Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Anneczka

Mama Twins- Będzie wszystko dobrze bądź dobrej myśli jeszcze troszkę i będziecie w domu! 

Ciężarówka-Ja mam jedno opakowanie majtek siateczkowych tam jest 5 szt z Canpola ale podkładów czyli tych podpasek mam 2 opakowania bo nie wiem czy jedno starczy jedno mam z Belli a drugie z Canpola. Podkłady poporodowe 1 opakowanie wkładki laktacyjne 1 opakowanie... Najwyżej będą mi dowozić 😂 

Jutro wizyta u lekarza już nie mogę się doczekać chociaż trochę się martwie co mi powie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anneczka napisał:

A mnie dopadły jakieś dni płaczu jeszcze wszystko mnie denerwuje. Zazdroszcze Wam że mąż wam pomaga bo mój wiem że ma dużo pracy ja wszystko rozumiem ale np.zostawiłam wczoraj słoik zapomniałam sprzątnąć i już się zagotował albo np nie kupiłam wczoraj pomidorów a był ze mną w sklepie... Normalnie mam ochotę dzisiaj wyjść z domu na cały dzień 😕

Nikt tak nie pocieszy człowieka jak własny mąż 😉 Wczoraj mówię że zmęczona jestem, a on na to: co może okno znowu mylas albo podłogi. I to z takim złośliwym usmiechem na twarzy... Ale za nim sam. Za scierke czy mopa złapie to bym chyba zapomniała jaki kolor ma podloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Ja za pierwszym razem podkłady pieluszki i chusteczki dostałam od szpitala. Wychodząc do domu jeszcze się podzieliłam z inną mama. Ale teraz rodze 2 innym szpitalu i tu doradzają brać też swoje bo mała dają. 

Anneczka daj jutro znać co lekarz powiedział. Ja mam wizytę we  wtorek i jakoś się doczekać nie moge🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja wyszłam w piątek ze szpitala. Wszystko jest ok. Widocznie te zawroty głowy to spowodowane zmęczeniem w ciąży. Przytyłam 10kg. 

Co do skurczy to ja w pierwszej ciąży też nie czułam skurczy przepoqiadajacych... Pojechałam do szpitala i na ktg się pisały a ja ich nie czułam 😂 Także nie ma co się martwić. Za to teraz na ktg podczas pobytu w szpitalu miałam już duże i je czułam takie o mocy 80-100, mam takie bóle podbrzusza jak na okres i skurczy ponad 10 dziennie czasem. Dziecko bardzo nisko, rozwarcie 1cm. Ale w sobotę skończyłam 36tc i lekarze w klinice mówili, że spokojnie bezpiecznie można już rodzić jakby co. To już ciąża donoszona i dziecko nie będzie uznane za wcześniaka. Także odetchnęłam z ulgą. Dopiero dziś pakuję torbę.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Zazdroszczę Wam tych mężów... Mój niby się stara ale czasem przesada... Nawet nie pomoże ogarnąć domu mówi że powoli i dam sobie radę sama 😞

Jasne że dam Wam znać 🙂

A powiedzcie mi z piersi leci Wam mleko albo urosły Wam? Bo u mnie nic i się zastanawiam czy będę w ogóle piersią karmiła... 😞

No i wczoraj nogi mi zaczęły puchnąć masakra jakaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn
1 godzinę temu, Gość Anneczka napisał:

Zazdroszczę Wam tych mężów... Mój niby się stara ale czasem przesada... Nawet nie pomoże ogarnąć domu mówi że powoli i dam sobie radę sama 😞

Jasne że dam Wam znać 🙂

A powiedzcie mi z piersi leci Wam mleko albo urosły Wam? Bo u mnie nic i się zastanawiam czy będę w ogóle piersią karmiła... 😞

No i wczoraj nogi mi zaczęły puchnąć masakra jakaś!!

Mleko jeszcze się nie pojawiło ale piersi troche urosły zwłaszcza w drugim trymestrze. Mam wrażenie że teraz są jakby ciut mniejsze niż choćby miesiąc temu. Trochę się stresuję tematem KP bo bardzo bym chciała karmić. Przy pierwszym dziecku poleglam niestety ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Ja miałam CC, a karmilam piersią 1.5 roku prawie. Ale laktacja mi się rozkrecila w drugiej dobie dopiero po urodzeniu. Przystawiac często dziecko i się rozkręci 🙂

Mi nic a nic cycki nie urosły : D 

Mój mąż jak np leżę w wannie to zagląda do mnie co chwilę spojrzeć czy żyje, ogólnie jest ok, choć jak mu palcem nie pokaże to nie sprzątnie. Faceci mają inne postrzeganie bałaganu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Annnn- Ja też bardzo bym chciała karmić piersią i mam nadzieję że się uda! 

Luska mój widzę że nie może się doczekać jak będzie po wszystkim ale mimo to czasem bym go udusiła..  

A wy co dziewczyny się spodziewacie? Chłopak czy dziewczyna? 

U nas ma być chłopak- Fabian 

Łóżeczko już na niego czeka ale wózka jeszcze nie przyprowadziliśmy do domu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Dziewczyny, mam strasznie dużo mleka w piersiach, nie wiem co z tym robić... Leci mi cały czas, wszędzie zostają pomarańczowe ślady, zuzylam już swoją pierwszą paczkę wkładek laktacyjnych... Nawet byłam z tym u lekarza bo się przestraszyłam. Rozmiar piersi nie zwiększył się dużo, może tylko delikatnie ale rozmiar stanika ten sam. 

Ja czekam na swojego wymarzonego synka ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny ja niestety nie gotuję i nie sprzątam bo nie mam siły. Jedynie wstawiam pralkę a mąż ją musi wywiesić. To co muszę robić to lekcje z córką ćwiczenie liter itp 

Jeśli chodzi o karmienie piersią to u nas raczej się nie uda, jak byłam na USG piersi to lekarka powiedziała mi że mam prawie nic gruczołów mlekowych.

U nas bez zmian cały czas syn Tomek 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Ja nie sprzątam ale gotuję bo zależy mi na moim i męża zdrowym żywieniu. Mój mąż niestety nie potrafi gotować ale świetniesprząta! 😁 

Ja USG piersi nie miałam ale jak będę u lekarza to zapytam się o to, fajne było by zrobić nawet profilaktycznie przeciw nowotworowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Luska a to czemu cesarka jeśli można spytać? 

Cieżarówka- woooow to jestem w szoku bo u mnie totalna cisza i się zastanawiam jak to będzie

Super żona- a to sama byłaś na USG czy cię lekarz wysłał?

A tak mniej więcej z jakiego województwa jesteście? Może okaże się że mieszkamy nie daleko siebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Anneczka ja względy okulistyczne. Parę lat temu niemal straciłam wzrok w jednym oku, ale wraca do normy, ale poród naturalny mógłby zniszczyc wszystkie postępy. 

U nas córka 🙂 jutro się mam zgłosić do szpitala, jak wszystko dobrze pójdzie to przed weekendem powinnam być już w domu z nowym członkiem rodziny. 🙂

Dziś starsza idzie na wieczór do babci a my z mężem robimy ostatnie przygotowania mieszkania, sprzątnie, trochę przestawienie mebli etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Woooow córeczka jak fajnie! Jeszcze troszkę i ją przytulisz 😊

Ja na 14 mam lekarza dzisiaj i ciekawe co tam nam powie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Luska! Ale zazdroszczę, że zaraz będziesz miała swojego dzidziusia na rękach ❤️ ja już tak bardzo nie mogę sie doczekać, a z natury jestem mało cierpliwa. 

Anneczka to nic fajnego, jest to uciążliwe i do tego kiedy zbliża się wyciek to czuję się osłabiona. Ale dowiedziałam się, że to wydziela się wtedy oksytocyna i dlatego tak to odczuwam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana

Boże dziewczyny nie wiem co robić! Tu końcówka ciąży a nagle okazuje się że mój narzeczony widocznie tęskni za swoją byłą. Non stop wchodzi na jej profil przegląda ją i jeszcze w tamtym roku pisał do niej że chciałby ją zobaczyć. Mi tu mówi że mnie kocha i mu zależy a tu proszę nie wiem co robić czuję że to może się rozpadnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Luska już jutro ale super. U mnie też 2 córcia ale do terminu jeszcze dwa tygodnie. Życzę powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja lekarka stwierdziła że trzeba zrobić USG piersi i też tarczycy, w tej ciąży miałam wszystkie badania świata 😂 nawet byłam w Gdyni w medycynie chorób tropikalnych.

My jesteśmy z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Annn- Ty tez córcia...Ło raaany jak super! U mnie syn i u siostry tez chłopaki i od mojego tez chłopaki chyba jakieś takie geny 😋

Super zona- no to ładnie Cię przebadali 😋 Na jedno to dobrze u nas same podstawy mocz krew i nic innego.

Ja ze śląska 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 2.01

Aneczka a dokładnie z jakiego miasta jesteś? Ja też Śląsk Częstochowa. Gdzie będziesz rodzić i na kiedy masz termin? 

U mnie będzie syn i w końcu zdecydowałam że zostanie Aleksander 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Ja z okolic Częstochowy 😊 Termin na 9 grudnia i poród na Mickiewicza a Ty?

U nas wszystko dobrze mały ma 2500 wagi 😊 ponoć mógłby ważyć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Hej Dziewczyny, dzisiaj źle się czuję... Boli mnie krocze i czuję kłocie w pochwie, pierwszy raz tak mam, przestraszyłam się bo myślałam, że zaczynam rodzic 😥 eh już tak pewnie nie podchodzę do kwestii porodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
3 minuty temu, Gość Ciężarówka napisał:

Hej Dziewczyny, dzisiaj źle się czuję... Boli mnie krocze i czuję kłocie w pochwie, pierwszy raz tak mam, przestraszyłam się bo myślałam, że zaczynam rodzic 😥 eh już tak pewnie nie podchodzę do kwestii porodu. 

Ja tak mam już od miesiąca jak nie dłużej... Męczące 😕

To czy leci teraz siara nie ma powiązania z tym czy będzie pokarm po porodzie 🙂

U nas będzie Fabian 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

Mnie krocze non stop kłuje od jakiegoś tygodnia może szybciej wszystko pójdzie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
12 minut temu, Gość Anneczka napisał:

Mnie krocze non stop kłuje od jakiegoś tygodnia może szybciej wszystko pójdzie 😊

A w który tygodniu jestes? Bo ja na końcówce 36 i się boję, że może coś za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

W 37 tc możesz spokojnie rodzić nic się nie stanie 😊 Ja 37 tc zaczęłam

A ile u Was dzieciaki ważą?

Luska- Powodzenia! 

Annnn- daj jutro znać jak tam u Ciebie po badaniach 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
12 minut temu, Gość Anneczka napisał:

W 37 tc możesz spokojnie rodzić nic się nie stanie 😊 Ja 37 tc zaczęłam

A ile u Was dzieciaki ważą?

Luska- Powodzenia! 

Annnn- daj jutro znać jak tam u Ciebie po badaniach 😊

Ale to dopiero za tydzień będę miała skończony 37 tydzień prawda? Bo ja już się gubię w tych wyliczeniach 😂 mam 2 apki i one zawsze są o tydzień do przodu niz lekarz. 

Mój ostatnio ważył 2100 (31.10) teraz za tydzień mam wizytę to się dowiem, ile urosło moje cudo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

To na którego dokładnie masz termin? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
14 minut temu, Gość Anneczka napisał:

To na którego dokładnie masz termin? 😊

Miesiączka - 17.12.2019 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

To jutro 36 tc zaczynasz czyli 36/37 😊 

Rany jak ja bym go chciała już przytulić 😍 teraz to nam szybko zleci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×