Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie, faceci ryzykują rozwód z własnej winy, bo chcą sobie pogadać 😀.

Pewnie, że są takie pary. Są rozne. Nikt statystyk nie prowadzi ile jest jakich. Może nie on ją zostawia, może ona jego, bo ma dosyć czekania na ślub.

Ale są pewne prawidłowości męskiej psychiki i żadne feminizmu tego nie zmienią. Na przykład to, że mężczyzna dużo łatwiej niż kobieta decyduje się na przypadkowy seks, więc łatwiej przychodzi mu zdrada partnerki, szczególnie jeśli nie jest z nią formalnie zwiazany. No ale zaraz pewnie napiszesz, że to dawno i nie prawda.😀. Owszem, teraz też i prawda.

Mężczyźni byli w różnym wieku, rozmowy prowadziłem przez kilkadziesiąt lat, a kobiety to ulubiony temat. No ale oni byli z marginesu, jakieś tępe robole 😀

Dlatego się rozwodzą. Jesli im nie zalezy na zonie to nic nie tracą. Najwyżej alimenty ale jak zakochany w innej to i tak do niej pójdzie. 

I przestań z tym ślubem. TO NIE TE CZASY ze kobiety gonia do ślubu.

No i co z tego ze łatwiej mezczyznie przychodzi zdrada? Mówisz bardzo ogólnie a sam pisałes ze pary są różne.  Nie słyszałałes ze teraz kobiety gorsze sa od mezczyzn? 

A co do rozmów z mezczyznami to prowadziłeś te rozmowy przez kilkadziesiat lat wiec to sa starsze dzieje. Może prowadziłeś badania jakoś niedawno z kimś młodym? Nie mówie o Twoich synach bo możliwe ze biorą przykład z ojca i sa tacy jak Ty (nic złego nie mam tu na myśli) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Właśnie znam, mam sporo znajomych, którzy mają dzieci w tym wieku. Jedną z kobiet nazwała syna producentem starych panien. Bo porzucił właśnie trzecia, każda po 5- 7 latach. Kobieta była rozgoryczona, bo liczyła na wnuki. Takich przykładów znam więcej.

A o córkach zdradzających nie słyszałeś? Moze to ta data ze wstydzi sie przyznać ze córka jej zdaniem "sie puszcza". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rescator pora to powiedzieć głośno i wyraźnie JESTEŚ ZACOFANY OBUDŹ SIĘ JEST ROK 2019!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

To tylko lepiej dla facetów.

Lepiej i dla facetów i dla kobiet. Bo niezależnie od tego co masz pomiędzy nogami, lepiej nie byc dzieckiem złamasa, który ożenił się bo chciał sobie pobzykac ("w przypływie naiwności"), w swojej nieskończonej głupocie postanowił się rozmnożyć i nazywa cię bachoreksem brzydząc się opieki nad tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie, szukają kochanki żeby z nią pogadać, albo uprawiać hobby 😀😀😀.

Teraz to ludzie przed ślubem mają kilkunastu partnerów czy partnerek, a nie trzymają się pary z liceum. Chociaż takie coś się zdarza, ale raczej rzadko. 

Albo sa parą przez te 10 lat a później on ją rzuca. Albo są razem, ale on nie ms zamiaru się zenic, i jeśli nie złapie go na dziecko, nigdy tego nie zrobi.

No pewnie. Bo kto to słyszał, żeby ona rzuciła jego? Albo nie miała zamiaru się z nim hajtać? U Resa na wsi nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Rescator555 napisał:

Właśnie znam, mam sporo znajomych, którzy mają dzieci w tym wieku. Jedną z kobiet nazwała syna producentem starych panien. Bo porzucił właśnie trzecia, każda po 5- 7 latach. Kobieta była rozgoryczona, bo liczyła na wnuki. Takich przykładów znam więcej.

Ale zauważ, że największy problem miała z tym ta kobieta w twoim wieku :-) A nie młode :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu są takie kłotnie dlatego bo Res jest ze starszej daty i ma inne doswiadczenia z ludzmi a ludzie z młodszej daty inne a mysle ze wiekszosc piszacych tu nie przekroczyla 40stki. To tak jakby rozmawiali zupełnie o kimś innym... Res o morsach a reszta o kosmitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie, faceci ryzykują rozwód z własnej winy, bo chcą sobie pogadać 😀.

Pewnie, że są takie pary. Są rozne. Nikt statystyk nie prowadzi ile jest jakich. Może nie on ją zostawia, może ona jego, bo ma dosyć czekania na ślub.

Ale są pewne prawidłowości męskiej psychiki i żadne feminizmu tego nie zmienią. Na przykład to, że mężczyzna dużo łatwiej niż kobieta decyduje się na przypadkowy seks, więc łatwiej przychodzi mu zdrada partnerki, szczególnie jeśli nie jest z nią formalnie zwiazany. No ale zaraz pewnie napiszesz, że to dawno i nie prawda.😀. Owszem, teraz też i prawda.

Mężczyźni byli w różnym wieku, rozmowy prowadziłem przez kilkadziesiąt lat, a kobiety to ulubiony temat. No ale oni byli z marginesu, jakieś tępe robole 😀

"Miszcz" po prostu.Tylko, że troche trąci myszką. Stęchlizną starego dziada czyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Rescator555 napisał:

Właśnie znam, mam sporo znajomych, którzy mają dzieci w tym wieku. Jedną z kobiet nazwała syna producentem starych panien. Bo porzucił właśnie trzecia, każda po 5- 7 latach. Kobieta była rozgoryczona, bo liczyła na wnuki. Takich przykładów znam więcej.

 

41 minut temu, Gość Gość napisał:

A o córkach zdradzających nie słyszałeś? Moze to ta data ze wstydzi sie przyznać ze córka jej zdaniem "sie puszcza". 

Hahahaha pewnie, że nie słyszał albo po prostu nie chciał słyszeć żeby pokazać jakie to kobiety są spragnione miłości a każdy facet to twardy samiec alfa 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

 

Hahahaha pewnie, że nie słyszał albo po prostu nie chciał słyszeć żeby pokazać jakie to kobiety są spragnione miłości a każdy facet to twardy samiec alfa 😄 😄 😄 

No i kurde źle powiedziałam! Teraz czekam na nazwanie przez Resa każdego mężczyzny ci/pą, który płacze za ukochaną 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehhehheheh

Rez stary zgrzybiały dziadzie mamy 2019 rok wiec przestań juz ...ić o tym co było za twoich czasów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tu są takie kłotnie dlatego bo Res jest ze starszej daty i ma inne doswiadczenia z ludzmi a ludzie z młodszej daty inne a mysle ze wiekszosc piszacych tu nie przekroczyla 40stki. To tak jakby rozmawiali zupełnie o kimś innym... Res o morsach a reszta o kosmitach.

Ja mam 40+ i znam malżenstwa w różnym wieku: w przedziale od 30+ do 50+ I mają całkiem inne poglądy na małżeństwo niż Res.  

Tu chyba raczej kwestia z jakimi mężczyznami się rozmawia: małżeństwa gdzie mężczyzna pracuje 6 miesięcy poza domem są specyficzne. Nie każda kobieta i mężczyzna chcieliby tak naprawdę tylko połowę małżeństwa być ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

res ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo małżeństwo Resa jest beznadzieje dlatego jego zonie obojętne  czy on jest w domu czy go nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale zauważ, że największy problem miała z tym ta kobieta w twoim wieku 🙂 A nie młode 🙂

No, młode były zachwycone 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Bo małżeństwo Resa jest beznadzieje dlatego jego zonie obojętne  czy on jest w domu czy go nie ma . 

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość hehehehehehehhehheheh napisał:

Rez stary zgrzybiały dziadzie mamy 2019 rok wiec przestań juz ...ić o tym co było za twoich czasów ..

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

"Miszcz" po prostu.Tylko, że troche trąci myszką. Stęchlizną starego dziada czyli.

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No pewnie. Bo kto to słyszał, żeby ona rzuciła jego? Albo nie miała zamiaru się z nim hajtać? U Resa na wsi nikt.

Rzuciła, bo go złapała w łóżku z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Rzuciła, bo go złapała w łóżku z inną.

no nie wierze hahaha a czy kiedykolwiek on lapie ja w lozku z innym? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Rzuciła, bo go złapała w łóżku z inną.

No to możesz być spokojny. Tobie to nie grozi skoro ty tylko do łóżka chodzisz tylkoz kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dlatego się rozwodzą. Jesli im nie zalezy na zonie to nic nie tracą. Najwyżej alimenty ale jak zakochany w innej to i tak do niej pójdzie. 

I przestań z tym ślubem. TO NIE TE CZASY ze kobiety gonia do ślubu.

No i co z tego ze łatwiej mezczyznie przychodzi zdrada? Mówisz bardzo ogólnie a sam pisałes ze pary są różne.  Nie słyszałałes ze teraz kobiety gorsze sa od mezczyzn? 

A co do rozmów z mezczyznami to prowadziłeś te rozmowy przez kilkadziesiat lat wiec to sa starsze dzieje. Może prowadziłeś badania jakoś niedawno z kimś młodym? Nie mówie o Twoich synach bo możliwe ze biorą przykład z ojca i sa tacy jak Ty (nic złego nie mam tu na myśli) 

Tak, pewnie. Drobiazg: najwyżej alimenty, połowę majątku, ograniczony kontakt z dziećmi. Nie ma w ogóle o czym mówić.

Jeśli komuś co łatwiej przychodzi, to lawiej to zrobi. Chyba oczywiste.

Co to znowu za logika: starsze dzieje?Rozmawiałem z facetami od kiedy zacząłem mówić do teraz. Przecież kobiety to ulubiony męski temat. Z facetami w różnym wieku. Żaden nigdy nie powiedział, że któraś jest uczona, że można z nią mądrze pogadać. I , że komukolwiek na tym zależy.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

no nie wierze hahaha a czy kiedykolwiek on lapie ja w lozku z innym? 😄

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to możesz być spokojny. Tobie to nie grozi skoro ty tylko do łóżka chodzisz tylkoz kolegami.

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie. Drobiazg: najwyżej alimenty, połowę majątku, ograniczony kontakt z dziećmi. Nie ma w ogóle o czym mówić.

Jeśli komuś co łatwiej przychodzi, to lawiej to zrobi. Chyba oczywiste.

Co to znowu za logika: starsze dzieje?Rozmawiałem z facetami od kiedy zacząłem mówić do teraz. Przecież kobiety to ulubiony męski temat. Z facetami w różnym wieku. Żaden nigdy nie powiedział, że któraś jest uczona, że można z nią mądrze pogadać. I , że komukolwiek na tym zależy.

 

 

 

Ale my chyba piszemy o prawdziwych facetach,a nie peezdach co obchodzą ich jakieś tam bękarty i bachoreksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdybym miała jakieś źródełko dochodu np. mieszkanie na wynajem to chętnie bym została taką kurką. Uwielbiam czystość, tak więc latanie ze szmatą jest totalnie dla mnie (poważnie!), gotować, piec ciasta. A przede wszystkim kocham siedzieć w ogrodzie, uprawiać warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale my chyba piszemy o prawdziwych facetach,a nie peezdach co obchodzą ich jakieś tam bękarty i bachoreksy

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie. Drobiazg: najwyżej alimenty, połowę majątku, ograniczony kontakt z dziećmi. Nie ma w ogóle o czym mówić.

Jeśli komuś co łatwiej przychodzi, to lawiej to zrobi. Chyba oczywiste.

Co to znowu za logika: starsze dzieje?Rozmawiałem z facetami od kiedy zacząłem mówić do teraz. Przecież kobiety to ulubiony męski temat. Z facetami w różnym wieku. Żaden nigdy nie powiedział, że któraś jest uczona, że można z nią mądrze pogadać. I , że komukolwiek na tym zależy.

 

 

 

Nie no Res, co ty. Przecież prawdziwy chłop nie chce dzieci. A ty a jakimś kontakcie tu chrzanisz. To chyba lepiej dla chłopa jak się może od "bachoreksów" uwolnić, co? A płacić i tak na nie musi i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

😜😜😜

W/p/i/e/r/d/p/liłeś się ostro, jednak obchodzi Cię jakiś zwierzak nazywany ludzkim g/ó/w/n/iakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Nie no Res, co ty. Przecież prawdziwy chłop nie chce dzieci. A ty a jakimś kontakcie tu chrzanisz. To chyba lepiej dla chłopa jak się może od "bachoreksów" uwolnić, co? A płacić i tak na nie musi i tak.

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×