Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty spadaj ze swoim resocentrycznym modelem wszechświata. Pojmij wreszcie że to że Tobie się coś nie przytrafia albo że Tobie coś jest niepotrzebne to nie znaczy że to jest jakaś norma. Pod wieloma względami wydajesz się wrecz być niechlubnym wyjatkiem, co staramy się tutaj Tobie uswiadomic. Całe szczęście że masz te żonę i że się dobraliscie, ale z drugiej strony gdybys akurat na nią nie trafił to może zdecydowalbys się na terapię której tak bardzo bardzo potrzebujesz. 

Ssij, ssij brednie z brudnego palucha 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Ssij, ssij brednie z brudnego palucha 😀😀😀.

Bardzo dobrze ci idzie Res. Sztukę argumentacji i dyskusji masz już w jednym palcu (żeby nie powiedzieć w "brudnym paluchu"). Szykuje się rewolucja w psychologii i seksuologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A facet bardzo potrzebuje bliskości. Wprawdzie da się uprawiać seks na odległość, ale ta odległość nie może być większa od długości 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Bardzo dobrze ci idzie Res. Sztukę argumentacji i dyskusji masz już w jednym palcu (żeby nie powiedzieć w "brudnym paluchu"). Szykuje się rewolucja w psychologii i seksuologii. 

Argumentacji? Dyskusji? Widzisz w swoim wpisie jakieś argumenty? Bo ja widzę tylko wypierdy 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Argumentacji? Dyskusji? Widzisz w swoim wpisie jakieś argumenty? Bo ja widzę tylko wypierdy 😀.

Brawo, Res. Świetnie. Coraz lepiej. Ach ta cięta riposta! Ach ta sztuka wysławiania się! Będziesz gwiazdą!

A my, czytelniczki Kafe, będziemy mogły być dumne, że jako pierwsze dowiedziałyśmy się, że cały dorobek psychologii i seksuologii można wyrzucić do śmietnika, a jedyną słuszną prawdą jest to sądzi Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
12 minut temu, Rescator555 napisał:

A facet bardzo potrzebuje bliskości. Wprawdzie da się uprawiać seks na odległość, ale ta odległość nie może być większa od długości 😀.

Bardzo ładnie. Przetłumacz to na angielski i już masz dwa zdania do abstraktu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość e-wii napisał:

Brawo, Res. Świetnie. Coraz lepiej. Ach ta cięta riposta! Ach ta sztuka wysławiania się! Będziesz gwiazdą!

A my, czytelniczki Kafe, będziemy mogły być dumne, że jako pierwsze dowiedziałyśmy się, że cały dorobek psychologii i seksuologii można wyrzucić do śmietnika, a jedyną słuszną prawdą jest to sądzi Res.

No to się ciesz 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

No to się ciesz 😀😀😀.

No pewnie! Taki zaszczyt! Świat nauki zwariuje a my będziemy mogły się chwalić, że dyskutowałyśmy z takim asem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty spadaj ze swoim resocentrycznym modelem wszechświata. Pojmij wreszcie że to że Tobie się coś nie przytrafia albo że Tobie coś jest niepotrzebne to nie znaczy że to jest jakaś norma. Pod wieloma względami wydajesz się wrecz być niechlubnym wyjatkiem, co staramy się tutaj Tobie uswiadomic. Całe szczęście że masz te żonę i że się dobraliscie, ale z drugiej strony gdybys akurat na nią nie trafił to może zdecydowalbys się na terapię której tak bardzo bardzo potrzebujesz. 

"Resocentryczny model wszechświata" - to może być kolejny temat listu do Nature autorstwa Rescator555. Kolejna perełka, rewolucyjna idea zmieniająca raz na zawsze światową naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Rescator555 napisał:

Argumentacji? Dyskusji? Widzisz w swoim wpisie jakieś argumenty? Bo ja widzę tylko wypierdy 😀.

Argumentowalam Ci ja, argumentowały inne. Ale według Ciebie facet który potrzebuje od kobiety bliskosci, dla którego liczy się jej intelekt (jak wszyscy nasi mezowie), to nie jest facet, bo facet to Res, a Res nie potrzebuje. To ma być argument?

Masz zaburzenia, człowieku, idź się lecz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Argumentowalam Ci ja, argumentowały inne. Ale według Ciebie facet który potrzebuje od kobiety bliskosci, dla którego liczy się jej intelekt (jak wszyscy nasi mezowie), to nie jest facet, bo facet to Res, a Res nie potrzebuje. To ma być argument?

Masz zaburzenia, człowieku, idź się lecz.  

No wiadomo, że potrzebuje bliskosci, bo jak inaczej włoży? A gdyby potrzebował przynajmniej śladu intelektu, to ty i podobne bylybyscie starymi i pannami.Wasze szczęście , że macie dziury, a niektóre i cycki😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No wiadomo, że potrzebuje bliskosci, bo jak inaczej włoży? A gdyby potrzebował przynajmniej śladu intelektu, to ty i podobne bylybyscie starymi i pannami.Wasze szczęście , że macie dziury, a niektóre i cycki😀.

Uwielbiam twoją ciętą ripostę. Och Res, jaki ty jesteś mądry 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No wiadomo, że potrzebuje bliskosci, bo jak inaczej włoży? A gdyby potrzebował przynajmniej śladu intelektu, to ty i podobne bylybyscie starymi i pannami.Wasze szczęście , że macie dziury, a niektóre i cycki😀.

Uwielbiam twoją ciętą ripostę. Och Res, jaki ty jesteś mądry 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Argumentowalam Ci ja, argumentowały inne. Ale według Ciebie facet który potrzebuje od kobiety bliskosci, dla którego liczy się jej intelekt (jak wszyscy nasi mezowie), to nie jest facet, bo facet to Res, a Res nie potrzebuje. To ma być argument?

Masz zaburzenia, człowieku, idź się lecz.  

O nie. Nie zgadzam się. To wszyscy inni mają zaburzenia i powinni się leczyć. Tylko jeden jedyny Res jest normalny. On wyznacza standardy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość e-wii napisał:

Res, jak już napiszesz ten artykuł do Nature czy Science obalający wszystko co wiadomo o ludzkiej psychice na pewno spotkasz się głosem krytyki. Przecież ci wszyscy ludzie z uniwersytetów i ośrodków badawczych poczują się zagrożeni tym, że ich badania są nic nie warte a do wyciągnięcia prawidłowych wniosków o funkcjonowaniu ludzkiej psychiki, obalających całą dotychczasową wiedzę w tej dziedzinie wystarczy taki Res i jego koledzy.

Jeśli jednak Resowi nie będzie się chciało publikować w tym Science to może my pozbieramy jego złote myśli z kafe i opublikujemy w formie książkowej. To będzie bestseller i Science samo się o tym dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierdzielę, ale ubaw. 😂😂😂😂😂

Z tą książką, to nie jest taki głupi pomysł ha ha ha ha ha.  

Któraś wspomniała o wyrzutach sumienia. No oczywiście, że Res ich nie ma, bo socjopaci tego nie posiadają, tak jak i innych uczuć wyższych. Res zdaje się wie, że jest socjopatą z elementami psychopaty i dlatego wciska nam kity, że wszyscy faceci myślą jak on, aby sprawiać wrażenie  normalego. Jeśli facet, który nie myśli tak jak Res nie jest facetem, a ci/pą, to ja oficjalnie ogłaszam się lesbijką. Gorsza sprawa, że będę musiała kilka swoich kiecek oddać mężowi.... kurde bele, nie wiem czy to przeżyję... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Gość e-wii napisał:

O nie. Nie zgadzam się. To wszyscy inni mają zaburzenia i powinni się leczyć. Tylko jeden jedyny Res jest normalny. On wyznacza standardy. 

Oh, to już potrzebuje tylko bliskości? Wspieranie i wysłuchiwanie jego problemów już okazały się nie tak potrzebne? Czyżby dlatego, że napisałem, że potrzebujący wspierania i wysłuchiwania nabijają kasę różnym psychoanalitykom 😀?

No, co do tego , że potrzebuje bliskości to się zgodzę, bo jak włożyć na odległość 😀😀?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
19 minut temu, Rescator555 napisał:

Oh, to już potrzebuje tylko bliskości? Wspieranie i wysłuchiwanie jego problemów już okazały się nie tak potrzebne? Czyżby dlatego, że napisałem, że potrzebujący wspierania i wysłuchiwania nabijają kasę różnym psychoanalitykom 😀?

No, co do tego , że potrzebuje bliskości to się zgodzę, bo jak włożyć na odległość 😀😀?

Zabawne 🙂 Wiesz co to potrzeba bliskości i co się na nią składa (poza seksem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Res coś mało aktywny. Chyba szuka odpowiedniej formatki do Nature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość e-wii napisał:

Uwielbiam twoją ciętą ripostę. Och Res, jaki ty jesteś mądry 😍

Staram się. Wprawdzie wiem, że nie mam szans dorównać w finezji babie, która twierdziła, że wraz z mężem miała trójkąt z moją żonę, czy autorce "pomysłu" o gumowej lalce. Natomiast nad twoimi głupimi i nudno rozwleklymi fantazjami o przełomie w nauce, moje riposty mają to przewagę , że są krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość e-wii napisał:

Zabawne 🙂 Wiesz co to potrzeba bliskości i co się na nią składa (poza seksem)?

Wiem, że seks jest jednym z  tymch czynnikow,  który najbardziej wpływa na budowanie bliskosci. Nie wykłady o wpływie zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów, wygłaszane przez "uczona" babę. O tym, że brak seksu rozbija poczucie bliskości wiesz z doświadczenia twojego i twojego faceta 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Staram się. Wprawdzie wiem, że nie mam szans dorównać w finezji babie, która twierdziła, że wraz z mężem miała trójkąt z moją żonę, czy autorce "pomysłu" o gumowej lalce. Natomiast nad twoimi głupimi i nudno rozwleklymi fantazjami o przełomie w nauce, moje riposty mają to przewagę , że są krótkie.

Och już nie bądź taki skromny 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
38 minut temu, Gość e-wii napisał:

Och już nie bądź taki skromny 😍

To nie skromność, to stwierdzenie faktu. Gdzie mi do tego, żeby śmiejąc się z własnego "dowcipu", napisac tekst na pół strony kafeterii 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

To nie skromność, to stwierdzenie faktu. Gdzie mi do tego, żeby śmiejąc się z własnego "dowcipu", napisac tekst na pół strony kafeterii 😀.

Wiemy Res. Ty po prostu gubisz się w dłuższych tekstach. A co dopiero takich na pół strony. Z twoją sklerozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.05.2019 o 16:31, Rescator555 napisał:

A co z odpowiedzią na pytanie czy jesteś gotowa zaspokajać potrzebę seksu faceta którego kochasz. To znaczy uprawiać seks tak często jak zechce, z wyłączeniami o których była mowa?

Oczywiście, jak tylko zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiemy Res. Ty po prostu gubisz się w dłuższych tekstach. A co dopiero takich na pół strony. Z twoją sklerozą?

Kupę mnie obchodzi, co wam się wydaje, że wiecie 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, jak tylko zechcę.

A to czego on zechce, ma jakieś znaczenie? Ale nie musisz odpowiadać, bo znam odpowiedź: on chyba tylko wtedy gdy ty chcesz, takie idealne zgranie potrzeb 😀. I jeszcze pewnie sama w to wierzysz 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Kupę mnie obchodzi, co wam się wydaje, że wiecie 😀.

Wiemy Res, że temat kupy jest ci bardzo bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

A to czego on zechce, ma jakieś znaczenie? Ale nie musisz odpowiadać, bo znam odpowiedź: on chyba tylko wtedy gdy ty chcesz, takie idealne zgranie potrzeb 😀. I jeszcze pewnie sama w to wierzysz 😀😀😀.

A skąd taka pewność,  że nie chcemy jednocześnie w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiemy Res, że temat kupy jest ci bardzo bliski.

No niestety, przez dyskusję  na forum z tym wytworem natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×