Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

" akurat u mnie prestiż nauczycieli czy pielęgniarek jest zbliżony do zera, i to nie z powodu marnych zarobków, ale z powodu jakości ich pracy. Dno i dwa metry mułu. "

Res to według tej teorii jakim dnem  i gównem  jest twoja  żonka która usamodzielnienie nie potrafi zapłacić rachunku za prąd?

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że mogłabym ocenić zbyt subiektywnie. Jednak wołałabym zobaczyć wyniki badań.

To sobie poszukaj albo przeprowadź takie badania, jeśli sama nie potrafisz pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

A skad ty wiesz jakich kto miał nauczycieli? Nie przyszło ci do głowy, że można coś wiedzieć nie tylko na podstawie własnych doświadczeń? To szkoda, bo powinno.

Ocena zawodu, to siła rzeczy wrzucanie wszystkich wykonujących ten zawod do jednego worka.

Jak nastolatka to chichoczą tobie podobne i to w dodatku z własnych,  głupich niby "dowcipów". Natomiast jakoś nie mam specjalnego uznania do wartości studiów na różnych kosmetologiach czy kulturoznawstwach. No nie mam i tyle. Ale widzę, że bardzo was to boli, co potwierdza moje domysły, że pokonczylyscie właśnie jakieś takie goowniane studia.

A co myślisz o dziennikarstwie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Rescator555 napisał:

To sobie poszukaj albo przeprowadź takie badania, jeśli sama nie potrafisz pomyśleć.

Nie znajduję takich badań. A pijęcie prestiżu to rzecz względna. nie przyszłoby mi do głowy chichotać z kogoś bo studiuje kulturoznawstwo czy kaszubistykę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A co myślisz o dziennikarstwie?

 

Nie mam powodu, żeby o nich myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Rescator555 napisał:

A skad ty wiesz jakich kto miał nauczycieli? Nie przyszło ci do głowy, że można coś wiedzieć nie tylko na podstawie własnych doświadczeń? To szkoda, bo powinno.

Ocena zawodu, to siła rzeczy wrzucanie wszystkich wykonujących ten zawod do jednego worka.

Jak nastolatka to chichoczą tobie podobne i to w dodatku z własnych,  głupich niby "dowcipów". Natomiast jakoś nie mam specjalnego uznania do wartości studiów na różnych kosmetologiach czy kulturoznawstwach. No nie mam i tyle. Ale widzę, że bardzo was to boli, co potwierdza moje domysły, że pokonczylyscie właśnie jakieś takie goowniane studia.

Wiesz, nie mam pojęcia jak wyglądają studia na kulturoznawstie czy kosmetologii, ale ty na pewno takie studia skończyłeś / studiowałeś dogłębnie programy i podręczniki więc masz kompetencje żeby się o nich wypowiadać - czy są gówniane czy nie.

Pomyliłam się rzeczywiście. Nie chichoczesz jak nastolatka. Rechoczesz jak pozbawiony mózgu łysy, bezzębny kark spod budki z piwem. Kultoroznawstwo - łehełełełełe, nauczyciel - hahahahahha, dno, pilęgniarka - hłehłehłe co za goooooowno. Tak właśnie sobie ciebie wyobrażam po tym jakie głupoty tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Nie mam powodu, żeby o nich myśleć.

Rzeczywiście. Przy dwóch komórkach w mozgu, jednej odpowiedzialnej za chlanie i żarcie, a drugiej za dupczenie już myśleć nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Nie mam powodu, żeby o nich myśleć.

Ja pytam co myślisz o tych studiach, a ty odpisujesz jakbym pytała co myślisz o dziennikarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie znajduję takich badań. A pijęcie prestiżu to rzecz względna. nie przyszłoby mi do głowy chichotać z kogoś bo studiuje kulturoznawstwo czy kaszubistykę 😞

To nie chichocz, nie ma przymusu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiesz, nie mam pojęcia jak wyglądają studia na kulturoznawstie czy kosmetologii, ale ty na pewno takie studia skończyłeś / studiowałeś dogłębnie programy i podręczniki więc masz kompetencje żeby się o nich wypowiadać - czy są gówniane czy nie.

Pomyliłam się rzeczywiście. Nie chichoczesz jak nastolatka. Rechoczesz jak pozbawiony mózgu łysy, bezzębny kark spod budki z piwem. Kultoroznawstwo - łehełełełełe, nauczyciel - hahahahahha, dno, pilęgniarka - hłehłehłe co za goooooowno. Tak właśnie sobie ciebie wyobrażam po tym jakie głupoty tu piszesz.

😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rzeczywiście. Przy dwóch komórkach w mozgu, jednej odpowiedzialnej za chlanie i żarcie, a drugiej za dupczenie już myśleć nie ma jak.

To nie mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja pytam co myślisz o tych studiach, a ty odpisujesz jakbym pytała co myślisz o dziennikarzach.

Nie mam też specjalnego powodu, żeby myśleć o tych studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

To nie mysl.

Ty jej nie zrozumiałeś, czy to znowu twoja nieudolna próba odwrócenia kota ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ty jej nie zrozumiałeś, czy to znowu twoja nieudolna próba odwrócenia kota ogonem?

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam też specjalnego powodu, żeby myśleć o tych studiach.

A powinieneś. Bo dziennikarstwo to informacja, a wszelakiego rodzaju informacji bardzo ci brakuje. I nie piszę tutaj o informacjach, która gwiazda dupcy się z którą, a która się upasła, ale o prawdziwych, poważnych informacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A powinieneś. Bo dziennikarstwo to iinformacja, a wszelakiego rodzaju informacji bardzo ci brakuje. I nie piszę tutaj o informacjach, która gwiazda dupcy się z którą, a która się upasła, ale o prawdziwych, poważnych informacjach.

Nie brakuje mi informacji. Tobie brakuje umiejętności logicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Nie brakuje mi informacji. Tobie brakuje za umiejętności logicznego myślenia.

Hehehehe, i kto to mówi. Jak ktoś taki jak ty, może ocenić czy druga osoba myśli logicznie? To nielogiczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Hehehehe, i kto to mówi. Jak ktoś taki jak ty, może ocenić czy druga osoba myśli logicznie? To nielogiczne 😄

Jak ktoś taki jak ty może ocenić, czy coś jest logiczne czy nie? To nielogiczne.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wiesz, nie mam pojęcia jak wyglądają studia na kulturoznawstie czy kosmetologii, ale ty na pewno takie studia skończyłeś / studiowałeś dogłębnie programy i podręczniki więc masz kompetencje żeby się o nich wypowiadać - czy są gówniane czy nie.

Pomyliłam się rzeczywiście. Nie chichoczesz jak nastolatka. Rechoczesz jak pozbawiony mózgu łysy, bezzębny kark spod budki z piwem. Kultoroznawstwo - łehełełełełe, nauczyciel - hahahahahha, dno, pilęgniarka - hłehłehłe co za goooooowno. Tak właśnie sobie ciebie wyobrażam po tym jakie głupoty tu piszesz.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tak. Taki ćwierćmózgi bezrobotny półgłówek, żyjący z zasiłków, rechoczący z tych wszystkich durniów co to do roboty chodzą. 

A nie widzi, że wszystko co za co wyśmiewa innych reprezentuje tak naprawdę jego żona - tylko w duuuuużo większym stopniu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tak. Taki ćwierćmózgi bezrobotny półgłówek, żyjący z zasiłków, rechoczący z tych wszystkich durniów co to do roboty chodzą. 

A nie widzi, że wszystko co za co wyśmiewa innych reprezentuje tak naprawdę jego żona - tylko w duuuuużo większym stopniu 😄 

😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ocena zawodu, to siła rzeczy wrzucanie wszystkich wykonujących ten zawod do jednego worka" 

No Rescator555  właśnie i dlatego dla  wielu osób kury domowe to leniwe krowy , pasożyty i sieroty.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

"Ocena zawodu, to siła rzeczy wrzucanie wszystkich wykonujących ten zawod do jednego worka" 

No Rescator555  właśnie i dlatego dla  wielu osób kury domowe to leniwe krowy , pasożyty i sieroty.  

A dla wielu osób, te co tak się chwala swoją goowniana pracą to głupie pracoholiczki. Albo takie co zazdroszczą tym, co pracować nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A dla wielu osób, te co tak się chwala swoją goowniana pracą to głupie pracoholiczki. Albo takie co zazdroszczą tym, co pracować nie muszą.

Powiedzial ten co się najbardziej chwali swoją goooownianą pracą, swoim goooownianym wykształceniem i swoim goooownianym związkiem ze swoją ..... żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

A dla wielu osób, te co tak się chwala swoją goowniana pracą to głupie pracoholiczki. Albo takie co zazdroszczą tym, co pracować nie muszą.

Dakładnie masz racje. A ta pyskata i wulgarnie odnosząca się pani która  tak ostro dyskutuje na tym forum  jest tej zazdrości doskonałym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powiedzial ten co się najbardziej chwali swoją goooownianą pracą, swoim goooownianym wykształceniem i swoim goooownianym związkiem ze swoją ..... żoną.

 

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powiedzial ten co się najbardziej chwali swoją goooownianą pracą, swoim goooownianym wykształceniem i swoim goooownianym związkiem ze swoją ..... żoną.

Może ty droga pani pochwał się swoim nie gównianym wykształceniem i nie gównianą pracą bo związku to raczej nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Może ty droga pani pochwał się swoim nie gównianym wykształceniem i nie gównianą pracą bo związku to raczej nie masz.

Albo  jest w nieszczęśliwym związku, chłop tyran, goni ją do pracy z której ona satysfakcji nie ma i dlatego taka jadowita:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

"Ocena zawodu, to siła rzeczy wrzucanie wszystkich wykonujących ten zawod do jednego worka" 

No Rescator555  właśnie i dlatego dla  wielu osób kury domowe to leniwe krowy , pasożyty i sieroty.  

" Sierota i leniwa krowa" to chyba ty jesteś bo jedziesz po żonie Rescatora i kobietach zajmujących się domem równo. A ty  co robisz? Bo z tego co widać to siedzisz całymi dniami na Kafe, ostro dyskutujesz i obrażasz innych. Jak byś była  ambitna i pasjami, to tyle czasu nie traciła byś  na forum. Zajmij się kobieto swoim życiem i nie sugeruj innym jak mają żyć, bo każdy robi to co chce i na co może sobie pozwolić. A może ty po prostu jesteś uzależniona od kafeterii? Pora udać się do specjalisty😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Powiedzial ten co się najbardziej chwali swoją goooownianą pracą, swoim goooownianym wykształceniem i swoim goooownianym związkiem ze swoją ..... żoną.

😜😝😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Może ty droga pani pochwał się swoim nie gównianym wykształceniem i nie gównianą pracą bo związku to raczej nie masz.

No właśnie. Ciekaw skąd to głupie babsko wie, kto jakie ma wykształcenie i gdzie pracuje😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"A dla wielu osób, te co tak się chwala swoją goowniana pracą to głupie pracoholiczki. Albo takie co zazdroszczą tym, co pracować nie muszą."

Rescator555 no to ty własnie  jesteś takim gupkiem  który chwali sie swoją praca. Jedziesz po pracujących na każdym kriku  a sam gamoniu pracujesz. Co więcej musisz wyjechać kilka razy w roku do innego kraju bo tutaj sieroto nie potrafisz zarobić na rodzinę  .. Ty tam tyrasz jak głupek a twoja żonkę bzykają inni faceci . Co więcej ... twoja żonka musiała tyrać jak głupia przez kilka lat bo sam nie byleś w stanie utrzymać rodziny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×