Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onion.hunter

Kochana Kafeterio, moja siostra jest aktywna seksualnie, a ja wciąż nie...

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość smak_i_ja napisał:

Te wszystkie brednie mające na celu skompromitowanie i ośmieszenie Bogusi są po prostu podłe i chamskie! Powinniście się smażyć w piekle! Bogusia jest zawsze czysta, umyta, zadbana i pachnąca! Te osoby, które oczerniają Bogusie, że brzydko od niej pachnie powinny same zapaść na śmierdzącą przypadłość i się wstydzić!

A czy Bogusia jest taka święta? Proszę o szczerą odpowiedź, bo z tego co mi wiadomo, to poza kamerą nie jest już tak miła. Poza tym oglądałam konferencję, słuchałam wywodów Bogusi, więc mam prawo o tym dyskutować. Normalna rzecz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy Bogusia jest taka święta? Proszę o szczerą odpowiedź, bo z tego co mi wiadomo, to poza kamerą nie jest już tak miła. Poza tym oglądałam konferencję, słuchałam wywodów Bogusi, więc mam prawo o tym dyskutować. Normalna rzecz.

 

Bogusia to złoty człowiek. Solidna firma! 

Dyskutowć, ale nie oczerniać i robić chamstwo na forum! Oglądanie konferencji i słuchanie wywodów Bogusi nie było czymś obowiązkowym. Jeśli poruszany temat kogoś raził, to po co oglądał? Widzę, że wiele osób ma problem z tym, że Bogusia tworzy związek ze zdrowym mężczyzną. Co jeśli ulegniecie wypadkowi? Wtedy zdrowy partner powinien odejść i nie chcieć z wami być! Wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
51 minut temu, Gość smak_i_ja napisał:

Bogusia to złoty człowiek. Solidna firma! 

Dyskutowć, ale nie oczerniać i robić chamstwo na forum! Oglądanie konferencji i słuchanie wywodów Bogusi nie było czymś obowiązkowym. Jeśli poruszany temat kogoś raził, to po co oglądał? Widzę, że wiele osób ma problem z tym, że Bogusia tworzy związek ze zdrowym mężczyzną. Co jeśli ulegniecie wypadkowi? Wtedy zdrowy partner powinien odejść i nie chcieć z wami być! Wstyd i hańba

problemem nie jest zwiazek tylko fikcja która probuje Bogusia wcisnac ludziom a ludzie widza jak jest i wscisnac sobie nie daja, a qas to doprowadza do goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość smak_i_ja napisał:

Bogusia to złoty człowiek. Solidna firma! 

Dyskutowć, ale nie oczerniać i robić chamstwo na forum! Oglądanie konferencji i słuchanie wywodów Bogusi nie było czymś obowiązkowym. Jeśli poruszany temat kogoś raził, to po co oglądał? Widzę, że wiele osób ma problem z tym, że Bogusia tworzy związek ze zdrowym mężczyzną. Co jeśli ulegniecie wypadkowi? Wtedy zdrowy partner powinien odejść i nie chcieć z wami być! Wstyd i hańba!

Oglądałam, bo mnie to interesowało. A skoro Bogusia zdecydowała się wystąpić tam publicznie, to ja mam prawo o tym rozmawiać. Na tym to polega. Poza tym Bogusia wydzwania do pracodawców niewinnych ludzi i sugeruje zwolnienia. No pięknie ją rodzice wychowali. Że jest mściwa, wyrachowana i perfidna. Chce ludziom życia niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bogusia twierdzi, że efekty zabiegu są i podbródek jest mniejszy. A poza tym to się odchudza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buka nie zakończyła rekonwalescencji, a podbródek jej puchnie przez kobiece sprawy. Nie ma to związku z tłuszczem i nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buka nie zakończyła rekonwalescencji, a podbródek jej puchnie przez kobiece sprawy. Nie ma to związku z tłuszczem i nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Oglądałam, bo mnie to interesowało. A skoro Bogusia zdecydowała się wystąpić tam publicznie, to ja mam prawo o tym rozmawiać. Na tym to polega. Poza tym Bogusia wydzwania do pracodawców niewinnych ludzi i sugeruje zwolnienia. No pięknie ją rodzice wychowali. Że jest mściwa, wyrachowana i perfidna. Chce ludziom życia niszczyć.

Bardzo dobrze, że robi ład z ludźmi, którzy znieważyli ją z powodu niepełnosprawności! Należało im się! Bezczelnym kmiotom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Buka nie zakończyła rekonwalescencji, a podbródek jej puchnie przez kobiece sprawy. Nie ma to związku z tłuszczem i nadwagą.

Nie żadna Buka tylko Bogusia! Bezczelny dzieciaku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość smak_i_ja napisał:

Nie żadna Buka tylko Bogusia! Bezczelny dzieciaku! 

Zbuka, Buczysko, Boczusia, Bigosia Śpaślicka Oślicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trepie
5 minut temu, Gość smak_i_ja napisał:

Bardzo dobrze, że robi ład z ludźmi, którzy znieważyli ją z powodu niepełnosprawności! Należało im się! Bezczelnym kmiotom!

Wy macie obsesje na punkcie jej kalectwa. Wszyscy tu krytykujemy jej charakter, zachowanie i kłamstwa a wy non stop wywlekacie to, ze jest niepełnosprawna. Żenujace. Rodzina Adamsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
1 minutę temu, Gość Trepie napisał:

Wy macie obsesje na punkcie jej kalectwa. Wszyscy tu krytykujemy jej charakter, zachowanie i kłamstwa a wy non stop wywlekacie to, ze jest niepełnosprawna. Żenujace. Rodzina Adamsów.

Oby los was nie pokarał za to ubliżanie i szydzenie z Bogusi! Proponuję spojrzeć na siebie i zająć się sobą, zamiast przesiadywania całymi dniami na forum w celu oczerniania Bogusi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

https://zapodaj.net/28e6b2374dc4b.png.html I co, dalej ktos smie watpic, ze Wewnetrzna Doskonalosc ma udane pozycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Trepie napisał:

Wy macie obsesje na punkcie jej kalectwa. Wszyscy tu krytykujemy jej charakter, zachowanie i kłamstwa a wy non stop wywlekacie to, ze jest niepełnosprawna. Żenujace. Rodzina Adamsów.

Widocznie nie widzą w niej nic poza kalectwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Buka nie zakończyła rekonwalescencji, a podbródek jej puchnie przez kobiece sprawy. Nie ma to związku z tłuszczem i nadwagą.

Mogłabym wstawić zdjęcia z ostatniej konferencji... Widać jej odchudzanie i "zmniejszony" podbródek... Niech ona się nie kompromituje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mogłabym wstawić zdjęcia z ostatniej konferencji... Widać jej odchudzanie i "zmniejszony" podbródek... Niech ona się nie kompromituje....

to opuchlizna bo pewnie miała te dni wtedy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to opuchlizna bo pewnie miała te dni wtedy!!!!!!!!!!

No tak... Zapomniałam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziX

Nie rozumiem pana smak z kija— sama bunia opowiada, że nie interesuje ją to co na Kafe o niej wypisują. A tu wpada familiada i  nie dość, ze czyta, to jeszcze komentuje ;) przykre, że nie umiecie uszanować jej woli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pan profesorek eko-smaczek prowadzi biznes- czemu taka wzięta kierowniczka marketingu nie pomoże mu rozkręcić biznesu na skale światową? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość MadziX napisał:

Nie rozumiem pana smak z kija— sama bunia opowiada, że nie interesuje ją to co na Kafe o niej wypisują. A tu wpada familiada i  nie dość, ze czyta, to jeszcze komentuje 😉 przykre, że nie umiecie uszanować jej woli 

Może przez Bełtka cała męska część rodziny dostała bana na Roksę i dlatego Gandalf i Piotruś się tutaj wyżywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
35 minut temu, Gość jaa napisał:

https://zapodaj.net/28e6b2374dc4b.png.html I co, dalej ktos smie watpic, ze Wewnetrzna Doskonalosc ma udane pozycie?

Bogusia ma wodogłowie  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość aaaa napisał:

Bogusia ma wodogłowie  ?

Bogusia jest piękną, niezależną kobietą z wodogłowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary Buki, Stary Buki

Opowiada Banialuki

Buki stary, Buki stary

Znowu wypił mi browary

Stary Buki, Stary Buki

chce by Bartek robił wnuki

Buki stary, Buki stary

znów na Roksę ma namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
1 minutę temu, Gość aaaa napisał:

Bogusia ma wodogłowie  ?

Juz kilka osob tutaj o to pytalo. Ja szczerze mowiac nie zwrocilam na to uwagi wczesniej, ale moze i ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy
39 minut temu, Gość jaa napisał:

https://zapodaj.net/28e6b2374dc4b.png.html I co, dalej ktos smie watpic, ze Wewnetrzna Doskonalosc ma udane pozycie?

Ona ma ochotę, on nie. Nie pytajcie skond wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy
40 minut temu, Gość jaa napisał:

I co, dalej ktos smie watpic, ze Wewnetrzna Doskonalosc ma udane pozycie?

zapodaj.net/28e6b2374dc4b.png.html

Ona ma ochotę, on nie. Nie pytajcie skond wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Może przez Bełtka cała męska część rodziny dostała bana na Roksę i dlatego Gandalf i Piotruś się tutaj wyżywają. 

kto to jest gandalf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość aaaa napisał:

Bogusia ma wodogłowie  ?

Nie wiem, czy się nie mylę, ale to chyba często występuje przy jej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujka
12 minut temu, Gość jaa napisał:

Juz kilka osob tutaj o to pytalo. Ja szczerze mowiac nie zwrocilam na to uwagi wczesniej, ale moze i ma.

musi mieć, bo teraz jak nosi alfa to widać, że ma dziwny ksztalt glowy. musi byc lekko uposledzona na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×