Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Wystarczy odpowiednia osoba,wyobraźnia i ..można już mieć piękną wycieczkę z kocem na łące...Ale jak dla Was niektóre Panie tylko kasa się liczy,to nigdy nie przeżyjecie tylu przygód w życiu, nawet jak zwiedzicie pół świata..😊mapę życia w sercu masz...

No można, ale lepiej z egzotycznym Azjata niż jakimś polskim burakiem bez poczucia humoru i ogłady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Wystarczy odpowiednia osoba,wyobraźnia i ..można już mieć piękną wycieczkę z kocem na łące...Ale jak dla Was niektóre Panie tylko kasa się liczy,to nigdy nie przeżyjecie tylu przygód w życiu, nawet jak zwiedzicie pół świata..😊mapę życia w sercu masz...

Pierwsze mądre zdanie które tu napisałaś. A może pierwsze w twoim życiu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale jak zarobi 2000 to jest jeszcze życie, wiec za co wykupi wycieczkę do tego Egiptu? 

Do egiptu bym nie radzil po aferze z Magda żuk. Brudasy i mordercy. Może ibiza albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale jak zarobi 2000 to jest jeszcze życie, wiec za co wykupi wycieczkę do tego Egiptu? 

Niech sama sobie zarobi widocznie  nie ma,  szuka sponsora, niech stanie zaoferuje własną kaczape.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Interkom napisał:

Niech sama sobie zarobi widocznie  nie ma,  szuka sponsora, niech stanie zaoferuje własną kaczape.

 

Ale ja mówię o nim jak dla siebie wykupi? Jak z tych dwóch tysięcy musi się utrzymać itp co Ty taki tępy m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

Ale ja mówię o nim jak dla siebie wykupi? Jak z tych dwóch tysięcy musi się utrzymać itp co Ty taki tępy m?

Ludzie ja pytam ile ci wasi faceci zarabiaja że ich nie stać na wycieczkę za 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Ludzie ja pytam ile ci wasi faceci zarabiaja że ich nie stać na wycieczkę za 2000 zł

Ja się Polakami nie intersuje, wiec jak mój frajer mógłby zarabiać w złotówkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

z egzotycznym Azjata

A na czym polega poczucie humoru azjaty? Na tym że ci wsadzi swoją małą kuśkę w szpare między zębami? I to cie tak bawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja się Polakami nie intersuje, wiec jak mój frajer mógłby zarabiać w złotówkach? 

Widać co sobą reprezentujesz idź złap murzyna albo ahmeda, ew ukrainca pełno ich teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A na czym polega poczucie humoru azjaty? Na tym że ci wsadzi swoją małą kuśkę w szpare między zębami? I to cie tak bawi??

Azjaci są bardzo atrakcyjni i maja smukłe ciała a teksty nie raz maja takie ze można paść ze śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Widać co sobą reprezentujesz idź złap murzyna albo ahmeda, ew ukrainca pełno ich teraz

Już mówiłam, ze tylko Azjaci i Ruscy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Azjaci są bardzo atrakcyjni i maja smukłe ciała a teksty nie raz maja takie ze można paść ze śmiechu. 

Azjaci sa mali a wy lubicie.wysokich. chyba ze japonczyk ale taki nie ma powodu zamieszkac w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość.

Przewidywalni, to jest gorsze niż wojna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Ale ja mówię o nim jak dla siebie wykupi? Jak z tych dwóch tysięcy musi się utrzymać itp co Ty taki tępy m?

Pusta jesteś bęben lubię survival, kup płać jeszcze raz płać i się kiś.  Biorę namiot motor i jazda,  codziennie coś nowego, na dwa motory 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Azjaci sa mali a wy lubicie.wysokich. chyba ze japonczyk ale taki nie ma powodu zamieszkac w Polsce

Koreańczycy maja często ponad 170 plus nie są taka rzadkością tacy powyżej 180 zreszta do takich poniżej 170 nic nie mam 

mimo, ze sama mam 175 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
12 minut temu, Gość gość napisał:

Pierwsze mądre zdanie które tu napisałaś. A może pierwsze w twoim życiu...?

Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie..Trochę inaczej patrzę na relacje międzyludzkie niż autorka. Żeby ktoś zabrał mnie do słońca i gwiazd i żebyśmy razem podziwiali niebo wystarczy ta odpowiednia osoba, łąka i koc.położyć się i podziwiać wszystko..nie trzeba wsiadac w samolot i lecieć  na drugi koniec świata, księżyc wszędzie świeci tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Już mówiłam, ze tylko Azjaci i Ruscy 

Różne są zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie..Trochę inaczej patrzę na relacje międzyludzkie niż autorka. Żeby ktoś zabrał mnie do słońca i gwiazd i żebyśmy razem podziwiali niebo wystarczy ta odpowiednia osoba, łąka i koc.położyć się i podziwiać wszystko..nie trzeba wsiadac w samolot i lecieć  na drugi koniec świata, księżyc wszędzie świeci tak samo..

Tak z ukochaną osobą to co innego ale nie każdy doświadczył miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću43
5 minut temu, Gość gość napisał:

Różne są zboczenia.

To ZNOWU ta wariatka Paulina P. UWAGA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom

Przyjemność  jade gdzie chce, kiedy chce  po drodze gdzie mi się spodoba, nie gdzie muszę, poznaje ludzi wiekszość jest gościnnych nie trzeba dużej kasy,  dla ciebie to dużo zapłacić do Egiptu dla ubogich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Interkom napisał:

Przyjemność  jade gdzie chce, kiedy chce  po drodze gdzie mi się spodoba, nie gdzie muszę, poznaje ludzi wiekszość jest gościnnych nie trzeba dużej kasy,  dla ciebie to dużo zapłacić do Egiptu dla ubogich. 

Na zabiegi i inne przyjemności tez Nie masz kasy żeby dać kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

No widzę, że to temat w sam raz dla mnie - kobiety są dzisiaj arcyinteresujace np jak sr.ają to się obsrywają a potem trzeba im te dupy glancować. No przyznaje, że to interesująca sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Na zabiegi i inne przyjemności tez Nie masz kasy żeby dać kobiecie. 

Zależy jakiej czy jest tego warta. 

Nie każda kobieta jest warta funta kłakòw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Interkom napisał:

Zależy jakiej czy jest tego warta. 

Nie każda kobieta jest warta funta kłakòw. 

Ale wiesz, ze zabiegi medycyny estetycznej to 1 ml kwasiku to 1000 zł a potrzeba np.4 ml plus on się ciagle wchłania? Co 3 tygodnie paznokcie u rak 200 zł stopy 110 zł, fitness/siłownia, kosmetyki a gdzie inne rzeczy? Wątpię, ze Cie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale wiesz, ze zabiegi medycyny estetycznej to 1 ml kwasiku to 1000 zł a potrzeba np.4 ml plus on się ciagle wchłania? Co 3 tygodnie paznokcie u rak 200 zł stopy 110 zł, fitness/siłownia, kosmetyki a gdzie inne rzeczy? Wątpię, ze Cie stać

Niech sobie stanie na rogu ulic i zarobi. Pasożyt je/bany!! Nawet gdybym miał wyrzucić w błoto tą całą kasę, to takiej ścierce grosza bym nie dał na kwasiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja miałem dzisiaj taką sytuację, że konkretnie się wysrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale wiesz, ze zabiegi medycyny estetycznej to 1 ml kwasiku to 1000 zł a potrzeba np.4 ml plus on się ciagle wchłania? Co 3 tygodnie paznokcie u rak 200 zł stopy 110 zł, fitness/siłownia, kosmetyki a gdzie inne rzeczy? Wątpię, ze Cie stać

Kobieta powinna na siebie zarabiac, facet co najwyzej moze jej fundowac wyjscia, wypady, jakies prezenty ale zeby paznokcie itp? To trzeba byc niezlym pantoflem. A kwas to jakis plastik i bym się nie zainteresowal taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkom
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale wiesz, ze zabiegi medycyny estetycznej to 1 ml kwasiku to 1000 zł a potrzeba np.4 ml plus on się ciagle wchłania? Co 3 tygodnie paznokcie u rak 200 zł stopy 110 zł, fitness/siłownia, kosmetyki a gdzie inne rzeczy? Wątpię, ze Cie stać

Ameby która szuka sponsora nie szukam, niech znajdzie sobie frajera do dojenia.  Kobieta musi sama o  siebie też zadbać i umieć zarobić,  widocznie masz z tym problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Interkom napisał:

Ameby która szuka sponsora nie szukam, niech znajdzie sobie frajera do dojenia.  Kobieta musi sama o  siebie też zadbać i umieć zarobić,  widocznie masz z tym problem. 

Ale facet jest tylko po to, żeby mieć więcej kasy jeszcze więcej niż samej i wtedy jeszcze więcej kasy ma się na swoje przyjemności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale facet jest tylko po to, żeby mieć więcej kasy jeszcze więcej niż samej i wtedy jeszcze więcej kasy ma się na swoje przyjemności 

idz plastiku nie wiesz co to milosc, materialistka nie kobieta, kogos takiego jak ty się nie kocha to i po co kase wydawac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×