Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijeden

Dlaczego Ukrainki sa lepsze od Polek ?

Polecane posty

Gość Gość
14 minut temu, Gość Bìcu napisał:

Ukrainki są ładniejsze i milsze od polek. 

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile Ukrainek poznałeś? 

Przecież on nawet żadnej Polki nie poznał. 

Jak można kogoś poznać siedząc cały czas w piwnicy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu

Jest ich sporo wszędzie.  Są gorzej ubrane ale ładniejsze na ogół od polek.  

W codziennych sprawach milsze od księżniczek znad Wisły i Warty. Tyle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bìcu napisał:

Jest ich sporo wszędzie.  Są gorzej ubrane ale ładniejsze na ogół od polek.  

W codziennych sprawach milsze od księżniczek znad Wisły i Warty. Tyle 🙂

Ale ją pytam czy jakąś poznałaś, rozmawiałaś?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Piękne to są rosjanki , ukrainki to takie polki wystylizowane 20 lat wstecz , to samo z ich facetami Rosjanie są seksy i mają takie zimne egzotyczne rysy twarzy , uktaincy w wiekszosci przypomimaja polakow

Jak rosjanie mogą mieć egzotyczne rysy twarzy jak większość Polaków jest w 40% Rosjanami, wystarczy sobie zrobić test DNA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

Jak rosjanie mogą mieć egzotyczne rysy twarzy jak większość Polaków jest w 40% Rosjanami, wystarczy sobie zrobić test DNA 

I podobna sprawa z ukrainkami,  też mają dużo genów rosyjskich  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

Jak rosjanie mogą mieć egzotyczne rysy twarzy jak większość Polaków jest w 40% Rosjanami, wystarczy sobie zrobić test DNA 

Ale oni są egzotyczni dla Polek. Egzotyczni i dzicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyo

Te teksty, że niby Ukrainki są lepsze od Polek piszą prawiczki, na których żadna kobieta nigdy nawet nie splunęła. 

Znam dużo facetów i nigdy nie słyszałam, żeby którykolwiek chciał Ukrainkę. Każdy szuka Polki. 

Jedynie prawiczki z kafe wychwalają Ukrainki, choć żadnej nigdy nie poznali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
34 minuty temu, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

Podobni do Polaków z urody

Ja bym od razu dała ruskiemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla Ukr
37 minut temu, Gość Hyo napisał:

Te teksty, że niby Ukrainki są lepsze od Polek piszą prawiczki, na których żadna kobieta nigdy nawet nie splunęła. 

Statystycznie lepiej wyglądają i są lepszymi partnerkami.

Co nie znaczy że każda jest taka, czy polki są brzydkie.  Nie są. to kwestia statystyki.  Nie ma się na co obrażać.

41 minut temu, Gość Hyo napisał:

Znam dużo facetów i nigdy nie słyszałam, żeby którykolwiek chciał Ukrainkę. Każdy szuka Polki. 

Zależy kto jest wokół.  Jeśli są same polki to nie będzie na siłę szukał innych.poza tym faceci nie mowia takich rzeczy kobietom,  chociażby po to żeby ich nie obrazić. No nie wypada. 

 

43 minuty temu, Gość Hyo napisał:

Jedynie prawiczki z kafe wychwalają Ukrainki, choć żadnej nigdy nie poznali. 

Nie tylko prawiczki,  radzę poszerzyć horyzonty.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Więc podaj te statystyki, panie inteligencie. 😄

Ciekawa jestem, w jakiej książce żeś je wyczytał. 

Poproszę o link do statystyk naukowych, które są potwierdzeniem twoich wypocin. 

A tak p.s.: No cóż, uderz w stół, a nożyce zabrzęczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla Ukr

Jasne że nie opieram się na badaniach naukowych,  tylko obserwacji na mieście. 

Więcej widuje atrakcyjnych ruskich/ ukrinek. Chodzi mi o urodę/figurę,  nie ubranie/ styl.

No chyba że polki mówią po rusku?  

Jedyne co macie to więcej pieniędzy na zrobienie się.  

Aha, moja narzeczona jest polką i nie zamieniłbym jej na żadną polkę/ ukrainke itd.Wiec prawiczkiem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Tak dla Ukr napisał:

Więcej widuje atrakcyjnych ruskich/ ukrinek. Chodzi mi o urodę/figurę,  nie ubranie/ styl.

Rosjanek w Polsce prawie nie ma. Jeżeli jakieś wpisujesz to raczej ukrainki. A one zazwyczaj są pulchniejsze, a jeśli chodzi o styl to jest tandety. Ubierają się albo jak prostytutki albo jak przekupki z targu. 

 

10 minut temu, Gość Tak dla Ukr napisał:

Jedyne co macie to więcej pieniędzy na zrobienie się.  

Akurat większość Polek stawia na naturalność i robi delikatne makijaże. Ukrainki robią się na typowe Karyny i nakładają na siebie tonę tapety, która trzeba potem szpachlą zdejmować. Idą do pracy a makijaż wulgarny jak na wiejską dyskotekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.05.2019 o 13:32, Gość gosc napisał:

ukrainki sa mega łatwe, sam sprawdziłem. Potrafia lepić pierogi, łatwo rozkładaja nogi a jak juz im pokeżesz kasę to od razu gacie jej spadają. Tylko taka trzeba trzymać krótko, bo ciągle rozglada się za nowym gachem, i trzeba wydzielać kasę jak dziecku.

Nie cierpie chytrego faceta  mam  takiego w domu..co znaczy wydzielac kase?? Dziewczyna chce o siebie zadbac to i kasy potrzebuje a wiadomo na Ukrainie tego nigdy dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla Ukr
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rosjanek w Polsce prawie nie ma. Jeżeli jakieś wpisujesz to raczej ukrainki. A one zazwyczaj są pulchniejsze, a jeśli chodzi o styl to jest tandety. Ubierają się albo jak prostytutki albo jak przekupki z targu. 

No tandetny styl raczej mają, co do figury to jednak są na ogół chudsze od was.  Nie ma jednak pod tym względem jakiejś przepaści.Kobiety są różne.  

 

8 minut temu, Gość Gość napisał:
21 minut temu, Gość Tak dla Ukr napisał:

Więcej widuje atrakcyjnych ruskich/ ukrinek. Chodzi mi o urodę/figurę,  nie ubranie/ styl.

Rosjanek w Polsce prawie nie ma. Jeżeli jakieś wpisujesz to raczej ukrainki. A one zazwyczaj są pulchniejsze, a jeśli chodzi o styl to jest tandety. Ubierają się albo jak prostytutki albo jak przekupki z targu. 

 

21 minut temu, Gość Tak dla Ukr napisał:

Jedyne co macie to więcej pieniędzy na zrobienie się.  

Akurat większość Polek stawia na naturalność i robi delikatne makijaże. Ukrainki robią się na typowe Karyny i nakładają na siebie tonę tapety, która trzeba potem szpachlą zdejmować. Idą do pracy a makijaż wulgarny jak na wiejską dyskotekę. 

Jest taka tendencja,  jednak nieprzesadzałbym

 Cały czas powtarzam. Że to kwestia liczb.polki też potrafią być kiczowate. 

Nie widzę dużych różnic w urodzie,  po prostu na wschodzie jest więcej ładnych dziewczyn. Nie wiem skąd się to bierze,  ale tak jest. I to nie kwestia nadmiaru makijażu,  naprawdę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są lepsze bo mają w poprzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Tak dla Ukr napisał:

Nie widzę dużych różnic w urodzie,  po prostu na wschodzie jest więcej ładnych dziewczyn. Nie wiem skąd się to bierze,  ale tak jest. I to nie kwestia nadmiaru makijażu,  naprawdę... 

Czy ladnych to kwestia gustu. Może po prostu jest tak, że pociąga nas ta inność. Bo do polek, polakow jesteśmy przyzwyczajeni i opatrzeni z tym typem urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czy ladnych to kwestia gustu. Może po prostu jest tak, że pociąga nas ta inność. Bo do polek, polakow jesteśmy przyzwyczajeni i opatrzeni z tym typem urody. 

Nie pociąga mnie innosc, sama w sobie. Ani nie uważam je za egzotyczne.  Większość to takie ładniejsze polki. Po prostu są atrakcyjne.  Tak obiektywnie.  Nie chce generalizować, to po prostu kwestia ilości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Nie pociąga mnie innosc, sama w sobie. Ani nie uważam je za egzotyczne.  Większość to takie ładniejsze polki. Po prostu są atrakcyjne.  Tak obiektywnie.  Nie chce generalizować, to po prostu kwestia ilości.  

bredzisz i gadasz żeby gadać, ukrainki są różne tak samo jak polki, jedne ładne inne fatalne , u nas pracuje 20 letnia ukrainka która ma nadwagę 180 wzortsu i pół metrowy nos mimo że jest bardzo miła, wiele z ukrainek w naszym zakładzie jest naprawdę brzydkich chociaż bardzo bardzo miłych  , te piękne zazwyczaj nie pracują po gowffno zakładach i nie zadają się z polaczkami , była u nas taka jedna pieknosc z kijowa pare dni i szybko odeszla , pare moeoscy pozniej widziałam ja na facebooku uśmiechnięta z jakimiś przystojnymi wysokimi holendrami w holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

bredzisz i gadasz żeby gadać, ukrainki są różne tak samo jak polki, jedne ładne inne fatalne , u nas pracuje 20 letnia ukrainka która ma nadwagę 180 wzortsu i pół metrowy nos mimo że jest bardzo miła, wiele z ukrainek w naszym zakładzie jest naprawdę brzydkich chociaż bardzo bardzo miłych  , te piękne zazwyczaj nie pracują po gowffno zakładach i nie zadają się z polaczkami , była u nas taka jedna pieknosc z kijowa pare dni i szybko odeszla , pare moeoscy pozniej widziałam ja na facebooku uśmiechnięta z jakimiś przystojnymi wysokimi holendrami w holandii

Proste dobre pracowite ukrainki pochodzące z biedy do piękności nie należą, piękne to są te leniwe lesery szukające księcia z zachodu i które z pogardą i poblazaniem patrzą na polakow , analogiczna sytuacja z polkami w latach 90 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

bredzisz i gadasz żeby gadać, ukrainki są różne tak samo jak polki, jedne ładne inne fatalne , u nas pracuje 20 letnia ukrainka która ma nadwagę 180 wzortsu i pół metrowy nos mimo że jest bardzo miła, wiele z ukrainek w naszym zakładzie jest naprawdę brzydkich chociaż bardzo bardzo miłych  , te piękne zazwyczaj nie pracują po gowffno zakładach i nie zadają się z polaczkami , była u nas taka jedna pieknosc z kijowa pare dni i szybko odeszla , pare moeoscy pozniej widziałam ja na facebooku uśmiechnięta z jakimiś przystojnymi wysokimi holendrami w holandii

Cały czas piszę,  że nie każda jest piękna,  tylko jest wśród nich więcej pięknych niż wśród polek.  Też są brzydkie i ładne.  A ty mi wyjeżdżasz z pojedynczymi przypadkami.  Że niby nie ma polek 180 cm z nadwagą?  I nie wiem co dla ciebie oznacza piękna,  może cycata aktorka pörno,  no takie rzeczywiście nie pracują na taśmie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja wiem że w fantazjach seksistowskich polaczkow ukrainka to barbie w szpilach i mini ledwo za tyłek ale to pobożne życzenie napalonych polskich oblechow , ja widzę tych ludzi codziennie i najczesniej ukrainki,które przyjechały do pracy są ubrane nadzwyczaj ubogo, najtańsze bluzy z targu sprane jeansy ,włosy obcinane i malowane w domu chaupniczo  , często silne problemy z uzebieniem , To są ludzie którzy cierpią biedę u siebie w kraju A polaczek oblesny wieprz usprawnia fantazje o wykorzystywaniu tych ubogich kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Cały czas piszę,  że nie każda jest piękna,  tylko jest wśród nich więcej pięknych niż wśród polek.  Też są brzydkie i ładne.  A ty mi wyjeżdżasz z pojedynczymi przypadkami.  Że niby nie ma polek 180 cm z nadwagą?  I nie wiem co dla ciebie oznacza piękna,  może cycata aktorka pörno,  no takie rzeczywiście nie pracują na taśmie.  

Zrozum, że to co dla Ciebie jest ładne dla innych nie musi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
7 minut temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Cały czas piszę,  że nie każda jest piękna,  tylko jest wśród nich więcej pięknych niż wśród polek.  Też są brzydkie i ładne.  A ty mi wyjeżdżasz z pojedynczymi przypadkami.  Że niby nie ma polek 180 cm z nadwagą?  I nie wiem co dla ciebie oznacza piękna,  może cycata aktorka pörno,  no takie rzeczywiście nie pracują na taśmie.  

Z resztą używanie zwrotu " ukrainki są piękne " świadczy o twoim debi//lizmie i ignorancji , dlatego ze ukrainki od strony polski wyglądają jak polki , z zakarpacia jak rumunki a ze wschodu jak rosjanki , Nawet jakiś tam angielski podróżnik napisał że ukrainki z zachodu są brzydkie w porównaniu do tych że wschodu bo to wschodnie mają małe noski i delikatne buzie w porównaniu do tych od naszej strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
12 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Proste dobre pracowite ukrainki pochodzące z biedy do piękności nie należą, piękne to są te leniwe lesery szukające księcia z zachodu i które z pogardą i poblazaniem patrzą na polakow , analogiczna sytuacja z polkami w latach 90 

Jeśli chodzi o młode ekspedientki, sprzątaczki i tym podobne to jak najbardziej mogą być i piękne i zadbane. Zarówno polki jak i ukrainki. Ze wsi,  z miasta,  z blokowiska. Że są proste,dobre i pracowite z biedy to nie znaczy że brzydkie.A mądry facet wie gdzie szukać kobiety na poważnie.  Piszesz od rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Jeśli chodzi o młode ekspedientki, sprzątaczki i tym podobne to jak najbardziej mogą być i piękne i zadbane. Zarówno polki jak i ukrainki. Ze wsi,  z miasta,  z blokowiska. Że są proste,dobre i pracowite z biedy to nie znaczy że brzydkie.A mądry facet wie gdzie szukać kobiety na poważnie.  Piszesz od rzeczy. 

Raczej ty bredzisz, Nawet nie wiesz jaką bieda jest na ukraińskich wsiach , tam od dziecka kobiety sobie niszczą ciała ciężką pracą, najczesniej mają po 2 pary spodni i bluzek więc o jakim zadaniu ty BREDZISZ , przy takiej granicy ubóstwa zadbanie to posiadanie mydla i szamponu w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nawet same pobożne skromne ukrainki nie chcą żeby je mylić z lampucerami , które się pindrza i szukają Jelenia, większość ukrainek nie robi sobie nawet makijażu tylko nosi szary sweter i medalik z matka boska , jak nasze babcie , one najczesniej wstydzą się za lampucerowate osobniczki z ich narodu,które robią im wstyd i zła opinię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
10 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Ja wiem że w fantazjach seksistowskich polaczkow ukrainka to barbie w szpilach i mini ledwo za tyłek ale to pobożne życzenie napalonych polskich oblechow ,

Większość jakie widuje tak nie wygląda,  więc nie.nigdy mi się specjalnie nie podobobaly takie...

Od dawien dawna jestem z jedną kobietą,  która nie jest ukrainką,  nie wiem o jakie wykorzystywanie Ukrainek ci chodzi.

Fakt,  że podobają mi się one i imponują w wielu kwestiach i gdyby nie to,  że jestem zajęty to chciałbym sobie jakąś Iwankę przygruuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Jeśli mówimy o pięknie wewnętrznym to kazda kobieta może być piękna, a jeśli mówimy o pięknie relatywnym to najpiękniejsze są ruskie dievushki , bo to miks azjatycko słowiańsko ugro fińsko- skandynawski , rosjanki najczesniej mają anielskie rysy twarzy , małe nosy i piękne włosy, Dlatego że to hybryda genetyczną A im więcej genów się zmiesza tym człowiek piękniejszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
4 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Większość jakie widuje tak nie wygląda,  więc nie.nigdy mi się specjalnie nie podobobaly takie...

Od dawien dawna jestem z jedną kobietą,  która nie jest ukrainką,  nie wiem o jakie wykorzystywanie Ukrainek ci chodzi.

Fakt,  że podobają mi się one i imponują w wielu kwestiach i gdyby nie to,  że jestem zajęty to chciałbym sobie jakąś Iwankę przygruuchać...

Iwanka to nie jest ukraińskie imię, Ukraińcy mają zupełnie inne imiona od Rosjan, radzę się doedukowac, ukraińskie imiona to maria , julia ruslana, hałyna, iwanka i swietlana to raczej rosyjskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×