma jakiegoś bzika na punkcie falbanek, które są dla młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miała chyba takie biodra od młodości, taka figura od natury, bo przecież gruba nie jest, tylko te biodra wystają, a tego się nie da odchudzić, to kości a nie  tłuszcz.
A bzika ma nie tylko na punkcie falbanek, ale na punkcie różnych nietypowych rzeczy, które jej uroku nie dodają, tylko raczej szpecą, bo niedobrane są do niczego, ani do sytuacji, ani do wieku, ani do figury, ani jedno do drugiego. takie np. płaskie buty jak prezentowała na którymś filmie z napisem znanego projektanta to rzadko do czegoś pasują, ale markowe i widać to z daleka.

A niemarkowe czasem takie są ładne i gustowne. 

Jednak w pewnym wieku niektóre rzeczy mniej pasują i należy przemyślec zakup. To nie jest tak, żę zawsze nam będzie pasować wszystko bez względu na wiek, nawet z dobrą figurą. Czasem prosta rzecz jest lepsza niż udziwniona i zamaszysta. 

I nie wszystko co na młodej dziewczynie się ładnie prezentuje, również tak na starszej .... jednak różnica jest.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-rbn
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

to kości a nie  tłuszcz.
 

kości -D:-D:-D.-D

 

 

oblepione tłuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasia
Dnia 4.08.2019 o 11:41, Gość miernie miernie napisał:

ahahaha! Rozśmieszyłaś mnie😀.

Większość kobiet nie ma żadnych predyspozycji, aby robić filmiki dla innych, bo i braki w wykształceniu są bardzo widoczne, aż rażą i brak pomysłu na ciekawą treść, ale robią to.

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że po pierwsze dlatego, że nie są doceniane przez najbliższych w domu (głównie mężów), po drugie - dla poklasku, chęci pokazania się całemu światu, pochwalenia się czymś ... nie wiem czym? zakupami, ilością pieniędzy, które wydają na siebie, znajomością produktów, ciekawym (ich zdaniem) życiem, zainteresowaniami, zapewne każda z trochę innego powodu.

Dla mnie polecanie innym kobietom zwykłych produktów żywnościowych, kosmetycznych i ubrań/butów jest bezsensowne. W każdym sklepie wszystko jest i można samemu wybierać bez polecenia, próbować. 

Dobre byłoby polecanie takich rzeczy jak książki, miejsca, w których jest coś ciekawego lub ktoś ciekawy.

 Te sprytne youtuberki odnoszą duże korzyści materialne, bo współpraca jest z firmami ... reklamy itp. Ale większość aż tak nie zarabia, a sprzedaje całą prywatność, którą mądrzy ludzie ukrywają przed wszystkimi. 

To co się teraz dzieje jest żenujące i większość osób tego nie widzi, uważa za normalne, np. opowiadanie o tym co jedzą, co piją, a nawet, że muszą iść się wysikać w trakcie filmiku .... jest taka jedna, co tak mówi. To jest strasznie żenujące!!! 

Zniknęły dobre maniery, zasady savoir vivru, naród stał się prostacki, tylko jednostki mile zaskakują klasą a i tak psy się na nich wiesza ... preferowana jest prostackość.

łooo bozieńku, jakież to zasobne pokłady wredoctwa trzeba w sobie posiadać, by smarować takie elaboraty o innych ludziach. Aż łoczy w łoczodołach bolom to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasia
Dnia 6.08.2019 o 16:49, Gość uszy krwawią napisał:

angielskie i francuskie nazwy to zbyt wielka trudność do pokonania,

lepiej wymawiać po swojemu, bo po co się przykładać do poprawności

aby  wymawiać poprawnie trzeba byłoby filologię skończyć ha, ha

dobrze tu ktoś ujął, uszy krwawią od słuchania, a to jest takie proste! 

jak ktoś nie zapamiętuje, nie zna podstaw obcych języków, to wystarczy na kartce napisać fonetycznie i mieć na boku pod ręką 

 

 

 

Fonetycznie, powiadasz pańciu Ą Ę...? Filologię skończyć? A uczą na tej filologii jak, tak zwyczajnie, być człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość podlasia napisał:

Fonetycznie, powiadasz pańciu Ą Ę...? Filologię skończyć? A uczą na tej filologii jak, tak zwyczajnie, być człowiekiem?

Pani spryszynska tez jako czlowiek nie blyszczy jakimis pozytywnymi cechami charakteru, wrecz przeciwnie, wydala i wciaz wydaje fortune na te wszystkie ...y, to juz w setki kilogramow chyba idzie. Moglaby zrobic jakis pozytek z tych pieniedzy, dac cos innym a nie tylko ja ja ja i moja skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

 Moglaby zrobic jakis pozytek z tych pieniedzy, dac cos innym a nie tylko ja ja ja i moja skora

Robi pożytek dla siebie, a innym ludziom daje informacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Robi pożytek dla siebie, a innym ludziom daje informacje. 

Wez przestan. Jakie informacje. Jaki pozytek.Ten kanal i jego tresc to jakas masakra. Codziennie nowy filmik a w nim z 10nowych kosmetykow. I tak od kilku lat. Poszlo na to miliony, ona tego nie zuzyje przez 10 wcielen. Jest w tym cos nieprzyzwoitego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Wez przestan. Jakie informacje. Jaki pozytek.Ten kanal i jego tresc to jakas masakra. Codziennie nowy filmik a w nim z 10nowych kosmetykow. I tak od kilku lat. Poszlo na to miliony, ona tego nie zuzyje przez 10 wcielen. Jest w tym cos nieprzyzwoitego. 

Pokazuje to co dostaje i za to jej placa.Nastepne 10 wcielen bedzie pokazywala kosmetyki dla ciezko chorych z uzaleznienia od chemii kobiet, ktore wpadly w spirale i juz nie potrafia wygladac naturalnie i swiezo a na jutubie potrzebuja zaszpachlowanego  wodza , ktory im wskaze co dla nich najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie  najbardziej  przeraża to, że  te kobiety wcierają w siebie  tony chemii - na twarz, we włosy, ciało ... codzienne dawki  świadomie i dobrowolnie  aplikowane,  jak to one mówią  na swoją skórę  a każdy centymetr skóry  dokładnie pokryty kolejnymi  warstwami ... do tego najciekawsze jest unikanie  bieżącej wody  bo ma zapewne  zły skład  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×