Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dieta gotowcowo relaksowa

Polecane posty

Gość gość

ja pier...ale udziska, wyglada okropnie  obrzydliwe spaść sie tak w wieku 25 lat

https:// zapodaj.net/ 3843213fc774c.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwę
Dnia 19.05.2019 o 15:28, Gość xxx napisał:

Ma krępą sylwetkę jak jakieś 40 procent populacji w Polsce, ale do amerykańskich słonic rozmiar 50 jej daleko.

Chyba przesadziłaś, nikt jej od "słonic" nie wyzywa. A jeżeli coś takiego gdzieś znalazłaś, to chyba tylko jedna osoba, którą się tu akurat krytykuje. Czytaj uważniej i z minimalnym zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoryguję
Dnia 22.05.2019 o 15:24, Gość gość napisał:

W Polsce nadwagę lub otyłość ma 49% kobiet i 64% mężczyzn. Jeżeli tego nie zauważasz to musisz być mało spostrzegawcza.

Nie, to ty musisz żyć w jakiejś enklawie otyłych. Może to jakieś Podlasie, Polska C lub D? Bieda jest gruba i smętna, źle ubrana (bo nie da się dobrać twarzowych ciuchów w rozmiarze XXXL). Mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach. Za to w siłowni, na basenie i w sali treningowej- tłumy. Więc chyba po prostu pochodzisz z miejsca, gdzie lokalne społeczeństwo ma niską świadomość zdrowotną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
10 minut temu, Gość skoryguję napisał:

Nie, to ty musisz żyć w jakiejś enklawie otyłych. Może to jakieś Podlasie, Polska C lub D? Bieda jest gruba i smętna, źle ubrana (bo nie da się dobrać twarzowych ciuchów w rozmiarze XXXL). Mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach. Za to w siłowni, na basenie i w sali treningowej- tłumy. Więc chyba po prostu pochodzisz z miejsca, gdzie lokalne społeczeństwo ma niską świadomość zdrowotną. 

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość skoryguję napisał:

Nie, to ty musisz żyć w jakiejś enklawie otyłych. Może to jakieś Podlasie, Polska C lub D? Bieda jest gruba i smętna, źle ubrana (bo nie da się dobrać twarzowych ciuchów w rozmiarze XXXL). Mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach. Za to w siłowni, na basenie i w sali treningowej- tłumy. Więc chyba po prostu pochodzisz z miejsca, gdzie lokalne społeczeństwo ma niską świadomość zdrowotną. 

Ale co się rzucasz? Takie są statystyki, dociera to do Ciebie? Nie każdy wygląda za okno i uważa, że jak za oknem ma las to cała Polska porośnięta jest lasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to Ala ma zaraz obronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale co się rzucasz? Takie są statystyki, dociera to do Ciebie? Nie każdy wygląda za okno i uważa, że jak za oknem ma las to cała Polska porośnięta jest lasami.

A czy Ty uważasz, że to iż statystyki mówią, że wiele otyłych ludzi jest w Polsce daje Rudej usprawiedliwienie do bycia grubym ulepem? To tak samo jakby stwierdzić, że jest duży odsetek kieszonkowe w Polsce wiec to usprawiedliwia drobne kradzieże każdego z nas? Rozumiesz? Uważasz, że to normalne, że 25 letnia dziewczyna wygląda jak kloc, bezkrytycznie jedząc sobie gotowce i fast foody i jeszcze zwala to na geny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to Ala ma zaraz obronę 

No dołączy do grona bezrobotnych magistrów ... kierunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A czy Ty uważasz, że to iż statystyki mówią, że wiele otyłych ludzi jest w Polsce daje Rudej usprawiedliwienie do bycia grubym ulepem? To tak samo jakby stwierdzić, że jest duży odsetek kieszonkowe w Polsce wiec to usprawiedliwia drobne kradzieże każdego z nas? Rozumiesz? Uważasz, że to normalne, że 25 letnia dziewczyna wygląda jak kloc, bezkrytycznie jedząc sobie gotowce i fast foody i jeszcze zwala to na geny?  

Nie, nie uważam. Nawet o Alicji nic nie piszę, ani w jakikolwiek sposób nie odnoszę się do usprawiedliwiania otyłości, także może mniej bajkopisarstwa. Odpisujesz w tym momencie nie mi tylko swoim wydumanym teoriom na mój temat.

Liczby to są obiektywne dane, a Twoje "mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach" znaczy tyle co nic. Więc przestań się rzucać i przyjmij to do wiadomości. No serio, jak ograniczonym trzeba być, żeby myśleć, że "moje jedno z największych miast w kraju" pokazuje cały przekrój Polski xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość gość napisał:

Nie, nie uważam. Nawet o Alicji nic nie piszę, ani w jakikolwiek sposób nie odnoszę się do usprawiedliwiania otyłości, także może mniej bajkopisarstwa. Odpisujesz w tym momencie nie mi tylko swoim wydumanym teoriom na mój temat.

Liczby to są obiektywne dane, a Twoje "mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach" znaczy tyle co nic. Więc przestań się rzucać i przyjmij to do wiadomości. No serio, jak ograniczonym trzeba być, żeby myśleć, że "moje jedno z największych miast w kraju" pokazuje cały przekrój Polski xD

Akurat to nie ja pisałam o największym mieście w Polsce, ale guzik obchodzą mnie statystyki bo grubo ludzie są dla mnie oblesni i nie znajduje żadnego wytłumaczenia dla robienia z siebie grubego kaszalota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbcie

niedawno na nią trafiłam, wytłumaczycie mi coś?

1. skad znaja sie z tym typem?

2. skad maja tyle hajsu?

3. co robili w toruniu? kiedy przeprowadzili sie do gdanska i po co?

4. gdzie mieszkali w gdansku zanim dostali swoje mieszkanie?

5. to nowe mieszkanie jest od jej starych?

6. za co oni zyja? sponsoujra ich jej rodzice+jego wyplata?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość grbcie napisał:

niedawno na nią trafiłam, wytłumaczycie mi coś?

1. skad znaja sie z tym typem?

2. skad maja tyle hajsu?

3. co robili w toruniu? kiedy przeprowadzili sie do gdanska i po co?

4. gdzie mieszkali w gdansku zanim dostali swoje mieszkanie?

5. to nowe mieszkanie jest od jej starych?

6. za co oni zyja? sponsoujra ich jej rodzice+jego wyplata?

 

1.znaja się z Włocławka, przez jakiś znajomych

2.Hajs to sponsoring rodziców niekończący się. 

3. W Toruniu Ruda robiła licencjat z dziennikarstwa, on studiował ekonomię ale rzucił i pracował. Do Gdańska przeprowadzili się we wrześniu 2017,bo mieli taki kaprys. Za hajs tatusia baluj. 

4. Przedtem mieszkali u siostry Ali

5. Tak tatuś kupił księżniczce lokum. 

6. Żyją za sponsoring tatusia prezesa plus jego pensja sprzedawcy, bo truten ani dnia w życiu nie przepracowal.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No dołączy do grona bezrobotnych magistrów ... kierunku. 

A tam, dolaczy do grona madek-vlogerek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

dzięki za odpowiedzi, wiele mnie jeszcze ciekawi, np. gdzie jest jego godność... pewnie w tych tysiącach teścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbcie

a gdzie jej mąż pracuje, sprzedawca w jakimś sklepie?

mają też barzo ładny samochód, też sponsoring? on nim jeździ, więc może to od jego starych czy kupił sam na kredyt?

jakie są ogólnie oceny? oczywiscie pytam o obiektywne spostrzeżenia kafeterianek, w komentarzach na yt zauważyłam zachwyt nad  h u j wie czym 😄  który ona w ogóle jest rocznik? to meiszkanie jest chyba w garnizonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkanie raczej nie jest w Garnizonie, bo Ruda na zajęcia jeździ kolejka. Z garnizonu miałaby dalej na przystanek kolejki niż tramwajowy. Tramwaj zatrzymuje się pod sama uczelnia. Ja obstawiam jakiś Jasien. 

Do Galerii Bałtyckiej jedzie samochodem, z garnizonu to byłoby bez sensu. 

Auto dostała od rodziców jak zrobiła prawko. Niestety, w ogóle nie prowadzi w chwili obecnej auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość grbcie napisał:

a gdzie jej mąż pracuje, sprzedawca w jakimś sklepie?

mają też barzo ładny samochód, też sponsoring? on nim jeździ, więc może to od jego starych czy kupił sam na kredyt?

jakie są ogólnie oceny? oczywiscie pytam o obiektywne spostrzeżenia kafeterianek, w komentarzach na yt zauważyłam zachwyt nad  h u j wie czym 😄  który ona w ogóle jest rocznik? to meiszkanie jest chyba w garnizonie.

Pracuje jako sprzedawca w UPC. Samochód też od rodziców Ali jest, ale niby jej kochas go utrzymuje. Ona jest rocznik 94,on 95. A oceny normalnych ludzi są negatywne, bo kto jest dorosły ten wie, że oni to się bawią w dom za kasę ojca a opowieści lenia jakim jest pracoholikiem są grubo przesadzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble

przecież alis niezłe pieniądze wyciąga z jutuba i instagrama - reklamy, sponsorongi itd. dlaczego ludziom ciągle się zdaje że kręcenie vlogów to tylko takie śmieszne hobby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość ble napisał:

przecież alis niezłe pieniądze wyciąga z jutuba i instagrama - reklamy, sponsorongi itd. dlaczego ludziom ciągle się zdaje że kręcenie vlogów to tylko takie śmieszne hobby? 

Taaa a gdzie te reklamy, poza Mintishop ja tam żadnych reklam nie widuje. A i to sądzę, że jest barter em, dadzą jej kosmetyki w zamian za to, że poopowiada trochę we vlogach. Nawet do natural mojo, które jest wszędzie jej nie chcieli, czy też do hellobody, które zalewa instagram.a jej reklamy są na poziomie podstawówki. Stwierdzenia "super" i "mega" na pewno nie są na poziomie 5 roku dziennikarstwa o specjalności reklama. Dlatego wszyscy uważają to za mało profesjonalne i śmieszne hobby. Wystarczy też sobie przypomnieć jak cudownie zareklame Indigo i współpraca jak szybko była tak się skończyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

Ogldając te filmiki odnoszę wrażenie, że to wszystko jest takie nierealne... dobrze napisane, ze to zabawa w dorosłość za pieniądze ojca. Na pewno na yt trochę zarabia, ale nadal nie zapracowała na to wszystko sama. Też rodzice pomogli mi kupić mieszkanie, ale sama pracuję, utrzymuję się, sama płacę za wszystko i nie skłamię, jeśli powiem, że jestem samodzielna.

Chora jest taka więź między dzieckiem a rodzicami, że nie jest się decyzyjnym w swoim własnym, dorosłym życiu. O zgodę na zajście w ciążę też poprosi starych? Albo zrobi to za ich radą? Mam wrażenie, że to jak odgrywanie roli do scenariusza sponsora.

Mam taką znajomą ze szkoły, osoba żyjąca na wysokim poziomie, ale typ osoby, która nie przepracowała w życiu ani jednego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

napiszcie mi też jakieś ciekawostki uzbierane przez lata, zainteresowała mnie ta osoba w czysto ciekawsko-plotkarski sposób, ale nie będę przecież oglądać kiku lat kariery na yt :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość jolkad napisał:

napiszcie mi też jakieś ciekawostki uzbierane przez lata, zainteresowała mnie ta osoba w czysto ciekawsko-plotkarski sposób, ale nie będę przecież oglądać kiku lat kariery na yt :d 

Jej filmy to mogłyby posłużyć do jakiejś pracy z psychologii, żeby pokazać co antyspoleczna i niedostosowana życiowo osoba zrobi byle nie ruszyć się do pracy i pozostać w swojej strefie komfortu, a takze doskonale pokazują jak zgubny wpływ ma bezkrytycznie wychowanie dziecka. Tatuś z mamusia całe życie glaszcze ja po główce i spełniają zachcianki. To też mają dorosłego nieroba, który bez nich nie umie się obejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

A co z jej siostrą? Oni mieszkali u niej rok, półtora tylko dlatego, że mieli w niedługim czasie dostać swoje mieszkanie? I tak w jendym pokoju na małej kanapie tyle czasu? Jeśli mają takie fundusze to jaką różnicę zrobiłoby im wynajęcie kawalerki na te kilka miesięcy?

Czy księżnicka nie czuła się urażona że gnieżdzą się w małym pokoju zamiast żyć jak panicze? 😄

 

W żadnym vlogu nie wypatrzyłam jeszcze widoku z okna ani balkonu, a ciekawa jestem, gdzie mieszkają. Nowe budownictwo oddane jakoś na przełomie 2018/2019 to może być równie dobrze jakieś Lawendowe Wzgórze czy gdzieś w tamtą stronę, choć to daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

aaaaaaaaa i pytanie nie dotyczące bezpośrendio alicji, ale jej kuchni: w pionie ma dwa piekarniki? czy jest to piekarnik i drugie urządzenie, którego nie potrafię rozpoznać? niech jakaś mąra głowa mi napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cute
22 godziny temu, Gość skoryguję napisał:

Nie, to ty musisz żyć w jakiejś enklawie otyłych. Może to jakieś Podlasie, Polska C lub D? Bieda jest gruba i smętna, źle ubrana (bo nie da się dobrać twarzowych ciuchów w rozmiarze XXXL). Mieszkam w jednym z największych miast kraju i naprawdę niewielu otyłych widzę na ulicach. Za to w siłowni, na basenie i w sali treningowej- tłumy. Więc chyba po prostu pochodzisz z miejsca, gdzie lokalne społeczeństwo ma niską świadomość zdrowotną. 

I ty w takim super mieście, masz czas na siedzenie tu?:-D chyba, że ty jesteś jedna z grubasek, ktora ukrywa się w domu przed wielkim światem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkad

na pociąg po jakąś koleżankę Agatę poechała na Oliwę, więc muszą mieszkać gdzieś z tamtej strony, Przymorze albo gdzieś w stronę Osowy. W Oliwie nie ma nowych bloków, tak samo na Żabie.

 

od razu wyjasniam że jestem po prostu ciekawa, przeciez nie bede nikogo stalkowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość jolkad napisał:

A co z jej siostrą? Oni mieszkali u niej rok, półtora tylko dlatego, że mieli w niedługim czasie dostać swoje mieszkanie? I tak w jendym pokoju na małej kanapie tyle czasu? Jeśli mają takie fundusze to jaką różnicę zrobiłoby im wynajęcie kawalerki na te kilka miesięcy?

Czy księżnicka nie czuła się urażona że gnieżdzą się w małym pokoju zamiast żyć jak panicze? 😄

 

W żadnym vlogu nie wypatrzyłam jeszcze widoku z okna ani balkonu, a ciekawa jestem, gdzie mieszkają. Nowe budownictwo oddane jakoś na przełomie 2018/2019 to może być równie dobrze jakieś Lawendowe Wzgórze czy gdzieś w tamtą stronę, choć to daleko. 

Gwiazda nie umie nic zorganizować, pamietacie jak jej nie przedłużyli umowy wynajmu w Toruniu, to ze łzami w oczach nagrywała film, jaka to ona urażona i oczywiście głównie Emil brał się za ogarnianie czegoś. A ona tylko dzwoniła do tatusia i panikowała. Wolała u siostry ksieżniczkować niż coś ogarniać, wszyscy chodzili do pracy a ona udawała zapracowaną pierdząc w stołek. A najzabawniejsze było, że takie snuła plany co to nie wydarzy się w Gdańsku, a dzban wegetuje dalej tak samo jak w Toruniu za hajs tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość jolkad napisał:

na pociąg po jakąś koleżankę Agatę poechała na Oliwę, więc muszą mieszkać gdzieś z tamtej strony, Przymorze albo gdzieś w stronę Osowy. W Oliwie nie ma nowych bloków, tak samo na Żabie.

 

od razu wyjasniam że jestem po prostu ciekawa, przeciez nie bede nikogo stalkowac xD

Ja obstawiam Przymorze. Nieistotne, bo dalej tak samo wegetuje jak w Toruniu na Osiedlu Sztuk Pięknych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość gość napisał:

Gwiazda nie umie nic zorganizować, pamietacie jak jej nie przedłużyli umowy wynajmu w Toruniu, to ze łzami w oczach nagrywała film, jaka to ona urażona i oczywiście głównie Emil brał się za ogarnianie czegoś. A ona tylko dzwoniła do tatusia i panikowała. Wolała u siostry ksieżniczkować niż coś ogarniać, wszyscy chodzili do pracy a ona udawała zapracowaną pierdząc w stołek. A najzabawniejsze było, że takie snuła plany co to nie wydarzy się w Gdańsku, a dzban wegetuje dalej tak samo jak w Toruniu za hajs tatusia.

jakie plany snuła? teraz ja jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

jakie plany snuła? teraz ja jestem ciekawa

Że tyle będzie się działo, podczas gdy ona nawet z sezonu nie korzysta, w zeszłym roku sporadycznie bywała nad morzem, do pracy też sie nie rusza, o rozwój nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×