Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onion.hunter

Kochana Kafeterio, moja siostra jest aktywna seksualnie, a ja wciąż nie...

Polecane posty

Gość rumiany pjoter
8 minut temu, Gość Magunia Ałgustynowicz napisał:

Mogę Ci zwalić moją powykrecaną łapą, chcesz? 🏗 Najnizszy próg na patronite!! 

a z pluciem na ciebie i wyzywaniem za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia Ałgustynowicz
8 minut temu, Gość rumiany pjoter napisał:

a z pluciem na ciebie i wyzywaniem za ile?

Piątka i naklejki z motylkami 🦋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ploter spaslicki
3 minuty temu, Gość Magunia Ałgustynowicz napisał:

Piątka i naklejki z motylkami 🦋

Biorę na całą noc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj, @partnerżyciowy chyba dziś odwiedza Amouranth 😉 Kłuszynka widocznie spragniona słyszeć od Ludwiczek jaka to jest piękna wewnętrznie i zewnętrznie 😂 A róża to z tej konferencji. Tam dostały po tych swoich wynurzeniach, stylówa z drugiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

https://zapodaj.net/b06cd95153471.png.html

tak dobrze ze ten filtr tak świetnie działa ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Oj, @partnerżyciowy chyba dziś odwiedza Amouranth 😉 Kłuszynka widocznie spragniona słyszeć od Ludwiczek jaka to jest piękna wewnętrznie i zewnętrznie 😂 A róża to z tej konferencji. Tam dostały po tych swoich wynurzeniach, stylówa z drugiego dnia.

Na live widziałam jak dostała tą róże, ledwo w krecią łapkę ją wzięła 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ło matko, jeszcze buheliada o tym jaka się czuje kochana przez męża 😆 w milosc brata wierze, męża nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pjotera
2 godziny temu, Gość Magunia Ałgustynowicz napisał:

Mogę Ci zwalić moją powykrecaną łapą, chcesz? 🏗 Najnizszy próg na patronite!! 

 

2 godziny temu, Gość Magdalena Augystynovicz napisał:

tylko na leżąco, bo na siedząco uczę się dopiero długopis trzymać

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kochana Madziu a jak dam 15 zł? Co mi zrobisz? 

 

2 godziny temu, Gość rumiany pjoter napisał:

a z pluciem na ciebie i wyzywaniem za ile?

 

2 godziny temu, Gość Magunia Ałgustynowicz napisał:

Piątka i naklejki z motylkami 🦋

 

2 godziny temu, Gość Ploter spaslicki napisał:

Biorę na całą noc! 

Pjoter vs Kafeteria 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Współczuje jego dziewczynie o ile kiedykolwiek ja znajdzie. Całe życie będzie zastanawiała się czemu jej partner interesuje się seksem swojej siostry.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ło matko, jeszcze buheliada o tym jaka się czuje kochana przez męża 😆 w milosc brata wierze, męża nie 

Zartujecie? Aż się dziwię że nikt nic nie napisał na ten temat w komentarzu. Co za zaklamane babsko 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buczydlo to ulom

Najpierw wypisuje takie rzeczy o wielkiej miłości mensza ,  a potem płacze że hejt jak jej ktoś prawdę powie o menszu i nagle zmienia zdanie że zero prywaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona ma coś z głową i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Współczuje jego dziewczynie o ile kiedykolwiek ja znajdzie. Całe życie będzie zastanawiała się czemu jej partner interesuje się seksem swojej siostry.. 

Niezdrowe to. Może on impotent od tego wszystkiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Ona ma coś z głową i to ostro.

To misia o bardzo małym rozumku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek

Ploter, Magdalena robi już specjalny odcinek o tobie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona się dzis porównuje do kuszynskiej... btw fotoszop zaleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zartujecie? Aż się dziwię że nikt nic nie napisał na ten temat w komentarzu. Co za zaklamane babsko 😕

@aniolnaresorach Czy kobieta z niepełnosprawnością i z dużą deformacją ciała może czuć się 100%, piękną i kochaną kobietą? 🤔 TAK 😇 wiecie co jest najważniejsze?👌 By nie patrzeć na to co mówią inni... ważne by dostrzec w sobie piękno i w oczach tych którzy kochają 🥰 Czy czuje się 100%, piękną i kochaną kobietą? Tak... 😇 tego i Wam życzę bez względu na to czy jesteście sprawne czy nie...✌

—> A Ludwiczki piszą jaka jest piękna i mądra 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Och bogusiu

Wzruszajacy wpis

Ale czy nie powinno być napisane:

OSOBĄ ZE SPRAWNOŚCIAMI?

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powędrowałam po znajomych B.- i znalazłam laske z ON - ma zdj z facetem, pytanie koleżanki „kto to”, odp autorki „a co zazdrościsz mi, że się mi tak bardzo powodzi?”

😂😂

Obraz takich lasek w typie B. Jak już wyrwą chłopa, to rękami i nogami (lub na inne) sposoby będą go trzymać przy sobie, bo maja coś, co inne jej zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam wrażenie, że znów Kafe było czytane i tym razem deformacje wypłynęły i nie patrzenie co mówią inni 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zauwazylyscie ze te wszystkie niepelnosprawne maja czesto te same cechy charakteru? No zryta bania jest jak nic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powędrowałam po znajomych B.- i znalazłam laske z ON - ma zdj z facetem, pytanie koleżanki „kto to”, odp autorki „a co zazdrościsz mi, że się mi tak bardzo powodzi?”

😂😂

Obraz takich lasek w typie B. Jak już wyrwą chłopa, to rękami i nogami (lub na inne) sposoby będą go trzymać przy sobie, bo maja coś, co inne jej zazdroszczą

I widzisz, grzeczna osoba oleje, nie zripostuje takiej absurdalnej odpowiedzi a niepelnosprawna nawet nie pomysli ze sie osmiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaa
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona się dzis porównuje do kuszynskiej... btw fotoszop zaleciał

Paranoja pewnie gadała, ze tez chce mieć dziecko.

zero wyobraźni, ona cała już ten wózek zajmuje, przecież jakby miała ciążowy brzuch to by ja przeważył z rydwanu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaki

Obejrzałam jej zaległe instastory. Strasznie jęczy o reumatyzmie i jak z bólu będzie musiała pracować w domu, biedulka. Ona faktycznie jest oderwana od rzeczywistości, bo chyba nie zdaje sobie sprawy, że sprawni ludzie muszą pracować na pełen etat, niezależnie od samopoczucia. Tak się składa, że też mam reumatyzm i po 8 godzinach pracy jakoś nie nagrywam żalów na ten temat, mimo że muszę chodzić, co pogarsza sprawę 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny z Roksy Band

Kochany Panie Bartłomieju,
My tak czekamy każdej zimy,
Dlaczego zawsze Pan przychodzi
do nas Gdy z cen schodzimy?

Czy to już musi tak pozostać?
Czy to jest w księgach zapisane?
Ja od podwyżki bym wolała
Spotkanie z Panem.

I wiem od koleżanek, że z radością,
Chciałyby słuchać Pana głosu,
W mróz ogrzejemy Panu uszy
Pierożkami gorącymi jak rosół!

Hu, hu, ha, hu, hu, ha,
Nasza Bunia zła!
Ale zima z Bartłomiejem
Jest pachnącym, ciepłym majem!
Zawsze bądź wśród nas
Bartłomieju, Bartłomieju, Bartłomieju nasz!

Kochany Panie Bartłomieju,
Dziewczynka z bardzo smutną minką
Pyta mnie o to, czy Pan ją znajdzie
od żonki jako prezent pod choinką?

Czy ktoś o Panu nie zapomni
Że Panu smutno będzie potem
Dziewczyny chcą Panu dać w prezencie
Szczerze trochę syfilisu

Hu, hu, ha, hu, hu, ha... 

Nasza Bunia zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Spaślicka Oślicka
3 minuty temu, Gość Dziewczyny z Roksy Band napisał:

Kochany Panie Bartłomieju,
My tak czekamy każdej zimy,
Dlaczego zawsze Pan przychodzi
do nas Gdy z cen schodzimy?

Czy to już musi tak pozostać?
Czy to jest w księgach zapisane?
Ja od podwyżki bym wolała
Spotkanie z Panem.

I wiem od koleżanek, że z radością,
Chciałyby słuchać Pana głosu,
W mróz ogrzejemy Panu uszy
Pierożkami gorącymi jak rosół!

Hu, hu, ha, hu, hu, ha,
Nasza Bunia zła!
Ale zima z Bartłomiejem
Jest pachnącym, ciepłym majem!
Zawsze bądź wśród nas
Bartłomieju, Bartłomieju, Bartłomieju nasz!

Kochany Panie Bartłomieju,
Dziewczynka z bardzo smutną minką
Pyta mnie o to, czy Pan ją znajdzie
od żonki jako prezent pod choinką?

Czy ktoś o Panu nie zapomni
Że Panu smutno będzie potem
Dziewczyny chcą Panu dać w prezencie
Szczerze trochę syfilisu

Hu, hu, ha, hu, hu, ha... 

Nasza Bunia zła

Jaki kraj takie Spice Girls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

@aniolnaresorach Czy kobieta z niepełnosprawnością i z dużą deformacją ciała może czuć się 100%, piękną i kochaną kobietą? 🤔 TAK 😇 wiecie co jest najważniejsze?👌 By nie patrzeć na to co mówią inni... ważne by dostrzec w sobie piękno i w oczach tych którzy kochają 🥰 Czy czuje się 100%, piękną i kochaną kobietą? Tak... 😇 tego i Wam życzę bez względu na to czy jesteście sprawne czy nie...✌

—> A Ludwiczki piszą jaka jest piękna i mądra 🤣

Żenujące...pewnie Ludwiczki jej pisza, że cudowny kwiatek, ojej, Bejtek Cię tak musi kochać! A to badyl który każda dostawała po tej konferencji smiesznej. Po co ona w to brnie, jaki ma w tym cel, serio.

Czy naprawdę lepiej jej robi, gdy wstawia posty totalnie niezgodne z prawdą mówiące o miłości, byciu kochaną i piękną, a za chwilę wraca do swojego realnego życia z mężem pijakiem trzepiącym pod emezing boobs, do pieluch, niesamodzielności, otyłości? Naprawdę jej to pomaga? Bo ja tego nie mogę zrozumieć. Tojest mniej więcej taki sam i d io tyzm jak wrzucanie nieswoich zdjęć na instagrama jako swoje. Czy to pragnienie bycia jak zdrowa kobieta jej już naprawdę aż tak rzuciło się na głowę? Paranoja, serio. Co innego lekkie podkolorowanie rzeczywistości, a co innego odwracanie swojego świata o 180 stopni, by zaimponować..no wlasnie komu? Grażynkom i Karynkom? To jest jej target? Przecież one nawet jej filmów nie oglądają, ona na nich nei zarabia. One jej napiszą komentarz "Oh Bogusiu jesteś piękna" i wracają do swoich spraw, ich nie interesuje nowa paciaja Bogu.

I'm confused.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość goscc napisał:

 Czy to pragnienie bycia jak zdrowa kobieta jej już naprawdę aż tak rzuciło się na głowę? Paranoja, serio. Co innego lekkie podkolorowanie rzeczywistości, a co innego odwracanie swojego świata o 180 stopni, by zaimponować..no wlasnie komu? Grażynkom i Karynkom? To jest jej target? Przecież one nawet jej filmów nie oglądają, ona na nich nei zarabia. One jej napiszą komentarz "Oh Bogusiu jesteś piękna" i wracają do swoich spraw, ich nie interesuje nowa paciaja Bogu.

I'm confused.

Nie oglądają i często nie mają pojęcia o aferze z mężem. Jak się pojawią pod jej insta komentarze o kafeterii, to jakaś z ciekawości tutaj zajrzy i (wręcz) żąda dowodów na to, że mąż b.zdradził lub że woli pic niż umyć jej włosy... no sorry. Takie ma „fanki”, że połowa nie wie, że ma rodzeństwo ;) nie wiem czy kupiła sobie jakieś lajki, ale tak to czasem wygląda. A na pewno swoimi fejk kontami pisze sobie slodkopierdzące komentarze 😂 ona zdecydowanie nie jest pogodzona ze swoją niepelnospawnością i nie czuje się kochana, może znów tam jakaś deprecha wjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcio
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądają i często nie mają pojęcia o aferze z mężem. Jak się pojawią pod jej insta komentarze o kafeterii, to jakaś z ciekawości tutaj zajrzy i (wręcz) żąda dowodów na to, że mąż b.zdradził lub że woli pic niż umyć jej włosy... no sorry. Takie ma „fanki”, że połowa nie wie, że ma rodzeństwo 😉 nie wiem czy kupiła sobie jakieś lajki, ale tak to czasem wygląda. A na pewno swoimi fejk kontami pisze sobie slodkopierdzące komentarze 😂 ona zdecydowanie nie jest pogodzona ze swoją niepelnospawnością i nie czuje się kochana, może znów tam jakaś deprecha wjechała?

ja myślę, że to już nie tylko depresja, ale jakiś epizod mitomanii. Miałam styczność z takim człowiekiem, niepogodzonym ze swoim losem, żyjącym od 10 lat przeszłością i nie akceptującym tego, że to minęło, że to nie wróci. Popadł w mitomanię do tego stopnia, że ludzie mówili mu w twarz, że wiedzą, że kłamie, żeby przestał, przedstawiali dowody a ten człowiek nie robił sobie z tego nic, spuszczał głowę w dół i za dwa dni było to samo.

Boguśka wpada w dokładnie ten sam stan, mam wrażenie, że jej można mówić w twarz, że się wie o tym, jak wygląda jej życie naprawdę, a ona Cię wyzwie, opluje i odjedzie swoim rydwanem, po czym za chwilę doda posta na instagramie o tym,  jaka jest kochana, piekna i kocha swoje cudowne życie. Ona jest chora z nienawiści do świata za swój los i chora na chęć życia jak my, zdrowi ludzie. Ona się kwalifikuje do leczenia, bo trafi kompletnie kontakt z rzeczywistością. Powiedziałabym wręcz, że jeśli chodzi o kontakt ze światem realnym to jest na podobnym levelu co ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łooooo

Na insta sexedpl— Buka szersza od kolesia bez nóg siedzącego obok Anji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×