Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jest właściwy czas na rozmawianie i jest czas na działanie.

O prosze czyli najpierw erotyczna rozmowa wstępna a potem biorą się za siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O prosze czyli najpierw erotyczna rozmowa wstępna a potem biorą się za siebie. 

😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rescator czyli jest tak ze oni biora sie za kobiety, zdradzaja swoje zony a ty w pokoju siedzisz i na nich czekasz? Czy chociaz jakis kolega z Toba zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rescator czyli jest tak ze oni biora sie za kobiety, zdradzaja swoje zony a ty w pokoju siedzisz i na nich czekasz? Czy chociaz jakis kolega z Toba zostaje?

Zostaje niejeden. Zwykle wolne by pójść na dupy ma najwyżej połowa.

W jakim pokoju? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Rescator555 napisał:

No, bo sensowne tematy do rozmów, to obliczanie hamiltonianu elektronu w podwójnej pułapce potencjalu, albo w ostateczności wpływ kotów na wydajność z hektara upraw czerwonej koniczyny. Kogo by tam interesowały sprawy wyjazdów czy dzieci? 😀 No rzeczywiście nie zależy mi, by mój żona potrafiła coś powiedzieć na takie "sensowne" tematy, zresztą ja też nie mam o tym nic do powiedzenia. I wcale nie ubolewam, że z tego powodu uznasz nas za tłuków. A jak jesteś taka madra, to może powiesz coś na temat wyznaczania ewoluty metacentrum, bo akurat i ja i moja żona moglibyśmy na ten temat porozmawiać, gdyby to kogoś interesowało. No to szybko, bez szukania w internecie.

Po pierwsze guzik mnie interesuje o czym potrafi czy nie potrafi rozmawiać Twoja żona. Interesuje mnie to że twierdzisz że facet nie szuka u kobiety intelektu. To że Ty nie szukasz to rozumiem i mi to zwisa. To że przykładasz swoje skrzywienia i zaburzenia na innych- to jest interesujące. 

Rozumiem że w gronie znajomych nie rozmawiacie o polityce/ekonomii, jak również w czasie spotkania z doktorem automatyki i robotyki nie będziecie rozmawiać o sztucznej inteligencji, tylko o wakacjach i dzieciach. Krzyż na drogę, mnie to ani ziębi ani grzeje.

Większość społeczeństwa jednakowoż mając okazję poszerzyć horyzonty korzysta z tej okazji, a żeby przynajmniej rozumieć o czym taki doktor mówi to potrzeba mieć jakieś minimum rozumku. I bystry facet nie weźmie za żonę tłuka z tego na przykład powodu. I z paru innych. 

Więc wszystkie Twoje wypociny odnośnie "prawdziwych facetów" dotyczą tak naprawdę Ciebie i może kilku buraków podobnych do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Rescator555 napisał:

Zostaje niejeden. Zwykle wolne by pójść na dupy ma najwyżej połowa.

W jakim pokoju? 

To gdzie jak nie w pokoju? W kajucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Rescator555 napisał:

Zostaje niejeden. Zwykle wolne by pójść na dupy ma najwyżej połowa.

W jakim pokoju? 

No nie wierzę, że ty  tego wolnego nie bierzesz💃🏽🏃🏃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Rescator555 napisał:

Hahaha, coraz lepsze dowcipy: kobiety na równi z facetami. Gdyby nie naciski feministek na politykow i głupia poprawność polityczna, okazało by się jak wygląda to "na równi". U mnie w pracy żadna baba się nie pokazała i wątpię by się pokazała za mojego życia. Co najwyżej w charakterze paprotki, jeśli rozumiecie co to znaczy. A miejsce kobiety nie jest przy garach ani przy dzieciach tylko w lozku😀😀😀.

Kobiety są w marines, w navy seals, pilotuja jet fighters, ale u Resa w robocie nie, bo te wszystkie powyższe przy tym co Res robi to jest przedszkole. Bo Res to jest dopiero prawdziwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O prosze czyli najpierw erotyczna rozmowa wstępna a potem biorą się za siebie. 

Ciekawe czy rozmawiają o doborze piersi, które sobie przyczepią, czy raczej robią sobie niespodzianki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Rescator czyli jest tak ze oni biora sie za kobiety, zdradzaja swoje zony a ty w pokoju siedzisz i na nich czekasz? Czy chociaz jakis kolega z Toba zostaje?

Nie zrozumiałaś. Oni nie biorą się za kobiety, tylko doczepiają sobie piersi i biorą się za siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kobiety są w marines, w navy seals, pilotuja jet fighters, ale u Resa w robocie nie, bo te wszystkie powyższe przy tym co Res robi to jest przedszkole. Bo Res to jest dopiero prawdziwy facet.

Meska dzi/wka! juz wiemy co robi Res. Tego faktycznie kobieta nie moze wykonywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zrozumiałaś. Oni nie biorą się za kobiety, tylko doczepiają sobie piersi i biorą się za siebie nawzajem.

HahahahahahahahahahhHAAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Kobiety są w marines, w navy seals, pilotuja jet fighters, ale u Resa w robocie nie, bo te wszystkie powyższe przy tym co Res robi to jest przedszkole. Bo Res to jest dopiero prawdziwy facet.

ZDARZAJA się w marines czy w navy seals. Część bo rzeczywiście się do tego nadaje, nie mówię, że nie zdarzają się takie, część na zasadzie paprotki, bo tego wymaga poprawność polityczna. W kanadyjskiej  straży pożarnej musieli kupić specjalne mniejsze prądownicę, żeby baba sobie z nią radziła. Są też inne normy sprawności fizycznej dla kobiet.  A i tak zdecydowana większość kobiet pracuje jako pielęgniarki, nauczycielki czy kasjerki w markecie. W najlepszym wypadku sprzedaje polisy, udziela kredytów lub obsługuje klientów. No ale są dumne, bo jakaś tam baba przeszła szkolenie w Fokach Marynarki 😀😀😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

ZDARZAJA się w marines czy w navy seals. Część bo rzeczywiście się do tego nadaje, nie mówię, że nie zdarzają się takie, część na zasadzie paprotki, bo tego wymaga poprawność polityczna. W kanadyjskiej  straży pożarnej musieli kupić specjalne mniejsze prądownicę, żeby baba sobie z nią radziła. Są też inne normy sprawności fizycznej dla kobiet.  A i tak zdecydowana większość kobiet pracuje jako pielęgniarki, nauczycielki czy kasjerki w markecie. W najlepszym wypadku sprzedaje polisy, udziela kredytów lub obsługuje klientów. No ale są dumne, bo jakaś tam baba przeszła szkolenie w Fokach Marynarki 😀😀😀.

 

W Polsce to zacofanie jest jeszcze. W niemczech pełno jest kosmetyczek-mężczyzn. W Polsce nawet gdy facet jest fryzjerem to jest nazwany przez spoleczenstwo ped/ał, gej, ci/pa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W Polsce to zacofanie jest jeszcze. W niemczech pełno jest kosmetyczek-mężczyzn. W Polsce nawet gdy facet jest fryzjerem to jest nazwany przez spoleczenstwo ped/ał, gej, ci/pa. 

No ale dzieki bogu ludzie z daty Resa niedługo wymrą i przestanie byc takie zacofanie w Polsce. Chociaz fajnie ze jest za aborcja 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Meska dzi/wka! juz wiemy co robi Res. Tego faktycznie kobieta nie moze wykonywac

No rzeczywiście istnieją pewne zawody, których kobiety wykonywać nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale dzieki bogu ludzie z daty Resa niedługo wymrą i przestanie byc takie zacofanie w Polsce. Chociaz fajnie ze jest za aborcja 😉 

Tak. Patriarchat jest już w odwrocie. Już niedługo będzie postrzegany jak nic nieznaczące dziwactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Po pierwsze guzik mnie interesuje o czym potrafi czy nie potrafi rozmawiać Twoja żona. Interesuje mnie to że twierdzisz że facet nie szuka u kobiety intelektu. To że Ty nie szukasz to rozumiem i mi to zwisa. To że przykładasz swoje skrzywienia i zaburzenia na innych- to jest interesujące. 

Rozumiem że w gronie znajomych nie rozmawiacie o polityce/ekonomii, jak również w czasie spotkania z doktorem automatyki i robotyki nie będziecie rozmawiać o sztucznej inteligencji, tylko o wakacjach i dzieciach. Krzyż na drogę, mnie to ani ziębi ani grzeje.

Większość społeczeństwa jednakowoż mając okazję poszerzyć horyzonty korzysta z tej okazji, a żeby przynajmniej rozumieć o czym taki doktor mówi to potrzeba mieć jakieś minimum rozumku. I bystry facet nie weźmie za żonę tłuka z tego na przykład powodu. I z paru innych. 

Więc wszystkie Twoje wypociny odnośnie "prawdziwych facetów" dotyczą tak naprawdę Ciebie i może kilku buraków podobnych do Ciebie. 

Jeśli ciebie nie interesuje co ja piszę, to nawzajem i nie zawracaj głowy czy innej części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No ale dzieki bogu ludzie z daty Resa niedługo wymrą i przestanie byc takie zacofanie w Polsce. Chociaz fajnie ze jest za aborcja 😉 

Pogłoski o mojej rychłej śmierci są mocno przesadzone. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli ciebie nie interesuje co ja piszę, to nawzajem i nie zawracaj głowy czy innej części ciała.

Chyba napisała ci, ze coś ją jednak z tego co piszesz interesuje. Ale widać ciebie czytanie ze zrozumieniem nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. Patriarchat jest już w odwrocie. Już niedługo będzie postrzegany jak nic nieznaczące dziwactwo.

😀😀😀😀😀😀😁😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Pogłoski o mojej rychłej śmierci są mocno przesadzone. 😀

Ale masz już z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

😀😀😀😀😀

Też się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Też się cieszę.

No to jest już nas dwoje😁😁😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba napisała ci, ze coś ją jednak z tego co piszesz interesuje. Ale widać ciebie czytanie ze zrozumieniem nie interesuje. 

Ale mnie nie interesuje co jej się wydaje, że rozumie. I kompletnie mnie nie interesują twoje wypierdy. Więc spadaj 😁😁😁.

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale masz już z górki...

Nie bądź taka pewna, że ty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Ale mnie nie interesuje co jej się wydaje, że rozumie. I kompletnie mnie nie interesują twoje wypierdy. Więc spadaj 😁😁😁.

 

Nie bądź taka pewna, że ty nie masz.

Jak zwykle Res pokazał klasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak zwykle Res pokazał klasę. 

😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Rescator555 napisał:

😁😁😁😁😁

Po czym poznać głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Po czym poznać głupiego?

A po czym poznać mądrego? Po tym, że nie chce mu się dyskutować z głupim 😁😁😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Rescator555 napisał:

A po czym poznać mądrego? Po tym, że nie chce mu się dyskutować z głupim 😁😁😁.

Cały czas dysktujesz z kobietami z kafe a uwazasz je za głupie deb/ilu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×