Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z klasą

Faceci są po prostu nudni

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wyżej srasz niż dupę masz. A "porozmawiać" można z tobą pewnie o lakierach i farbach do włosów. A z motoryzacji to orientujesz się pewnie, czy auto ma kolor czarny czy czerwony. 

Wiem ile kosztują i w razie czego wiem co mi zostanie po facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Nie musisz się o mnie martwić. 

Znam ludzi wykonujących przeróżne zawody. Do wszystkich NORMALNYCH ludzi mam szacunek. Po prostu polscy mezczyzni to prostaki w większości. Widac to na przykład tutaj czy na portalach społecznościowych, randkowych itp. Odniosłam sie do magazynierow, bo wiem ze jest kilku tutaj i nie grzesza ani inteligencja ani fajnym charakterem. Ja nie musze tutaj udowadniac swojej wiedzy, nie po to ten temat. Równań różniczkowych też nie będę tutaj wyliczać. 

Mądre kobietki mnie zrozumieją, inni niech sobie myślą co im się podoba. 

Chyba takie nadęte kozy jak ty są najgorsze. Z nie wiadomych przyczyn uważają się za inteligentne czy o zgrozo oczytane (bo czytają Mroza albo jakąś inną Bondę, heh). A jak przychodzi do rozmowy, to wychodzi miałkość i pustka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Najgorsi są polscy mężczyźni! Ja nie mówię, że z innych krajów są lepisi, bo facet to facet. No, ale poza granicami naszego kraju można znaleźć dużo atrakcyjnych i zgrabnych okazów na stanowisko masktoski dla nas kobiet. Mężczyźni nie nadają się do życia z kobieta plus co taki frajer może nam zaoferować? Miło czasu z nim nie spędzisz, Bo oni nawet pogadać na luzie nie potrafią itp. Ja zgadzam się z Autorką, że fagasy to są teraz strasznie nudne. Zero polotu, zero fantazji, zero luzu a najgorsi to są właśnie polaczkowie brzydkie to i nudne w dodatku. 

Kolejna frustratka na forum. Ile was jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Autorko, mam podobne odczucia. Bardzo trudno poznać fajnego, oczytanego mężczyznę z którym można fajnie pogadać, który ma pasje czy ambicje. Nie jest to niemożliwe ale w swoim 30letnim życiu poznałam ...tylko dwóch takich. Jeden był artystą. Dużo czytał. Dążył do pracy w galerii sztuki. Interesował się sztuką, bardzo ciekawie o tym mówił. Dużo mi pokazał, wciągnął w swoje pasje. Zrobił doktorat. Naprawdę miło go wspominam. 

Drugi był prostym robotnikiem hali produkcyjnej z zamiłowaniem do historii. Nie zliczę rozmów jakie mieliśmy na przeróżne tematy dotyczące wydarzeń czy postaci historycznych,  o literaturze o symbolice w sztuce. Razem "ogarnęliśmy" historię malarstwa, chodziliśmy do teatrów, na wystawy, panele dyskusyjne. Ach.. 🙂

Jednak większość ludzi (i niestety panowie w tym przodują) nie czyta nawet gazet, nie chodzi do teatru/muzeum tylko oglądają w TV jakieś głupoty. I byle do piątku, byle zachlać, zaimprezować... Przykre. 

W jakim wy się środowisku obracacie??? Robotniczo-chłopskim? Są tysiące interesujących, oczytanych, inteligentnych facetów. Widocznie na takich nie trafiacie, bo same jesteście nieciekawe.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Problemem kobiet z takich tematów jest to, że nie potrafią kija z tyłka wyjąć, a zwalają całą winę na facetów. Byłem kiedyś na randce z taką jedną. Pani z zarządu jednego z większych banków w Polsce. Lubi czytać dużo książek, interesuje się rozwojem osobistym i psychologią. Ja również interesuje się różnymi rzeczami, ale po 15 minutach szukałem już kelnera aby zamknąć rachunek i marzyłem, żeby w domu nalać sobie już podwójne whisky. 

Dramat. I ta dziewczyna z pewnością miała podobne przemyślenia co autorka tego tematu. Jest po prostu taki typ ludzi/kobiet, który nie wie jak zachować się na randce. Myślą, że jak pogadają o swoich rozległych zaitneresowaniach to ktoś będzie wtedy ją rozbierał wzrokiem. 

Ja bym to nazwał po prostu: Nerd. Taki kobiecy Nerd. I to jeszcze z bardzo niskim poziomem inteligencji emocjonalnej. Moja kobieta jest jednym z najzdolniejszych naukowców młodego pokolenia. Liczne nagrody i stypendia. Ale jak rozmawiamy ze sobą to rozmowa jest normalna jak w parach. Ja nie męczę jej notowaniami spółek giełdowych, czy sondażami Kofederacji na wybory do parlamentu, a ona nie męczy mnie nowymi nanomateriałami używanymi w przemyśle i jest super. 

Autorce tematu życzę wyjąć kija z tyłka, wyluzować się trochę, bo to że interesujesz się wieloma rzeczami, a nie potrafisz rozmawiać z ludźmi to świadczy tylko o pewnej ułomności. 

Nie pozdrawaiam. 

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

W jakim wy się środowisku obracacie??? Robotniczo-chłopskim? Są tysiące interesujących, oczytanych, inteligentnych facetów. Widocznie na takich nie trafiacie, bo same jesteście nieciekawe.  

Ooo arystokracja zawitala:) to bedzie sie dzialo teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ten piosenkarz? Eee wyglada jak dziecko:) ja lubie męskich facetow, z nim mialabym wrazenie ze jestem z kobieta, a ty do kogo jestes podobna z urody ? 

Tak, uważam, ze jest bardzo atrakcyjny plus ma smukłe i szczupłe ciało. Ja to jestem szczupła i wysoka (60/175 cm) mam ciemne długie włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

10/10

Dolacze sie,Ladnie ladnie wylapales sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Filozofka napisał:

Ooo arystokracja zawitala:) to bedzie sie dzialo teraz:)

Żałosny "komentarz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, uważam, ze jest bardzo atrakcyjny plus ma smukłe i szczupłe ciało. Ja to jestem szczupła i wysoka (60/175 cm) mam ciemne długie włosy 

No tak ale to ogolne bardzo, nie ma jakiejs aktorki podobnej z urody do ciebie? Glownie o rysy twarzy mi chodzi, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozofka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żałosny "komentarz".

Haha a to czemu zalosny? Napisz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No tak ale to ogolne bardzo, nie ma jakiejs aktorki podobnej z urody do ciebie? Glownie o rysy twarzy mi chodzi, 

A co Ty taka ciekawa jesteś? Nie widziałam nigdy aktorki jakoś drastycznie podobnej do mnie zreszta ja prawie TV nie oglądam, bo nie lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Kobiety w Polsce w swej przygnębiającej większości są nudne i nijakie. Z poziomem umysłowym i zainteresowaniami na poziomie gimnazjum. I co z tym zrobić, nic się nie da zrobić. Choć te są chociaż autentyczne. Jeszcze gorsze są te nudne i nijakie, którym się wydaje, że nie są 🙂 To jest dopiero jazda, jak taka się sili i pozuje na inteligentkę, a gdy przyjdzie do szczegółów, to wychodzi pusty bęben.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a czerwone są najszybsze... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polon

Hejże! Panie i Panowie jeżeli nie ma nikogo interesującego w waszym otoczeniu, to trzeba zmienić otoczenie, wiem, że to banalne ale nie widzę innego wyjścia. Autorka napisała ,że lubi pływać, czytać książki i zna się trochę na motoryzacji jest mnóstwo mężczyzn, którzy podzielają te same zainteresowania, fakt ,że trzeba się trochę na rozglądać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Polon napisał:

Hejże! Panie i Panowie jeżeli nie ma nikogo interesującego w waszym otoczeniu, to trzeba zmienić otoczenie, wiem, że to banalne ale nie widzę innego wyjścia. Autorka napisała ,że lubi pływać, czytać książki i zna się trochę na motoryzacji jest mnóstwo mężczyzn, którzy podzielają te same zainteresowania, fakt ,że trzeba się trochę na rozglądać 🙂

Już widzę i słyszę ten dialog. Autorka znalazła wreszcie tego wymarzonego. Kładą się do łóżka.

Ona - ile basenów dziś zrobiłeś

on- dwa

- dlaczego tak mało???

- musiałem dokończyć czytać książkę

- jaką?

- dwa psy i kocica

- i jakie wrażenia?

- potargało mi jelita

- a ustawiłeś zawory?

- tak.

- jak?

- ssący 0,2, wydechowy 0,3

- ty głupku! Odwrotnie ustawiłeś. Dobranoc

- dobranoc. Kochanie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polon
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Już widzę i słyszę ten dialog. Autorka znalazła wreszcie tego wymarzonego. Kładą się do łóżka.

Ona - ile basenów dziś zrobiłeś

on- dwa

- dlaczego tak mało???

- musiałem dokończyć czytać książkę

- jaką?

- dwa psy i kocica

- i jakie wrażenia?

- potargało mi jelita

- a ustawiłeś zawory?

- tak.

- jak?

- ssący 0,2, wydechowy 0,3

- ty głupku! Odwrotnie ustawiłeś. Dobranoc

- dobranoc. Kochanie...

 

No nie gadaj, o literaturze można rozprawiać i rozprawiać, a pływanie też jest frajdą, nie trzeba ograniczać się do basenu :^D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a ty swojemu ojcu, ze jest nudny?

Mój ojciec nie jest Polakiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Polon napisał:

o literaturze można rozprawiać i rozprawiać

No pewnie. Z dopą w łóżku :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój ojciec nie jest Polakiem 😘

jest robakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 123 napisał:

jest robakiem

Twój na pewno jest robolem, przegrywem tak jak Ty 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój ojciec nie jest Polakiem 😘

Ruski co szedł na Berlin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obrazanie rodzicow innych ludzi na forum dla gowniarzy jest patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Obrazanie rodzicow innych ludzi na forum dla gowniarzy jest patologią

To zdanie nie trzyma sensu. Jest nie gramatyczne. Nie zawiera znaków przestankowych ani polskich liter.

Twój ojciec jest Kałmukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To zdanie nie trzyma sensu. Jest nie gramatyczne. Nie zawiera znaków przestankowych ani polskich liter.

Twój ojciec jest Kałmukiem?

Robili badania osob ktore poprawiają blędy, zgadnij jaka osobowosc lubi poprawiac i pouczac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll
Przed chwilą, Gość Llllllll napisał:

Robili badania osob ktore poprawiają blędy, zgadnij jaka osobowosc lubi poprawiac i pouczac 🙂

Nie wstawie ci przecinkow bo mi sie nie chce:) musisz sie wysilic przykro mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

To zdanie nie trzyma sensu. Jest nie gramatyczne. Nie zawiera znaków przestankowych ani polskich liter.

Twój ojciec jest Kałmukiem?

Odpowiadasz nie właściwej osobie maleńki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Llllllll napisał:

Nie wstawie ci przecinkow bo mi sie nie chce:) musisz sie wysilic przykro mi

Nieniemuszemogeoszczacprzyglupuiababezojcemkalmukiemchociazdokalmukowmamsporyszacunekaleedobabniepisatychszacunkunie4mam🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nieniemuszemogeoszczacprzyglupuiababezojcemkalmukiemchociazdokalmukowmamsporyszacunekaleedobabniepisatychszacunkunie4mam🙂

No i cały czas odpowiadasz nie właściwej osobie głuptasku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd pomysł że ja odpowiadam tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×