Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onion.hunter

Kochana Kafeterio, moja siostra jest aktywna seksualnie, a ja wciąż nie...

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Łooooo napisał:

Na insta sexedpl— Buka szersza od kolesia bez nóg siedzącego obok Anji...

Komentarz - „każdy ma prawo do orgazmu” 

ehh pjoter - może cię któraś z nich przygarnie i rozdziewiczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Story o herbacie jak u otry plus zbliżenie na Apap. Wow, wow wow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Buka wiem, ze czytasz / a na insta mnie zablokowałas _ podobna herbata jest w lidlu 😝 ten sam smak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Komentarz - „każdy ma prawo do orgazmu” 

ehh pjoter - może cię któraś z nich przygarnie i rozdziewiczy? 

Obrzydliwe to jest, jak bardzo są roszczeniowi. Niedługo będą chcieli, żeby im gwarantować darmowe wizyty prostytutek. Nawet Bogusia jest przykładem na to, że jej własny mąż woli oglądać laski w internecie. I sam powiedział, że musi napatrzeć się na zdrowe, żeby coś z żoną zrobić. Niech będzie, że jestem okropna i wredna, ale taka jest prawda. Co to w ogóle ma być - prawo do seksu? Jak ludzie nie chcą się z nimi bzykać, to żadne prawo im nie pomoże. Siedzą tam tacy napaleni i źli na cały świat, że nie chcą uprawiać z nimi seksu. Zarzucają komuś brak edukacji, bo nie kręci go ściąganie z Bogusi osranej pieluchy a potem... ech... Czy kobieta, która ma 90 lat może mieć pretensje do świata, że nie podoba się młodym chłopcom? Takie jest życie. Mamy przyjąć politykę wmawiania dzieciom, że muszą ulegać niepełnosprawnym, bo inaczej to hejt, a oni mają prawo do seksu... Brak chętnych na takie igraszki nie wynika z tego, że ludzie myślą, że Buka nie może uprawiać seksu. Ale że ich po prostu nie kręci, nie podoba im się... To jest naturalny ludzki odruch. Brutalne, ale prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Story o herbacie jak u otry plus zbliżenie na Apap. Wow, wow wow 

Tylko apap? Po ostatnich ekscesach liczyłam na przypadkowe pojawienie się w kadrze zużytego jadalnego truskawkowego lubrykantu Durex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko apap? Po ostatnich ekscesach liczyłam na przypadkowe pojawienie się w kadrze zużytego jadalnego truskawkowego lubrykantu Durex.

A jak wiadomo - misja lubi tłuskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Obrzydliwe to jest, jak bardzo są roszczeniowi. Niedługo będą chcieli, żeby im gwarantować darmowe wizyty prostytutek. Nawet Bogusia jest przykładem na to, że jej własny mąż woli oglądać laski w internecie. I sam powiedział, że musi napatrzeć się na zdrowe, żeby coś z żoną zrobić. Niech będzie, że jestem okropna i wredna, ale taka jest prawda. Co to w ogóle ma być - prawo do seksu? Jak ludzie nie chcą się z nimi bzykać, to żadne prawo im nie pomoże. Siedzą tam tacy napaleni i źli na cały świat, że nie chcą uprawiać z nimi seksu. Zarzucają komuś brak edukacji, bo nie kręci go ściąganie z Bogusi osranej pieluchy a potem... ech... Czy kobieta, która ma 90 lat może mieć pretensje do świata, że nie podoba się młodym chłopcom? Takie jest życie. Mamy przyjąć politykę wmawiania dzieciom, że muszą ulegać niepełnosprawnym, bo inaczej to hejt, a oni mają prawo do seksu... Brak chętnych na takie igraszki nie wynika z tego, że ludzie myślą, że Buka nie może uprawiać seksu. Ale że ich po prostu nie kręci, nie podoba im się... To jest naturalny ludzki odruch. Brutalne, ale prawdziwe. 

Oj, bardzo mądrze napisane... Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Obrzydliwe to jest, jak bardzo są roszczeniowi. Niedługo będą chcieli, żeby im gwarantować darmowe wizyty prostytutek. Nawet Bogusia jest przykładem na to, że jej własny mąż woli oglądać laski w internecie. I sam powiedział, że musi napatrzeć się na zdrowe, żeby coś z żoną zrobić. Niech będzie, że jestem okropna i wredna, ale taka jest prawda. Co to w ogóle ma być - prawo do seksu? Jak ludzie nie chcą się z nimi bzykać, to żadne prawo im nie pomoże. Siedzą tam tacy napaleni i źli na cały świat, że nie chcą uprawiać z nimi seksu. Zarzucają komuś brak edukacji, bo nie kręci go ściąganie z Bogusi osranej pieluchy a potem... ech... Czy kobieta, która ma 90 lat może mieć pretensje do świata, że nie podoba się młodym chłopcom? Takie jest życie. Mamy przyjąć politykę wmawiania dzieciom, że muszą ulegać niepełnosprawnym, bo inaczej to hejt, a oni mają prawo do seksu... Brak chętnych na takie igraszki nie wynika z tego, że ludzie myślą, że Buka nie może uprawiać seksu. Ale że ich po prostu nie kręci, nie podoba im się... To jest naturalny ludzki odruch. Brutalne, ale prawdziwe. 

Spokojnie. Normalni ludzie nie kupują tego przekazu w taki sposób jakby chcieli tego ON, ani pierdyliard konferencji tego nie zmieni, ani "nacisk" na edukowanie". HAHAHA edukowanie, padłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
9 minut temu, Gość gośćk napisał:

Spokojnie. Normalni ludzie nie kupują tego przekazu w taki sposób jakby chcieli tego ON, ani pierdyliard konferencji tego nie zmieni, ani "nacisk" na edukowanie". HAHAHA edukowanie, padłam.

Ale te konferencje same sobie przeczą, a już na pewno przeczy sobie buka i robi im antyreklamę.

Bo ja oglądając tę konferencję raczej miałam wrażenie, że oni edukują osoby ON w zakresie zaspokajania swoich potrzeb, uzywania akcesoriów, ewentualnych ograniczeń, chodzenia do ginekologa itd. I to jest ok, bo być może są osoby ON, dla których to jest trudne, może siebie nie akceptują, może ich partner się czegoś boi, albo po prostu nie wie jak reagować itd - jest to dla mnie w 100% spoko. Ale buka już dorabia do tego ideologię, mówiąc, że to edukacja osób pełnosprawnych o seksie osób niepełnosprawnych - gunwo prawda, bo nas nie potrzeba edukować w tym zakresie, bo nas to nie interesuje. To nie jest nasz temat. To tak, jakbym ja teraz chodizła na konferencje o współżyciu bliźniąt syjamskich albo nie wiem, żuczków gnojarków, bo dokładnie w ten sam sposób mnie temat dotyczy...

Z jednej strony buka mówi o konferencji jako o edukacji osób ON i ich partnerów - i z tym sę zgadzam, a za chwilę pisze na instagramie do kogoś, że edukacja WSZYSTKICH w tym zakresie jest bardzo ważna. Pytam się komu to potrzebne i do czego. Nie jest mi absolutnie potrzebna wiedza na temat tego, w jakich pozycjach może się bzykać Bogumiła Siedlecka ze swoim misjem. Po prostu mnie to wali, nie obchodzi, uważam, że 90% zdrowych ludzi powie to samo.

Umówmy się, ta konferencja była dla Boguśki po to, by oznajmiać wszem i wobec "patrzcie, mam męża, uprawiam seks", jeszcze dziwię się, że na czole sobie tego nie wytatuowała, przekaz byłby silniejszy. Buka, sorry, ale akurat Ciebie temat seksu dotyczy najmniej, bo ani sobie sama dobrze nie zrobisz, ani BArtek Cię nie tknie, chyba, że przez gumowe rękawiczki podczas wymiany pampersa. Ogarnij się i przestań robić antyreklame osobom niepełnosprawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość goscc napisał:

Ale te konferencje same sobie przeczą, a już na pewno przeczy sobie buka i robi im antyreklamę.

Bo ja oglądając tę konferencję raczej miałam wrażenie, że oni edukują osoby ON w zakresie zaspokajania swoich potrzeb, uzywania akcesoriów, ewentualnych ograniczeń, chodzenia do ginekologa itd. I to jest ok, bo być może są osoby ON, dla których to jest trudne, może siebie nie akceptują, może ich partner się czegoś boi, albo po prostu nie wie jak reagować itd - jest to dla mnie w 100% spoko. Ale buka już dorabia do tego ideologię, mówiąc, że to edukacja osób pełnosprawnych o seksie osób niepełnosprawnych - gunwo prawda, bo nas nie potrzeba edukować w tym zakresie, bo nas to nie interesuje. To nie jest nasz temat. To tak, jakbym ja teraz chodizła na konferencje o współżyciu bliźniąt syjamskich albo nie wiem, żuczków gnojarków, bo dokładnie w ten sam sposób mnie temat dotyczy...

Z jednej strony buka mówi o konferencji jako o edukacji osób ON i ich partnerów - i z tym sę zgadzam, a za chwilę pisze na instagramie do kogoś, że edukacja WSZYSTKICH w tym zakresie jest bardzo ważna. Pytam się komu to potrzebne i do czego. Nie jest mi absolutnie potrzebna wiedza na temat tego, w jakich pozycjach może się bzykać Bogumiła Siedlecka ze swoim misjem. Po prostu mnie to wali, nie obchodzi, uważam, że 90% zdrowych ludzi powie to samo.

Umówmy się, ta konferencja była dla Boguśki po to, by oznajmiać wszem i wobec "patrzcie, mam męża, uprawiam seks", jeszcze dziwię się, że na czole sobie tego nie wytatuowała, przekaz byłby silniejszy. Buka, sorry, ale akurat Ciebie temat seksu dotyczy najmniej, bo ani sobie sama dobrze nie zrobisz, ani BArtek Cię nie tknie, chyba, że przez gumowe rękawiczki podczas wymiany pampersa. Ogarnij się i przestań robić antyreklame osobom niepełnosprawnym.

Ale ona na to ludziom odpowiedziała. "Nigdy nie wiesz, kiedy Ci się taka wiedza w życiu przyda..."  Straszenie karmą i życzenie innym choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ona na to ludziom odpowiedziała. "Nigdy nie wiesz, kiedy Ci się taka wiedza w życiu przyda..."  Straszenie karmą i życzenie innym choroby.

to już swoją drogą jest chamstwo i dziwię się, że nitk na ten komentarz jej nie odpisał. to jest kwintesencja wewnętrznej zgnilizny buki, jak można takie coś komuś napisać. 

d e bi lko zniknij z internetu, bo nie mogę patrzeć już na Twój obrzydliwy, fafluniący otwór gębowy, jesteś podłą i brzydką osobą, wewnętrznie i zewnętrznie. po tym, jakie rzeczy ludziom piszesz nie mam już żadnych skrupółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież już kiedyś byl bukowy postulat, a raczej roszczenie, że usługi asystenta seksualnego (oczywiście na koszt państwa) należą się ON jak psu buda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadddzzzeee
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież już kiedyś byl bukowy postulat, a raczej roszczenie, że usługi asystenta seksualnego (oczywiście na koszt państwa) należą się ON jak psu buda. 

boże obrzydliwe...wstydu nie ma to brzydactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo współczuję jej choroby. Ale nie wiem na Boga po co takie konferencje. Przecież każdy ON czy nie-ON wie w jakim stopniu i jak może uprawiać seks. Nikogo nie trzeba edukować w tym względzie. Brak współżycia w ich przypadku nie wynika z braku edukacji. Jest mnóstwo osób nie-ON, które latami nie uprawia seksu. Czy one też mają robić konferencję i edukować? Moim zdaniem skutek takich imprez jest odwrotny, ludzie mają dość ciągłej seksualizacji. A oni jeszcze z tym wyskakują. Zamiast skupiać się na realnych problemach, to oni będą deliberować o masturbacji. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

 

7 minut temu, Pinezka napisał:

Mammamija, Buka wkleiła na Insta kolejną fotę z Anją Rubik. Naliczyłam 4 podbródki (u Aniołka, nie u Anji)...

Już nie mogę się doczekać dzisiejszego filmiku o efektach zabiegu i tłumaczeń Boguśki, dlaczego nie wyszedł do końca tak jak było planowane. Popcorn już kupiony, będzie się działo!

To będzie pierwszy jej film na yt który obejrzę 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

 

7 minut temu, Pinezka napisał:

Mammamija, Buka wkleiła na Insta kolejną fotę z Anją Rubik. Naliczyłam 4 podbródki (u Aniołka, nie u Anji)...

Już nie mogę się doczekać dzisiejszego filmiku o efektach zabiegu i tłumaczeń Boguśki, dlaczego nie wyszedł do końca tak jak było planowane. Popcorn już kupiony, będzie się działo!

To będzie pierwszy jej film na yt który obejrzę 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bardzo współczuję jej choroby. Ale nie wiem na Boga po co takie konferencje. Przecież każdy ON czy nie-ON wie w jakim stopniu i jak może uprawiać seks. Nikogo nie trzeba edukować w tym względzie. Brak współżycia w ich przypadku nie wynika z braku edukacji. Jest mnóstwo osób nie-ON, które latami nie uprawia seksu. Czy one też mają robić konferencję i edukować? Moim zdaniem skutek takich imprez jest odwrotny, ludzie mają dość ciągłej seksualizacji. A oni jeszcze z tym wyskakują. Zamiast skupiać się na realnych problemach, to oni będą deliberować o masturbacji. Masakra. 

Jej mały rozumek nie pojmuje tego, że wychodząc z takimi tematami do ludzi pełnosprawnych wytwarza odwrotną reakcję - obrzydzenie i wzdrygnięcie. Ok, jeśli sa osoby zdrowe, które chcą uprawiać seks z osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym to nie mam nic do tego, ale nie chce o tym wiedzieć, słuchać, oglądać o tym konferencji. Każdy w łóżku robi to, na co ma ochotę i ja po prostu nie mam ochoty o tym słuchać. Dotyczy to zarówno osob zdrowych jak i niepełnosprawnych - jeśli ludzie zdrowi chcą uprawiać seks na suficie, to ja nie muszęo  tym wiedzieć. jeśli osoba niepełnosprawna ma potrzeby i ma partnera - nie mam z tym problemu, ale nie chcę o tym słuchac. nie potrzebuje edukacji w tym zakresie. a juz na pewno nie chce sluchac o seksie osoby zdeformowanej, nieprzypominającej człowieka, na widok której cofa mi się jedzenie - przepraszam, ale taka jest prawda. To jest moja naturalna reakcja, tak nas natura stworzyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja

Uprzejmie proszę o zaprzestanie szydzenia z Bogusi na forum. Obrażanie i wyśmiewanie osoby niepełnosprawnej jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wstyd! Każdego może spotkać nieszczęście i co wtedy? Nadal będzie zabawnie? Los bywa przewrotny. Polecam zastanowić się nad sobą i przemyśleć swoje postępowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
Przed chwilą, Gość smak_i_ja napisał:

Uprzejmie proszę o zaprzestanie szydzenia z Bogusi na forum. Obrażanie i wyśmiewanie osoby niepełnosprawnej jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wstyd! Każdego może spotkać nieszczęście i co wtedy? Nadal będzie zabawnie? Los bywa przewrotny. Polecam zastanowić się nad sobą i przemyśleć swoje postępowanie. 

dobra, siedlecki, idz juz stad. jak zwykle straszenie to jedyne co macie do roboty, zamiast uwolnic córkę od zięcia d e b ila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Pinezka napisał:

Zwłaszcza, że nawet jeśli osoba pełnosprawna zakocha się w ON i postanowią stworzyć związek, to na 100% sami wymyślą metodę, by porozumieć się ze sobą także w kwestiach łóżkowych :-) Kto chce, znajdzie sposób ;-) I nie potrzeba do tego konferencji i warsztatów.

To właśnie miałam na myśli. Moim zdaniem kto głośno i namolnie o czymś mówi, podświadomie tego pragnie. Ktoś kto uprawia seks nie podkreśla tego na każdym kroku. Moim koledzy z liceum ciagle gadali kogo zaliczyli itp. A się okazało, że każdy był prawiczkiem ;) poza tym wydaje mi się, że Bogusia ma większe problemy niż życie seksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym mnie bardziej interesowałaby konferencja pokazują jak wygląda codzienne życie ON. To przybliżyłoby ich prawdziwej problemy. Gadaniem o wibratorach tylko zniechęcają ludzi. Ja mam swoje życie seksualne, po co mam słuchać o ludziach, których nie znam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość lolcio napisał:

ja myślę, że to już nie tylko depresja, ale jakiś epizod mitomanii. Miałam styczność z takim człowiekiem, niepogodzonym ze swoim losem, żyjącym od 10 lat przeszłością i nie akceptującym tego, że to minęło, że to nie wróci. Popadł w mitomanię do tego stopnia, że ludzie mówili mu w twarz, że wiedzą, że kłamie, żeby przestał, przedstawiali dowody a ten człowiek nie robił sobie z tego nic, spuszczał głowę w dół i za dwa dni było to samo.

Boguśka wpada w dokładnie ten sam stan, mam wrażenie, że jej można mówić w twarz, że się wie o tym, jak wygląda jej życie naprawdę, a ona Cię wyzwie, opluje i odjedzie swoim rydwanem, po czym za chwilę doda posta na instagramie o tym,  jaka jest kochana, piekna i kocha swoje cudowne życie. Ona jest chora z nienawiści do świata za swój los i chora na chęć życia jak my, zdrowi ludzie. Ona się kwalifikuje do leczenia, bo trafi kompletnie kontakt z rzeczywistością. Powiedziałabym wręcz, że jeśli chodzi o kontakt ze światem realnym to jest na podobnym levelu co ostra.

Nie ma czegoś takiego jak epizod mitomanii. Kontakt ze światem Bugucha ma dobry. A to, że oszukuje samą siebie, to nie jest powód do leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takiego jak epizod mitomanii. Kontakt ze światem Bugucha ma dobry. A to, że oszukuje samą siebie, to nie jest powód do leczenia. 

Czepiasz się słówek, a dobrze wiesz, o co chodziło autorce (nie jestem nią, żeby nie było). Boguśka nie ma kontaktu z rzeczywistością, jeśli ciągle kłamie, a kłamie praktycznie w co drugim zdaniu.To zakrawa niestety na mitomanię - nałogowe kłamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Obrzydliwe to jest, jak bardzo są roszczeniowi. Niedługo będą chcieli, żeby im gwarantować darmowe wizyty prostytutek. Nawet Bogusia jest przykładem na to, że jej własny mąż woli oglądać laski w internecie. I sam powiedział, że musi napatrzeć się na zdrowe, żeby coś z żoną zrobić. Niech będzie, że jestem okropna i wredna, ale taka jest prawda. Co to w ogóle ma być - prawo do seksu? Jak ludzie nie chcą się z nimi bzykać, to żadne prawo im nie pomoże. Siedzą tam tacy napaleni i źli na cały świat, że nie chcą uprawiać z nimi seksu. Zarzucają komuś brak edukacji, bo nie kręci go ściąganie z Bogusi osranej pieluchy a potem... ech... Czy kobieta, która ma 90 lat może mieć pretensje do świata, że nie podoba się młodym chłopcom? Takie jest życie. Mamy przyjąć politykę wmawiania dzieciom, że muszą ulegać niepełnosprawnym, bo inaczej to hejt, a oni mają prawo do seksu... Brak chętnych na takie igraszki nie wynika z tego, że ludzie myślą, że Buka nie może uprawiać seksu. Ale że ich po prostu nie kręci, nie podoba im się... To jest naturalny ludzki odruch. Brutalne, ale prawdziwe. 

Nie uważam tego za brutalne. To tak samo brutalne jak starość, przemijanie, pozostałe choroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość goscc napisał:

Jej mały rozumek nie pojmuje tego, że wychodząc z takimi tematami do ludzi pełnosprawnych wytwarza odwrotną reakcję - obrzydzenie i wzdrygnięcie. Ok, jeśli sa osoby zdrowe, które chcą uprawiać seks z osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym to nie mam nic do tego, ale nie chce o tym wiedzieć, słuchać, oglądać o tym konferencji. Każdy w łóżku robi to, na co ma ochotę i ja po prostu nie mam ochoty o tym słuchać. Dotyczy to zarówno osob zdrowych jak i niepełnosprawnych - jeśli ludzie zdrowi chcą uprawiać seks na suficie, to ja nie muszęo  tym wiedzieć. jeśli osoba niepełnosprawna ma potrzeby i ma partnera - nie mam z tym problemu, ale nie chcę o tym słuchac. nie potrzebuje edukacji w tym zakresie. a juz na pewno nie chce sluchac o seksie osoby zdeformowanej, nieprzypominającej człowieka, na widok której cofa mi się jedzenie - przepraszam, ale taka jest prawda. To jest moja naturalna reakcja, tak nas natura stworzyła. 

Musisz o tym słuchać, muuuusisz! Bo Buka postraszy służbami prawa albo dopadnie Cię karma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Komentarz - „każdy ma prawo do orgazmu” 

 

Pjoter, pedofile też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość a tam napisał:

Czepiasz się słówek, a dobrze wiesz, o co chodziło autorce (nie jestem nią, żeby nie było). Boguśka nie ma kontaktu z rzeczywistością, jeśli ciągle kłamie, a kłamie praktycznie w co drugim zdaniu.To zakrawa niestety na mitomanię - nałogowe kłamanie.

Nie czepiam się słówek. Cały post dotyczył epizodu mitomanii czyli czegoś co nie istnieje. Buka żadną mitomanką nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłe hłe

Trochę śmieszy mnie poza tm wszystkim, że taka Rubik firmuje swoją obecnością takie konferencje/akcje. Przecież ona pochodzi ze świata, który gloryfikuje urodę, młodość, fatałaszki, luksusowe gadżety, miejsca. Sorry, ale serio ktoś mógłby podejrzewać, że ktoś taki jak A.Rubik zwiąże się z męskim odpowiednikiem AnR? Taaaa... Wystarczy popatrzeć na jej byłego męża - ten to dopiero był niepełnosprawny ;) Gdyby takie warsztaty prowadziła jako gość żona Nicka Vujicica, to jeszcze można by uwierzyć, ale żadne aktorko-modelki mnie nie przekonają o swoim głębokim humanizmie, który sprawi, że zwiążą się z ubogim niepełnosprawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość a tam napisał:

Czepiasz się słówek, a dobrze wiesz, o co chodziło autorce (nie jestem nią, żeby nie było). Boguśka nie ma kontaktu z rzeczywistością, jeśli ciągle kłamie, a kłamie praktycznie w co drugim zdaniu.To zakrawa niestety na mitomanię - nałogowe kłamanie.

Nie czepiam się słówek. Cały post dotyczył epizodu mitomanii czyli czegoś co nie istnieje. Buka żadną mitomanką nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paranoja kompletna z tym "edukowaniem" i konferencjami, mającymi na celu chyba tylko danie chwilowego zajęcia rzeszy jakichś pseudopsychologów.

Jak to bardzo z drugiej strony trzeba nie znać ludzkiej natury( tak właśnie- biologii i natury) żeby ludziom wciskać takie kity i jeszcze liczyć na co? Na litość? Przeciez oni ponoć litości nie chcą? W człowieku budzi się NATURALNY odruch, instynkt, który odrzuca coś co jest tak bardzo niezgodne z psychiką ludzką.

Ech, dasz jeden palec, to zapragną całej ręki.

A przez ten dziwny twór- "OSOBA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ" to już w ogóle sie odechciewa tego nawet wysłuchac do końca.

To może mówmy- OSOBA Z KILKOMA SPRAWNOŚCIAMI- bardziej adekwatne w niektórych przypadkach.

PS. Ciekawe jak to się ma do tych "60 zboczeńców, w tym on". Czy to nie mówi samo za siebie???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×