Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość Kobieta z klasą

Jak w tytule... Czy dziś naprawdę nie ma jus wolnych interesujących mężczyzn? Z pewnych przyczyn, nie będę tu sie rozpisywać z jakich, nie poznałam nikogo poważnego na studiach. Teraz jestem juz po, pracuje w wyuczonym zawodzie, dodatkowo doksztalcam się w innej branży. Mam marzenia i aspiracje. Chciałabym zwiedzić choć kawałek tego pięknego świata. Interesuje sie troszkę motoryzacja, odwiedzam regularnie fryzjera i kosmetologa. Chodzę regularnie na basen i siłownię. Czytam książki. Z wyglądu normalna - ani klasyczna piękność ani wyjątkowo brzydka. Miałam powodzenie zawsze, teraz tez sie za mna oglądają,Uśmiechaja, składają propozycje... Ale niestety nie mogę poznać nikogo interesującego. Faceci są po prostu nudni. Nie mają zainteresowań, nie czytają książek, nie ma o czym z nimi rozmawiać. Tragedia jakas. Wielu z. Nich nie wie naeet co tonsa znaki interpunkcyjne, więc z nich nawet nie korzystaja. Potrafią tylko odpisać: nom, ok, ale u nas lało, a. Dziecko sąsiada się zesralo... No ludzie... Ręce opadają. Wy fajne kobitki tez macie problem z poznaniem kogoś normalnego? Łatwiej jest być tepa laska, bo takie chcą tylko seksu i zeby facet od rodziców je zabral i nie mają wyższych aspiracji. Tak sie chciałam wygadac tylko. Bo dbać o siebie będę dalej. I robić swoje również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom

Co intersje z motoryzacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Jak w tytule... Czy dziś naprawdę nie ma jus wolnych interesujących mężczyzn? Z pewnych przyczyn, nie będę tu sie rozpisywać z jakich, nie poznałam nikogo poważnego na studiach. Teraz jestem juz po, pracuje w wyuczonym zawodzie, dodatkowo doksztalcam się w innej branży. Mam marzenia i aspiracje. Chciałabym zwiedzić choć kawałek tego pięknego świata. Interesuje sie troszkę motoryzacja, odwiedzam regularnie fryzjera i kosmetologa. Chodzę regularnie na basen i siłownię. Czytam książki. Z wyglądu normalna - ani klasyczna piękność ani wyjątkowo brzydka. Miałam powodzenie zawsze, teraz tez sie za mna oglądają,Uśmiechaja, składają propozycje... Ale niestety nie mogę poznać nikogo interesującego. Faceci są po prostu nudni. Nie mają zainteresowań, nie czytają książek, nie ma o czym z nimi rozmawiać. Tragedia jakas. Wielu z. Nich nie wie naeet co tonsa znaki interpunkcyjne, więc z nich nawet nie korzystaja. Potrafią tylko odpisać: nom, ok, ale u nas lało, a. Dziecko sąsiada się zesralo... No ludzie... Ręce opadają. Wy fajne kobitki tez macie problem z poznaniem kogoś normalnego? Łatwiej jest być tepa laska, bo takie chcą tylko seksu i zeby facet od rodziców je zabral i nie mają wyższych aspiracji. Tak sie chciałam wygadac tylko. Bo dbać o siebie będę dalej. I robić swoje również. 

Twoja wypowiedz tez powala..trzeba bylo przeczytac przed wyslaniem,bledow pelno,a czepia się innych..ups..znaki Ci jakis nie wyszły. Skoro wymagasz wow to zacznij tez od siebie.Nudna kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Twoja wypowiedz tez powala..trzeba bylo przeczytac przed wyslaniem,bledow pelno,a czepia się innych..ups..znaki Ci jakis nie wyszły. Skoro wymagasz wow to zacznij tez od siebie.Nudna kobieta 

Telefon rządzi się swoimi prawami... Tym bardziej jak pisze sie w pośpiechu. Jednak przecinkow, kropek używam,  bledow ortograficznych nie robię... A to, ze sie wkradnie jakas literówka to z pospiechu bądź autokorekta. O zbędne komentarze prymitywow i nierobow nie prosiłam. Zatem żegnam! Idz trolluj matce e kuchni. Baj baj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą

*w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Chciałabym zwiedzić choć kawałek tego pięknego świata. Interesuje sie troszkę motoryzacja, odwiedzam regularnie fryzjera i kosmetologa. Chodzę regularnie na basen i siłownię. Czytam książki.

A o czym taki facet miałby z tobą rozmawiać?

O jeżdżeniu na wielbłądzie w Tunezji? O nowych trenach w strzyżeniu i barwieniu? O nowym kremie na zmarszczki? Jak podnieść pośladki i ujędrnić biust na siłce? O harlekinach?

No i pozostaje motoryzacja.... a wiesz co to jest dyfer, albo ile cylindrów miał Junak m10??🤣

No. Tośmy pogadali...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
12 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Jak w tytule... Czy dziś naprawdę nie ma jus wolnych interesujących mężczyzn? Z pewnych przyczyn, nie będę tu sie rozpisywać z jakich, nie poznałam nikogo poważnego na studiach. Teraz jestem juz po, pracuje w wyuczonym zawodzie, dodatkowo doksztalcam się w innej branży. Mam marzenia i aspiracje. Chciałabym zwiedzić choć kawałek tego pięknego świata. Interesuje sie troszkę motoryzacja, odwiedzam regularnie fryzjera i kosmetologa. Chodzę regularnie na basen i siłownię. Czytam książki. Z wyglądu normalna - ani klasyczna piękność ani wyjątkowo brzydka. Miałam powodzenie zawsze, teraz tez sie za mna oglądają,Uśmiechaja, składają propozycje... Ale niestety nie mogę poznać nikogo interesującego. Faceci są po prostu nudni. Nie mają zainteresowań, nie czytają książek, nie ma o czym z nimi rozmawiać. Tragedia jakas. Wielu z. Nich nie wie naeet co tonsa znaki interpunkcyjne, więc z nich nawet nie korzystaja. Potrafią tylko odpisać: nom, ok, ale u nas lało, a. Dziecko sąsiada się zesralo... No ludzie... Ręce opadają. Wy fajne kobitki tez macie problem z poznaniem kogoś normalnego? Łatwiej jest być tepa laska, bo takie chcą tylko seksu i zeby facet od rodziców je zabral i nie mają wyższych aspiracji. Tak sie chciałam wygadac tylko. Bo dbać o siebie będę dalej. I robić swoje również. 

Czy w łóżku też są nudni?? Eee ty pewnie jeszcze cnota?  W dobie internetu, TV, wcale się nie dziwię że zamiast książki wolą seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom

Robi błędy ile chce to forum jest tego warte, jak i osoby przebywające na tym nędznym forum. 

Zaciekawiło mnie,  czy lubi naprawiać samochòd, motor itd, poda klucz oczko wy czy nasadowy taka kobita to skarb, nie będzie się bała ubrudzić 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A o czym taki facet miałby z tobą rozmawiać?

O jeżdżeniu na wielbłądzie w Tunezji? O nowych trenach w strzyżeniu i barwieniu? O nowym kremie na zmarszczki? Jak podnieść pośladki i ujędrnić biust na siłce? O harlekinach?

No i pozostaje motoryzacja.... a wiesz co to jest dyfer, albo ile cylindrów miał Junak m10??🤣

No. Tośmy pogadali...😎

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Telefon rządzi się swoimi prawami... Tym bardziej jak pisze sie w pośpiechu. Jednak przecinkow, kropek używam,  bledow ortograficznych nie robię... A to, ze sie wkradnie jakas literówka to z pospiechu bądź autokorekta. O zbędne komentarze prymitywow i nierobow nie prosiłam. Zatem żegnam! Idz trolluj matce e kuchni. Baj baj 

Matkę trzeba szanować,a patrząc na Twój charakter niekoniecznie zadufana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Kobieta z klasą napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

Oj paniusia się znalazła. Ciasteczka w dwa paluszki, a za ch*ja całą łapą. Widzę wyżej sr@sz, jak dupę masz. Nie zawracaj nam dupy, kup sobie 5 kotów i z nimi dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
5 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

Jestem kobietą i wolę woła z magazynu ,bo to też praca i uczciwie zarabia ..niż mieć za koleżankę taką wyniosła osobę jak Ty..Nie oceniaj książek po okładce,chyba za mało czytasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
5 minut temu, Gość gość napisał:

A o czym taki facet miałby z tobą rozmawiać?

O jeżdżeniu na wielbłądzie w Tunezji? O nowych trenach w strzyżeniu i barwieniu? O nowym kremie na zmarszczki? Jak podnieść pośladki i ujędrnić biust na siłce? O harlekinach?

No i pozostaje motoryzacja.... a wiesz co to jest dyfer, albo ile cylindrów miał Junak m10??🤣

No. Tośmy pogadali...😎

Ty wiesz ile cylinder ma pierścieni, jakie są? co to jest zamek?  Czym się ròżni silnik dwusòw  i czterosòw. 

Co to jest wał kardana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
9 minut temu, Gość Interkom napisał:

Robi błędy ile chce to forum jest tego warte, jak i osoby przebywające na tym nędznym forum. 

Zaciekawiło mnie,  czy lubi naprawiać samochòd, motor itd, poda klucz oczko wy czy nasadowy taka kobita to skarb, nie będzie się bała ubrudzić 😀

Nie, nie boję się ubrudzić. Dbam o swój samochód. Jak mam czas to towarzysze mechanikowi podczas naprawy na warsztacie. Sama nieraz cos przykrecilam, dokrecilam. 

Nie, nie jestem wyniosła. Po prostu nie lubię chamusiow. Jak ktoś z góry krytykuje nie znając kogoś. Prymitywne to i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
3 minuty temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania przez siebie zadane. Schizofrenia? Ja nie musze Ci sie tłumaczyć o czym mam pojęcie, bo nie jesteś dla mnie kandydatem na służącego nawet. Prosiłam o wypowiedzi fajnych dziewczyn.  Pytałam czy mają podobne przeżycia. Zakompleksionym wolom roboczym z magazynu i produkcji podziękuję. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. 

Facet zadal konkretne pytania, a Ty zamiast odpowiedziec, to go obrazasz. Moze jak przeanalizujesz swoje wypowiedzi, to dojdziesz do wniosku jakiegos, bo jestes nieprzyjemna, widac, ze zadzierasz nosa, a pycha kroczy przed upadkiem:) i tu jest problem. Moze Ty na facetow, ktorzy nie maja jeszcze zon patrzysz jak na odpady i znasz przyczyne ich stanu wolnego, bo na pewno sa wybrakowani, spojrz tez na to z tej strony, ze moze i o Tobie ludzie tak mysla - cos z nia jest nie tak, skoro nie potrafi kogos poznac. Chodzisz na silownie, do kosmetyczki i to jakies wow? Ile krajow zaliczylas, ile masz ciekawych historii z podrozy? I ile wiesz o tej motoryzacji faktycznie? Moze wcale nie jestes takim ciekawym przypadkiem, za jaki sie uwazasz? Nie nasmiewaj sie z ludzi, bo los bywa przewrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

A ja bym się z Tobą umówił, interesują mnie ambitne kobiety. Sam taki jestem, pewnie byśmy się dogadali ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom 😀

Czterosòw zasysanie, sprężenie,  praca, wydech 😀  dwa ru.chy tłoka jeden obròt wału 😂 rozrząd  w każdym cyklu pracy zawory. 

Punkt GMP i zapłon  iskra 😇

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Interkom napisał:

Ty wiesz ile cylinder ma pierścieni, jakie są? co to jest zamek?  Czym się ròżni silnik dwusòw  i czterosòw. 

Co to jest wał kardana. 

Nie ośmieszaj się - takie rzeczy to dzieci w podstawówce wiedzą. Oczywiście płci męskiej.

No ten rÓżni, dwusÓw, czterosÓw... - to chyba chodzi o dwie i cztery SOWY 🤣 pod głowicą (twoją raczej pustą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Jak ktoś z góry krytykuje nie znając kogoś.

Mądrej głowie dość dwie słowie... Nadęta purchawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
8 minut temu, Gość Kobieta z klasą napisał:

Nie, nie boję się ubrudzić. Dbam o swój samochód. Jak mam czas to towarzysze mechanikowi podczas naprawy na warsztacie. Sama nieraz cos przykrecilam, dokrecilam. 

Nie, nie jestem wyniosła. Po prostu nie lubię chamusiow. Jak ktoś z góry krytykuje nie znając kogoś. Prymitywne to i tyle. 

Ty sama krytykujesz ludzi pracujących w magazynach,na produkcji jakby byli gorszej kategorii..A sama ich nie znasz,a oceniasz. Żadna praca nie hańbi i każdy zawód jest potrzebny. Wiec dla mnie jesteś wyniosła i nie mialybysmy o czym rozmawiać ,bo nie potrafisz traktować ludzi z szacunkiem..Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej partii, tylko żeby się przy Tobie nie wynudzil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Z każdym można na jakis tam temat pogadac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma
19 minut temu, Gość Interkom napisał:

Ty wiesz ile cylinder ma pierścieni, jakie są? co to jest zamek?  Czym się ròżni silnik dwusòw  i czterosòw. 

Co to jest wał kardana. 

 Wszystko ok. tylko pisze się DWUSUW i CZTEROSUW !!! Na szkolę kamieniami rzucałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Z każdym można na jakis tam temat pogadac... 

Tyle że z większością o dopie Maryni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie ośmieszaj się - takie rzeczy to dzieci w podstawówce wiedzą. Oczywiście płci męskiej.

No ten rÓżni, dwusÓw, czterosÓw... - to chyba chodzi o dwie i cztery SOWY 🤣 pod głowicą (twoją raczej pustą)

Pod głowach jest uszczelka 🙃🤣, nie rzygał olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
21 minut temu, Gość Interkom napisał:

Ty wiesz ile cylinder ma pierścieni, jakie są? co to jest zamek?  Czym się ròżni silnik dwusòw  i czterosòw. 

Co to jest wał kardana. 

Ale po co takie pytania? Przecież wiadomo, ze nie jest alfa i omega... Moze tego np nie wie, ale wie inne rzeczy których Ty możesz nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tyle że z większością o dopie Maryni...

To moje ulubione tematy do rozmów : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Ty sama krytykujesz ludzi pracujących w magazynach,na produkcji jakby byli gorszej kategorii..A sama ich nie znasz,a oceniasz. Żadna praca nie hańbi i każdy zawód jest potrzebny. Wiec dla mnie jesteś wyniosła i nie mialybysmy o czym rozmawiać ,bo nie potrafisz traktować ludzi z szacunkiem..Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej partii, tylko żeby się przy Tobie nie wynudzil..

Nie musisz się o mnie martwić. 

Znam ludzi wykonujących przeróżne zawody. Do wszystkich NORMALNYCH ludzi mam szacunek. Po prostu polscy mezczyzni to prostaki w większości. Widac to na przykład tutaj czy na portalach społecznościowych, randkowych itp. Odniosłam sie do magazynierow, bo wiem ze jest kilku tutaj i nie grzesza ani inteligencja ani fajnym charakterem. Ja nie musze tutaj udowadniac swojej wiedzy, nie po to ten temat. Równań różniczkowych też nie będę tutaj wyliczać. 

Mądre kobietki mnie zrozumieją, inni niech sobie myślą co im się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Kurde, jak bym to ja pisał... Nie ma oczy porozmawiać z kobietami, a z moją żoną to już zwłaszcza. Czytam książki, mam dużo zainteresowań, lubię opowiadać o swoich pasjach. A ona tylko paznokcie, fryzjer, ciuchy i dzieci, dzieci dzieci.  

Niestety, ale to chyba nie faceci są nudni, tylko większość ludzi taka jest... Płytka i wygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom

Trzeba sprawdzić czy trzyma tłok kopmresję 🤣

Trzyma u ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Gościu napisał:

Kurde, jak bym to ja pisał... Nie ma oczy porozmawiać z kobietami, a z moją żoną to już zwłaszcza. Czytam książki, mam dużo zainteresowań, lubię opowiadać o swoich pasjach. A ona tylko paznokcie, fryzjer, ciuchy i dzieci, dzieci dzieci.  

Niestety, ale to chyba nie faceci są nudni, tylko większość ludzi taka jest... Płytka i wygodna. 

A o czym wczesniej z nia rozmawiales? Jesli wczesniej nie mieliscie wspólnych tematów do rozmów to nie wiem na czym opierał sie taki związek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×