Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość GOŚĆ :)

Witam wszystkich :) Moim wzorem do naśladowania jest Bóg i moi rodzice ... nie muszę szukać po YT wzorców i idoli . Staram się być na prawdę obiektywna . Rozumiem , że jednych Bogusława zachwyca ,innych NIE . Mnie NIE zachwyca , bo uważam , że w pewnym wieku niektórych  rzeczy nie powinno się robić ... ale może Bogusława ma inne podejście do tego , nie znam jej życia i nie mnie to oceniać . To co mnie osobiście przeraża to , że ludzie ( NIE MÓWIĘ O WAS) tylko ogólnie i z własnych doświadczeń , że niektórym ludziom wydaję się że mają prawo oceniać innych , ale kiedy ja odpowiadam coś w stylu , jak ty byś się czuł/a , gdyby ktoś Ciebie ocenił , albo czemu innych oceniasz ? czemu nie mówisz o sobie? Nie oceniasz siebie? reakcja : ludzie milkną i unikają mnie ,najdłużej osoba mnie unikała 3 miesiące :D Chociaż mam 30+ nie rozumiem jednej rzeczy ja szanuje ludzi którzy mają odmienne zdanie , czyli jeżeli ktoś ubóstwia Bogusławę to nic mi do tego , ale oczekuję tego samego od tych osób , że zrozumieją mnie i uszanują moje zdanie , że NIE ubóstwiam Bogusławy!!!!!!! BO TO DZIAŁA W OBIE STRONY!!!!!! a o zachowaniu niektórych ludzi mogłabym książkę napisać , w sumie nie głupi pomysł hihihihihi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia skorzana

Moze zanim zaczniesz pisac ta swoja ksiazke, poswiec troche czasu na nauke jezyka polskiego.

X

jak ty byś się czuł/a , gdyby ktoś Ciebie ocenił , albo czemu innych oceniasz ? czemu nie mówisz o sobie?

X

Nie wrzucamy ...nych filmikow do sieci, nie mamy potrzeby mowic o sobie, wiec nikt nas nie ocenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsss

Takie filmiki oglądam wyłącznie z ciekawości jak bardzo ludzie posuwają się do ośmieszania samych siebie i ile są w stanie pokazać prywatności całemu światu (wraz z niczego nie świadomą czasem rodziną). Co jedzą, co piją, co kupują, kiedy wstają, kiedy kładą się spać, gdzie śpią, w czym śpią, ile razy dziennie się myją i czym się myją, jak wygląda ich mieszkanie, co robia ich dzieci, mężowie, matki, babki, sąsiadki, ciotki, klotki, srotki .... bla, bla, bla.
Opowiadają o wszystkim bez skrępowania i na drugim końcu świata wszyscy wiedzą gdzie oni mieszkają, gdzie pracują, ile mają dzieci, co te dzieci robią, ile mają pieniędzy, na co je wydają, gdzie spędzają wakacje, ile razy idą do dentysty, do lekarza ....

X

Fakt, że można na YT poczynić obserwacje wręcz socjologiczne i czegoś się dowiedzieć o ludziach, ich zachowaniu i mechanizmach, które tym wszystkim kierują. Oglądam z niejaką fascynacją zaczadzenie kosmetykami, ubraniami, torebkami, zakupami. W swoim otoczeniu nie zetknęłam się z czymś takim. Wychowałam się w innych czasach i teraz widzę, że idealizowałam takie zawody jak nauczyciel, lekarz, bibliotekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Upsss napisał:

Takie filmiki oglądam wyłącznie z ciekawości jak bardzo ludzie posuwają się do ośmieszania samych siebie i ile są w stanie pokazać prywatności całemu światu (wraz z niczego nie świadomą czasem rodziną). Co jedzą, co piją, co kupują, kiedy wstają, kiedy kładą się spać, gdzie śpią, w czym śpią, ile razy dziennie się myją i czym się myją, jak wygląda ich mieszkanie, co robia ich dzieci, mężowie, matki, babki, sąsiadki, ciotki, klotki, srotki .... bla, bla, bla.
Opowiadają o wszystkim bez skrępowania i na drugim końcu świata wszyscy wiedzą gdzie oni mieszkają, gdzie pracują, ile mają dzieci, co te dzieci robią, ile mają pieniędzy, na co je wydają, gdzie spędzają wakacje, ile razy idą do dentysty, do lekarza ....

X

Fakt, że można na YT poczynić obserwacje wręcz socjologiczne i czegoś się dowiedzieć o ludziach, ich zachowaniu i mechanizmach, które tym wszystkim kierują. Oglądam z niejaką fascynacją zaczadzenie kosmetykami, ubraniami, torebkami, zakupami. W swoim otoczeniu nie zetknęłam się z czymś takim. Wychowałam się w innych czasach i teraz widzę, że idealizowałam takie zawody jak nauczyciel, lekarz, bibliotekarz.

Widzę, że głównie te filmiki oglądane są z ciekawości, z chęci poczynienia obserwacji socjologicznych, psychologicznych itp. :D Pewnie z tego powodu autorki tych filmików maja tysiące subskrypcji, dziesiątki komentarzy itp. Nie dorabiajmy ideologii do zwykłych rzeczy. Ja oglądam bo chcę, albo nie oglądam. Czasami niektóre sprawy mnie interesują, albo nie. Jak mi się nie podoba tematyka, prowadząca kanał, to po prostu nie oglądam, ale też nie cisnę po tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssss

Widzę, że głównie te filmiki oglądane są z ciekawości, z chęci poczynienia obserwacji socjologicznych, psychologicznych itp. :D

X

A co w tym dziwnego, że z takiego powodu oglądam? Nie można być ciekawym, jak żyją inni ludzie, jak się zachowują? Drogich torebek czy kosmetyków nie kupuję, bo nie są mi potrzebne do szczęścia, więc ich porady i recenzje odpadają. Interesował mnie raczej styl życia tych ludzi, głównie kobiet. Byłam ciekawa np. co takiego porabia w domu dyrektorka biblioteki, co czyta, co ogląda w tv. W życiu żadnej nie subskrybowałam, bo nie oglądam tego systematycznie i nie czekam z wywieszonym językiem na kolejne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Niestety po dłoniach i szyi widoczna jest już starość tej Pani. Te partie wyglądają na filmiku z mierzeniem bardzo staro :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość ha, ha napisał:

 

 

 

Z przyjemnością ogladam filmiki o perfumach - tez pani okolo 50, ale jakże to wszystko jest na poziomie! Super kobieta i super merytoryczne filmiki! Jestem nią zachwycona.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bua ha hah hah ha  na poziomie bua ha ha ha następna pier..ta, akurat ta na punkcie perfum, fuj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bua ha hah hah ha  na poziomie bua ha ha ha następna pier..ta, akurat ta na punkcie perfum, fuj

 

Agata, akurat ma wiedzę o perfumach i opowiada bardzo ciekawie i merytorycznie o swojej pasji. Bogusława jej do pięt nie dorasta. Bogusława udaje wielką "inteligentkę" i znawczynię, a nie ma żadnej wiedzy o tym co mówi. Natomiast jej fanki są przygłuche, trochę niedowidzą i mają problemy ze zrozumieniem jak to starsze panie, więc Bogusława może sobie swoje opowiastki produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedna oblepia sie kremami i słabo operuje językiem polskim, druga zalewa perfumami a jak czyta po angielsku czy po francustku to serce krwawi. Obie biedne podstarzałe matrony ze swoja pasja do... chemii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jedna oblepia sie kremami i słabo operuje językiem polskim, druga zalewa perfumami a jak czyta po angielsku czy po francustku to serce krwawi. Obie biedne podstarzałe matrony ze swoja pasja do... chemii.

 

Ty to jednak chora na łeb jesteś. Agata jest znawczynią perfum, autorką książek na ten temat, perfumy to jej praca, jest zawodowym senselierem, z pasją do tego zawodu. Trzeba być niezłym arogantem, żeby porównywać ją do cymbalicy Bogusławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znawczynią perfum bua ha ha autorką książek bua ha ha, i co z tego? człowiek wyperfumowany śmierdzi.bleeeeeeee 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty to jednak chora na łeb jesteś. Agata jest znawczynią perfum, autorką książek na ten temat, perfumy to jej praca, jest zawodowym senselierem, z pasją do tego zawodu. Trzeba być niezłym arogantem, żeby porównywać ją do cymbalicy Bogusławy.

Sorki ale ta pani jest nie mniejsza, pozwole sobie uzyc twojego epitetu, cymbalica, wystarczy posluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Znawczynią perfum bua ha ha autorką książek bua ha ha, i co z tego? człowiek wyperfumowany śmierdzi.bleeeeeeee 

Z Twojej doopy też śmierdzi, a i tak ją nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję poziomu
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bua ha hah hah ha  na poziomie bua ha ha ha następna pier..ta, akurat ta na punkcie perfum, fuj

 

Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, aby nie widzieć różnicy pomiędzy amatorskim prezentowaniem kosmetyków a prezentacją perfum, o których już dawno wydała książkę czy też leksykon i ma w swojej kolekcji setki flakonów  z wielu, wielu domów perfumeryjnych.

Przybliża także minimum wiedzy nt historii perfumiarstwa i twórców perfum, znane na świecie nazwiska "nosy", do których to informacji nie tak łatwo dotrzeć, trzeba pogrzebać w internecie. Podaje przykłady podróbek zarówno perfum jak i opakowań. Poza tym filmiki są krótkie,  treściwe, a prowadząca bardzo naturalna. 

Ne wiem jak można taką kulturalną osobę określać "...nięta"??? Jak tak można w ogóle? Autor daje świadectwo sam o sobie, o swoim poziomie, nie o autorce filmików. Tylko hejter do kwadratu  tak bezpodstawnie atakuje, nieważne czy jest za co czy nie, aby tylko komuś dokopać i zabłysnąć jako wielki znawca.

Proszę tutaj podać merytoryczną ocenę tych filmików o perfumach i uzasadnić swoją opinię!

Gratuluję poziomu i kultury osobistej, jest się czym chwalić! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gratuluję poziomu napisał:

Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, aby nie widzieć różnicy pomiędzy amatorskim prezentowaniem kosmetyków a prezentacją perfum,

 

Dla mnie obie  panie prezentuja identyczny poziom. Jak ci sie nudzi, to ogladaj i sluchaj tych dam z Koziej Wolki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie

A jakie są te nie z Koziej Wólki? Czym ich filmiki się różnią, że zasługują na określenie  super, ciekawe, dobre, bardzo dobre, interesujące itp.

Przecież każda osoba nagrywająca jest rugana od góry do dołu, wyzywana od ...nietych, nudnych, głupich, wykpiwana na wszystkie możliwe sposoby w sposób wulgarny. Przy czym ta osoba krytykująca (jestem tego pewna) nie zrobiłaby nigdy w życiu lepszego i ciekawszego filmiku, być może posługuje się kiepską polszczyzną i niczego nie potrafi zrobić dobrze, za to genialnie krytykuje z reguły anonimowo. I to jest jej jedyne osiągnięcie dające satysfakcję z przywalenia komuś. 

Podajcie przykłady super filmików i super vlogerek bez żadnych wad. 
Nie mogą być nudne, wywyższające się, zarozumiałe, guru od wszystkiego, chwalipięty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1++1
1 minutę temu, Gość jakie napisał:

Podajcie przykłady super filmików i super vlogerek bez żadnych wad. 

Super vlogerki buahahahahahhahahahhahahahahahahhahh, wszystkie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 1++1 napisał:

Super vlogerki buahahahahahhahahahhahahahahahahhahh, wszystkie takie same.

Podaj przykłady tych według ciebie fajnych  prostaczko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta kobieta szuka poklasku wsrod swoich widzek.. chyba jest mocno zakompleksiona... i te gesty... a z tego usmialam sie solidnie... "ah zresztą wszystkie ...enki wyglądają na mnie ładnie" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ta kobieta szuka poklasku wsrod swoich widzek.. chyba jest mocno zakompleksiona... i te gesty... a z tego usmialam sie solidnie... "ah zresztą wszystkie ...enki wyglądają na mnie ładnie" 

*...enki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

*...enki

dziwna moderacja . chodzilo mi o su.. k..ien..ki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Ta kobieta szuka poklasku wsrod swoich widzek.. chyba jest mocno zakompleksiona... i te gesty... a z tego usmialam sie solidnie... "ah zresztą wszystkie ...enki wyglądają na mnie ładnie" 

Babcia  Bog Usia dostala pare ...enek, pochwalila a teraz czeka na przelew. Moze zainwestuje pieniądze w siłownie czy cokolwiek czym poprawi ta dramatyczną sylwetke i zniweluje gesty i miny starej ciotki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Znawczynią perfum bua ha ha autorką książek bua ha ha, i co z tego? człowiek wyperfumowany śmierdzi.bleeeeeeee 

Z filmików Agaty dowiesz się sporo o perfumach, oczywiście jeśli jesteś zainteresowana taką wiedzą. Z filmików Bogusławy możesz się jedynie dowiedzieć jaki krem, aktualnie wciera w SWOJOM SKÓREM. Jeśli nie widzisz różnicy, to Twój problem. Po twoich komentarzach widać, że jedynym twoim zainteresowaniem jest siedzenie tutaj i dowalanie wszystkim jak leci, nawet nie umiesz umotywować swoich zarzutów. Dla Ciebie każdy youtuber to powód do krytyki, bo niczym się nie interesujesz i nic nie jest dla ciebie wystarczająco na poziomie, a sama nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Babcia  Bog Usia dostala pare ...enek, pochwalila a teraz czeka na przelew. Moze zainwestuje pieniądze w siłownie czy cokolwiek czym poprawi ta dramatyczną sylwetke i zniweluje gesty i miny starej ciotki.

 

Myślę, że kasę z przelewu zainwestuje w kolejne kremidła i inną chemię. Żeby iść na siłownię trzeba się odkleić od laptopa i ruszyć z domu, a potem trzeba chodzić regularnie żeby były efekty. Bogusława jest zbyt zapracowana nicnierobieniem, żeby męczyć się jeszcze na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

komentarz Boguslawy, dyrektorki biblioteki:

"Ja zawsze mówiłam drobnym, małym kobietką, że to dobrze bo wtedy mężczyźni mogą nas nosić na rękach. Mówię zupełnie poważnie:)

kobietką :-D ja prdl co za nieuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olekja
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Z filmików Agaty dowiesz się sporo o perfumach, oczywiście jeśli jesteś zainteresowana taką wiedzą.  Po twoich komentarzach widać, że jedynym twoim zainteresowaniem jest siedzenie tutaj 

Bardzo jestem zainteresowana perfumami, to jest wielkie szczescie posiadac kilka flakonow albo kilkadziesiat i pryskac na kazdy skrawek reki, nogi, brzucha i ubrania buahahahah, rozwodzic sie ktory zapach lepszy, drozszy, kto pachnie pieniedzmi a kto podrobka buahahahahahhahahhahahahahahahhh Nudna baba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Olekja napisał:

Bardzo jestem zainteresowana perfumami, to jest wielkie szczescie posiadac kilka flakonow albo kilkadziesiat i pryskac na kazdy skrawek reki, nogi, brzucha i ubrania buahahahah, rozwodzic sie ktory zapach lepszy, drozszy, kto pachnie pieniedzmi a kto podrobka buahahahahahhahahhahahahahahahhh Nudna baba i tyle.

No widzisz, a ja np. jestem zainteresowana, historią marki, osobami perfumiarzy, tym jak powstaje i z czego dany zapach więc oglądam, bo lubię. Z twojego komentarza widać, że nigdy Agaty nie oglądałaś, bo to co mówisz na jej kanale się nie dzieje. Siedzisz tu i tylko dopieprzasz jak popadnie, nawet nie wiesz o czym mówisz. Znajdź sobie kanał, kóry Cię zainteresuje i oglądaj. AAAAA no tak przecież nikt nie nagrywa o tym jak siedzieć na kafe i pisać hejty. To faktycznie nie ma żadnego kanału godnego Twojego zainteresowania, ani na Twoim poziomie. Youtube jeszcze tak nisko nie upadł, żeby ludzie z Twoją biedą umysłową źnaleźli tam swoich ulubionych youtuberów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No widzisz, a ja np. jestem zainteresowana, historią marki, osobami perfumiarzy, tym jak powstaje i z czego dany zapach więc oglądam, bo lubię. Z twojego komentarza widać, że nigdy Agaty nie oglądałaś, bo to co mówisz na jej kanale się nie dzieje. Siedzisz tu i tylko dopieprzasz jak popadnie, nawet nie wiesz o czym mówisz. Znajdź sobie kanał, kóry Cię zainteresuje i oglądaj. AAAAA no tak przecież nikt nie nagrywa o tym jak siedzieć na kafe i pisać hejty. To faktycznie nie ma żadnego kanału godnego Twojego zainteresowania, ani na Twoim poziomie. Youtube jeszcze tak nisko nie upadł, żeby ludzie z Twoją biedą umysłową źnaleźli tam swoich ulubionych youtuberów.

Super! Nie chciałabym czegoś takiego o sobie usłyszeć ani od znajomego ani od obcego. W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda umyslowa
2 godziny temu, Gość Olekja napisał:

Bardzo jestem zainteresowana perfumami, to jest wielkie szczescie posiadac kilka flakonow albo kilkadziesiat i pryskac na kazdy skrawek reki, nogi, brzucha i ubrania buahahahah, rozwodzic sie ktory zapach lepszy, drozszy, kto pachnie pieniedzmi a kto podrobka buahahahahahhahahhahahahahahahhh Nudna baba i tyle.

Ty jesteś nudna z tym swoim buahahahahahahahahahahahh. Bieda umyslowa i ograniczone słownictwo. Musisz być strasznie nieszczęśliwa, samotna i bez przyjaciół, bo wywalasz poprzez hejt swoją frustrację. 

Ludzie szczęśliwi tak nie reagują, nawet jak krytykują to w inny, merytoryczny sposób.

A może nawet jestes nastolatą, bo to mi nie pasuje do dorosłej osoby. To jest na tak niskim poziomie .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 12 lat i nie lubie głupot buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×