Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość Gość

Poziom większośći filmików 40-60 latek jest  niski. Razi "polszczyzna".. Posłuchaj innych kobiet. Uszy krwawią.

"Sweterek daje delikatność na ciele "

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miernie miernie

ahahaha! Rozśmieszyłaś mnie😀.

Większość kobiet nie ma żadnych predyspozycji, aby robić filmiki dla innych, bo i braki w wykształceniu są bardzo widoczne, aż rażą i brak pomysłu na ciekawą treść, ale robią to.

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że po pierwsze dlatego, że nie są doceniane przez najbliższych w domu (głównie mężów), po drugie - dla poklasku, chęci pokazania się całemu światu, pochwalenia się czymś ... nie wiem czym? zakupami, ilością pieniędzy, które wydają na siebie, znajomością produktów, ciekawym (ich zdaniem) życiem, zainteresowaniami, zapewne każda z trochę innego powodu.

Dla mnie polecanie innym kobietom zwykłych produktów żywnościowych, kosmetycznych i ubrań/butów jest bezsensowne. W każdym sklepie wszystko jest i można samemu wybierać bez polecenia, próbować. 

Dobre byłoby polecanie takich rzeczy jak książki, miejsca, w których jest coś ciekawego lub ktoś ciekawy.

 Te sprytne youtuberki odnoszą duże korzyści materialne, bo współpraca jest z firmami ... reklamy itp. Ale większość aż tak nie zarabia, a sprzedaje całą prywatność, którą mądrzy ludzie ukrywają przed wszystkimi. 

To co się teraz dzieje jest żenujące i większość osób tego nie widzi, uważa za normalne, np. opowiadanie o tym co jedzą, co piją, a nawet, że muszą iść się wysikać w trakcie filmiku .... jest taka jedna, co tak mówi. To jest strasznie żenujące!!! 

Zniknęły dobre maniery, zasady savoir vivru, naród stał się prostacki, tylko jednostki mile zaskakują klasą a i tak psy się na nich wiesza ... preferowana jest prostackość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prostactwo chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Występuje, ale brzmi żenująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Występuje, ale brzmi żenująco.

coś podobnego, nigdy bym na to nie wpadła    😄   ... a prostackość to po prostu cecha tych, którzy są prostaccy ... tylko tyle i aż tyle   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a co powiecie o  "si si  krim"  oraz   "bi bi krim"   😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliGość

transfer uczuc po utraconym kocie

TRANSFER:

3. «przejście zawodnika z jednego klubu do innego w zamian za wynegocjowaną kwotę»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość liliGość napisał:

transfer uczuc po utraconym kocie

TRANSFER:

3. «przejście zawodnika z jednego klubu do innego w zamian za wynegocjowaną kwotę»

A co mówiła o kocie i w którym filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy krwawią
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

a co powiecie o  "si si  krim"  oraz   "bi bi krim"   😄

angielskie i francuskie nazwy to zbyt wielka trudność do pokonania,

lepiej wymawiać po swojemu, bo po co się przykładać do poprawności

aby  wymawiać poprawnie trzeba byłoby filologię skończyć ha, ha

dobrze tu ktoś ujął, uszy krwawią od słuchania, a to jest takie proste! 

jak ktoś nie zapamiętuje, nie zna podstaw obcych języków, to wystarczy na kartce napisać fonetycznie i mieć na boku pod ręką 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuki na scenie

“..to blyszczenie jest dla mnie przychylne“

"To bylyszczenie wplywa na korzysc, nie kojarzy sie z nadmiernym lojotokiem". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechlujność

linki podawane pod filmem do kosmetyków i ubiorów są niedobre, co trzeci się nie otwiera, albo jest nieaktualny, trzeba szukać samemu, np. pod dzisiejszym ...enka się nie otwiera

to po co to robić w ogóle? 

niechlujność do kwadratu, błędy w opisie itp.

coraz gorzej to idzie ... niemerytoryczne te filmy, w porównaniu do profesjonalnych prezentacji kosmetyków, to żenada!

a widzki zachwycone, ha ha ha

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

a co powiecie o  "si si  krim"  oraz   "bi bi krim"   😄

w Polsce można przecież powiedzieć  po naszemu  - krem BB, krem CC  a nie silić się na jakieś sisi oraz bibi i do tego krim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala widzka

Wszystkie starsze panie ktore nagrywaja, od pewnego czasu minimalizuja swoje produkcje a ta jakby myslala ze im wiecej tym lepiej, wgrywa jeden film po drugim. Ona i Hanelka to dwie dojrzale ktore nie znaja umiaru, tylko ja sie pytam po co? Nie lepiej miec jakies zainteresowa? Dla mnie obie panie sa zenujace.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicka mloda

wszystkie starsze i nie starsze sa zenujace, jak nie kremy, maski, perfumy, to ubrania i torebki, albo pier... o swoim ...nym zyciu, stado wariatek, nieukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcą mieć SWÓJ KANAŁ
1 godzinę temu, Gość Dojrzala widzka napisał:

Ona i Hanelka to dwie dojrzale ktore nie znaja umiaru, tylko ja sie pytam po co? Nie lepiej miec jakies zainteresowa? Dla mnie obie panie sa zenujace.

 

 

Ale one nie mają zainteresowań, bo jakby je miały, to nie nagrywałyby niczego.

Ludzie, którzy mają zainteresowania (ale nie oglądanie meczów w telewizji), to nie mają już czasu na inne rzeczy.

Poza tym youtuberki chcą zaistnieć, mieć SWÓJ KANAŁ (jak to brzmi!), mieć widzów, pochwały, być znane i podziwiane, być ekspertami. Chca być dla innych drogowskazem, wyrocznią ... itd. itp. 

Poza tym chcą zarabiać, mieć darmowe rzeczy od firm. 

Wiele jest powodów dla których tworzą. Naśladują takich młodych ludzi, z których część rzeczywiście ma coś do pokazania i przekazania i mają rzesze widzów, ale to nieliczni, reszcie tylko się wydaje, że robią coś interesującego.

Jednakże każdy ma swoich widzów, bo gros ludzi zadowala się oglądaniem zwykłego życia innych ludzi (co jedzą, jak mieszkają, co kupili) i nie oczekują wysokich lotów ... według mnie tracą czas na NIC.  Bo sami jedzą to samo i kupują to samo - mięso, kawę, wodę mineralną, soki, warzywa, buty, ...enki, nowy samochód ....

Świat zwariował. Smutne to. 

Obserwuję i obserwuję ... nami się steruje, jak mamy żyć, czym się interesować, na co wydawać pieniądze, w co się ubierać ... a my dajemy się sterować.

Jakżę mało jest ludzi żyjących po swojemu, nie dających się sterować i  wciskać sobie niczego! Szanuje takich, co mają własne, przemyślane zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

One nie maja żadnych zainteresowań, bo nagrywają. Widzowie tych pań też nie maja żadnych zainteresowań, bo oglądają. A może po prostu nagrywają, bo takie są ich zainteresowania, a inne oglądają, bo to są ich zainteresowania. I cóż z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakich młodych naśladują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.
35 minut temu, Gość Gość napisał:

One nie maja żadnych zainteresowań, bo nagrywają. Widzowie tych pań też nie maja żadnych zainteresowań, bo oglądają. A może po prostu nagrywają, bo takie są ich zainteresowania, a inne oglądają, bo to są ich zainteresowania. I cóż z tego?

a to, że ludzie, którzy mają jakieś ciekawe zainteresowania nigdy by nie robili takich miernych produkcji na YT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

One nie maja żadnych zainteresowań, bo nagrywają. Widzowie tych pań też nie maja żadnych zainteresowań, bo oglądają. A może po prostu nagrywają, bo takie są ich zainteresowania, a inne oglądają, bo to są ich zainteresowania. I cóż z tego?

Wyrazy wspolczucia, jesli ktos oglada bo naprawde interesuja go te bzdury i podobaja sie te panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość no. napisał:

a to, że ludzie, którzy mają jakieś ciekawe zainteresowania nigdy by nie robili takich miernych produkcji na YT 

Ludzie, którzy maja jakieś ciekawe zainteresowania nigdy by nie oglądali takich miernych produkcji na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

niestety nie umiesz wyciągać logicznych wniosków:))) to, że zazdrosci kosmetykow, nie oznacza, ze nie zazdrosci  masy innych rzeczy. A musiala o tym wspominac na makijazowym blogu bo co? bo jest dyrektorem biblioteki:) ludzie, wy nawet nie umiecie logicznie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

Wyrazy wspolczucia, jesli ktos oglada bo naprawde interesuja go te bzdury i podobaja sie te panie.

no nie wiem. ja jakos chodze na silownie, na kurs strzelectwa, skonczylam 3 poziom nauki jezyka migowego w tym roku, pomagam jako wolontariusz, co nie przeszkadza mi od xczasu do czasu obejrzec takiego filmiku, czytam i nie to to romanse ani kryminaly. a tekst" wspolczuje jesli komus podobaja sie te panie" jest lekko smieszny:)  Prawda jest taka, ze wiekszosc krytykujacych oglada jakies badziewia jak " Mam talent", serialet itp a robicie sie za niewiadomo kogo. Wielkie intelektualistki z doktoratem z fizyki i IQ 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

"co nie przeszkadza mi od xczasu do czasu obejrzec takiego filmiku"

nie dziwie sie, bo sa adresowane wlasnie do takich tlumokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co gdzie kiedy
16 minut temu, Gość kaska napisał:

niestety nie umiesz wyciągać logicznych wniosków:))) to, że zazdrosci kosmetykow, nie oznacza, ze nie zazdrosci  masy innych rzeczy. A musiala o tym wspominac na makijazowym blogu bo co? bo jest dyrektorem biblioteki:) ludzie, wy nawet nie umiecie logicznie myslec

do kogo ta odpowiedż? bo nie umiem powiązać faktów "zazdoszczenia kosmetyków" i gdzie wspominała o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska
Dnia 7.08.2019 o 14:55, Gość Gość napisał:

One nie maja żadnych zainteresowań, bo nagrywają. Widzowie tych pań też nie maja żadnych zainteresowań, bo oglądają. A może po prostu nagrywają, bo takie są ich zainteresowania, a inne oglądają, bo to są ich zainteresowania. I cóż z tego?

hahaha nagrywaja bo to ich dodatkowa praca nie raz;)  a nie ze nie maja zainteresowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska
15 minut temu, Gość aska napisał:

"co nie przeszkadza mi od xczasu do czasu obejrzec takiego filmiku"

nie dziwie sie, bo sa adresowane wlasnie do takich tlumokow

sama jestes tlumokiem:))) sama ja ogladalas:) a co Ty w zyciu robisz? zapieprzasz za 1700 i chwalisz sie ze jestes swiatowa wyemancypowana kobieta? z czego zrobilas doktorat?  itp, nie badz smieszna:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

chodzilo oczywiscie o" zazdroszczenie"  skoro literowke musisz komus wytykac:) a do kogo ta odzywka? bo blagam Ty powaznie pytasz?:) do osoby, ktora o tym pisala, nie kojarze jak sie podpisala, co mnie to.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska
18 minut temu, Gość aska napisał:

"co nie przeszkadza mi od xczasu do czasu obejrzec takiego filmiku"

nie dziwie sie, bo sa adresowane wlasnie do takich tlumokow

ps. Aska pokazalas nie dosc, ze jestes chamka zwykla- zaczelas jako pierwsza:) to pomysl co robisz:) nazywasz kogos tlumokiem, kto obejrzy jej filmik. A jak ktos napisal, ze czasem obejrzy od razu obrazasz i od razu lecisz odpisac na komentarz?? masz zycie ubozsze od pani Spryszynskiej hahahaha. Biedna dziunia, ktora w 10 sekund odpowiada na komentarze na jakims forum, poswieconemu kobiecie, ktora jest wedlug jej nikim hahahahaha. Macie az tyle czasu zeby miesiacami prowadzic dyskusje i smiac sie z jakiejs blogerki po 5-50tce?a  robicie sie niewiadomo kim zalosne  paniusie.Uciekam stad bo z takim zerem szkoda pisac:) 3 posty i szkoda zycia zeby tu wracac. wiec sie nie wysilaj nieudaczniczko, ktora musi sie tu dowartosciowywac:) laska ciagle na forum hahahahahah. Swoje pierdy puszczaj buzia w innych:) zegnam stad Panienko glupawa:)

 

21 minut temu, Gość aska napisał:

"co nie przeszkadza mi od xczasu do czasu obejrzec takiego filmiku"

nie dziwie sie, bo sa adresowane wlasnie do takich tlumokow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×