Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dieta gotowcowo relaksowa

Polecane posty

Gość Gosc

Moi drodzy już piąteczek, od dwóch  dni weekend. Czyli co? Dziś wypijemy winko, przegryziemy pizza, potem hop do wanny, nie zapomnijcie przedtem wrzucić kuli, odpalcie serial, nalozcie maseczkę i siedzcie dały weekend w pizamie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend jest po to żeby odpocząć - pytanie jak kto odpoczywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, uuwjad napisał:

Weekend jest po to żeby odpocząć - pytanie jak kto odpoczywa 😄

Tyle, że nasza gwiazda ma weekend który trwa 4 dni i zajęcia 3 na krzyż w pozostałe dni, a więc się nie przepracowuje, to od czego ona chce odpoczywać? Wytłumaczy mi ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.05.2019 o 21:44, Gość Xxx napisał:

Jak można po weselu zastanawiać się czy założyc suknie ślubną na drugi dzień?! Brak slow..

mnie też to rozwaliło 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

mnie też to rozwaliło 😂

może w drugą ...enkę ledwo się mieściła, a chciała mieć wygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 17.05.2019 o 11:34, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, co ona sądzi że widzowie są głupsi od niej, doskonale widać jaki tryb życia prowadzi i co powoduje, że jest gruba klucha.  

Niektorzy sa, widac jak tu jej ktoras broni, ze nie widzimy wszystkiego co je itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Aga napisał:

Niektorzy sa, widac jak tu jej ktoras broni, ze nie widzimy wszystkiego co je itp.

Oczywiście, że widzimy bo ona wywala na widok publiczny wszystko co się da. A nie uswiadczylam u niej żadnego innego dania jak pizza, kluchy z serem, kotlety w grubej chemicznej panierce z ziemniakami z serem, jakieś sosy z paczki i słoika, dużo makaronów, pierogi z paczki, białe pieczywo, popijane slodzonymj napojami, a także wypady do maka i KFC. Warzyw to tam nie uswiadczysz tylko ewentualnie do kremu z pomidorów i ziemniaki. Nigdy ale to przenigdy nie pokazała jak jedzą pełnowartościowy posiłek, a skoro wiemy, że pokazuje wszystko, wniosek jest jeden, nic zdrowego nie jedzą. A potem nie ma się co dziwić, że ona coraz grubsza, podwójny podbródek, wielkie uda i łydki grubsze od Emila i nikt mi tu nie wmowi, że to nie jest efekt tego co wcina namiętnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Kiedyś poszli na pizze, Emil wziął z dodatkiem jakis warzyw, roszponką chyba a ona z serem i salami. Ich obiady w domu to ziemniaki i mięso,  żadnych warzyw,  żadnej sałatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Kiedyś poszli na pizze, Emil wziął z dodatkiem jakis warzyw, roszponką chyba a ona z serem i salami. Ich obiady w domu to ziemniaki i mięso,  żadnych warzyw,  żadnej sałatki. 

Palma by jej brawa biła za brak zieleniny iwarzyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Kiedyś poszli na pizze, Emil wziął z dodatkiem jakis warzyw, roszponką chyba a ona z serem i salami. Ich obiady w domu to ziemniaki i mięso,  żadnych warzyw,  żadnej sałatki. 

Palma by jej brawa biła za brak zieleniny iwarzyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Kiedyś poszli na pizze, Emil wziął z dodatkiem jakis warzyw, roszponką chyba a ona z serem i salami. Ich obiady w domu to ziemniaki i mięso,  żadnych warzyw,  żadnej sałatki. 

Palma by jej brawa biła za brak zieleniny iwarzyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Nudziło mi się,przeczytałam cały ten wątek i żałuję. Tyle jadu to dawno nie widziałam. Nie oglądam tej dziewczyny, z ciekawości wpisałam w google - pod względem wyglądu nie wybija się z tłumu ani negatywnie, ani pozytywnie. Ma krępą sylwetkę jak jakieś 40 procent populacji w Polsce, ale do amerykańskich słonic rozmiar 50 jej daleko. Strasznie dużo jadu, dawno czegoś podobnego tu nie spotkałam. Nawet boogie tak nie wyzywają od grubych świń jak tę Aliss, a różnica jest kolosalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto
21 minut temu, Gość xxx napisał:

Nudziło mi się,przeczytałam cały ten wątek i żałuję. Tyle jadu to dawno nie widziałam. Nie oglądam tej dziewczyny, z ciekawości wpisałam w google - pod względem wyglądu nie wybija się z tłumu ani negatywnie, ani pozytywnie. Ma krępą sylwetkę jak jakieś 40 procent populacji w Polsce, ale do amerykańskich słonic rozmiar 50 jej daleko. Strasznie dużo jadu, dawno czegoś podobnego tu nie spotkałam. Nawet boogie tak nie wyzywają od grubych świń jak tę Aliss, a różnica jest kolosalna. 

Trzeba wziąć pod uwagę warunki i predyspozycje w kontekście aktywnego dbania o siebie. Aliss ma większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Kto napisał:

Trzeba wziąć pod uwagę warunki i predyspozycje w kontekście aktywnego dbania o siebie. Aliss ma większe.

Często Ci co mają najlepsze warunki, nie potrafią ich wykorzystać tak jak w tym przypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość gość napisał:

Często Ci co mają najlepsze warunki, nie potrafią ich wykorzystać tak jak w tym przypadku 

Bo to len aż śmierdzi, nic jej w domu nie nauczyli, niech robi tak dalej a już po 30 wróżę problemy zdrowotne wtedy będzie mogła sobie do woli zganiac, że to Emil je śmieci 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość xxx napisał:

Nudziło mi się,przeczytałam cały ten wątek i żałuję. Tyle jadu to dawno nie widziałam. Nie oglądam tej dziewczyny, z ciekawości wpisałam w google - pod względem wyglądu nie wybija się z tłumu ani negatywnie, ani pozytywnie. Ma krępą sylwetkę jak jakieś 40 procent populacji w Polsce, ale do amerykańskich słonic rozmiar 50 jej daleko. Strasznie dużo jadu, dawno czegoś podobnego tu nie spotkałam. Nawet boogie tak nie wyzywają od grubych świń jak tę Aliss, a różnica jest kolosalna. 

40% populacji jest gruba? Jakoś nie zauważyłam, dla mnie to są sporadyczne wypadki, a jeszcze biorąc pod uwagę tak młoda osobę to mało, kto z moich znajomych jest taki tłusty i też niewiele takich osób widuje w swoim otoczeniu. Nikt nie będzie się z nią cackal jak tatuś, niech wie że wygląda źle i to tylko na własne życzenie. Niech przestanie strugac głupa, że to genetyka. Sama jest sobie winna, wystarczy zobaczyć na zdjęcia z 2014r. I można zobaczyć kolosalna różnice. Przy Emilu już wygląda karykaturalnie 😄 a co dopiero będzie dalej, bo ona nie chce przestać zrec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pier... Nowy film a na miniaturę twarz jak księżyc. Obrzydliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Może coś ruszy się w aspekcie jedzeniowym - Ala polubiła posty cateringu dietetycznego! To jest super wygoda przy pracy na pełen etat, ja się tak żywię już 3 miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i oczywiście dalej potrzebują tatusia do wszystkiego. Mój facet to by mnie chyba wysmial, jakbym powiedziała że tatuś przyjeżdża przywieszka półki do mieszkania nam. Widać trafił swój na swego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość xyz napisał:

Może coś ruszy się w aspekcie jedzeniowym - Ala polubiła posty cateringu dietetycznego! To jest super wygoda przy pracy na pełen etat, ja się tak żywię już 3 miesiąc. 

Po pierwsze ona nie chodzi na etat więc czasu ma mnóstwo na gotowanie, po drugie nie sądzę że coś się zmieni, może i zamówi sobie catering ale któż by odmówił pizzy, slodzonych napojów i słodyczy, zmiana zaczyna się od głowy a ona widać nie traktuje tego jak czegoś dziwnego, że tak zajada te śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już po ślubie a zabawy w doroslosc ciąg dalszy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.05.2019 o 12:26, Gość Gosc napisał:

Po pierwsze ona nie chodzi na etat więc czasu ma mnóstwo na gotowanie, po drugie nie sądzę że coś się zmieni, może i zamówi sobie catering ale któż by odmówił pizzy, slodzonych napojów i słodyczy, zmiana zaczyna się od głowy a ona widać nie traktuje tego jak czegoś dziwnego, że tak zajada te śmieci. 

Będzie jak druga Szusz - tu pudełka, a przy weekendzie pizza, piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.05.2019 o 17:30, Gość Gosc napisał:

40% populacji jest gruba? Jakoś nie zauważyłam, dla mnie to są sporadyczne wypadki, a jeszcze biorąc pod uwagę tak młoda osobę to mało, kto z moich znajomych jest taki tłusty i też niewiele takich osób widuje w swoim otoczeniu. Nikt nie będzie się z nią cackal jak tatuś, niech wie że wygląda źle i to tylko na własne życzenie. Niech przestanie strugac głupa, że to genetyka. Sama jest sobie winna, wystarczy zobaczyć na zdjęcia z 2014r. I można zobaczyć kolosalna różnice. Przy Emilu już wygląda karykaturalnie 😄 a co dopiero będzie dalej, bo ona nie chce przestać zrec. 

W Polsce nadwagę lub otyłość ma 49% kobiet i 64% mężczyzn. Jeżeli tego nie zauważasz to musisz być mało spostrzegawcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Gość gość napisał:

W Polsce nadwagę lub otyłość ma 49% kobiet i 64% mężczyzn. Jeżeli tego nie zauważasz to musisz być mało spostrzegawcza. 

Wystarczy obejrzec zdjecia z The Real Catwalk w Warszawie. Kobiety tak grube, ze gdyby nie znajome tlo np. Placu Zamkowego, to mozna pomyslec, ze akcja miala miejsce w Wielkiej Brytanii. Juz pare lat temu czytalam, ze Polacy tyja w bardzo szybkim tempie i doganiaja kraje zachodnie. To widac na ulicach. Cellulit i opasle brzuszyska u mlodych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni tam już z rok z Esiem mieszkają i dalej ani jedno ani drugie nie zameldowane buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 19.05.2019 o 17:30, Gość Gosc napisał:

40% populacji jest gruba? Jakoś nie zauważyłam, dla mnie to są sporadyczne wypadki, a jeszcze biorąc pod uwagę tak młoda osobę to mało, kto z moich znajomych jest taki tłusty i też niewiele takich osób widuje w swoim otoczeniu. Nikt nie będzie się z nią cackal jak tatuś, niech wie że wygląda źle i to tylko na własne życzenie. Niech przestanie strugac głupa, że to genetyka. Sama jest sobie winna, wystarczy zobaczyć na zdjęcia z 2014r. I można zobaczyć kolosalna różnice. Przy Emilu już wygląda karykaturalnie 😄 a co dopiero będzie dalej, bo ona nie chce przestać zrec. 

Strugac głupa, co to za sformułowania jak z rynsztoka, widać że pochodzisz z głębokiej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Strugac głupa, co to za sformułowania jak z rynsztoka, widać że pochodzisz z głębokiej patologii.

Przynajmniej nie z takiej patologii gdzie rodzice robią kaleke z dorosłej dziewuchy i muszą jej i mężowi przywieszac obrazki i półki na ścianę 😄 i nie z takiej patologii, która zre nie zważając na zdrowie i zmienia się w kulkę tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oni tam już z rok z Esiem mieszkają i dalej ani jedno ani drugie nie zameldowane buhaha

No cóż tatuś z mamusia nie załatwili to już przerosło naszych małżonków. Tatuś musiałby przyjechać z Włocławka i wziąć ich za rączki i zaprowadzić do urzędu, pokazać co i jak to może łaskawie by się zgodzili. Choć i to nie pewne, bo jak Ruda miałaby zaplanowane w plannerku na ten dzień mycie się, to nici z wyjścia do urzędu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Będzie jak druga Szusz - tu pudełka, a przy weekendzie pizza, piwko 😄

No może być, że w weekend który dla niej zaczyna się w środę, to 4 dni żarcia gowien by się zgadzał, albo obok pudełek zasuwalaby swoje rarytasy, przecież ona je takie porcje jak Emil więc nie zdziwilabym się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obrzydliwe jak ona wygląda, jak zobaczyłam te udziska na balkonie to myślałam, że padne. A eteryczna zonka jeszcze zajada chleb tostowy z nutella. A ten Emil nawet nie zaintetweniuje, a twarz jak księżyc, podbródek jak się patrzy. A bez makijażu koszmar, ma strasznie męskie rysy twarzy. Uwydatniły jej się dzięki tej cudownej diecie. Ona produktywna niedziela nazywa 2 godziny składania mebli? Ja pier... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×