Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość gość

nie..............            odpowiednio

hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość ,,, napisał:

tylko ta pani uważa się za guru nie tylko urodowe.i nie mówcie,że nie razi was jak Pani was obsługująca w sklepie, urzedzie czy na poczcie wyglada nie odpowiednio. Sa miejsca i zdarzenia wymagajaca odpowiedniego stroju , tak samo jest ze stanowiskami. fakt na zadupiach ludzie zyja inaczej niz w miastach. ale Boguska nie sucha nikgo. jej racja jest najwazniejsza. nie wazne,ze cos jest zle robione, zle dobrane. Ona chyba tez jest z tych co to mysla,ze jak drogie to lepsze

I bardzo dobrze, że słucha siebie, a nie jakichś anonimów w sieci. Naprawdę jest już w takim wieku, że nikogo poza samą sobą nie musi zadowalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Nie slucha nikogo poza soba i efekty widzimy w jej filmach 🙂 stylizacje to: wies tanczy, wies spiewa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość *** napisał:

Nie slucha nikogo poza soba i efekty widzimy w jej filmach 🙂 stylizacje to: wies tanczy, wies spiewa 🙂

Skoro jej się to podoba i właśnie tak czuje się dobrze i atrakcyjnie, to dlaczego nie? Nikomu żadnej krzywdy swoim gustem nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Skoro jej się to podoba i właśnie tak czuje się dobrze i atrakcyjnie, to dlaczego nie? Nikomu żadnej krzywdy swoim gustem nie robi. 

Też tak myślę, jej życie jej sprawa. Nie to ładne, co ładne, lecz co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Bez przesady, ona pracuje w małej bibliotece na zadupiu 🤣

Według niektórych zadupie zaczyna się 2 km za Warszawą. Co nie zmienia faktu, że pracując w instytucji publicznej powinno się stosować do panujących ogólnie zasad. Tylko najpierw trzeba je znać, a naszą ekspertkę od wszystkiego to przerasta.  Nie ma to nic wspólnego z jej poczuciem piękna czy gustu, a tym bardziej z wiekiem, w którym na wszystko można sobie pozwolić. To jest po prostu elementarny brak znajomości zasad i tyle. U siebie w domu może biegać nawet z gołym tyłkiem i cycami na wierzchu jeśli ma taki gust, ale w pracy reprezentuje nie tylko siebie, ale też stanowisko, które zajmuje.

Zastanawiam się tylko ile razy jej mąż musiał się wstydzić, albo poczuć zakłopotany działalnością swojej żony na youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Według niektórych zadupie zaczyna się 2 km za Warszawą. Co nie zmienia faktu, że pracując w instytucji publicznej powinno się stosować do panujących ogólnie zasad. Tylko najpierw trzeba je znać, a naszą ekspertkę od wszystkiego to przerasta.  Nie ma to nic wspólnego z jej poczuciem piękna czy gustu, a tym bardziej z wiekiem, w którym na wszystko można sobie pozwolić. To jest po prostu elementarny brak znajomości zasad i tyle. U siebie w domu może biegać nawet z gołym tyłkiem i cycami na wierzchu jeśli ma taki gust, ale w pracy reprezentuje nie tylko siebie, ale też stanowisko, które zajmuje.

Zastanawiam się tylko ile razy jej mąż musiał się wstydzić, albo poczuć zakłopotany działalnością swojej żony na youtubie.

Myślę, że bycie hejterem na kafe to coś znacznie bardziej wstydliwego niż działalność na YT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Myślę, że bycie hejterem na kafe to coś znacznie bardziej wstydliwego niż działalność na YT. 

Skoro uważasz, że to hejterski wpis, myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro uważasz, że to hejterski wpis, myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Twoją najwyraźniej też nie, w dodatku okazuje się, że mimo wszystko właśnie hejterem się czujesz (co zresztą widać po tym, jak od razu postanowiłaś mnie zaatakować). Ja nigdzie nie napisałam, że twój komentarz jest hejterski. Podałam po prostu przykład czynności, której niektórzy z pasją się oddają i która jest znacznie bardziej zawstydzająca niż bycie jutuberem. To ty od razu się z tym wstydliwym zajęciem zidentyfikowałaś. Pewnie słusznie zresztą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Twoją najwyraźniej też nie, w dodatku okazuje się, że mimo wszystko właśnie hejterem się czujesz (co zresztą widać po tym, jak od razu postanowiłaś mnie zaatakować). Ja nigdzie nie napisałam, że twój komentarz jest hejterski. Podałam po prostu przykład czynności, której niektórzy z pasją się oddają i która jest znacznie bardziej zawstydzająca niż bycie jutuberem. To ty od razu się z tym wstydliwym zajęciem zidentyfikowałaś. Pewnie słusznie zresztą. 

Winni zawsze się tłumaczą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Twoją najwyraźniej też nie, w dodatku okazuje się, że mimo wszystko właśnie hejterem się czujesz (co zresztą widać po tym, jak od razu postanowiłaś mnie zaatakować). Ja nigdzie nie napisałam, że twój komentarz jest hejterski. Podałam po prostu przykład czynności, której niektórzy z pasją się oddają i która jest znacznie bardziej zawstydzająca niż bycie jutuberem. To ty od razu się z tym wstydliwym zajęciem zidentyfikowałaś. Pewnie słusznie zresztą. 

Prowadzenie kanału i robienie z siebie błazna przed całą Polską firmowane swoją własną twarzą jest jednak dużo bardziej zawstydzające niż anonimowy komentarz na kafe. Poza tym nie rozumiem skąd nagle takie porównanie jeśli jak piszesz, nie chciałaś nikogo wskazywać palcem jako hejtera. Stwierdzanie faktów nie jest hejtem, a ja innych komentarzy przynajmniej w tym wątku nie widzę, więc tym bardziej Twój komentarz dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia

Starsza pani musi sie podeprzec kiedy prezentuje sukmany, to juz nie ten wiek kiedy czlowiek wyglada natuaralnie i normalnie, nie robi wydumanych koszyczkow z dloni, nie lapie sie za uda , za boczki,  jezuuuu co  za dziwny wyraz twarzy i pozy. Tylko przytupu brakuje. Zareklamowalal ...enki dla babc bez gustu. Juz nie wspomne o tym wystajajacym czarnym, koronkowym badziewiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spryszyńska to idolka emerytek. Tylko dla nich jest kimś wyjątkowym i "światowym", co zresztą widać po komentarzach. Sodówa uderzyła jej do głowy, bo kilka osób napisało słodko-pierdzące komentarze. Nic więcej dla niej się nie liczy. Stara baba, robi kanał dla innych starych bab. To jest dokładnie poziom Bogusławy, dlatego tak ją to rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Spryszyńska to idolka emerytek. Tylko dla nich jest kimś wyjątkowym i "światowym", co zresztą widać po komentarzach. Sodówa uderzyła jej do głowy, bo kilka osób napisało słodko-pierdzące komentarze. Nic więcej dla niej się nie liczy. Stara baba, robi kanał dla innych starych bab. To jest dokładnie poziom Bogusławy, dlatego tak ją to rajcuje.

No i fantastycznie. Uważasz, że starym babom żadna rozrywka się nie należy? Kiedyś (jak będziesz miała szczęście) też będziesz starą babą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

No i fantastycznie. Uważasz, że starym babom żadna rozrywka się nie należy? Kiedyś (jak będziesz miała szczęście) też będziesz starą babą. 

Zapewniam Cię, że nawet wówczas Bogusława nie będzie moją idolką. Nie jestem i nigdy nie będę jej grupą docelową. Można być, albo emerytką z ambicjami i ciekawym życiem, albo starą babą, oglądającą starą babę gderającą na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do zrozumienia
7 godzin temu, Gość ,,, napisał:

Sa miejsca i zdarzenia wymagajaca odpowiedniego stroju , tak samo jest ze stanowiskami. fakt na zadupiach ludzie zyja inaczej niz w miastach. ale Boguska nie sucha nikgo. jej racja jest najwazniejsza. nie wazne,ze cos jest zle robione, zle dobrane. Ona chyba tez jest z tych co to mysla,ze jak drogie to lepsze

W Warszawie by takie ...enki z dekoltem i bez rękawów na spotkaniach w pracy nie przeszły. 
I takie torebki czy buty z bardzo rzucającym się w oczy logo czy napisem Karl Lagerfeld, Versace, Louis Vuitton czy innych znanych projektantów uważa sie za mało eleganckie.
Torebka i buty nie maja przyciagac uwagi niczym, maja byc po prostu czyste i z dobrego materiału wykonane, dobrane do reszty stroju, proste, klasyczne ... te na spotkania służbowe w pracy oczywiście. Na spacer i na zakupy można cudactwa wkładać.

Tylko w małych miasteczkach buty z wielkim znanym logo robią jeszcze  wrażenie na innych i można sie pochwalić, że mnie stać na Lagerfelda i noszę znane marki. Te buty prezentowane na jednym z filmików były koszmarne! 

Jak wypuści znany projektant, to wykupują, a jakby takie same były bez tego loga, no name, to by ich nie chciała za darmo, bo by powiedziała, że brzydactwo, a tak to ten napis skradł serce ... ech. Wszystko musi być markowe i ma to być widać z daleka, aby nie było watpliwości. Taka to elegancja.

   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Zapewniam Cię, że nawet wówczas Bogusława nie będzie moją idolką. Nie jestem i nigdy nie będę jej grupą docelową. Można być, albo emerytką z ambicjami i ciekawym życiem, albo starą babą, oglądającą starą babę gderającą na yt.

Świetnie. Tym bardziej nie rozumiem tego twojego jojczenia (to tak a propos gderających bab 😛). Nikt nikomu nie każe jej oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zapewniam Cię, że nawet wówczas Bogusława nie będzie moją idolką. Nie jestem i nigdy nie będę jej grupą docelową. Można być, albo emerytką z ambicjami i ciekawym życiem, albo starą babą, oglądającą starą babę gderającą na yt.

ha ha ha moja tez nie bedzie, smieszna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Yutuberki oglada sie w jednym celu. zeby trzymac sie z daleka od tego co polecaja i obserwowac czego unikac zeby nie wygladac tak jak one. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 11.05.2019 o 10:07, Gość przelotem napisał:

Absolutnie wygląda na swój wiek a nawet, z początku, dawałam jej więcej. Szczególnie w czarnych włosach. Teraz się przyzwyczaiłam i, faktycznie, miewa lepsze dni i wygląda młodo i świeżo, ale zawsze na 50+. Gładka buzia, ale jednak owal mocno zjeżdża jak u każdej 50 latki. 40 lat? To typowe słodkopierdzenie. 

Ona ma powieki 70 latki. Ma wnuka/wnuki i nie jest najmłodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Świetnie. Tym bardziej nie rozumiem tego twojego jojczenia (to tak a propos gderających bab 😛). Nikt nikomu nie każe jej oglądać. 

Ochłoń kobieto! Najpierw zarzucasz hejterowanie teraz jojczenie. Mam prawo napisać, co o niej myślę. Ona mi dała to prawo wystawiając się na publiczny osąd. Rozumiem, ze jesteś jedną z jej wiernych widzek i nie umiesz się pogodzić z opiniami na jej temat, ale każdy z Nas tutaj odnosi się do faktów i wiedzy dostarczanej przez Bogusławę w kolejnych filmikach, więc nie ma co udawać, że rzeczywistość jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ochłoń kobieto! Najpierw zarzucasz hejterowanie teraz jojczenie. Mam prawo napisać, co o niej myślę. Ona mi dała to prawo wystawiając się na publiczny osąd. Rozumiem, ze jesteś jedną z jej wiernych widzek i nie umiesz się pogodzić z opiniami na jej temat, ale każdy z Nas tutaj odnosi się do faktów i wiedzy dostarczanej przez Bogusławę w kolejnych filmikach, więc nie ma co udawać, że rzeczywistość jest inna.

No widzisz, a jednak nie rozumiesz. Po raz kolejny zresztą. 😉 A radę dotyczącą ochłonięcia zastosuj sama do siebie, bo póki co to ty reagujesz strasznie histerycznie i zupełnie nieadekwatnie, nie mogąc pogodzić się z tym, że nie każdy zgadza się z twoimi pseudomądrościami. I tak, dałaś mi prawo do odnoszenia się do twoich komentarzy i oceniania ich poziomu, pisząc je na publicznym, ogólnodostępnym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No widzisz, a jednak nie rozumiesz. Po raz kolejny zresztą. 😉 A radę dotyczącą ochłonięcia zastosuj sama do siebie, bo póki co to ty reagujesz strasznie histerycznie i zupełnie nieadekwatnie, nie mogąc pogodzić się z tym, że nie każdy zgadza się z twoimi pseudomądrościami. I tak, dałaś mi prawo do odnoszenia się do twoich komentarzy i oceniania ich poziomu, pisząc je na publicznym, ogólnodostępnym forum. 

Śmieszna jesteś. Tak właśnie oceniam Cię po wypisywanych przez Ciebie komentarzach. Nie jestem osobą, którą tu dzisiaj atakujesz. Przyszłam teraz i przeczytałam Twoje wypowiedzi, na podstawie, których Cię oceniłam, bo piszesz je na publicznym forum. Nie wiem do czego zmierzasz, ale nagle zaczęłaś sama sobie zaprzeczać i twierdzić, że osoba, z którą "dyskutujesz" Cię nie rozumie. To się nazywa schizofrenia i to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Spryszyńska to idolka emerytek. Tylko dla nich jest kimś wyjątkowym i "światowym", co zresztą widać po komentarzach. Sodówa uderzyła jej do głowy, bo kilka osób napisało słodko-pierdzące komentarze. Nic więcej dla niej się nie liczy. Stara baba, robi kanał dla innych starych bab. To jest dokładnie poziom Bogusławy, dlatego tak ją to rajcuje.

Nawet jeśli  to pomietaj że  i ty będziesz kiedyś  starą babą. 

Mentalnie już  nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Laura napisał:

Nawet jeśli  to pomietaj że  i ty będziesz kiedyś  starą babą. 

Mentalnie już  nie jesteś

To się Cieszę , że NIE jestem. Właśnie o tym pisałam w komentarzu, cieszę się, że zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Spryszyńska to idolka emerytek. Tylko dla nich jest kimś wyjątkowym i "światowym", co zresztą widać po komentarzach. Sodówa uderzyła jej do głowy, bo kilka osób napisało słodko-pierdzące komentarze. Nic więcej dla niej się nie liczy. Stara baba, robi kanał dla innych starych bab. To jest dokładnie poziom Bogusławy, dlatego tak ją to rajcuje.

Dobrze, że Ty jesteś młoda i trzymasz poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U widzę nalot kościoła pod wezwaniem Bogusławy. Jeszcze kilka dni i temat zniknie, a Bogcha wstawi filmik jak ją śmieszą opinie na jej temat z kafeterii. Śmiech w biały dzień, boki zrywać. Bogusława Spryszyńska IKONA STYLU i ELEGANCJI. Dyrektorka biblioteki za jaja i masło. Stare próchno z mniemaniem o sobie wielkości wieży Eiffla. Tak wysoko głowę nosi, że nie widzi jak jej słoma z butów wyłazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

U widzę nalot kościoła pod wezwaniem Bogusławy. Jeszcze kilka dni i temat zniknie, a Bogcha wstawi filmik jak ją śmieszą opinie na jej temat z kafeterii. Śmiech w biały dzień, boki zrywać. Bogusława Spryszyńska IKONA STYLU i ELEGANCJI. Dyrektorka biblioteki za jaja i masło. Stare próchno z mniemaniem o sobie wielkości wieży Eiffla. Tak wysoko głowę nosi, że nie widzi jak jej słoma z butów wyłazi.

Do specjalisty proponuję się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Do specjalisty proponuję się udać :D

Tak Cię boli prawda o Twojej idolce, że już drugi dzień tu szczekasz? Jesteś jak ratlerek w starciu z rottweilerem. Nigdzie nie trzeba się udać, żeby widzieć tępotę i ciasnotę Bogusławy. Bogucha to po prostu wsiowa dziewucha, a że dla niektórych idolka cóż. Każdy ma takiego idola na jakiego go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha, ha
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy ma takiego idola na jakiego go stać.

Raczej takiego, który wydaje mu się być wyżej od niego pod wieloma względami i czerpie od niego pomysły, kupuje to co on, kopiuje go pod wieloma względami (wyglądu, zachowania, stylu bycia i życia).

Ja np. nie szukam na YT idoli, bo po pierwsze nie zauważyłam takich, po drugie uważam, że to ja powinnam być idolem dla innych, ha, ha.

Takie filmiki oglądam wyłącznie z ciekawości jak bardzo ludzie posuwają się do ośmieszania samych siebie i ile są w stanie pokazać prywatności całemu światu (wraz z niczego nie świadomą czasem rodziną). Co jedzą, co piją, co kupują, kiedy wstają, kiedy kładą się spać, gdzie śpią, w czym śpią, ile razy dziennie się myją i czym się myją, jak wygląda ich mieszkanie, co robia ich dzieci, mężowie, matki, babki, sąsiadki, ciotki, klotki, srotki .... bla, bla, bla.
Opowiadają o wszystkim bez skrępowania i na drugim końcu świata wszyscy wiedzą gdzie oni mieszkają, gdzie pracują, ile mają dzieci, co te dzieci robią, ile mają pieniędzy, na co je wydają, gdzie spędzają wakacje, ile razy idą do dentysty, do lekarza ....

boszszsz ... gdzie jest prywatność? Pytam się gdzie jest? Poszła się paść na zielone pastwiska, bo wszyscy chcą być gwiazdami w internecie, a że nie mają czym zadziwić innych (wiedzą, ciekawą pasją itp.), to zdradzają każdy szczegół ze swojego życia prywatnego. 

Jedna małpuje od drugiej, a wszystkie pokazują dokładnie to samo: kosmetyki, ubrania, makijaże, jedzenie, zakupy.

O ile nie dziwi mnie nastolata, to już kobieta na stanowisku dyrektora mnie szokuje, że też tak chce ... ośmieszać się przed całym światem, bo che zaistnieć, mieć widzki, widzów, pochlebne komentarze ... i chce tracic na to cenny czas.

Bo według mnie najcenniejszy w życiu jest czas, najdroższy. Ja wolałabym go poświęcić na edukację szeroko pojętą, czytanie, oglądanie wartościowych programów poszerzających horyzonty itp.

Mój mąż by mnie zostawił z dnia na dzień po ponad 30 latach wspólnego życia, gdybym chciała kręcić takie durne filmiki i zdradzać nasze prywatne życie za trochę darmoszki. Na szczęśćie mamy podobne poglądy na te rzeczy i jednakowo je oceniamy. Wyciąganie flaków na forum publicum nie wchodzi w grę. 

Z przyjemnością ogladam filmiki Agaty o perfumach - tez pani okolo 50, ale jakże to wszystko jest na poziomie! Super kobieta i super merytoryczne filmiki! Jestem nią zachwycona.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×