Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buka

Ryży tupecik, ryży brat... to za mało jeden bat!

Polecane posty

Gość zbrzydzony
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Widzę po Otrze, że można w rodzinnym domu tygodniami czekać na umycie włosów czy zmianę bluzki.

Fuuuj... co za ohyzda... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie uwierze dopóki na własne oczy nie zobaczę, że bogu jak pieprzy na ig że jedzie do pracy to ląduje w orzo czy jakiejs galerii....nie wierzę że może być aż tak poe ba yna

No przecież w przed-poprzednim wątku jakaś laska pisała, że mieszka niedaleko niej i widuje ją rano, jak zapitala rydwanem do Orzo czy innej placówki ze śniadaniem za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

jak chca sie kreować na pełne życia i pełne kobiecości "zwykłe dziewczyny" to niech liczą się, że będzie sie od nich wymagać bez taryfy ulgowej, tyle samo

Nie są zwykłe ani normalne i nigdy nie będą. Czas to zrozumieć i przyjąć do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Proszę, bądźcie dziś dla Bogusi wyrozumiałe, bo dzisiaj Bartłomiej ma wizytę domową z Roksy. I dlatego z samego rana wyrzucił Bogusię bez makijażu, itp...

Ale, że Asystentka Sexualna dla Asystenta...??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pracodawca mu wypłaca wynagrodzenie w talonach na takie usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

nie uwierze dopóki na własne oczy nie zobaczę, że bogu jak pieprzy na ig że jedzie do pracy to ląduje w orzo czy jakiejs galerii....nie wierzę że może być aż tak poe ba yna

 

biorąc pod uwage jakie ma zycie jak dla mnie moze sie rozkoszowac makijazami, robic je dla garstki ludwiczek, otra to momentami dla mnie jest nawet pocieszna jak opowiada jak smakujom herbaty czy kanapki. niech maja z zycia chociaż tyle.....ale ludzie kochani, jak chca sie kreować na pełne życia i pełne kobiecości "zwykłe dziewczyny" to niech liczą się, że będzie sie od nich wymagać bez taryfy ulgowej, tyle samo , a nie, że od razu dyskryminujo

 

Znowu zaczynasz trolico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.05.2019 o 19:54, Gość gosc napisał:

to błat pedał

On jest tęczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
15 minut temu, Gość gosc napisał:

nie uwierze dopóki na własne oczy nie zobaczę, że bogu jak pieprzy na ig że jedzie do pracy to ląduje w orzo czy jakiejs galerii....nie wierzę że może być aż tak poe ba yna

 

biorąc pod uwage jakie ma zycie jak dla mnie moze sie rozkoszowac makijazami, robic je dla garstki ludwiczek, otra to momentami dla mnie jest nawet pocieszna jak opowiada jak smakujom herbaty czy kanapki. niech maja z zycia chociaż tyle.....ale ludzie kochani, jak chca sie kreować na pełne życia i pełne kobiecości "zwykłe dziewczyny" to niech liczą się, że będzie sie od nich wymagać bez taryfy ulgowej, tyle samo , a nie, że od razu dyskryminujo

 

Prowadzą życie jak w sanatorium, z tym, że bez kontaktów seksualnych, damsko - męskich, bo Matka Natura tak postanowiła. Są niepełnosprawni, którzy są w stanie utrzymać się, wynająć/ kupić mieszkanie, zarobić na opiekę 24/24. One nie zaliczają się do tej grupy. Prowadzą życie trochę pacjenta psychiatryka, bo nie przyjmują prawdy. Trochę przedszkolaka - przynieś, podaj, patrz jak ładnie trzymam kubeczek, patrz jak ładnie kupkę zrobiłam, jakie mam stópki. Od czasu do czasu udają nastolatki. Biadolą wtedy o piwku, szalonych imprezach, seksie, chłopakach, powodzeniu. Kupują setny błyszczyk, bluzeczki z cekinowym napisem love. Co to ma wspólnego z życiem dorosłej osoby? Nic. Mają 31 lat, a żyją jak dzieci albo jak pacjentki psychiatryczne. I niech sobie żyją. Tyle udźwignęły, więcej nie potrafią, nie chcą. Tylko niech nie wciskają, że to jest życie. W dorosłym życiu gdy facet cię nie chce, to musisz to uszanować. W dorosłym życiu nikt nie opowiada, że wstał, wypił herbatę, umył zęby. Nikt nie daje bana rozmowcy za to, że ma inne zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość gość napisał:

Znowu zaczynasz trolico?

wyluzuj zwieracze...watek ma 9 stron a ja pierwszy wpis zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

wyluzuj zwieracze...watek ma 9 stron a ja pierwszy wpis zrobilam

Po co klamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.05.2019 o 20:35, Gość foka bez oka napisał:

na co on ma grupe? serio ma cos z glowa? ale geny w tej rodzinie, ja pitole.

Sądząc po odzywkach to upośledzony, przynajmniej w stopniu lekkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość guzik the wybawca napisał:

kiełowniczka swojego lowelka. właśnie siedzi w orzo - kto chce niech jedzie zobaczyć.

Adres: Plac Konstytucji 5

taka to wlasnie płaca kiełowniczki. buka skoncz to pier***enie. jestes skonczona.

 

To nie twoj wpis? Trolico? Jest kilka innych klamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blelele

Buka znów pieprzy na insta o przy która bardzo bardzo lubi i po której jest taka zmęczona. Boże co za głupia dziewucha. Dobrze ktoś tu napisał, ze żyje jak taki pacjent psychiatryka który ma ciagle potrzebę chwalenia się swoim misiem „zobacz jakiego mam ładnego misia hihi”. Buka robi to samo, czy znacie kogoś zdrowego na umyśle który dzień w dzień pieprzy w necie ze idzie do pracy i ze kocha swoją prace? Przecież to się nadaje do tworek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

To nie twoj wpis? Trolico? Jest kilka innych klamczucho

mój osatni wpis jest ten ktory ktos skopiował z wczesniejszego watku ktory chwile po moim wpisie padl. i wrzucil tu:

Dnia 20.05.2019 o 19:15, Gość gosc napisał:

Boguśka ostatnio za bardzo pogubiła się.

walczy o uwagę wszystkich wszystkim sposobami, nic jej nie wychodzi poza obrzydzaniem do siebie

wszędzie tylko dyskryminacja i wylewanie szamba na biedną kobietę,

jesli ktos ja oglada ze wzgledu na "piekne makijaże" i nagle widzi to co widzi, twarz pełna zaskrnikow lub zdeformowane stopy to to , ze zbiera na wmioty odtego nie znaczy że dyskryminuje tylko ma taki odruch ludzki bleeeeeeeeee

zaraz przyjdzie gandalf i będzie mi zlowieszczyl, co to mnie nie spotka

 

co za porazka z ciebie. bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Zuzka napisał:

Prowadzą życie jak w sanatorium, z tym, że bez kontaktów seksualnych, damsko - męskich, bo Matka Natura tak postanowiła. Są niepełnosprawni, którzy są w stanie utrzymać się, wynająć/ kupić mieszkanie, zarobić na opiekę 24/24. One nie zaliczają się do tej grupy. Prowadzą życie trochę pacjenta psychiatryka, bo nie przyjmują prawdy. Trochę przedszkolaka - przynieś, podaj, patrz jak ładnie trzymam kubeczek, patrz jak ładnie kupkę zrobiłam, jakie mam stópki. Od czasu do czasu udają nastolatki. Biadolą wtedy o piwku, szalonych imprezach, seksie, chłopakach, powodzeniu. Kupują setny błyszczyk, bluzeczki z cekinowym napisem love. Co to ma wspólnego z życiem dorosłej osoby? Nic. Mają 31 lat, a żyją jak dzieci albo jak pacjentki psychiatryczne. I niech sobie żyją. Tyle udźwignęły, więcej nie potrafią, nie chcą. Tylko niech nie wciskają, że to jest życie. W dorosłym życiu gdy facet cię nie chce, to musisz to uszanować. W dorosłym życiu nikt nie opowiada, że wstał, wypił herbatę, umył zęby. Nikt nie daje bana rozmowcy za to, że ma inne zdanie. 

przeciez otra nie ma chlopaka, bo nie chce i zaden na nia nie zasluguje. mylisz sie myslac, ze takie dziewczyny nie podobaja sie facetom. phi. bzdura. otra ci to wytlumaczy. ja z tego samego powodu nie mam odrzutowca i willi z basenem na bora bora. nie chce mi sie. 

buka prosila bartka, zeby nie wchodzil w ten zwiazek, blagala wrecz. bartek nie chcial z nia byc, dlatego, że rodzina mu zabraniala. dlatego też odrzucilo go, gdy pierwszy raz ją zobaczyl. to wszystko przez jego matkę i kafetełię. normalnie kazdy facet ma namiot na jej widok.

jednej slownik w telefonie wrzuca bledy na ig, druga mowila dobrze, ale widzowie zrozumieli zle, bo zazdroszczą kalendarza. obie znaja perfekt jezyki obce. po prostu my nie mamy swojego zycia i chcemy im dokuczyc. firma otry funkcjonuje swietnie. wlosy nie sa tluste, tylko odbija sie w nich swiatlo. filmiki nie sa nudne, tylko widzowie są podli. studia specjalnie skonczone po to, by nie pracowac w zawodzie. a co tam sie kryje pod ciuchami? same atuty. dlaczego otra nie wyprowadzila sie z domu? bo zorganizowala sobie rodzinę. itd. dlaczego bartek prosil Małą Mi by opisała jak bardzo jest niegrzeczna? bo chciał potępić te zachowania! dlaczego bunia chodzi brudna? bo oszczędzają wodę dla afrykańskich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

przeciez otra nie ma chlopaka, bo nie chce i zaden na nia nie zasluguje. mylisz sie myslac, ze takie dziewczyny nie podobaja sie facetom. phi. bzdura. otra ci to wytlumaczy. ja z tego samego powodu nie mam odrzutowca i willi z basenem na bora bora. nie chce mi sie. 

buka prosila bartka, zeby nie wchodzil w ten zwiazek, blagala wrecz. bartek nie chcial z nia byc, dlatego, że rodzina mu zabraniala. dlatego też odrzucilo go, gdy pierwszy raz ją zobaczyl. to wszystko przez jego matkę i kafetełię. normalnie kazdy facet ma namiot na jej widok.

jednej slownik w telefonie wrzuca bledy na ig, druga mowila dobrze, ale widzowie zrozumieli zle, bo zazdroszczą kalendarza. obie znaja perfekt jezyki obce. po prostu my nie mamy swojego zycia i chcemy im dokuczyc. firma otry funkcjonuje swietnie. wlosy nie sa tluste, tylko odbija sie w nich swiatlo. filmiki nie sa nudne, tylko widzowie są podli. studia specjalnie skonczone po to, by nie pracowac w zawodzie. a co tam sie kryje pod ciuchami? same atuty. dlaczego otra nie wyprowadzila sie z domu? bo zorganizowala sobie rodzinę. itd. dlaczego bartek prosil Małą Mi by opisała jak bardzo jest niegrzeczna? bo chciał potępić te zachowania! dlaczego bunia chodzi brudna? bo oszczędzają wodę dla afrykańskich dzieci.

Popracuj nad interpunkcją. Nie da się czytać tego bełkotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

Popracuj nad interpunkcją. Nie da się czytać tego bełkotu...

popracuj nad soba...zacznij od doinfomowania sie czym jest interpunkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny czytam raczej regularnie, ale nie śledzę jej instastory - o co chodzi z tymi dwoma batami? Co to za sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Popracuj nad interpunkcją. Nie da się czytać tego bełkotu...

Popracuj nad kulturą osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu jesteście dla siebie nawzajem takie chamskie i uszczypliwe? Okropnie się to czyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Czemu jesteście dla siebie nawzajem takie chamskie i uszczypliwe? Okropnie się to czyta 

ta czepialska ma pewnie jakieś swoje problemy i tyle. w dziecinstwie ją osmieszano, ponizano i probuje to odreagowac. szkoda dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik the kot
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny czytam raczej regularnie, ale nie śledzę jej instastory - o co chodzi z tymi dwoma batami? Co to za sytuacja?

Jadąc do Ksawerego na odświeżenie alfa na swoim i jego instastory walnęła, że jadą na dwa baty (pewnie chodziło jej o jednoczesne kręcenie filmików 😆) ksaw puścił buraka a ta jakby nigdy nic. Snuto domysły czy usłyszała to na filmikach bełta czy po prostu jej się marzy po konferencji o seksie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Guzik the kot napisał:

Jadąc do Ksawerego na odświeżenie alfa na swoim i jego instastory walnęła, że jadą na dwa baty (pewnie chodziło jej o jednoczesne kręcenie filmików 😆) ksaw puścił buraka a ta jakby nigdy nic. Snuto domysły czy usłyszała to na filmikach bełta czy po prostu jej się marzy po konferencji o seksie on

W końcu ktoś tu jest normalny i miły, a nie wyzywa od troli, narzeka na brak „starego składu” i ludzi, którzy nie ogarnija życia boguski tak dobrze jak oni i PO PROSTU NORMALNIE ODPOWIADA. Takich ludzi potrzebujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny czytam raczej regularnie, ale nie śledzę jej instastory - o co chodzi z tymi dwoma batami? Co to za sytuacja?

Boże, przeczytałam "o co chodzi z tymi dwoma BATATAMI" 😂 myslac, ze ktos pyta o stópki Booo. Ale mam ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skąd Buczka wytrzasnela eko fryzjera? Wcześniej chodziła do niezłego fryzjera w Warszawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
5 minut temu, Gość gość napisał:

Boże, przeczytałam "o co chodzi z tymi dwoma BATATAMI" 😂 myslac, ze ktos pyta o stópki Booo. Ale mam ubaw

Nasza kierownik rowniez zaskakuje, dzis ulepkowy jogurcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Skąd Buczka wytrzasnela eko fryzjera? Wcześniej chodziła do niezłego fryzjera w Warszawie 

Pokłóciła się z poprzednią fryzjerką i ktoś jej warkocz polecił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.05.2019 o 20:58, Gość Gość napisał:

z jego pisssdowatym spojrzeniem, powierzchownością chłopa śląskiego,

Ale jak to... Przeca "Chłop śląski - szeroki w barach, w dupie wąski"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

https://pokazywarka.pl/kl2abx/

haha google już wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaZuzizaZuza
2 godziny temu, Gość Zuzka napisał:

Prowadzą życie jak w sanatorium, z tym, że bez kontaktów seksualnych, damsko - męskich, bo Matka Natura tak postanowiła. Są niepełnosprawni, którzy są w stanie utrzymać się, wynająć/ kupić mieszkanie, zarobić na opiekę 24/24. One nie zaliczają się do tej grupy. Prowadzą życie trochę pacjenta psychiatryka, bo nie przyjmują prawdy. Trochę przedszkolaka - przynieś, podaj, patrz jak ładnie trzymam kubeczek, patrz jak ładnie kupkę zrobiłam, jakie mam stópki. Od czasu do czasu udają nastolatki. Biadolą wtedy o piwku, szalonych imprezach, seksie, chłopakach, powodzeniu. Kupują setny błyszczyk, bluzeczki z cekinowym napisem love. Co to ma wspólnego z życiem dorosłej osoby? Nic. Mają 31 lat, a żyją jak dzieci albo jak pacjentki psychiatryczne. I niech sobie żyją. Tyle udźwignęły, więcej nie potrafią, nie chcą. Tylko niech nie wciskają, że to jest życie. W dorosłym życiu gdy facet cię nie chce, to musisz to uszanować. W dorosłym życiu nikt nie opowiada, że wstał, wypił herbatę, umył zęby. Nikt nie daje bana rozmowcy za to, że ma inne zdanie. 

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×