Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dieta gotowcowo relaksowa

Polecane posty

Gość siła spokoju
Dnia 25.05.2019 o 19:40, Gość gość napisał:

Ale co się rzucasz? Takie są statystyki, dociera to do Ciebie? Nie każdy wygląda za okno i uważa, że jak za oknem ma las to cała Polska porośnięta jest lasami.

Jedyna osobą, która się tu rzuca jesteś TY. Naucz się czytać ze zrozumieniem - może wróć do gimnazjum, jeśli jeszcze masz takowe w swojej wiosce - a dopiero potem próbuj ogarnąć cudze posty, zanim bezmyślnie na kogoś napyszczysz, bo głównie to potrafisz. Bez odbioru, nie ma z kim i o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.05.2019 o 23:13, Gość Gosc napisał:

No serio, jak ograniczonym trzeba być, żeby myśleć, że "moje jedno z największych miast w kraju" pokazuje cały przekrój Polski xD

Bardziej od ciebie raczej się nie da, jesteś egzemplarzem o łbie na maxa zakutym 😛  A z tym "rzucaniem się" to jakaś zapewne projekcja? 😄 Zmień terapeutę, ten aktualny naciąga cię na kasę, nie warto 😉 

Btw: panna rzucalska faktycznie nie skończyła gimnazjum 🙂 Tylko gimbaza używa jeszcze XD 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.05.2019 o 19:40, Gość gość napisał:

Takie są statystyki, dociera to do Ciebie?

...statystyki, które ty sama produkujesz? 

Nie dociera nic tu tylko do ciebie, kiedy wreszcie to ogarniesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale się Paździochowa podekscytowała :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ona sie w ogole latwo ekscytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość gosc napisał:

ona sie w ogole latwo ekscytuje

No Ala bardzo się ekscytuje, od durnego egzaminu, przez zakup stołu po sciecie włosów. Normalnie emocje jak na grzybobraniu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

No Ala bardzo się ekscytuje, od durnego egzaminu, przez zakup stołu po sciecie włosów. Normalnie emocje jak na grzybobraniu 😆

O Paździoch znowu zaczyna swoje "A Alusia to..." 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo Paździochowa monotematyczna jest 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Bo Paździochowa monotematyczna jest 😄 

Tak jak Ty w koło Pazdzioch*ujesz debi*lko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sralalala
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tak jak Ty w koło Pazdzioch*ujesz debi*lko. 

O komuś pięknie zwieracz puścił 😄😄 

Ps: "riposty" - Tak tobie, sobie daruj, bo wiadomix, że o Ciebie chodzi, bo Cię cytuję, kumasz?! 

Zawszę w takich przypadkach marzę o tym, by zobaczyć twarzyczki takich kreatur jak Ty. Byłoby się z czego pośmiać zapewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ej, no, tym razem to ja ją nazwałam Paździochem 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Po co jej ten katering dietetyczny skoro siedzi całe dnie w domu i ma czas żeby gotować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosciowa napisał:

Po co jej ten katering dietetyczny skoro siedzi całe dnie w domu i ma czas żeby gotować? 

Bo jest leniwa i ma dwie lewe ręce do wszystkiego. Jak gotowała to były tylko paczki albo w koło kotlety i krem z pomidorów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja to z dietą średnio. nie lubię trzymać diety, chodzę na siłownie Champion w Toruniu i czuje się od tego po prostu lepiej. Po siłce od razu masaż i tak mi bardzo odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 26.06.2019 o 09:45, Gość Gosciowa napisał:

Po co jej ten katering dietetyczny skoro siedzi całe dnie w domu i ma czas żeby gotować? 

Bo robi im reklame i za to jej placa. W taki spisob generuje dochod na swoje zachcianki. Wszystkie inne boogie, vloglola, olfa itd. robia podobnie. Za to im placa. Nie oznaczaja, ze to wspolprace wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo robi im reklame i za to jej placa. W taki spisob generuje dochod na swoje zachcianki. Wszystkie inne boogie, vloglola, olfa itd. robia podobnie. Za to im placa. Nie oznaczaja, ze to wspolprace wiec.....

No i catering potrwa 3 tygodnie, ale pewnie jak widzieli, że dojada grillem to więcej jej nie chcieli do tej współpracy. Gruba oblesna dziewucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.05.2019 o 17:36, Gość gość napisał:

Ja obstawiam Przymorze. Nieistotne, bo dalej tak samo wegetuje jak w Toruniu na Osiedlu Sztuk Pięknych 😄

osiedle idea a blok nie wiem ten nie całkiem prostokątny tylko z wysuniętym rogiem chyba b3 a piętro?  jakoś 2 lub 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi

wszystkie wątki usunięte.... kogoś opinie bolą bardzo. Takie życie w słodyczy się łączą w goryczy odchodzą, nie oni pierwsi nie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×