Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość gość gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Wez przestan. Jakie informacje. Jaki pozytek.Ten kanal i jego tresc to jakas masakra. Codziennie nowy filmik a w nim z 10nowych kosmetykow. I tak od kilku lat. Poszlo na to miliony, ona tego nie zuzyje przez 10 wcielen. Jest w tym cos nieprzyzwoitego. 

tak, to prawda, masakra pod wieloma względami, ale funkcjonuje już parę lat, bo duże grono widzek i widzów ją utwierdza, że jest super hiper i aby te filmiki nagrywała - i ona to robi,

jakby nikt tego nie oglądał, to by przestała

to jest błędne kolo, wszyscy youtuberzy tak mają, nagrywają, bo są widzowie czekający na ich filmik 

co do milionów, to zapewne i ona i widzowie twierdzą, że każdy ma prawo wydawać swoje pieniadze na co chce, przecież nie robi nikomu krzywdy (ewentualnie sobie, ha!)

nikt nie rozpatruje tego pod kątem nieprzyzwoitośći, pomimo, że tak jest, bo teraz wiele zachowań nie jest piętnowanych, tak jak było dawniej, jest WOLNOSC wyborów, a ludzie ostro reagują na takie opinie jak my tu wydajemy i zapierają się jeszcze bardziej w swoich działaniach na przekór tym opiniom

dlatego nie ma sensu im zwracanie uwagi, bo jeden na tysiąć się zastanowi, pomyśli, zmieni zdanie, a reszta nadal pójdzie w zaparte, zrobi się jeszcze bardziej harda

ludzie stali się hardzi i żadna opinie nie daje im do myślenia, żę jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość gość gość gość napisał:

tak, to prawda, masakra pod wieloma względami, ale funkcjonuje już parę lat, bo duże grono widzek i widzów ją utwierdza, że jest super hiper i aby te filmiki nagrywała - i ona to robi,

jakby nikt tego nie oglądał, to by przestała

to jest błędne kolo, wszyscy youtuberzy tak mają, nagrywają, bo są widzowie czekający na ich filmik 

co do milionów, to zapewne i ona i widzowie twierdzą, że każdy ma prawo wydawać swoje pieniadze na co chce, przecież nie robi nikomu krzywdy (ewentualnie sobie, ha!)

nikt nie rozpatruje tego pod kątem nieprzyzwoitośći, pomimo, że tak jest, bo teraz wiele zachowań nie jest piętnowanych, tak jak było dawniej, jest WOLNOSC wyborów, a ludzie ostro reagują na takie opinie jak my tu wydajemy i zapierają się jeszcze bardziej w swoich działaniach na przekór tym opiniom

dlatego nie ma sensu im zwracanie uwagi, bo jeden na tysiąć się zastanowi, pomyśli, zmieni zdanie, a reszta nadal pójdzie w zaparte, zrobi się jeszcze bardziej harda

ludzie stali się hardzi i żadna opinie nie daje im do myślenia, żę jest cos nie tak

Oczywiscie, jej zycie, jej pieniadze, niech sobie robi co chce, natomiast jezeli ktos zachowuje sie glupio, zle, nieprzyzwoicie, i pokazuje to publicznie, to mozna to napietnowac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"ludzie stali się hardzi i żadna opinie nie daje im do myślenia, żę jest cos nie tak

 

do tego są utwierdzane  przez swoich wyznawców w tym, że są  twardzielkami  które dzielnie odpierają  nieliczne głosy rozsądku  kasując wypowiedzi  po uważaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans

zgadza się

nieliczne "głosy rozsądku" nie mają szans, bo uważa się je za hejt, żadne argumenty nie działają, wprost przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Oczywiscie, jej zycie, jej pieniadze, niech sobie robi co chce, natomiast jezeli ktos zachowuje sie glupio, zle, nieprzyzwoicie, i pokazuje to publicznie, to mozna to napietnowac.

 

można i trzeba, bo jednak czasem kogos oswieci, ale śmiem twierdzic, że tylko tych bardziej inteligentnych, reszta idzie w zaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.08.2019 o 09:25, Gość Alinka napisał:

Bozeszzzzzzz toz nie ma chyba na pokskim yt. drugiej 50 latki z takim tynkiem na twarzy. 

To nie jest złośliwe, ale dla mnie ta Pani wygląda na co najmniej 56 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dzisiaj Bogusłam przeszedł samą siebie  i wciska ludziom kosmetyki do pielegnacji brody, a co !:))) aż strach pomyśleć co będzie następne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

dzisiaj Bogusłam przeszedł samą siebie  i wciska ludziom kosmetyki do pielegnacji brody, a co !:))) aż strach pomyśleć co będzie następne :)))

To jest chyba jakas jednostka chorobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobno cos tam sie u niej w komentarzach dzialo wczoraj

Wreszcie moze jakies glosy rozsadku a nie tylko poklepywanie po plecach ze dobrze robi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

ma chyba 58

Wg mnie na tyle wygląda. Co nie znaczy, że mi się nie podoba. Dlatego byłam zaskoczona, gdy ktoś pisał o ,,50-tce". Rysy twarzy zdradzają wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54-58

No to jest starsza od happy50plustv, jednak obie nadają się domu spokojnej starości.

Jedna i druga nie potrafi mówić.

Damy z Koziej Wólki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho już
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Podobno cos tam sie u niej w komentarzach dzialo wczoraj

Wreszcie moze jakies glosy rozsadku a nie tylko poklepywanie po plecach ze dobrze robi 🙂

a gdzie tam, wspólnie przegonili hejterów i stoją za nią murem

widzowie i widzki  nie dadzą jej krzywdy zrobić

już nawet śladu po hejcie nie ma, wszystko pozamiatane, nie wiadomo co, kto i kiedy pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość cicho już napisał:

a gdzie tam, wspólnie przegonili hejterów i stoją za nią murem

widzowie i widzki  nie dadzą jej krzywdy zrobić

już nawet śladu po hejcie nie ma, wszystko pozamiatane, nie wiadomo co, kto i kiedy pisał

i jeszcze zgłoszone na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

i jeszcze zgłoszone na policję

a co sie stało, że aż policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widział ktoś te wpisy niby tak straszne, że świat  nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi

Lo matko jak kobitki po 50 postarzaja sie makijazem, szkoda slow.Zaszpachlowane, sztuczne twarze- maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

Mnie przeraża , co innego WY tutaj piszący  !! Czemu OCENIACIE innych? Mów o sobie i oceniaj siebie !!! i nie mówię tylko o youtube , ale też o życiu codziennym  w rodzinie ,w pracy ,szkole , w środowisku znajomych.. zastanówcie się czasem nad sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitu pitu

A moim zdaniem w 90% przypadków kobiety zawsze wyglądają na swój wiek. Mogą być zadbane i wypielęgnowane, ale rzadko ktoś pomyli matkę z córką. Takie życie. Piszę to bez złośliwości, tym bardziej, że sama nie będę młodsza. Czy Bogusława jest zadbana? Tak. Czy wygląda dużo młodziej niż jej rówieśniczki? Niekoniecznie. Na ich tle, owszem, będzie wyglądała lepiej, ale nikt nie powie, że ma mniej niż 50 lat. Warto dbać o siebie dla swojego samopoczucia, zdrowia, ale czasu jeszcze nikt nie cofnął. Jeśli dla kogoś ma sens wcieranie w siebie tysięcy złotych, to jego sprawa, ale obiektywnie patrząc wielkich efektów to przynosić nie musi. Zresztą wiek to nie tylko zmarszczki. Niektóre kobiety mają ich mało, a i tak widać, że są np. po siedemdziesiątce. Wiek to również wiele innych spraw, np. faktura skóry, sposób mówienia, poruszania, mimika, wygląd szyi, dłoni... Nikt nie pomyli zaniedbanej czterdziestki z zadbaną sześćdziesięciolatką. To konkurowanie ze sobą kobiet jest jakieś chore. Mam za wszelką cenę starać się, by dorównać wyglądem koleżankom moich córek? Nie, dzięki, niech się w to bawi Bogusława beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda pieniędzy
Dnia 30.08.2019 o 18:39, Gość Pitu pitu napisał:

A moim zdaniem w 90% przypadków kobiety zawsze wyglądają na swój wiek.

Jeśli dla kogoś ma sens wcieranie w siebie tysięcy złotych, to jego sprawa, ale obiektywnie patrząc wielkich efektów to przynosić nie musi. 

Wiek to również wiele innych spraw, np. faktura skóry, sposób mówienia, poruszania, mimika, wygląd szyi, dłoni... Nikt nie pomyli zaniedbanej czterdziestki z zadbaną sześćdziesięciolatką.

 

dokładnie 

w 90% przypadków czasu się nie oszuka

tylko około 5% kobiet dbających o siebie umie to robic tak, że nie wygladaja na swój wiek

U B. to nie ma miejsca, ilość wydanych pieniedzy na kosmetyki nie przekłada sie na uzyskany efekt, absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.08.2019 o 18:39, Gość Pitu pitu napisał:

A moim zdaniem w 90% przypadków kobiety zawsze wyglądają na swój wiek. Mogą być zadbane i wypielęgnowane, ale rzadko ktoś pomyli matkę z córką. Takie życie. Piszę to bez złośliwości, tym bardziej, że sama nie będę młodsza. Czy Bogusława jest zadbana? Tak. Czy wygląda dużo młodziej niż jej rówieśniczki? Niekoniecznie. Na ich tle, owszem, będzie wyglądała lepiej, ale nikt nie powie, że ma mniej niż 50 lat. Warto dbać o siebie dla swojego samopoczucia, zdrowia, ale czasu jeszcze nikt nie cofnął. Jeśli dla kogoś ma sens wcieranie w siebie tysięcy złotych, to jego sprawa, ale obiektywnie patrząc wielkich efektów to przynosić nie musi. Zresztą wiek to nie tylko zmarszczki. Niektóre kobiety mają ich mało, a i tak widać, że są np. po siedemdziesiątce. Wiek to również wiele innych spraw, np. faktura skóry, sposób mówienia, poruszania, mimika, wygląd szyi........

Absolutnie masz rację w 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msye

Wytłumacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć wszystkim , nie zgadzam się z tym , że ,,większość wygląda na swój wiek " Ponieważ w moim przypadku ja na prawdę nie wyglądam na swój wiek , nie używam botoksu , ani tym podobne , a u mnie w rodzinie nikt w moim wieku nie wyglądał młodziej więc genetyka odpada ... sekret? mam ich dużo , ale jedyne co mogę zdradzić  to chodzę bez makijażu tak tak , a to odejmuje automatycznie lat , jeżeli już robię makijaż to krem + puder + trochę różu + tusz ( czasami 1 cień na całą powiekę który podkreśla kolor tęczówki ) + szminka lub błyszczyk - bardzo rzadko używam podkładu . Nienawidzę rozświetlacza i bronzerów.

rozmowa z nową osobą z pracy wygląda np. tak w skrócie :

ONA : hej ile masz lat ?

JA : A na ile wyglądam?

ONA : No wiesz dawałam Ci tak z 25 lat ? ( tutaj zależy od osoby niektórzy dają mi  27 - 28 lat )

JA : dzięki za komplement ja mam 33 lata skończone i zaczęłam 34 .

ONA: yyyyy ... że ku....wa co ? i wielkie oczy  ( niektórzy chcą zobaczyć mój dowód 😄 )

Ja mam taką pracę że chodzę bez makijażu i bardzo rzadko się maluję + oczywiście pielęgnacja 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Cześć wszystkim , nie zgadzam się z tym , że ,,większość wygląda na swój wiek " Ponieważ w moim przypadku ja na prawdę nie wyglądam na swój wiek , nie używam botoksu , ani tym podobne , a u mnie w rodzinie nikt w moim wieku nie wyglądał młodziej więc genetyka odpada ... sekret? mam ich dużo , ale jedyne co mogę zdradzić  to chodzę bez makijażu tak tak , a to odejmuje automatycznie lat , jeżeli już robię makijaż to krem + puder + trochę różu + tusz ( czasami 1 cień na całą powiekę który podkreśla kolor tęczówki ) + szminka lub błyszczyk - bardzo rzadko używam podkładu . Nienawidzę rozświetlacza i bronzerów.

rozmowa z nową osobą z pracy wygląda np. tak w skrócie :

ONA : hej ile masz lat ?

JA : A na ile wyglądam?

ONA : No wiesz dawałam Ci tak z 25 lat ? ( tutaj zależy od osoby niektórzy dają mi  27 - 28 lat )

JA : dzięki za komplement ja mam 33 lata skończone i zaczęłam 34 .

ONA: yyyyy ... że ku....wa co ? i wielkie oczy  ( niektórzy chcą zobaczyć mój dowód 😄 )

Ja mam taką pracę że chodzę bez makijażu i bardzo rzadko się maluję + oczywiście pielęgnacja 😋

Zgradzisz jak pielegnujesz skórę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Boguslawa juz wyglada na 68 i nic jej nie pomoze. Ta maska na twarzy jest straszna, oblepiona, pokryta chemikaliami skora podstarzalej kobiety, nienaturalne brwi. Mozna sie przestraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Boguslawa juz wyglada na 68 i nic jej nie pomoze. Ta maska na twarzy jest straszna, oblepiona, pokryta chemikaliami skora podstarzalej kobiety, nienaturalne brwi. Mozna sie przestraszyc.

Niestety zgadzam się :classic_unsure: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jakich składników szukać

Zidentyfikowanie specyficznych potrzeb Twojej skóry jest najlepszym sposobem na wybranie serum przeciwstarzeniowego. Poniżej znajduje się lista najlepszych przeciwzmarszczkowych składników serum, które podniosą twoją skórę, wzmocnią jej obronę przed agresorami środowiskowymi i powstrzymają te przerażające oznaki starzenia się.

·         Witamina C - znana ze swojej zasadniczej roli w zwiększaniu syntezy kolagenu, witamina C - w wyższych, niebuforowanych stężeniach - może również działać jako skuteczny eksfoliator i odnawiać najwyższe warstwy skóry, pozostawiając jaśniejszą cerę, mówi dr Sivak. Jest również silnym przeciwutleniaczem, dodaje dr Klein. „[Witamina C] może pomóc zmniejszyć uszkodzenia skóry spowodowane przez wolne rodniki, zmniejszając w ten sposób drobne linie i zmarszczki oraz poprawiając teksturę”, wyjaśnia.

·         Kwas hialuronowy - jako silny środek utrzymujący wilgoć lub składnik wiążący wilgoć, kwas hialuronowy pomaga skórze zatrzymać wilgoć i indukuje przebudowę kolagenu, prowadząc do pulchnej, nawilżonej skóry, mówi dr Klein.

·         Peptydy - wysokie stężenie peptydów w surowicy pomoże stymulować wzrost kolagenu i elastyny, wyjaśnia dr Klein. Powoduje to zwiększenie siły i elastyczności skóry, sprzyja gojeniu się i przebudowie skóry oraz wygładza drobne linie i zmarszczki.

·         Naskórkowy czynnik wzrostu - naskórkowy czynnik wzrostu to molekularny łańcuch aminokwasów, który pomaga w gojeniu się i gojeniu ran. Działa poprzez stymulowanie naprawy tkanek i wzrostu komórek na poziomie komórkowym, a także zachęcanie do tworzenia włókien kolagenu i elastyny, wyjaśnia dr Klein.

·         Komórka macierzysta - Chociaż komórki macierzyste nie są w stanie zregenerować skóry ani magicznie usunąć zmarszczek, zawierają silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, mówi dr Klein. „Pomaga to chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, zapobiegać zmarszczkom i indukować syntezę kolagenu” - dodaje.

·         Retinol / witamina A - „Retinoidy wiążą się z receptorami jądrowymi i modyfikują ekspresję genów”, mówi dr Sivak. Są uważane za kamień węgielny w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry ze względu na ich zdolność do „minimalizowania zmarszczek, zwiększania grubości i elastyczności skóry oraz spowalniania rozkładu kolagenu”, dodaje dr Klein. Pomagają również w rozjaśnianiu brązowych plam lub pigmentacji spowodowanej ekspozycją na słońce.

·         AHA - alfa-hydroksykwasy, takie jak kwas glikolowy i mlekowy, są przede wszystkim stosowane jako złuszczające, ale mogą również „sprzyjać syntezie kolagenu, korygować przebarwienia i poprawiać wygląd linii i zmarszczek”, wyjaśnia dr Klein. Są również skutecznymi metodami leczenia trądziku i mogą pomóc poprawić wchłanianie produktu.

·         Witamina E - ten rozpuszczalny w lipidach przeciwutleniacz pomaga „chronić błony komórkowe przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, przerywając inicjowane przez nie reakcje łańcuchowe”, wyjaśnia dr Sivak. Jest to jeden z najbardziej pracowitych składników do pielęgnacji skóry, który pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry, redukować blizny i zlepiać skórę, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki, dodaje dr Klein.

·         Niacynamid / witamina B3 - ten silny składnik przeciwstarzeniowy może „widocznie poprawić wygląd powiększonych porów, nierównomiernego kolorytu skóry, cienkich linii i matowości”, mówi dr Klein. „Może nawet zmniejszyć częstość występowania nieczerniakowych nowotworów skóry u pacjentów wysokiego ryzyka”.

·         Izoflawony sojowe - Według dr Sivaka te fitoestrogeny „mogą pomóc zmniejszyć pojawianie się zmarszczek spowodowanych spadkiem stężenia hormonów w okresie menopauzy”.

Resweratrol - znajdujący się w skórze czerwonych winogron (i czerwonego wina!) Resweratrol jest „silnym przeciwutleniaczem, który zmniejsza stres oksydacyjny i podrażnienia”, mówi dr Sivak. W wysokich stężeniach może poprawić elastyczność, blask i jędrność skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

podeslijcie tej co to nie czyta skladow , moze pomoze 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem wygląda na swoje prawie 60 lat. jest zadbana, ładnie ostrzyknięta, ale w życiu nie uwierzę, że kremy ją tak konserwują. dobrze zrobiony, ale jednak botox. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
12 godzin temu, Gość xyz napisał:

Jakich składników szukać

Zidentyfikowanie specyficznych potrzeb Twojej skóry jest najlepszym sposobem na wybranie serum przeciwstarzeniowego. Poniżej znajduje się lista najlepszych przeciwzmarszczkowych składników serum, które podniosą twoją skórę, wzmocnią jej obronę przed agresorami środowiskowymi i powstrzymają te przerażające oznaki starzenia się.

·         Witamina C - znana ze swojej zasadniczej roli w zwiększaniu syntezy kolagenu, witamina C - w wyższych, niebuforowanych stężeniach - może również działać jako skuteczny eksfoliator i odnawiać najwyższe warstwy skóry, pozostawiając jaśniejszą cerę, mówi dr Sivak. Jest również silnym przeciwutleniaczem, dodaje dr Klein. „[Witamina C] może pomóc zmniejszyć uszkodzenia skóry spowodowane przez wolne rodniki, zmniejszając w ten sposób drobne linie i zmarszczki oraz poprawiając teksturę”, wyjaśnia.

·         Kwas hialuronowy - jako silny środek utrzymujący wilgoć lub składnik wiążący wilgoć, kwas hialuronowy pomaga skórze zatrzymać wilgoć i indukuje przebudowę kolagenu, prowadząc do pulchnej, nawilżonej skóry, mówi dr Klein.

·         Peptydy - wysokie stężenie peptydów w surowicy pomoże stymulować wzrost kolagenu i elastyny, wyjaśnia dr Klein. Powoduje to zwiększenie siły i elastyczności skóry, sprzyja gojeniu się i przebudowie skóry oraz wygładza drobne linie i zmarszczki.

·         Naskórkowy czynnik wzrostu - naskórkowy czynnik wzrostu to molekularny łańcuch aminokwasów, który pomaga w gojeniu się i gojeniu ran. Działa poprzez stymulowanie naprawy tkanek i wzrostu komórek na poziomie komórkowym, a także zachęcanie do tworzenia włókien kolagenu i elastyny, wyjaśnia dr Klein.

·         Komórka macierzysta - Chociaż komórki macierzyste nie są w stanie zregenerować skóry ani magicznie usunąć zmarszczek, zawierają silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, mówi dr Klein. „Pomaga to chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, zapobiegać zmarszczkom i indukować syntezę kolagenu” - dodaje.

·         Retinol / witamina A - „Retinoidy wiążą się z receptorami jądrowymi i modyfikują ekspresję genów”, mówi dr Sivak. Są uważane za kamień węgielny w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry ze względu na ich zdolność do „minimalizowania zmarszczek, zwiększania grubości i elastyczności skóry oraz spowalniania rozkładu kolagenu”, dodaje dr Klein. Pomagają również w rozjaśnianiu brązowych plam lub pigmentacji spowodowanej ekspozycją na słońce.

·         AHA - alfa-hydroksykwasy, takie jak kwas glikolowy i mlekowy, są przede wszystkim stosowane jako złuszczające, ale mogą również „sprzyjać syntezie kolagenu, korygować przebarwienia i poprawiać wygląd linii i zmarszczek”, wyjaśnia dr Klein. Są również skutecznymi metodami leczenia trądziku i mogą pomóc poprawić wchłanianie produktu.

·         Witamina E - ten rozpuszczalny w lipidach przeciwutleniacz pomaga „chronić błony komórkowe przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, przerywając inicjowane przez nie reakcje łańcuchowe”, wyjaśnia dr Sivak. Jest to jeden z najbardziej pracowitych składników do pielęgnacji skóry, który pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry, redukować blizny i zlepiać skórę, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki, dodaje dr Klein.

·         Niacynamid / witamina B3 - ten silny składnik przeciwstarzeniowy może „widocznie poprawić wygląd powiększonych porów, nierównomiernego kolorytu skóry, cienkich linii i matowości”, mówi dr Klein. „Może nawet zmniejszyć częstość występowania nieczerniakowych nowotworów skóry u pacjentów wysokiego ryzyka”.

·         Izoflawony sojowe - Według dr Sivaka te fitoestrogeny „mogą pomóc zmniejszyć pojawianie się zmarszczek spowodowanych spadkiem stężenia hormonów w okresie menopauzy”.

Resweratrol - znajdujący się w skórze czerwonych winogron (i czerwonego wina!) Resweratrol jest „silnym przeciwutleniaczem, który zmniejsza stres oksydacyjny i podrażnienia”, mówi dr Sivak. W wysokich stężeniach może poprawić elastyczność, blask i jędrność skóry

Po co to wszystko jak i tak panie z jutuba wygladaja staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×