Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gkbv

Czy wolicie dziewczynę która miała mało parterów

Polecane posty

Gość Gkbv

czy dużo? czy w tych czasach nie ma to znaczenia a nawet jest w modzie zeby uprawiać seks co rusz z kim innym? takie mam ostatnio wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety by nie uprawiały sexu jakby nie miały z kim .a co za różnica facet czy kobieta każdy ma prawo do ilości partnerów jaka się im marzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
4 minuty temu, Anetka920 napisał:

Kobiety by nie uprawiały sexu jakby nie miały z kim .a co za różnica facet czy kobieta każdy ma prawo do ilości partnerów jaka się im marzy .

No jasne niech nawet się z psem ru.cha głupia dziwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to pewnie niczego nie ruchasz bo z takim chamem to nawet psia ... by nie poszła. Glupią dziwe to ty szukaj w swoim gronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Anetka920 napisał:

Kobiety by nie uprawiały sexu jakby nie miały z kim .a co za różnica facet czy kobieta każdy ma prawo do ilości partnerów jaka się im marzy .

A jakaś godność i szacunek do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Koczownik napisał:

A jakaś godność i szacunek do siebie?

Jeżeli robią to świadomie i nie żałują to ich sprawa. Ja nie uważałabym że to powód do dumy mieć 10 partnerów sexualnych czy więcej ale są takie co im to nie przeszkadza. Ich sprawa nie oceniam. Ktoś na ten sex z nimi się zgadza i nie mówi : szanuj się dziewczyno nic nas nie łączy sexu nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylecoo

Dziewczyny są jak samochody jak kupujesz to z jak najmniejszym przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Ja mam dziewicę a ja byłem prawiczkiem i razem uczylismy się seksu bez obawy ze czymś sie pozarażamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jakaś n...

Najpierw niech facet spojrzy na siebie a potem ocenia kobietę - jeśli już musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo

Wiadomo jak Polak potrafi ,on może używać do woli lecz kobieta ma być nie ruszona przez faceta ,ze tak brzydko napisze . Tylko Polaku z kim będziesz się kochał jeśli dziewczyny i kobiety zastosowały by twoja wole ze ma być  czysta ? . Głupota niewoli lecz swieci jak słońce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Anetka920 napisał:

Jeżeli robią to świadomie i nie żałują to ich sprawa. Ja nie uważałabym że to powód do dumy mieć 10 partnerów sexualnych czy więcej ale są takie co im to nie przeszkadza. Ich sprawa nie oceniam. Ktoś na ten sex z nimi się zgadza i nie mówi : szanuj się dziewczyno nic nas nie łączy sexu nie będzie. 

No i jedni drugich warci. Co innego seks w związku, co innego seks imprezowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Anetka920 napisał:

Jeżeli robią to świadomie i nie żałują to ich sprawa. Ja nie uważałabym że to powód do dumy mieć 10 partnerów sexualnych czy więcej ale są takie co im to nie przeszkadza. Ich sprawa nie oceniam. Ktoś na ten sex z nimi się zgadza i nie mówi : szanuj się dziewczyno nic nas nie łączy sexu nie będzie. 

wszystko zależy. Czasami lepszy jeden super partner/ lub partnerka niż wiele przypadkowych. Wiem, że dla niektórych to trudne do uwierzenia ale dwoje osób o bardzo dużych potrzebach seksualnych mogą się dobrać tak, że wzajemnie sobie wystarczają. I może trwać tak długo dopóki związek z jakiś, niekoniecznie seksualnych przyczyn, się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×