Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Współczuję swojemu mężowi. Chociaż może z tirowka ma lepszy seks niż z tobą.

To ty masz jednak męża? I to jeszcze zdradzającego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To nie do mnie ten tekst. Od 2 dni tu nic nie pisałam. Ty naprawdę masz jakąś obsesję i jesteś sfrustrowany. 

Wydawało mi się, że jeśli kto jest tak bardzo oświecony i ma bardzo wysoką inteligencję jak Res, to powinien jakoś umieć nas rozróżnić 😄 A on nie dość, że nie rozróżnia, to pewnie myśli, że jesteśmy jedną osobą odpisującą jemu ha ha ha i sobie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wydawało mi się, że jeśli kto jest tak bardzo oświecony i ma bardzo wysoką inteligencję jak Res, to powinien jakoś umieć nas rozróżnić 😄 A on nie dość, że nie rozróżnia, to pewnie myśli, że jesteśmy jedną osobą odpisującą jemu ha ha ha i sobie samej.

Powinien rozróżniać. Po smrodzie 😀. Ale akurat ta funkcja w moim smartfonie nie działa. Pewnie tak myśli, i nie on jeden. Były już tu takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

To ty masz jednak męża? I to jeszcze zdradzającego 😛

😛😛😛😛😛 

Czep  się płotu, a nie jednej litery wrzuconej przez głupi edytor tekstu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

A może mają codziennie kre/tynie, tylko ochotę jeden ma ochotę rano i wieczorem, a drugi po południu i wieczorem, więc mają codziennie seks wieczorem?  Ja się zgodzę z nią, że mogą mieć więcej seksu od ciebie, nawet jeśli jest on raz na miesiąc, bo ty bez wiagry nie dajesz już rady. Więc to tak, jakbyś nie miał.

😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 11.05.2019 o 10:57, Gość Gość napisał:

Wiesz, nie mam pojęcia jak wyglądają studia na kulturoznawstie czy kosmetologii, ale ty na pewno takie studia skończyłeś / studiowałeś dogłębnie programy i podręczniki więc masz kompetencje żeby się o nich wypowiadać - czy są gówniane czy nie.

Pomyliłam się rzeczywiście. Nie chichoczesz jak nastolatka. Rechoczesz jak pozbawiony mózgu łysy, bezzębny kark spod budki z piwem. Kultoroznawstwo - łehełełełełe, nauczyciel - hahahahahha, dno, pilęgniarka - hłehłehłe co za goooooowno. Tak właśnie sobie ciebie wyobrażam po tym jakie głupoty tu piszesz.

😄😄😄 hahhahaahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Rescator555 napisał:

Powinien rozróżniać. Po smrodzie 😀. Ale akurat ta funkcja w moim smartfonie nie działa. Pewnie tak myśli, i nie on jeden. Były już tu takie wpisy.

Nie po smrodzie, a po sposobie pisania. Już tak usilnie nie kombinuj nas przekonywać o swojej nieomylności, bo ci to słabo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Rescator555 napisał:

😛😛😛😛😛 

Czep  się płotu, a nie jednej litery wrzuconej przez głupi edytor tekstu.

 

No popatrz, ten wpis umiałeś edytować, a tej jednej biednej literki już nie? Uuu nieładnie Res. Ty to możesz łapać się w ten sposób słówek, a jeśli chodzi o wpis do ciebie, to już nie można? Takiś inteligentny, a nie zorientowałeś się, że mój wpis to sarkazm, kpina, ironia. Wybierz sobie co chcesz. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.05.2019 o 18:12, Rescator555 napisał:

W każdym razie do 1990 były jeszcze stare programy i był jako taki poziom. I ludzie konczacy szkoły w tych latach, szli później na prawdziwe studia, a nie na wyższe szkoły robienia halasu. Tak jak za komuny mowilo się, że można wymienić przedwojenna mature na powojenny doktorat, tak teraz można powiedzieć o tym zrobionym za komuny i współczesnym. Pisałem kiedyś o tym, ale sam widziałem jak córka znajomych, studentka trzeciego roku fizyki przygotowywała się na kolokwium. Robiła takie samo zadanie, jak ja ileś lat wcześniej na kółku fizycznym w liceum.

Kiedyś to były czasy... Ta dzisiejsza młodzież to bez szacunku, bez wiedzy, niczego ich w tych szkołach nie uczą... 

Brzmisz jak moja babcia. Ona na przykład uważa że skoro w szkole nie nauczono nas co jest najwyzszym szczytem Kunlunu to znaczy że szkolnictwo schodzi na psy, podczas gdy prawda jest taka że w dzisiejszych czasach taka wiedza jest zbędna. Są inne, ważniejsze rzeczy których powinniśmy się uczyć i których się uczymy. Ale ona tego nie zrozumie.

Od tysiącleci starsze pokolenia twierdziły że młodsze pokolenia są gorsze od nich, więc gadaj sobie, staruszku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś to były czasy... Ta dzisiejsza młodzież to bez szacunku, bez wiedzy, niczego ich w tych szkołach nie uczą... 

Brzmisz jak moja babcia. Ona na przykład uważa że skoro w szkole nie nauczono nas co jest najwyzszym szczytem Kunlunu to znaczy że szkolnictwo schodzi na psy, podczas gdy prawda jest taka że w dzisiejszych czasach taka wiedza jest zbędna. Są inne, ważniejsze rzeczy których powinniśmy się uczyć i których się uczymy. Ale ona tego nie zrozumie.

Od tysiącleci starsze pokolenia twierdziły że młodsze pokolenia są gorsze od nich, więc gadaj sobie, staruszku. 

 

😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

No popatrz, ten wpis umiałeś edytować, a tej jednej biednej literki już nie? Uuu nieładnie Res. Ty to możesz łapać się w ten sposób słówek, a jeśli chodzi o wpis do ciebie, to już nie można? Takiś inteligentny, a nie zorientowałeś się, że mój wpis to sarkazm, kpina, ironia. Wybierz sobie co chcesz. 😄

😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie po smrodzie, a po sposobie pisania. Już tak usilnie nie kombinuj nas przekonywać o swojej nieomylności, bo ci to słabo wychodzi.

😜😜😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie po smrodzie, a po sposobie pisania. Już tak usilnie nie kombinuj nas przekonywać o swojej nieomylności, bo ci to słabo wychodzi.

Tylko sposób pisania może ktoś zmieniać a szczególnie jak pisze pod kilkoma postaciami, co na tym forum wydaje mi się dosyć często całkiem prawdopodobne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tylko sposób pisania może ktoś zmieniać a szczególnie jak pisze pod kilkoma postaciami, co na tym forum wydaje mi się dosyć często całkiem prawdopodobne:D

Jak ktoś potrafi zmienić sposób pisania na 10 użytkowników, tzn, że jest bardzo twórczy literacko i inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś potrafi zmienić sposób pisania na 10 użytkowników, tzn, że jest bardzo twórczy literacko i inteligentny.

No jesteś bardzo twórcza, inteligentna, wszyscy ciebie podziwiają 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rescartor robi furorę na tym forum. Nie można go olać po prostu? Aż tak lubicie z nim konwersowac, ze to ciagniecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś potrafi zmienić sposób pisania na 10 użytkowników, tzn, że jest bardzo twórczy literacko i inteligentny.

Nie musi  zmieniać sposobu pisania na 10 użytkowników wystarczy, że zrobi to na 2-3 osoby. Czasami jak się czyta posty na tym wątku to można wywnioskować, że tyle osób co sugerujesz nie pisze tutaj. Na pierwszych stronach tematu pewnie pisało sporo osób. W tej chwili to już jest żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie musi  zmieniać sposobu pisania na 10 użytkowników wystarczy, że zrobi to na 2-3 osoby. Czasami jak się czyta posty na tym wątku to można wywnioskować, że tyle osób co sugerujesz nie pisze tutaj. Na pierwszych stronach tematu pewnie pisało sporo osób. W tej chwili to już jest żenada. 

To po co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To po co czytasz?

Bo wchodzę zobaczyć czy coś się zmieniło. Ale od kilku dni żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo wchodzę zobaczyć czy coś się zmieniło. Ale od kilku dni żenada 😞

Interesuje cię temat kur domowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Interesuje cię temat kur domowych?

Przez jakiś czas uczestniczyłam w rozmowie w wymienionym przez ciebie temacie, więc teraz czasami zaglądam tu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Rescartor robi furorę na tym forum. Nie można go olać po prostu? Aż tak lubicie z nim konwersowac, ze to ciagniecie? 

Nie, ona nie może mnie olać. Tak wysoko żadna baba lać nie potrafi. Chociaż prawdę mówiąc ciągnąć też bym jej nie pozwolil😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie, ona nie może mnie olać. Tak wysoko żadna baba lać nie potrafi. Chociaż prawdę mówiąc ciągnąć też bym jej nie pozwolil😀.

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

No rzecziwście problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

Ooooo, Res ma wielbicielkę :-D Niech zgadnę, kura domowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

Ooooo, Res ma wielbicielkę :-D Niech zgadnę, kura domowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

Widzisz trzeba było cicho siedzieć:) bo wywołałaś wilka z lasu:( I jeszcze wielbicielka pana Resa zostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Problem w tym, ze ona się naprodukuje, a ty i tak to zlejesz, a jeszcze sie posmiejesz. Dla mnie nic tym nie osiągnie. Nici z jej planu. Wiec jaki cel jest tego zachowania? Skoro się z niej i tak i tak śmiejesz i nie sądzę, ze przejmujesz tym co pisze. 

No to jej problem. Ale właśnie tak będzie. Moja robota to wstawiać emotikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No to jej problem. Ale właśnie tak będzie. Moja robota to wstawiać emotikony.

Do tego się nadajesz :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość e-wii napisał:

Ooooo, Res ma wielbicielkę :-D Niech zgadnę, kura domowa?

Nie" kogut domowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×